Opinie o Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k. w Żary

Ogień !!!! Nowy wpis

Zamiast nowych Passatów mogli by zainwestować w wentylacje. Po tygodniowej pracy w tym zadymieniu wystepuje bardzo czesto bol glowy i nudnosci.Ludzi pozwalniali i jednym człowiekiem chcą zrobić wszystko. Nabiorą zleceń z krótkim terminem realizacji i zmuszają do pracy w weekend. Ciężko o urlop. Najwyższa kontrola jakości pomyliła swoje stanowiska I udaje kierownika, podpierdziela wszystkich jak leci największą plotkara na zakładzie a udaje że jest dla wszystkich przyjaciółką. O zarobkach lepiej nie wspominać. Młody dynamiczny zespół który dynamicznie się wymienia l4 (bo są zajechani praca ). Polecam serdecznie pracę w tym zakładzie ????

Łogień Nowy wpis

Gorzej byc nie może.. trucie człowieka oparami, urlop z łaski bozej kiero, ciągle pretensje, wypłata za takie warunki pracy blisko najniższej......

Ogień Nowy wpis

W biurze może nie dotyczy, trzeba byloby się pofatygować na hale i zobaczyć jaki brud wszędzie i siwo od zadymienia. Raczysko murowane

123 Nowy wpis

W tej firmie panuje (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa ,co chwilę są przyjęcia można pójść zobaczyć na żywo co się tam dzieję

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.?

Pracownik Stahlbau

Pracuję w tej firmie już 8 lat. Jestem oburzony że jedna pani, która została zwolniona wypisuje z zemsty takie bzdury. Dlaczego zawsze tak jest? Dlaczego brak tu weryfikacji takich oczerniających wpisów? Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to wszystko jest tu w jak najlepszym porządku. Płaca zgodnie z umową, wszystko odbywa cie na czas. Praca jak każda inna, wymaga tylko trochę umiejętności i skupienia. Z czystym sumienie polecam tą firmę! Gdyby było coś tu nie tak to na pewno bym tu tak długo nie pracował. A z takim stażem jest tu nas naprawdę wiele. Pozdrawiam. P.S I nie polecam tej pani aby ją gdziekolwiek przyjmować do pracy. Gdyby nie RODO to chętnie podałbym jej dane w celu ostrzeżenia innych pracodawców, a z tego co wiem do dużo ich miała z wiadomych powodów.

Aplikowałeś do firmy Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nikt

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeśli jesteś nowym pracownikiem to na naukę masz pięć minut raz ci pokażą i rób nie pilnują czy wszystko dobrze czy sobie radzisz masz robić bo nie ma czasu i tyle (dopiero jak klient przysyła reklamacje okazuję się że jest źle) jak sam się nie nauczysz to nie będziesz wiedział jak ma być zrobione. Są równi i rowniejsi jeśli jesteś kobietą która lubi się odpowiednio wyginać, filtrować do kierowników to masz zagwarantowane nadgodziny soboty i lepsze stanowisko pracy jeśli nie to jesteś gorzej traktowana to samo z facetami wystarczy podlizywać się kierownictwu.Prezes siedzi cały dzień przy kamerach żeby mieć się do czego przyczepić jak za często będziesz chodzić do toalety to nie umknie jego uwadze. Jak nie zrobisz normy to przychodzi kierownik z pretensjami dlaczego nie zrobiłeś jej .Do tego brakuje wentylatorów odprowadzających opary spawalnicze więc oddycha się tym wszystkim ale prezes odpowiednio zawarł w umowie kruczek informujący o tym że pracownik jest poinformowany i zgadza się na takie warunki na hali. Za te pieniądze nie warto narażać zdrowia psychicznego i fizycznego.

@Nikt

Ja mam zgoła inne doświadczenia. Pracuję w firmie i nie muszę się wyginać,wystarczy pracować wyrabiać target i patrzeć co się robi. Szkolenia pracowników są niewątpliwie celem do doskonalenia,ale zgłaszanie problemów kierownikowi zawsze skutkuje działaniem i poprawą problemów. Co do kamer to nawet nie będę komentować tego co się działo na drugich zmianach gdy nadzoru nie było! Ja polecam pracę dla osób którym chce się pracować

nikita
@Nikt

tak

Mam pytanie w odniesieniu do charakteru współpracy z firmą Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.. Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie? Czy dobrze jest zdecydować się na prace w tej firmie? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

Tak rozmowa odbywa się stacjonarnie na niej opowiedzą ci jak jest fajnie i jak dużo zarobisz potem okazuje się że to wszystko kłamstwo . Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k. - Żary

• Jak się pracuje w Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.?

Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.
  • Tatrzańska 6C
    68-200 Żary

Stahlbau Automotive Sp. z o.o. sp.k.