Opinie o Fiamp Sp. z o.o. w Grabik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fiamp Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fiamp Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiamp Sp. z o.o. w Grabik

Były klient Nowy wpis

Zgorzelec Emilia plater, ten sklep to porażka, stoją przed sklepem i chleją jak by byli w barze, obsługa średnio, co chwila ktoś nowy, kto się zatrudni zaraz ucieka. Zawyzone ceny Lays ok 10/11 zł xd klient czeka aby zapłacić a kasjerka sb towar układa i każe czekać a potem dziwota ze człowiek do pracy się spóźnia. A kierowniczka nawet nie będę mówić szef musi mieć z nią jakiś układ ze tak długo tam pracuje. Sklepd do likwidacji i postawić żabkę.

Mati Nowy wpis

Ten sklep musi być zlikwidowany, same menelstwo tam przebywa, drogo ze szkoda mówić a obsługa tragedia. Żal mi wlasciela który ma to wszystko gdzieś,ważna kasa.

Zgorzelec Nowy wpis

Chcę złożyć skargę na obsługę sklepu Fiamp w Zgorzelcu ul Emilii Plater - 0bsługa bezczelna, arogancka. (usunięte przez administratora) podmienia towar wydaje towar inny, a płatność karta jest rozliczana inaczej niż zakupiony towar. Jak się uwierzy, to dopiero z wydruku banku widać naciąganie. Robiłam tam zakupy kilka razy i dwa razy zostałam (usunięte przez administratora) Pierwszy raz puściłam w niepamięć , ale za drugim razem złożyłam reklamacje to zostałam (przepraszam za słowo) (usunięte przez administratora) Jak się zwróci uwagę i chce się dokonać reklamacji to ze sklepu wychodzi się poniżonym i z obelgami. Żadnego szacunku dla klienta. Jak najdalej teraz od tego sklepu. Nie polecam !!!!!

Zgorzelec Nowy wpis

Jestem a raczej byłam klientem sklepu w Zgorzelcu na ul. Emilii Plater. Od czasu do czasu robiłam zakupy na prezenty. Nie polecam tego sklepu. Wybierasz towar, płacisz kartą, a na bastepny dzień w wyciągu kwota zawyzona. Dają towar tańszy a płacisz za droższy. Jeżeli nie sprawdzisz, od razu na miejscu to potem nie ma reklamacji nawet jak jest świadek zdarzenia, bo zostajesz obrzucony obelgami. Obsługa okropna, bardzo wulgarna. Szczególnie ta najmłodsza sprzedawczyni. Brak kultury i wulgarny nuepdzyjemny język. Brak szacunku dla klienta. Odmowa wysrawienya faktury. OMIJAĆ SKLEP Z DALEKA

Firma Fiamp Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Klient

Witam jestem klientem sklepu fiAMP w lubsku na ul chopina bardzo często zmieniają się panie kasjerki się nie dziwię Pani szefowa tylko je krytykuje za plecami obgadu je klientom a pani e które tam przeszły są naprawdę bardzo miłe uśmiechnięte pomocne i po miesiącu zostają zwolnione z braku szacunku od terazniejszego zespołu co same nie są sympatyczne obrazająć klientów od smierdzących pijusow to zmieńcie prace drogie panie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiamp Sp. z o.o. - Grabik

• Jak się pracuje w Fiamp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiamp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fiamp Sp. z o.o.
  • 108