Opinie o Regnars Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Regnars Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Regnars Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regnars Sp. z o.o. w Zielona Góra

Firma Regnars spada na (usunięte przez administratora)i obrasta wodorostami. Chyba najgorsza kopalnia w regionie jeśli chodzi o zarobki. Człowiek jest zmuszany do roboty w każdą sobotę, bo jak nie przyjdziesz to premi nie dostaniesz. Stawki na poziomie 18 zł na kopalnie to wstyd i poniżenie pracowników. A jak już przyjdziesz wszystkie soboty to żebyś za dużo nie zarobił dzielą premię tak że jeden ma 500 zł a inny 1000. Za tą samą wykonaną pracę. I ta pożal się Boże barbórka 1600 zł. Imprezy jak na kopalnie przystało nie robi się już od dwóch lat. Przyszły pracowniku jak chcesz zarobić to omijaj Regnarsa.

Pracujący osioł
@DUR

Nie ma się co dziwić jak chcąc zarobić 5 tys to trzeba walnąć przynajmniej wszystkie soboty i 1 niedzielę. (usunięte przez administratora)

Karola Nowy wpis

Czy firma jak już zatrudnia ludzi to zwykle na stałe? Bo szukałam ofert pracy i jedyne co rzuciło mi się w oczy to nabór sprzed 6 lat dla specjalisty ds. logistyki i sprzedaży. Teraz też jest taki etat? Bo jak tak, to ja spróbuję wysłać papiery w ciemno. Wie ktoś może ile teraz można dostać na rękę?

Barbara

Czemu w taki sposób dzielą premię? Ktoś rozmawiał z szefostwem na ten temat, że może warto coś zmienić?

@Barbara

Z kim tam rozmawiać ,najlepiej to sie nie odzywać bo nie zobaczysz pseudo premii sprzedazowej za karę pół roku .

DUR Nowy wpis

Oj dzieje się naprawdę źle . Jak już mega dobry pracownik z uprawnieniami wiedzą i doświadczeniem ucieka z tego zakładu to znaczy tylko jedno …tragedia i brak szacunku ze strony kierownictwa .

Pracujący osioł Nowy wpis
@DUR

Czy w Regnars Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pudanowski

Brak przestrzegania praw pracy w tym zakładzie można pracować 31 dni w miesiącu pod przymusem. Jeśli ktoś nie chce to nie dostanie premii. Kolesiostwo gówniarze rządzą kopalnia nie mając szacunku do pracowników. Mobbing telefony w weekendy. Wypłata 2600 jak na kopalnie ekstra w biedronce więcej zarabiają ???? zostali tam tylko ludzie bez ambicji i aspiracji aby lepiej żyć reszta uciekła

Podanowski
@Pudanowski

Witam, Jestem pracownikiem KMT, dziwnym zbiegiem okoliczności Nick osoby piszącej jest zbliżony do Mojego nazwiska, co może sugerować nieprawdziwy wpis. Powyższa wypowiedź nie jest zgodna z Moim postrzeganiem pracy na kopalni. Pracuję w firmie wiele lat i jestem zadowolony z pracy. A.P

Żbik
@Podanowski

Haha jak można być zadowolonym z pracy w takim (usunięte przez administratora) za tak marne pensje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Regnars Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PRACOWNIK

Firma Regnars Tłumaczów, to jedena wielka bańka mydlana. Pieniądze słabe, zmuszają do pracy w weekendy i święta, a jak się człowiek nie zgadza, to grożą zwolnieniem lub utratą premii, która jest marna. Nakładają kary pieniężne, np. za dłuższą pracę silnika na biegu jałowym (a jak wiadomo w stanie zagrożenia nie można go gasić), za brak kasku, kamizelki lub dłuższą przerwę, na którą tak naprawdę bardzo często nie ma nawet czasu. Wszystko w tej firmie trzeba wykonywać z zegarkiem w ręku i co do minuty. Wymagają od człowieka nie wiadomo czego, a płaca, warunki pracy i atmosfera w tej firmie, to totalna porażka. Nie polecam i stanowczo odradzam!

Danuta

w sumie racja, dziwne pytanie zadał. Mimo, że premię określił za marną to i tak ciekawa jestem na jakim poziomie ją oferują. wiesz może?

@Danuta

Na jakim poziomie !!! Na marnym online ją dostaniesz ,będziesz posłuszny to masz ją,będziesz w pracy w niedziele i święta to tez ja masz . A jak się sprzeciwiał to masz wielki (usunięte przez administratora)

Były

Ta kopalnia to jedne wielkie (usunięte przez administratora)im więcej dajesz tej firmie od siebie tym mniej dostajesz Brak poszanowania pracownika, brak związku zawodowego,brak socjalki, brak zrozumienia w tej firmie to pracują już tylko starsze osoby albo co liza (usunięte przez administratora) Panu Szy. I Panu Paw Jak pan K.W Ł.P M.G. E.P i D.Ł Zarobki na poziomie 18 brutto i zapis w umowie do 20% premi Nigdy nie wiesz ile zarobisz Sobota musowa inaczej najnisza krajowa i brak innych premi Z całego serca odradzam pracę wszystkim w tym b..balaganie

@Były

Ta stawka 18brutto to jest za godzine? Soboty są dodatkowo płatne jakoś? W jaki sposób się przejawiał ten brak poszanowania pracownika o którym pisałeś?

@Ilona

Nie za godzinę ,za 15 minut pracy a soboty ekstra 600 % stawki podstawowej plus dzień wolnego dąż w roku oczywiście płatny .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Regnars Sp. z o.o.?

KoBZa

Niecykliczne festyny dla pracowników z rodzinami, niecyklicznie uczestnictwo w Runmageddon'ie oraz corocznie Barbórka (zawieszone obecnie ze wzgl. na pandemię).

@KoBZa

No tak pandemia. :( No ale teraz okres wakacyjny jest, więc czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś festyn?

????????????????

Wyjazdy na Niemcy ????????????????????????

Kopalnia Melafiru Tłumaczów to coś co nie powinno mieć miejsca. Praca na czas z zegarkiem na ręku , kary pieniężne są tam stosowane na porządku dziennym za byle co . Jest lista przewinień która ma swoją cenę . Przekroczenie czasu pracy sprzętu na biegu jałowym jest karane , praca silnika powyżej 5 minut jest karana . Pracowałem na innej kopalni i mam porównanie tego co się tu dzieje . Śmieszny wymyślony sobie system premiowania pracownika , sobota niedziela owszem , coś dostaniesz ale za prace od poniedziałku do piątku już nie . Zarobki i stawki godzinowe to najniższa krajowa . Jak na kopalnie i warunki panujące tam całkiem nie źle . Odradzam odradzam prace w tej kopalni .

Szymon

Święte słowa i tylko prawda w komentarzu .

Tu tego Pana należało by nazwać z imienia i nazwiska, tak, żeby w przyszłości nie znalazł pracy już w górnictwie, żeby nie hańbił dobrego imienia Sztygarow....

Rudy to może Pan Jarosław? Z laboratorium? Też taki

Karol

Pan Jarek jest człowiekiem ,człowiekiem na swoim stanowisku . Jedynym normalny pracownikiem w tej firmie .

Były

Czekamy i czekać będziemy . On nie ma jaj tylko wydmuszki . Jeśli by je miał to jak dorosły facet ścisnął by się za torbę i napisał coś od siebie . Kozakiem jest tylko w pracy a poza nią jest nikim .

M.R
@Były

Brawo brawo brawo

Jasiek

Czy to jest prawda, że w tym (usunięte przez administratora)zarabia się ponad 4000 tyś zł/netto a w okresie zwiększonej sprzedaży nawet 6000 tyś zł/netto.

?
@Jasiek

Tak prawda. Za 31 dni pracy w miesiącu tyle można zarobić .

@Jasiek

Mobilki mobilki jak drużka na Niemcy . Jak sytuacja w pracy Pany , zwalniamy się i to nagminnie . Małe zarobki a robić trzeba 31 dni w miesiącu żeby zarobić 3 tysiące . Super zarobki jak na standard kopalni na Dolnym Śląsku . Wielkie brawa i oby tak dalej Panie kierowniku ????????????????????????

Nikt

Jasne ze tak . 4 netto za miesiąc oki

Skoro worek się rozwiązał to powiem coś od siebie . Jesteśmy sprawdzani śmiesznym alkomatem przed każda zmiana przez firmę kogucik . Alkomat pokazał 1,5 konia mechanicznego we krwi . Po 20 minutach pokazał 0:0 ale to nic nie zmieniło , byłem wyzywany i karany . Zabrano mi premie a wobec tego straciłem 5 tys zł na pensjach . Pomijając to kapo który poniewiera ludźmi dowiedział się ze był to błąd ale nie miał honoru przeprosić mnie .... zapomniał jak przyjeżdżał do pracy dobrze napromieniowany a jeśli nie miał sił prowadzić swojego auta prosił swoich pracowników żeby po drodze zabrali go . Jego słynny duży kubek był i jest legenda a firmie. Każdego ranka przed gdz 6:00 z trzęsącymi się rękoma na wielkim kacu robił sobie herbatę z nadzieja ze go puści szybko i będzie dobrze . Ale taka osoba nie wie jak ,, z dziada zrobi się Pan” a w rzeczywistości jest pijakiem. Teraz jest kimś , ma władze i kara swoich pracowników , swoich kolegów tak naprawdę . Moim zdaniem gaszenie sprzętu , przerwy i karanie kolegów z pracy jest tylko i wyłącznie jego wymysłem . Chce się pokazać jak jest ważny ale to nie wystarczy . Każdy jest kowalem swego losu Panie . Mój czas opuszczenia murów tej firmy zbliża się wielkimi krokami i całe szczęści . Naprawdę cieszę z tego powodu uwolnienie się od dyktatury

Co powie na temat alkomatu i badania trzeźwości pracowników śmieszny sztygarek oprawca KMT . Wypowie się w końcu czy brak mu honoru i dla czego sam uciekał przed badaniem przez okno w szatni ...musiało być dobrze . Siebie nie widzi ale krzywdzić innych ma czelność . ,,Mniej niż zero’’

Andrea

A krążą opinie, że w tym kamieniołomie zarabia się ponad 4000 tyś zł/netto a w okresie zwiększonej sprzedaży nawet 6000 tyś zł/netto.

Jasiek

Prawda boli Panie X tak .

Yo

Hahahahha Udostępni Ci buty spodnie robocze i bluzę a w gratisie zimna szatnia

Witam wszystkich. Jestem nowym pracownikiem tej Firmy Na rozmowie obiecanki cacanki itp zarobki średnio 8k Przychodzi umowa a na niej 18 zł brutto( żenada) Nic dziwnego ze 90% ludzi to ludzie przed emerytura i tylko liczą dni do końca Fakt zarobisz 8k jak będziesz pracował 31 dni Żadnego związku zawodowego, żadej socjalki Jak na kopalnie to zaje... Pozdrawiam i do zobaczenia w innej kopalni

Yo
@Nowy

18 zł brutto to i tak dobrze dostałeś na start. Rok temu start był od 15 zł brutto a podwyżka po trzech miesiącach to całe 0,50 groszy do każdej godziny. Oczywiście jak zasłużyłeś u sztygara i Cię docenił . Fak faktem straszna żenada i poniżenie człowieka .

Tom

Magazynier, obsługa urządzeń magazynujących i załadunkowych, jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie są zarobki?

Nowa Ruda

Czytam i nie wieże. Czyli nic się nie zmienił a jest chyba gorszy . Każda opinia jest prawdą i to nie przez to ze można sobie pisać co się chce ,tak się działo naprawdę za moich czasów dla tego nawet prosiłem o to aby podpisali mi zwolnienie .

Konkurencja

To co tu wyczytałem świadczy o tym co się dzieje w tym zakładzie . Jest to wstyd i hańba dla Zakładów Górniczych na całym Dolnym Śląsku . Pamiętaj sztygarze o tym , ze to pracownik wykonuje najcięższą prace jednocześnie zarabiając również na Ciebie, na Twoja pensję .

Konkurencja

Nie miałem okazji pracować z tym Panem i nie będę oceniał książki po okładce . Mam przyjemność pracować z osobą która była zatrudniona w KMT . Jest to sumienny i rzetelny pracownik a zarazem świetny operator . Jego opinia jak i te o których czytałem wystarczą mi do tego, aby podtrzymać moja opinię i napisać ją raz jeszcze . Wielki ale to wielki wstyd dla branży Górnictwa Dolnośląskiego . Nie powinien nazywać się sztygarem i psuć opinii prawdziwych ,,Sztygarów Górniczych „

Robol

Nikt już nie zmieni zdań bardzo wielu osób, które pracowały czy tez jeszcze pracują w tym (usunięte przez administratora) . A dla tego (usunięte przez administratora) bo Pan wielki mały sztygar zrobił z tej bardzo dobrej kopalni jaką ,,była „dosłownie (usunięte przez administratora) . Zniechęcił swoim postępowaniem i swoimi praktykami ludzi , ludzi doświadczonych i bardzo dobrych w swoim fachu , operatorów znających się na swej pracy . Gdzie jest właściciel . Nie wstyd Panu takiej osoby dozoru pasującej Panu i Pana firmie reputacji, na która zapewne pracował Pan wiele lat .

Sztygarek alkoholikiem, udaje, że się zna na górnictwie! Ciemny jak tabaka, potrafi tylko wszystko spierniczyć. Dziwna brygada, alkoholik chce szefować? A gdzie KRZG? dopuszcza takiego pajaca do pracy z ludźmi? A ten mały karakan że sprzedaży!!! Na stojąco pod stół by wszedł a wielki szpec. Jeden i drugi mają sieczkę w głowie. Psują tylko Kopalnie......

Zastanawia mnie jedno . Czy właściciel KMT Regnars Tłumaczów wie tak naprawdę i jest świadom tego, co się dzieje w jego firmie i jakie praktyki stosuje guru wobec swoich pracowników , wobec swoich kolegów Panie sztygarze . Do pewnego momentu było przyjemnością pracować w KMT , ale co dobre szybko się kończy za sprawa takich osób nie mających szacunku do drugiego człowieka .

Zostaw merytoryczną opinię o Regnars Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Regnars Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regnars Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regnars Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Regnars Sp. z o.o.
  • Ceglana 7