Opinie o Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. w Lubiczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. w Lubiczów

Atrium office/Żabka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Gratuluje pracowników, bardzo regularni, systematyczni, kulturowi chlopcy i dziewczynki. Wydawałoby się, że taka poważna firma. Nawet Morawieckiego witali. Brak jakiegokolwiek kontaktu, wsparcia z Waszej strony. Normalni ludzie pracują? Przyszły pracowniku jeśli lubisz dobrą zakrapianą zabawę z (usunięte przez administratora) ta praca jest dla Ciebie idealna. Bezkarnie możesz wszczynać awantury, niszczyć cudze mienie i jeszcze elegancko zostawić po sobie kartkę "nie dotyczy to pracowników mesko". Regularnie urządzać na moim terenie imprezy, zostawiać po sobie(usunięte przez administratora)a potem wrócić na swoje stanowisko pracy.

Marzena Nowy wpis

pisali na forum, że podobno preferują przyjmowanie kobiet do firmy, wiadomo z czego mogłoby to tak właściwie wynikać? Ogólnie czołgi raczej kojarzą mi się z męską profesją, więc chciałam się podpytać o powody... Na stronie pisali, że zatrudniają ok 100 osób, ile z nich to kobiety?

Lidia Nowy wpis
@Marzena

Mało info jest odnośnie pracy w tej firmie

Zuzia Nowy wpis

Czy wie ktoś na czym polega tam praca na produkcji dla kobiety????

Ela

Nie pracowałam długo w tej firmie. Całe szczęście atmosfera straszna byłam na dziale produkcji. Kierownik zostawia dużo do myślenia na swój temat brak zgrania starzy pracownicy mają więcej do powiedzenia niż sam kierownik. Praca fajna zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy

@Ela

Pani Elu a na czym polegała tą Pani praca bo wybieram się tam na produkcję ale podobno wolą kobiety

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Montażystka/ Montażysta - Pracownik produkcji elektronicznej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. - Lubiczów

• Jak się pracuje w Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o.?

Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o.
  • Warszawska 51
    05-082 Lubiczów

Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe-Telesystem-Mesko Sp. z o.o.