Opinie o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. w Lublin

Pracownik PKR

Witam, Jeśli Pani jest zainteresowana pracą na tym stanowisku zachęcamy do składania CV. Podczas rozmowy uzyska Pani informację o danym stanowisku oraz o warunkach współpracy. Pozdrawiam, Dział Kadr

Obserwator

Do kierownictwa Czy zarząd nie widzi tego jak kierownik załadunku poniża pracowników czuje się bezkarny co się dzieje Dyrekcji przejżyj na oczy na brygadzistę wyznacza w czasie nieobecności brygadzisty pracownika z Ukrainy tym samym daje pogardę pracowników którzy pracują po 15 lat a on tz. Ukrainiec niecały rok. DYREKCJO OTWÓRZ OCZY I ZRÓB PORZĄDEK. BO TO SIĘ DZIEJE TO CYRK

Dostawca
@Obserwator

Z uwagą patrzę jak brygadzista z Ukrainy odnosi się do pracowników starszych od niego z tego co wiem to i jego żona pracuje na demontażu ale nie o tym chciałem napisać zastanawiam się jak może tenże brygadzista mówić Polskim pracownikom że jak się nie podoba to niech się zwolni pracownik byłem świadkiem jak podszedł do pracownika który przecinał chłodnice i z jego wkrętarki zabrał wkrętak aby zanieść swojej żonie bo ona tak chciała wiele razy była taka sytuacja to jest bardzo dziwne ale najbardziej mnie to zastanowiło że każdy boi coś mu powiedzieć że względu na to że kierownik rozładunku faworyzuje nawet jak pogania Pracowników mówiąc że za wolno pracują i każe im szybciej pracować to naprawdę jest dziwne

@Dostawca

Dziękujemy za komentarz. Ale na przyszłość takie uwagi prosimy zgłaszać bezpośrednio do działu kadr. Z uwagi na to, że jest Pan Dostawcą i nie pracuje Pan w naszym zakładzie ciężko odnieść się do sytuacji. Dostawcy nie mają wstępu na produkcję/dział demontażu - więc nie wiem jak Pan mógł zauważyć pracę osób z różnych działów... Na przyszłość podaję maila z prośbą o zgłaszanie takich uwag bezpośrednio, a nie przez portale internetowe. Mail: info@pkrecykling.pl

Marcela
@Dostawca

A jak się odnosi do tych starszych pracowników i z jakich powodów? Rzeczywiście takie rzeczy powinno się zgłaszać w firmie. Czy pracownikom to nie przeszkadza, że nie zgłaszają tego? Czy zgłaszają ale nie ma reakcji?

@Marcela

Droga Pani, prosimy o nie podbijanie komentarzy. Zadaje Pani pytanie osobie, która nie jest pracownikiem i nie pracuje w Polskiej Korporacji Recyklingu. Jak zatem osób, która nie pracuje ma odpowiedzieć na zadane pytania?

Widzieliście, że Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Magdalena

W jaki sposób się objawia to poniżanie? Możesz napisać? Dasz też znać jak z wynagrodzeniami? Płacone jest na czas?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator wózka widłowego?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
XANTOTOL666

Lech jest jaki jest, trzyma pracowników, aby robota była wykonana w czasie. To KOLPORACJA i pracownicy powinni to rozumieć. Nie ma "przeproś". Najlepszym pomyłki się zdarzają. Wesołego jajka i śmigusa wilgotnego życzę P.K.R. Lublin.

XANTOTOL666

KORPORACJA. Masz rację, moja pomyłka. Natomiast u Ciebie nie widać znaków INTERPUNKCYJNYCH. Chcesz się "pobawić z moją osobą" w pisany język polski? Nie radzę. Pozdrawiam na wesoło :-)

@XANTOTOL666

No właśnie, Ty czytasz sam siebie? Jest jaki jest? I to go upoważnia do traktowania w taki sposób ludzi? Robota ma być zrobiona to jest zrozumiałe, ale jest duża zależność między dopilnowaniem roboty a gnębieniem ludzi i poniżaniem ich lub wyzywaniem, bo sam byłem nie raz czegoś takiego świadkiem. Tak samo go Emil broni, bo on taki jest. A potem Emil zdziwiony że taki Lecho w łeb dostał w miejscu pracy, bo ktoś już nie wytrzymał. Tak jak mi Emil powiedział że to napaść była, ale że coś się do tego przyczyniło to już nie jest ważne. Zawsze jest czegoś jakaś przyczyna, bez powodu w łeb nie dostał proste? Proste

@XANTOTOL666

Następny adwokat, protektor na skalę światową. On taki jest. Argumentacja nie do podważenia. Skończyłeś studia prawnicze?

Weronika
@Adrianek

Mówisz, że byłeś przy takich sytuacjach. I co zrobiłeś? Zgłosiłeś to gdzieś może? Tak zastanawia mnie, czy nie można było tego załatwić przed eskalacją emocji. Jest tam jakieś biuro, które przyjmuje uwagi pracowników?

Adrianek

I ciekawe od kiedy porządna firma dbająca podobno o ludzi wyrzuca ludziom stertę lodówek pod nogi. Tak dbacie o ludzi. Druga sprawa od kiedy porządna firma, dobrze traktująca ludzi daje pracownikowi z rana skierowanie na badania a po południu dajecie mu wypowiedzenie? I to napisane z błędami. Pokazaliście tym brak jakiejkolwiek klasy i jak marne jest kierownictwo pomijając Pana Krzysia i Karola. Adrian

Weronika
@Adrianek

Czekaj, o jakie skierowanie na badania chodzi? Bo nie wiem, są różne skierowania: na badania początkowe, na takie po okresie choroby dłuższym. Jak w ogóle traktują chodzenie na l4, robią problemy jakieś czy ok?

@Weronika

Nie no akurat tu problemów za zwolnienia nie ma. Każdy ma prawo się rozchorować, natomiast duża część osób często chora czy kontuzjowana pracuje gdyż tracisz za to premię frekwencyjną i to nie małą

@Weronika

Za urlop na żądanie też stracisz tą premię frekwencyjną. I tutaj urlop na żądanie jest niezgodny z kodeksem pracy. Przyjdziesz w poniedziałek, będziesz chciała urlop na piątek wypisać to będzie to uznane jako urlop na żądanie, Ty musisz wiedzieć z ponad tygodniowym wyprzedzeniem że coś Ci danego dnia może wypaść np. dziecko Ci się rozchoruje czy cokolwiek innego, bo wiadomo różne sytuacje są, żeby tej premii nie stracić. To jest nie fair i jak napisałem jest to niezgodne z prawem bo według kodeksu pracy w ciągu roku przysługuje 4 takie dni pracownikowi z czego nie powinno być żadnych konsekwencji, a tutaj stracisz za to kilka dobrych stówek.

@Weronika

Tu chodziło o badania okresowe, po danym przepracowanym czasie. Pewnemu pracownikowi jednego dnia dali skierowanie na badania, a po kilku godzinach zwolnili go z pracy dając mu wypowiedzenie, mimo że chłopak był energiczny i pracowity. Dlaczego tak postąpili i jaki mieli w tym cel mieli mnie nie pytaj, bo nie wiem, ale według mnie to marne zachowanie jak na kierownictwo takiej firmy. Być może mieli z tego satysfakcję czy ubaw.

Izabela
@Adrianek

A jest ktoś w firmie, kto sprawdza stan fizyczny pracowników? Bo ktoś napisał, że to nie jest lekka praca. O jakiej kwocie mówisz o tej premii frekwencyjnej? Czyli jeden dzień choroby i już po całej premii? A jak się jest na urlopie to taka premia przysługuje?

głupie pytanie - głupia odp
@Izabela

A Ty z choinki się urwałaś? Słyszałaś o tym aby ktoś sprawdzał stan fizyczny pracowników? Chyba to lekarz douszcza ludzi do pracy, a nie ktoś z pracowników...

Pracownik obecny

Hmm stwierdzam czytajac odpowiedzi "firmy" ze kazda negatywna opinia to jest nieprawda, czyli droga firmo,wychodzi na to ze kazdy klamie tak? Taka porzadna firma kurde no wszyscy klamia,bardzo mi przykro ze jestescie dotknieci przez oszustow.pozdrawiam

Przepraszam. Po ,,ale'' nie stawiamy przecinków. Po raz kolejny Pani mówię żeby Pani czytała to co Pani pisze. Są błędy z kropkami i spacjami także. Komu jak komu ale Pani nie wypada :)

Adrianek

Mój brat w porównaniu co do niektórych pracował jak maszyna, jakby się go zmianowy nie czepiał byłby jednym z najlepszych fizycznie pracowników. Załatwił go zmianowy bo go nie lubił tak jak załatwia każdego który mu nie pasuje. Wyrzucacie pracujących ludzi a potraficie wyrzucić kogoś za picie w pracy po czym go zatrudniacie na nowo bo nie ma komu robić. Jak myśleliście że dalej będę z nim pracował po tym jak go wyrzuciliście to się grubo pomyliliście bo ja z kimś tak fałszywym nie chcę mieć do czynienia a chciałem z nim elektrykę robić w tej firmie i się dostać do utrzymania ruchu. Tyle z mojej strony. Adrian

@Adrianek

To ten Kamil co non stop darł morde pod namiotem i zagadywał innych pracowników? Zamiast urzywać dwu-kółki w kontenerze przeciągał lodówki po podłodze kontenera. Jak nie przychodził do pracy co mu sie często zdażało to mieliśmy trochę spokoju pod namiotem.

Adrianek

W ogóle to ja nie rozumiem zbędnych odpowiedzi w formie obronnej. Jako były pracownik chciałem powiedzieć jak jest w tej firmie i opisałem że w zamian za cieżką pracę są w miarę dobre pieniądze. Napisałem prawdę a Pani temu przeczy bo pewnie Pani kierownik na to odpisuje. Są paczki są ok pieniądze firma dba o ludzi ale jasno i wyraźnie opisywałem jak traktuje ludzi kierownik zmianowy a nie firma ogółem. Owszem zgadzam się że przełożony czy to będzie kierownik czy brygadzista jest od dopilnowania tego jak ma to chodzić i przestrzegania przepisów itp. ale jest zasadnicza różnica między pilnowaniem tego co trzeba a nękaniem i pastwieniem się nad ludźmi. Kolega L.W. się wyżywa na ludziach, ma wieczny okres ile już było na niego skarg i nic z tym nie robicie? Nikt go nie lubi bo to jest fałszywy ,podły i szczerbaty prosiak. Napisałem jasno że gdyby nie on wielu ludziom by się lepiej pracowało i by odetchnęli i proszę temu nie zaprzeczać bo już odeszło przez niego lub on załatwił dziesiątki osób w tym ja przez niego odszedłem a złym pracownikiem nie byłem. Dalej stawiajcie jednego osobnika ponad dziesiątki osób. Dziecko w przedszkolu by już to zrozumiało, jak grochem o ścianę. W tej firmie naprawdę by było spoko gdyby nie on. Ile już było skarg czy opinii i komentarzy na niego a Wy dalej nie wyciągacie z tego wniosków. On taki jest przecież. I to ja przedstawiam firmę w złym świetle bo napisałem jak przez niego ludzie są traktowani. Można by było puścić jeden taki komentarz czy skargę na niego ale tego już było multum od wielu osób kiedy Wy to zrozumiecie jak wpadnie inspekcja czy sąd pracy któregoś razu? Też powiecie że on taki jest? No odpowie Pani chętnie poznam odpowiedź . A może znowu przeczytam że to nie prawda? Ludzie kochani to jest dno żeby jedna osoba tak niszczyła reputacje firmy i Wy się na to godzicie bo on taki jest. Co za niedorzeczność Boże kochany

Adrianel

Jeszcze jako anegdotkę dodam że Pani kierownik nie czyta tego co drukuje. Uważam że jak na osobę pracującą zza biurka i od spraw papierkowych wydawanie komuś pisma z błędami interpunkcyjnymi i powtórzeniami których się nie chciało tej Pani poprawić w komputerze (bo ciężko) to trochę kicha ale to tylko moja opinia. Adrian

Adrianek

I nie wiem gdzieś tu czytałem o jakimś BHP. Serio BHP? Wysypywanie ludziom kontenerów (usunięte przez administratora) pod nogi, możliwe że z potrutym mięsem, chorobami i zarazkami. To jest BHP? To jest upodlenie i doszczętne poniżenie ludzi bo jak ma się czuć człowiek któremu rzucacie pod nogi stertę (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w których trzeba grzebać i przebierać? To jest BHP? To jest (usunięte przez administratora)i żenada firma powinna za to karę dostać.

Adrianek

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata. Pracę zmieniłem sam więc pozwole sobie uczciwie i sprawiedliwie się wypowiedzieć. Zarobki w tej firmie są dobre i są też paczki na święta co rzadko się dziś zdarza. Z zalet to by było na tyle. Na dziale na którym pracowałem praca jest brudna, śmierdząca i wychodząca na zdrowiu. Praca jest ciężka i warunki też są ciężkie. Najgorsze co jest w tej firmie to jeden z kierowników zmianowych który nie da Ci spokoju, będziesz na każdym kroku obserwowany na kamerach, ganiany i opierdzielany za przeproszeniem za byle co, dosłownie. Ta osoba nie powinna być kierownikiem i powinna pracować z dala od ludzi i najlepiej samemu. Mobbing i dyskryminacja w tej firmie grają pierwsze skrzypce. Byłem ganiany, obserwowany na każdym kroku, poniżany a nawet wyzywany. Możesz iść na skargę do głównego kierownika tak jak ja czy szereg innych osób, możesz się produkować 15 minut jak traktuje Ciebie czy innych a nawet osoby starsze bo potrafi ludzi wyzywać i tak koniec konców od głównego kierownika usłyszysz że ,,on taki jest''. On taki jest. Zwyczajna żenada i dno żeby w firmie z przyszłością odpowiedzialną za recykling miały miejsce takie rzeczy i to tylko przez jedną osobę. Uczciwie i sprawiedliwe 1,5/5, bo żeby nie ten typ to wielu ludzi by odetchnęło i lepiej by im się pracowało. Adrian

Adrianek

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata. Pracę zmieniłem sam więc pozwolę sobie uczciwie i sprawiedliwie się wypowiedzieć. Zarobki w tej firmie są dobre i są też paczki na święta co rzadko się dziś zdarza. Z zalet to by było na tyle. Na dziale na którym pracowałem praca jest brudna, śmierdząca i wychodząca na zdrowiu. Praca jest ciężka i warunki też są ciężkie. Brak możliwości rozwoju. Najgorsze co jest w tej firmie to jeden z kierowników zmianowych który nie da Ci spokoju, będziesz na każdym kroku obserwowany na kamerach, ganiany i opierdzielany za przeproszeniem za byle co, dosłownie. Ta osoba nie powinna być kierownikiem i powinna pracować z dala od ludzi i najlepiej samemu. Mobbing i dyskryminacja w tej firmie grają pierwsze skrzypce. Byłem ganiany, obserwowany na każdym kroku, poniżany a nawet wyzywany. Możesz iść na skargę do głównego kierownika tak jak ja czy szereg innych osób, możesz się produkować 15 minut jak traktuje Ciebie czy innych a nawet osoby starsze bo potrafi ludzi wyzywać i tak koniec konców od głównego kierownika usłyszysz że ,,on taki jest''. On taki jest. Zwyczajna żenada i dno. Uczciwie i sprawiedliwe 1,5/5.

PrawdaNasWyzwoli

Pracownik i jego zdrowie jest tu wart mniej niż elektrośmieci , to typowy (usunięte przez administratora) . Ludzie na stołkach tylko patrzą jak urwać komuś kilka zł z wypłaty i nie są w żaden sposób pomocni a wręcz przeciwnie . Generalnie nie polecam chyba że ktoś szuka mocnych wrażeń .

@PrawdaNasWyzwoli

Drogi BYŁY pracowniku...prosimy nie wypowiadać się na temat wypłat, skoro nie jesteś pracownikiem i nie dostajesz wypłaty. Pracownicy dostają paski i każda niezgodność jest wyjaśniana z kierownictwem i działem kadr na bieżąco. Pracownicy są pomocni jeśli prosi się o pomoc. W razie pytań i wątpliwości, każdy może skontaktować się z biurem PKR.

@PrawdaNasWyzwoli

Nawet jak ktoś uczciwie pracuje to ucinają za jakieś rzeczy? Czu raczej jest to zawsze jakoś uzasadniane? Może chociaż sama pensja jest zadowalająca?

pracownik firmy.

W tej firmie to nic nie wolno. Nie wolno palić, dzwonić przez telefon, a jak maskę zsuniesz lekko z nosa to możesz dostać ochrzan taki ,że się nie pozbierasz .i karę pieniężną nawet do 150 zł ty , bogu ducha winny brygadzista. Ciągle Pan Prezes firmy jest niezadowolony ile byś nie zrobił zawsze będzie mówił, że za mało. Każdy , kto chce pracować w tej firmie niech się dobrze zastanowi zanim zacznie pracować.

@pracownik firmy.

A Ty to do pracy przychodzisz rozmawiać przez telefon czy palić fajki? Skoro są odgórne wymagania że masz nosić maseczkę w sposób właściwy to masz pretensje że ją nosisz na brodzie...litości. Ile masz lat, 15?

Ksw
@pracownik firmy.

Miałem podjąć tam pracę ale z moimi umiejętnościami lepiej zrezygnować szkoda brygadzisty nie będę płacił kalece odszkodowania.

Dział kadr
@Ksw

Odnosimy wrażenie, że część komentarzy jest sztucznie przez pracowników gowork. Wiele opisywanych sytuacji nie miało miejsca, a po każdym "dziwnym" komentarzu mamy telefon z gowork w celu współpracy i wykupienia abonamentu. W razie pytań potencjalnych kandydatów do pracy prosimy o kontakt z Polską Korporacją Recyklingu.

Pracowałem tam niedługo brygadzistą był pracownik z Ukrainy odszedłem a właściwie porzuciłem pracę z powodu poniżania przez tego brygadzistę miałem dość jego zachowania i poganiania nas jak bydło

Operator

To co nie można tego zgłosić kierownictwu jak się zachowuje i jak was traktuje przecież to jest pogarda

RKS

Nikt nikogo nie poniża,ja pracuję takze z tą osobą o której mowa.Brygadzista ma takie polecenie od kierownictwa.Jest to.praca fizyczna i albo się nadajesz albo nie.

java
@RKS

Opisze ktoś ile zarabia kierowca,jazda na miejscu czy także województwo?

Rekruter PKR
@java

Witam serdecznie, na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników na stanowisko: kierowca. Aktualne oferty pracy można znaleźć na portalu OLX oraz na naszej stornie internetowej. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami oraz tym osobom przedstawiane są warunki pracy. Pozdrawiam, Rekruter PKR

Olo
@RKS

Pracują tam ludzie ktorzy nie maja pojecja o pracy i jakos pracuja

@Operator

Co z tego jak się zgłosi, skoro oni wszyscy stosują takie metody.

@Olo

Zgadza się.

@Noryaki

Szanowny Panie ...... :) prosimy nie prowadzić monologu na tej stronie, tylko przyjść do biura w celu wyjaśnienia i rozwiązania problemów oraz wszelkich roszczeń związanych z pracą i zasadami panującymi w firmie.

Andrew
@RKS

Jeśli jest tak dobrze to dlaczego ciągle ludzi brakuje po co okłamujesz wszystkich pewnie sam zaliczasz się do tych donosicieli

Noryaki

Przyjście do biura i tak nic nie da. Tam tylko klepią się po ramieniu i mają gdzieś zwykłych pracowników.

@Noryaki

No to słabo bardzo, skoro firma nie rozwiązuje problemów.. jaka jest rotacja w firmie w takim razie? Ludzie wytrzymują i pracują, czy dużo osob się zwalnia?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

John Cena

Jak najbardziej. Firma sama wysyła pracowników na szkolenia a także jest otwarta na propozycje pracowników. Ponadto dzięki rozwojowi i powiększaniu się firmy istnieje możliwość awansu. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby zarząd nie pomógł pracownikowi w podnoszeniu kwalifikacji, a pracuję tu już kilka lat.

Łukanio
@John Cena

Jaki rozwój? Gorszych bredni nie słyszałem. Awans na kogo? Jak wszystkie stanowiska są obsadzone, a jakby się coś pojawiło, to i tak występuje kolesiostwo i awans dostają ci, którzy najbardziej wchodzą w(usunięte przez administratora) Szkoda, ze nie napisałeś na jakim stanowisku i dziale pracujesz, a nie wciskasz ludziom farmazony!

Andrew

Jakiego rozwoju w tej firmie możesz się tylko zwinąć chyba że sprzedasz kilku kolegów i zabiorą im premię za byle co.

@Andrew

Odbieranie premii za byle co, to teraz standard!

@Noryaki

Reguły przyznawania premii są znane wszystkim pracownikom jeżeli tracą - to z uzasadnionego powodu.

Noryaki

Taaaa, znane.. Chyba tylko kierownictwu. A uzasadnionym powodem jest na przykład zły humor kierownika zmianowego. Żenada!

@Noryaki

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do biura w celu ich wyjaśnienia.

@Noryaki

Może po prostu nie zauważasz swoich błędów?

Dawid

Jakie kursy trzeba mieć ukończone ?

@Dawid

Jeśli chcesz pracować na wózku to tak.

Maria

Czy mogłabym się dowiedzieć czy na takim stanowisku wymagane jest spore doświadczenie? Jeśli ktoś posiada kurs i np. roczny staż to ma szansę dostać się do Polskiej Korporacji Recyklingu? Czy może coś jeszcze trzeba wiedzieć/umieć lub posiadać określone cechy?

@Maria

nie idź tam lepiej, jedna z gorszych firemek januszeksowych i płacą ochłapy jak 20 lat temu zarobki

Rekruter
@Maria

Każde CV jest rozpatrywane indywidualnie. Prosimy przesłać CV na adres mailowy, kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Maria
@Ziomek

A coś więcej? Dlaczego radzisz nie iść do pracy do Polskiej Korporacji Recyklingu? Jak dokładniej wygląda wynagrodzenie? Jakie są stawki?

Rekruter
@Maria

Prosimy o przesłanie CV. Każda aplikacja rozpatrywana jest indywidualnie. Warunki pracy przedstawiane są na rozmowie rekrutacyjnej.

@Maria

Bo to (usunięte przez administratora) za najniższą krajową jak mówiłem takie pieniądze to 20 lat temu się zarabiało, a tam jesteś jeszcze goniony jak szczur

Praocwnik
@Ziomek

Skoro zarabiasz tu tak mało to po co tu siedzisz?

@Praocwnik

Już dawno nie siedzę w tym (usunięte przez administratora) za najniższą krajową

Janusz
@Ziomek

Zwolniłeś się? Może teraz płaca więcej niż najniższa krajowa, bo nie pracując nie znasz aktualnych realiów, nie? Miałeś do wypłaty jakieś benefity jak jeszcze byłeś zatrudniony, czy tylko goła wypłata?

były
@Janusz

Nie płaca więcej. Tak słyszałem.

Rekruter PKR
@były

Osoby zainteresowane pracą w Polskiej Korporacji Recyklingu zapraszamy do przesyłania CV. Po zapoznaniu się z przesłanymi CV, skontaktujmy się z wybranymi osobami w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej. Warunki pracy i płacy są przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej i są adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Zapraszamy do przesyłania CV. Pozdrawiam, Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.

@Janusz

Zarabiasz najniższą krajową a tyrasz w syfie i mrozie - tyle w temacie

jacek placek
@Ziomek

Kur...de człowieku, jak Ci źle to nikt nie każe ci tam pracować. nie jesteś (usunięte przez administratora) sam decydujesz sie na takie warunki i narzekasz.

@jacek placek

Ale to faktycznie jest tak jak napisał i wcale nie dramatyzuje?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

PRACOWNIK

Wszelkie informacje są udzielane podczas spotkania rekrutacyjnego, to zależy od kwalifikacji i doświadczenia pracownika.

Abcde

Witam, czy mogę uzyskać tu informację jak wyglada praca laboratoryjna w tej firmie?

Pracownik Działu HR
@Abcde

Wszystkie informacje o pracy w laboratorium udzielane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Prosimy o przesłanie CV na adres: info@pkrecykling.pl Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.
  • Metalurgiczna 15C
    20-234 Lublin

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.