Opinie o Alufire Sp. z o.o. sp.k. w Łysomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alufire Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alufire Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alufire Sp. z o.o. sp.k. w Łysomice

headhunter

Co kilka miesięcy ta firma szuka nowych pracowników biurowych. Czy jest to spowodowane dynamicznym rozwojem firmy, czy raczej pracownicy po zapoznaniu się z realiami firmy sami odchodzą?

@hh

Dobra, kumam... a tak między słowami, możesz napisać jakies sytuacje przykładowe. Chcę aplikować tu na stanowisko fakturzystki, po ofercie pracy w ogóle nie wyczułam, że coś jest nie tak. Pisali nawet o gwarancji stabilnego zatrudnienia i rozwoju, domyślam się, że o awans chodziło

headhunter

Pyrobel 16
@headhunter

O to najlepiej zapytać byłych pracowników. Obecni nie udziela odpowiedzi, biurowi to zbyt wąskie grono, piszącego łatwo zidentyfikowac ,a nikt nie chce się wychylać z obawy o nieprzyjemności.

@Pyrobel 16

To ile osób pracuje w biurze? Serio się boją, że ktoś na forum ich zidentyfikuje? To co, sugerujesz, że złe rzeczy o firmie by pisali? Bo chyba jak normalne, to czemu nie mają pisać?

hh Nowy wpis

Dynamiczny rozwój firmy. :) Nikt nie napisze złych rzeczy ponieważ nie ma takich sytuacji, nie jest również nikt zastraszany, ani nikt się nie obawia się o cokolwiek nieprzyjemnego. :)

@hh

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Alufire Sp. z o.o. sp.k. dla pracy jako kosztorysant ubezpieczeniowy są dla was satysfakcjonujące?

Ja znalazłam archiwalne ogłoszenie dla koordynatora kontraktu, jak często szukają nowych osób na to stanowisko? Mąż tak się zastanawia czy złożyć cv. Ktoś wie od jakiej pensji się w ogóle teraz startuje? To jest dobre miejsce żeby zaczepić się na stałe?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Alufire Sp. z o.o. sp.k.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Firma Alufire Sp. z o.o. sp.k. szukała nowego pracownika na stanowisko Oferent Ślusarki Aluminiowej w Dziale Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Czy Alufire Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Ta firma nie ma nawet funduszu socjalnego.

Jestem długoletnim pracownikiem firmy Alufire. Szefowie nigdy mnie nie zawiedli. Wypłata zawsze na czas. Produkty fabrykowane zawsze zgodnie z normami i zasadami. Hala nowoczesna i profesjonalna. Podejście do klientów uczciwe, szczere i zgodne z realiami rynkowymi. Życzę wszystkim pracy w takich firmach.

Justyna

No to fajnie. A czy z biegiem czasu można liczyć na jakieś podwyżki itp? I czy jest szansa na awans na wyższe stanowisko?

Zadowolony

A ja akurat pracuję w Alufire i nie rozumiem komentarzy, które tylko opluwają. Czemu to ma służyć? Może to ktoś z konkurencji? Wypowiedzi nieweryfikowalne przez co są bez wartości. Za opinię wystarczy ilość naszej ślusarki na rynku i ilość klientów, którą obsługujemy. Jak ktoś z nami zacznie pracować to się nas trzyma. Gdyby było tak źle jak anonimowa konkurencja pisze to chyba nie mielibyśmy tylu klientów. Anonimowo opluć kogoś w internecie jest łatwo i pozostaje bez konsekwencji dla nikczemnego opluwacza. Proszę uważać tylko aby się jadem nie zadławić... Co do zadowolenia z pracy w Alufire - ilu pracowników zatrudnia Alufire? 70? Nie wiem dokładnie, przypuśćmy, że 70 osób - duża rodzina... jak to ktoś wspomniał, że w Alufire sama rodzina pracuje. Może to chińska rodzina? Ja jestem Polakiem. Mała rotacja pracowników w firmie wskazuje na to, że to nie (usunięte przez administratora) pracy gdzie pracowników zamyka się na siłę w fabryce aby pracowali za miskę ryżu. Ludzie nie odchodzą z firmy bo jest w niej rodzinna atmosfera i ludzie szanują sobie pracę w Alufire. Kto pisze inaczej raczej nie wie co pisze.

B..w
@Zadowolony

Widzę że niektóre osoby z firmy dostało wytyczne od prezesa na pisanie pozytywnych komentarzy. Żenada !!! :)

B.w
@Zadowolony

Ile premii dostaniesz za ten wpis na stronie !?.

@Zadowolony

Niestety ludzie ostatnio opuszczają firmę, a ci co zostają nie napiszą niczego złego z obawy o konsekwencje. Może i w firmie jest rodzinna atmosfera, jeśli ktoś zalicza presję, zamordyzm, przesadną kontrolę, urlopy zamiast L4, pogrywanie z pracownikami ( w tym w sprawach finansowych) i brak socjalu do rodzinnej atmosfery.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Alufire Sp. z o.o. sp.k. w mieście Łysomice, bo nadal nie widzimy informacji od zatrudnionych?

Majkel

Pracuję tu już kilkanaście lat i mój staż w firmie o czymś świadczy.Stała załoga,minimalna rotacja kadry,stabilność ekonomiczna firmy to niewątpliwe atuty.Firma nastawiona jest na stały rozwój o czym świadczą dwie nowe hale produkcyjne i zakup nowych maszyn i obrabiarek.Na plus zasługuje zaplecze socjalne dla pracowników i atmosfera pracy,co ma niemałe znaczenie.Jednym zdaniem-z czystym sumieniem POLECAM firmę ALUFIRE potencjalnym kandydatom na pracowników.

B..w
@Majkel

A ty tak serjo czy pod publikę ????

Były

Tylko dla rodzin ;)

@Majkel

Gdzie ty masz zaplecze socjalne dla pracowników nic takiego nie ma

Beata

Jaki cel ma ten wpis? Powiedz lepiej normlanie co myślisz

Kamil

Od czego zależy premia w tej firmie?

Seba
@Kamil

Im więcej (usunięte przez administratora)kierownikowi i i mniej robisz tym premia będzie wyższa w przeliczniku (usunięte przez administratora)

Jaca
@Seba

Na odprawie możemy pogadać o sposobie naliczania premii.Merytorycznie i szczerze,musisz przełamać tylko swoją nieśmiałość Seba.

Seba
@Jaca

Na jakiej odprawię i z kim !?

Uczciwi

Nie polecam!!! Dla klientów, którym zależy naprawdę na bezpieczeństwie osób, dla których ja zamawiają. Stolarka tam produkowana nie spełnia wymogów ITB.oraz wymogów atestowych. Wiemy bo tam pracowaliśmy. Stolarkę którą tam robiliśmy specjalnie na badania. była faszerowana między profilowo oraz wewnętrznie profilowo, wszystkim co się da z górnej półki oraz jeszcze ponad programowo.???? A i wtedy przechodziła badania za którymś razem ???? Mówimy o badaniach na ,, wytrzymałościowy,akustycznych, a SZCZEGÓLNIE ogniowych z pomiarów ei 15-30-60 i 120. To teraz pomyślmy sobię o zamówionej stolarce prosto z produkcji, Nawet jeśli mamy normy -10% od poziomów badań. Według doświadczeń przypuszczam że norma produkcyjna mieści się w granicach od 50 do 70 max ????

@Uczciwi

To prawda,wiem coś o tym

Zadowolony
@Uczciwi

I wtedy obudziłeś się spocony bo dzień wcześniej przegrałeś negocjacje ze swoim klientem, który właśnie wybrał Alufire jako wykonawcę :)

@Uczciwi

W życiu nie czytałem takich bzdur.Pracuję tam zatem dysponuję konkretną wiedzą.A nick "Uczciwi" to kiepski żarcik.Badania są przeprowadzane wg.wszelkich norm i nigdy nie było problemów z uzyskaniem aprobaty ITB.Ogarnij się "Uczciwi" .

Jacek
@Uczciwi

Tak się składa że jestem długoletnim pracownikiem firmy i wiele razy uczestniczyłem w przygotowaniu i realizacji stolarki do badań.Żaden były ani obecny pracownik, który brał udział w przygotowaniu badań ITB czy też w samej produkcji,raczej nie odważyłby się na pisanie takich idiotyzmów że względu na minimalną rotację kadry i możliwość namierzenia.A najśmieszniejszy jest twój nick. @Uczciwi ????

To bzdury.Wiem coś o tym jako pracownik.

Ja Ja

To bzdura, wiem coś i tym jako pracownik.

michał

Najgorsza firma z jaką miałem okazje współpracować. Organizacja pracy ,kontakt z klientem to istny dramat! szczerze odradzam współpracę z tą firmą.

Robert
@michał

A ja mam zupełnie inne spostrzeżenia w kwestii współpracy z tą firmą. Nie miałem problemu z kontaktem z nimi, jak czegoś potrzebowałem to śmiało mogłem się kontaktować. Firma ma dużo doświadczania w kwestiach systemów przeciwpożarowych. Byłem wymagającym klientem, a oni sprostali moim oczekiwaniom.

@michał

Piszesz o swojej własnej firmie? Rzeczywiście istny dramat.

Dramat

Stolarka słabo zabezpieczona do transportu. Po dostawie częściowo porysowana. Z reklamacją jest jeszcze gorzej ! Nie polecam.

Jarek
@Dramat

Akurat z reklamacją problemów nie ma.A samych reklamacji jest stosunkowo niewiele.

Staszek

Jeśli klienci mają jakieś zastrzeżenia to dlaczego zamieszczają je na forum pracowniczym?

Stalver
@Staszek

A czy ty wiesz na jakim portalu jesteś.! Tu są wpisywane opinnie obecnych pracowników, przyszłych pracowników, byłych pracowników oraz P.klijentow,B klientów i obecnych klientów. To czytający mają na podstawie opinii wyciągnąć wnioski. No chyba że portal zbiera tylko pozytywne opinnie .

Mostal
@Staszek

Bo w inny sposób nie da się dotrzeć do tej firmy.

@Stalver

Trochę Cię poniosło z tymi "opiniami obecnych i byłych" pracowników.Warto odróżnić trolling od opinii osoby związanej z firmą.

Jacek
@Mostal

Mylisz się, nie ma problemów z komunikacją.

Obecny

Nie polecam.firma typowo o preferencjach rodzinnych.! Każda z poza środowiska ,starych pracowników będzie Stopniowo i systematycznie niszczona. Tylko po to aby zrobić miejsce kolejnej osobie z rodziny Lub znajomemu. Co znacznie pomniejsza kompetencje i wydajność,oraz znajomość Tematyki stolarki przeciw pożarowej. Co jak historia firm tego typu wróży tylko stopniowemu upadkowi tej firmy i jej wartości na rynku

Milonas.
@Obecny

Skąd ta wiedza?Pracuję tu kilkanaście lat i z własnego doświadczenia wiem,że firma dlatego doskonale prosperuje,bo gwarantuje ścieżkę rozwoju i odpowiedni system szkolenia.

Możesz starać się ile możesz a i tak doceniają tylko walenizarzy

@Marcin

Nie docenią nieudaczników i leni,nawet jak starają się być wazeliniarzami jak ty.

jaca

Każda firma która na (usunięte przez administratora) dorabia się tak i też na (usunięte przez administratora)kończy w nowej epoce oświecenia. Szkoda i żal byłych klijentow tej firmy, którzy mieli dobre intencję Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Swoich wykonawców.

młody

Dziwny klimat a tym bardziej zarządzanie przez kierownika. Taki retro PRL.

Helena
@młody

Hej, co masz dokładnie na myśli? Co według Ciebie oznacza klimat 'retro PRL' i jakie masz zastrzeżenia co do zarządzania przez Kierownika? Przybliżyłbyś mi to bardziej? :)

Zawistny klpsiorz

Czarek Ty sie lepiej zajmij swoimi skarpetami i przestań oczerniać dobre imię ludzi i firmy. Pozdrawiam

michu
@Zawistny klpsiorz

Czepiacie się go a sami chandlujecie marychą i dopalaczami

Mihu
@michu

Podaj swoje prawdziwe imię i nie podszywaj się pod innych. Nie pisz kłamstw...

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Alufire Sp. z o.o. sp.k.?

gfdfgdgdg

A o jakie stanowisko chodzi? Praca na produkcji czy w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Alufire Sp. z o.o. sp.k. - Łysomice

• Jak się pracuje w Alufire Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alufire Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alufire Sp. z o.o. sp.k.?

Alufire Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Warszawska 64 A
    87-148 Łysomice