Opinie o Jazgot Sp. z o.o. sp.k. w Łąka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jazgot Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jazgot Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jazgot Sp. z o.o. sp.k. w Łąka

Jaki jest styl zarządzania w Jazgot Sp. z o.o. sp.k.?

Wojciech magazynier Nowy wpis

Wszystko ładnie pięknie na rozmowie o pracę ( nawiasem mówiąc rozmowa o pracę nie z żadnym z szefów a "asystentką księgowej" ) a później zaczynają się schody. Pretensje o wszystko, że towar nie rozłożony (nawet gdy niema na to czasu), że trawa nie skoszona ( chociaż jesteś magazynierem a nie ogrodnikem ), za pomyłki płacisz z własnej kieszeni, za szkody płacisz również z własnej kieszeni pomimo iż firma jest ubezpieczona. Ze strony serwisu możesz liczyć na jeszcze gorsze traktowanie. Szczerze nie polecam

@Wojciech magazynier

Powiem Ci, że nie wiem, co ta firma oferuje pod kątem zarobków, czy tym bardziej traktowania. A to dlatego, że zero ich ogłoszeń jest teraz. Nawet starych nigdzie nie. Dobrze chociaż, że piszą na stronie, że sprzedają i serwisują widlaki na terenie całego kraju. Więc podsumowując - na rozmowie też nie byłem. Jak będziesz chciał to napisz więcej, czym Cię przekonali, i jak było już po zatrudnieniu, choćby z ilością obowiązków?

Po szkole

Witam mam pytanie odnośnie pracy jako mechanik jestem po szkole samochodowej myslalem nad zlozeniem cv. Jak wygląda praca czy jest ona zmianowa na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Z góry dzieki za odp

@Po szkole

Jak jesteś silny psychicznie i pewny swoich kompetencji i umiejętności to zapraszam, ale licz się z obgadywaniem i usłyszeniem paru niemiłych słów pod Twoim adresem szczególnie przez starszych kolegów, do tego zero chęci pomocy z ich strony, oraz podrzucanie min byle tylko powinela Ci się noga i żeby mieli kolejny temat do rozmowy na Twój temat. Co do młodszej ekipy to spoko ludzie, z nimi można się dogadać, chętnie Ci coś podpowiedza i na pewno nikt z nich nie podpie... Cię przy najbliższej okazji jak to w zwyczaju mają starsi koledzy. Co do zarobków to jest jak jest, nie jest źle jak na te czasy, jak jesteś kumaty i nie siedzisz cały dzień w telefonie to na zarobki nie będziesz narzekał. Praca jest na jedną zmianę. Licz się z praca na miejscu oraz na wyjazdach.

Emilia
@Gość

To nie ma stałej pensji, że mówisz, że jak ktoś nie siedzi w telefonie to dobrze zarobi? Czy po prostu zaangażowani pracownicy mają jakieś dodatkowe premie?

Teresa
@Gość

Mąż też się interesował tym stanowiskiem. Mam pytanie odnośnie tych wyjazdów - jak często zdarza się praca na wyjazdach i czy są to jakieś dłuższe delegacje czy praca w okolicy? Ktoś wie?

@Teresa

Co do wyjazdów zależy od szefa, ale co do odległości to tylko podkarpacie, więc 8 godzin i powrót na bazę, chyba że lubisz darmowe nadgodziny, wtedy szef się ucieszy że lubisz dokładać się do jego BMW i wiatrakowca :)

@Gość

No, a jak szef podchodzi do tematu? To bardziej jest uzależnione od jego humoru czy jak? Zawsze praca jest 8h i koniec? Nie zdarzają się nadgodziny? Bo skoro nie płaci za nie t może wolne idzie wybrać?

Czy pracodawca Jazgot Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie, żadnej motywacji tu nie oczekuj. W większości sam musisz podejmować decyzje. Brak logistyki i zarządzania jeszcze bardziej demotywuje.

Były

Pracowałem tam parę miesiący , może coś ponad trzy  , wiem jak jest i krótko napiszę jak wyglądała tam moja praca. Przychodziłem rano do pracy  na ósmą , raczej na ósmą , trochę po , nigdy wcześniej. Pierwsze co robiłem to szedłem  na magazyn coś tam pogadałem , potem pokreciłem sie po serwisie , żeby mnie widzieli, że jestem  i szedlem na piętro zrobić sobie kawę. Pół godziny byłem zajęty spożywaniem czarnego płynu , potem jak zwykle pilnie zbierałem sie do pracy.   Praca była mega ciężka , trzeba było załadować wózki na lawetę , co średnio zajmuje około godziny , ale mi to zajmowało około dwóch :)  Zdarzało się ,że oprócz  zawiezienia wózkow do klienta , dostawałem kartkę z informacją co przy okazji trzeba załatwić. Staralem sie przepisywać te wydrukowane trzcionką notatki na swoją kartkę swoim pismem , żeby  czegoś nie pominąć. Jednak zdarzało się ,  że coś przez mój  pośpiech :) źle napisałem , po powrocie okazało sie , że kupiłem czegoś albo za dużo , albo nie to co chcielì albo wogóle nie kupiłem , bo nie moglem odczytać co napisałem.   Tak jak , ktoś już tytaj pisał , z urlopem i chorobowym , nie było problemu. Jak Ci się kończył urlop , idziesz do lekarza po zwolnienie lub bierzesz opiekę nad dzieckiem .Starałem sie z tych udogodnień korzystać jak najczęściej , na miesiąc pracy,  średnio pracowałem przez 10 dni  .   Narzedzie pracy po porzedniku otrzymałem w miarę dobrym stanie , mój następca ma trochę gorzej , ponieważ zdarzało mi się , że albo w coś wjechałem albo uderzyłem ale przecież  od tego są samochody.  Mógłbym tutaj jeszcze wiele wymieniać ale szkoda czasu. Stracili kreatywnego solidnego , innowacyjnego pracownika.  Ja motywacji nie miałem, za 4K na rękę zap..lał nie będę.  Zwolnilem się bo za dużo roboty a za mało kasy, nie będę dawał się wyzyskiwać.  Teraz siedzę sobie anonimowo przed  komputerem , piszę i robię co chcę. Pozdrawiam

Magazyn
@Były

Kurde...a właśnie wystawili ogłoszenie na magazyniera no i jest napisane : obowiązki : Skompletowanie i przygotowanie zamówienia do wysyłki - Przekazanie towaru kurierowi - Przyjmowanie towaru na magazyn - Dbanie o porządek na magazynie - Wykonywanie zdjęć produktowych - wynagrodzenie 4000 netto (na rękę) no i wyslalem im CV wczoraj na maila tak jak napisane,ale raczej i tak sie nie odezwą, ostatnio było na kierowce kat. C też wysłalem od razu po publikacji nawet dwa razy, wszystkie wymagania z opisu spełniałem i też nikt ani nie dzwonil ani nie odpisał. Załosne. Czyli praca na magazynie u nich to człowiek orkiestra - od wszystkiego.

Koń Rafał

Z plusów pracy w jazgocie to brak problemu z wolnym i pójściem na chorobowe. I to tyle pozytywów. Praca na magazynie niewdzięczna, za pomyłkę przy pakowaniu płacisz z prowizji. Braki na magazynie również są potrącene z prowizji o czym mogą opowiedzieć wam starsi magazynierzy. Przez parę lat spłacali oni braki opon które jeden z ich kolegów prawdopodobnie sprzedał na lewo. Dodatkowo nie pracujesz tylko jako magazynier tak jak masz to na umowie tylko masz robić wszystko. Zaczynając od koszenia trawy u szefa, przez układanie kostki po montaż podnośników samochodowych zimą w nieogrzewanych parkingach podziemnych (nawiasem mówiąc do montażu którego nie zostajesz przyjęty i wogóle przeszkolony). Typowa firma gdzie szefostwo chce szkłem du.. obetrzeć. Wózek na magazynie bez ważnego badania UDT (ale na ten problem szef serwisu ma rozwiązanie żeby nie jeździć nim kiedy jest inspektor w firmie). Ponad to jeśli masz prawo jazdy kat. C to możesz zostać kierowcą lawety ale tam to musisz nasłuchać się bluzg klientów do których jeździsz na temat niekompetencji i niesłowności szefa serwisu. I to wszystko za śmieszne pieniądze które miały być na okres próbny a pozostają takie same na kolejnej umowie tylko z dodatkową marną  prowizją pod stołem (która niewiadomo jak jest w sumie liczona). Na pytanie o podwyżkę od szefa dowiesz się że jest kryzys i może pogadamy za pół roku. W miedzyczasie szefowie wjeżdżają nowym BMW i RANGEROWEREN za niemały leasing na firmę (a ponoć jest kryzys). Jeśli chcesz aby ktoś prosto w oczy robił z Ciebie głupka bawiąc się po świecie kilkanaście razy do roku i wyżywał na Tobie swoje frustracje bo skończyły mu się silne leki to śmiało polecam.

Bożena
@Koń Rafał

A duze są te kwoty, które trzeba spłacać? Sprawy braków na magazynie nie są w jakiś sposób wyjaśniane? Ta prowizja od czego właściwie zależy? I jakiego rzędu są to kwoty?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jazgot Sp. z o.o. sp.k..
Opinia

Tak jak w każdej pracy są plusy i minusy. Plus taki że bez problemu wolne jest, z chorobowym nie ma problemy. Można wyjść w trakcie pracy. Wypłata zawsze na czas i nawet przed czasem. Nikt nikogo nie zwalnia ot tak sobie. Minus jak w każdej pracy masę pracy. Kto jest ogarnięty daje rade. Co do księgowych to spoko babki wszystko można załatwić. A co do szefostwa to mało jest takich pracowników co są zadowoleni z własnego szefa ????

Opinia 2
@Opinia

"co do księgowych to spoko babki" z tym się nie zgodzę !!! cała reszta to prawda.

Kamila
@Opinia 2

Czyli w księgowości na dobrą atmosferę można liczyć skoro inny pracownicy je doceniają? A o stawkach coś wiecie może? Ile płacą?

Dzień dobry. Mam problem w kwestii firmy. Czy w firmie obowiązuje ustalony ubiór? Czy firma daje bony na święta? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Szeregowy

Co do ubioru zależy na jakim stanowisku. Na święta dostaje się parę stówek i to by było na tyle.

Szeregowy II
@Szeregowy

Z plusów pracy w Jazgocie to: Praca od poniedziałku do piątku Jedna zmiana Brak problemów z wolnym Z plusów tyle. Ogółem firma ma potencjał ogromy ale jest marnowany. Brak zarządzania na poziomie logistyki. Każdy robi co chce i jak chce. Później wychodzą firmowe afery pt. to nie ja zrobiłem tylko ty.

Szeregowy w szeregu
@Szeregowy II

Złóż podanie geniuszu , może zrobią cię szefem logistyki

Kawa Przemka z wodorostami

Cześć Przemek !! Pisz prawdę!! Ile dni przepracowałeś na magazynie ?? 0!!!! .Nawet jednej paczki nigdy nie spakowałeś ! Przychodziłeś do pracy i wychodziłeś kiedy chciałeś i kiedy tobie pasowało. Załaduneķ , który powinien trwać 30 minut ty robileś przez dwie godziny.Przepracowałeś w miesiącu 10 dni , na resztę brałeś albo opiekę albo chorobowe ! I tak co miesiąc .Popatrz najpierw na swój ogródek ! Pieniędzy pewnie nie dostałeś , bo jaka praca taka płaca .

MGR

Szkoda się rozpisywać. Odradzam. Za dużo obowiązków a pieniądze marne.

Zostaw merytoryczną opinię o Jazgot Sp. z o.o. sp.k. - Łąka

• Jak się pracuje w Jazgot Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Jazgot Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Jazgot Sp. z o.o. sp.k.
  • 260M