Opinie o Some KSW Sp. z o.o. w Kleszczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Some KSW Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Some KSW Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Some KSW Sp. z o.o. w Kleszczów

On

Dziadowska firma, omijać szerokim łukiem Some. Oszczędzają na pracownikach i sprzęcie do pracy. Co innego mówią na rozmowie co innego jest w rzeczywistości. Więcej tu jest nowych pracowników niż doświadczonych. Ciągła inwigilacja pracowników. (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH!

Katy
@On

W jaki sposób firma oszczędza na pracownikach i na sprzęcie? Mało płacą? Nie zapewniają pracownikom niezbędnych narzędzi pracy? Czy chodzi o coś innego? Odnośnie czego mówią inaczej na rozmowach, a inaczej w rzeczywistości? Podaj przykład, aby była jasność, że faktycznie tak jest...

Epicki Nowy wpis

Dodatków w ogłoszeniu więcej niż wymagań, a dodatek stażowy to całe 25zl za każdy przepracowany rok ( tak, tak 25zl, nie zgubiłem zera) Max 250zl brutto. Myślę że to skusi każdego żeby pozostać dalej w tej firmie :)

xxx Nowy wpis

Jak wyglada system premiowy dla elektryka, co miesiąc kilka stówek wpadnie czy robią wszystko żeby jej nie dostać? Sam nie wiem czy mnie przyjmą, niby jest otwarta rekrutacja ale chcą 3 lata doświadczenia na produkcji. Ja robię w zawodzie kilka ładnych lat, ale zawsze na własna rękę. Dajcie znać czy to przejdzie. Pzdr

Widzę ogłoszenie na automatyka i chciałbym aplikować. Możecie coś więcej powiedzieć o szkoleniu na dane stanowisko, ile trwa? Piszą o rocznych szkoleniach. Jak one wyglądają? Zastanawiam się czy dają dofinansowania do kursów i rożnego rodzaju uprawnień

QWERTY

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko kierownika produkcji. Firma oczekuje od kandydata znajomości języka angielskiego. Mój poziom to B1. Myślicie, że będzie wystarczający? Widzę, że do wynagrodzenia należy doliczyć premie. Orientujecie się, za co można je dostać? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba spełniać? ;) Z góry dziękuję za informacje.

Locky
@QWERTY

A jakich zarobków można spodziewać się na tym stanowisku

Olek Nowy wpis
@QWERTY

Wyślij CV, zadzwonią to zapytasz czy B1 wystarczy, pewnie tak. Premia co miesiąc za wyniki produkcji. Sa konkretne wytyczne które trzeba spełnić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Some KSW Sp. z o.o. na stanowisko Lider Projektu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno

Powiem, że ogłoszenie dla lidera projektu ze znajomością aplikacji i oprogramowania plus (nie mniej ważny) z "obcykanym" kaizenem wygląda na wyzwanie, ale takie satysfakcjonujące wyzwanie. Tylko pytanie co firma rozumie jako adekwatne wynagrodzenie? Ja bym poniżej 10 k netto nie zszedł w podstawie. I brak pakietu medycznego, a to przecież standardowy benefit.

Dhj

Złóż CV, jak będziesz dobrym kandydatem to się dowiesz ile oferują. Skąd ktoś ma wiedzieć ile tobie zaoferują?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka - młodszego automatyka. Firma oferuje wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie. A te dodatkowe pieniądze za co można dostać? I jak często? Rozjaśnijcie. Czytam, że firma dofinansowuje dojazdy do pracy. W jakiej części? :) Myślę nad złożeniem CV.

Inżynier jakości

Znowu szukają inżyniera jakości, chyba raz w roku się pojawia ogłoszenie? Firma tak się rozrasta czy ludzie tak szybko uciekają? Ktoś wie co się tam dzieję?

@Inżynier jakości

Pytanie ile osób w dziale jakości tam pracuje? Może to jedno ogłoszenie na rok to u nich normalne? A kojarzysz jakie kwoty w tym ogłoszeniu podawali? Nie mogę znaleźć oferty a chętnie się czegoś dowiem o tym

Gdhhbbkfx

https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-jakosci-kleszczow-pow-belchatowski-milenijna-4,oferta,1002891023 Tutaj ogłoszenie. Aż dwóch inżynierów jakości jest w dziale. Co roku nowe ogłoszenie na to stanowisko, mówi samo za siebie.

On

Katy
@On

Jotek

Ile dają dofinansowania do dojazdów będę dojeżdżał z Radomska

Leszek
@Jotek

Myślisz że w ogóle dają? Jest coś takiego w benefitach że finansują dojazd pracowników do iluś tam kilometrów? Chodzi ci zwrot za paliwo czy bilet autobusowy?

Witam mam pytanie bo zastanawiam sie czy składać cv do tej firmy na stanowisko operatora prasy chyba o tą firme chodzi bo nie ma dokładnych danych podanych na olx jak wygląda tam kwestia finansowa zmiany atmosfera i tak dalej zależy mi na opinii z góry Dzięki

Renata

Hmm...a jesteś zorientowany jakie u nich stawki oscylują na stanowisku operatora? Chodzi mi o widełki płacowe - jakie minimum a jakie maksimum na tym stanowisku? A te oględziny produkcji to na rekrutacji są?

Some KSW Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Inżynier Procesu. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 6400 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Franciszek

Wiadomo że fajnie by było jakby było netto. Ostatnio szukali kogoś na stanowisko operatora prasy ale nie podali konkretnych zarobków. Ty tu już pracujesz czy dopiero chcesz się zatrudnić?

zainteresowany

Cześć jestem zainteresowany pracą na stanowisku operator prasy. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda tutaj praca, atmosfera itp?

@zainteresowany

Nie widziałem żeby teraz kogoś szukali to znaczy nie ma w sieci aktywnego ogłoszenia. Z tego co wiem praca jest na zmiany od pon. do pt. i trzeba mieć uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic. Będziesz wysyłał CV? Jak znajdziesz jakąś ofertę to daj tu znać:)

@Franciszek

Uprawnienia na wozki i suwnice robi firma :) nie trzeba ich miec, ale jak ktos ma to dodatkowy plus

Kryaspinnn ja pierd

Banda prostaków , nie polecam nikomu tam pracy warunki jak w latach 90 jednym słowem (usunięte przez administratora) , operator prasy śmiech na sali . Tam jesteś wszystkim o ntrola jakości wozkowy suwnicowy , za te pieniądze tyle obowiązków to powinno być płacone razy 3 masakra ... Jednym słowem

Hanna

Skoro tak słabo praca jako operator tu wychodzi to opiszecie konkrety na temat organizacji pracy? Padło, że kontrola jakości np., czyli po prostu sprawdzasz co ci wyszło i tyle? Procesy są tu stałe i powtarzalne?

@Hanna

Może jeszcze kawę zrobić ? Prócz tego a nie poczekaj muszę olej dolać do prasy ? A reszta sobie będzie siedzieć w biurach i mieć (usunięte przez administratora) a wszystkie obowiązki na zwykłym pracowniku. Nie dość że (usunięte przez administratora) to BHP tam nie obowiązuje (usunięte przez administratora) Brak słów na ten zakład jednym słowem

Pracownik 2

Proponuję Ci zamianę Biurowy przyjdzie dolać ci olej do prasy a ty pójdziesz do biura odpowiedzieć anglojęzycznemu klientowi dlaczego znów dostał bubel. Może akurat to ty go tloczyles to pięknie wytłumaczysz i przygotujesz wszystkie raporty dla klienta

@Pracownik 2

Wiadomo każdy ma swoje obwowiązki. A jak już wspomniałeś o angielskim to każdy w biurze musi znać ten język? Firma dofinansowuje jakieś kursy językowe dla chętnych?

Byłem kiedyś w SOME

Robiłem pare lat temu w SOME i pamietam jak robota wygląda. J(usunięte przez administratora). Jak robota i zarobki?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Some KSW Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Majster

Można tam zarobić 15000zl.

Zuzanna
@Majster

Na jakimś konkretnym stanowisku chyba? Na jakim? I ta kwota to już na rękę czy brutto?

sabazios85

jak wygląda praca w biurze? jak atmosfera?

Majster
@sabazios85

Poobserwuj ogłoszenia to zobaczysz jaka jest duża rotacja jak na taką małą firmę. Nie ma roku żeby ktoś w biurach się nie zwolnił. Chyba mówi samo za siebie. Ludzie stąd uciekają czym prędzej.

Karol
@Majster

no technika ruchu teraz szukają. a wiadomo dlaczego tak się dzieje, czy to kwestia kasy czy nie tylko? napisz proszę ile by mi zapłacili tutaj?

Xxx

Co wy wyprawiacie z ludźmi ,że tyle ogłoszeń w internecie na różne stanowiska i nikt nie chce przyjść.!!! Ta plandeka na płocie z napisem ,,zatrudnimy operatora pras,, wisi półtora roku , aż mchem porosła a ludzi jak nie było tak nie ma.Może trzeba firmę zaorać chociaż dziki miały by gdzie się uganiać.

Ilona
@Xxx

No patrz. A jak szukali jakoś w czerwcu kierownika produkcji, to już ogłoszenie nieaktualne. Czyżby jednak znaleźli?

AkcjaJob
@Ilona

To kwestia czasu aż kierownik się wyniesie. Przy takiej organizacji i strukturze nowy kierownik nic nie jest w stanie zrobić.

Odpowiedź
@AkcjaJob

Dokładnie! przy takiej organizacji nikt nic nie zrobi sami się podpiepszają sami się zwalniają i tak np.,, Łysy (kierownik) zwolnił lidera (tego wspomnianego we wpisach bo przeginał z 40% ) później Dyrektor zwolnił ,,łysego,, a później zwolnili Dyrektora i tak ten teatr tu się kręci non-stop!!!

Były operator K
@Odpowiedź

Nie pracuje juz jakis czas ale ktorego lidera zwolnil? Chudego czy tego z broda?

@Xxx

Jest tam dla niej miejsce, bo trzeba pomagać tej bardzo milej sprzątaczce. Przeprowadziłem tam zamach stanu i teraz dyrektorem jest Kryspin, może On da radę ocalić tą bandę kanalii, nieudaczników i chamów.

Hanna
@Król Wielkiej Brytanii

I co, jak oceniasz sytuację po trzech miesiącach, skoro tak na to ocalenie liczyłeś? jak aktualnie sytucja wygląda?

W Bełchatów Some KSW Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Borsuk

Od kilku lat szukaja bez powodzenia????????????????

Małgorzata
@Borsuk

Niby czemu? Nikt nie spełnia ich wymagań?

Borsuk
@Małgorzata

Bo taki tam jest bajzel.....nikt tam dluzej nie chce praciwac

Wiktoria
@Borsuk

A co jest dokładnie nie tak, że tak uważasz? Rozwiniesz?

Król Wielkiej Brytanii

To jak byście potrzebowały pomocy to dzwońcie dziewczyny, bo nie może być tak, że zamiast nauki na prasie ważniejsze jest co sądzę o Waszych grubych dupskach i o sznurówach, które tam obok wystają.

Król Wielkiej Brytanii

Jak się nie ogarniecie i nie zaczniecie pracować zespołowo i jeden drugiemu pomagać, to ta cierpliwość Hiszpanów się kiedyś skończy i dobrze, że mnie tam wtedy nie będzie, bo mógłbym oberwać jakimś rykoszetem.

Zostaw merytoryczną opinię o Some KSW Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Some KSW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Some KSW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Some KSW Sp. z o.o.?

Some KSW Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Milenijna 4
    97-410 Kleszczów