Niko Transport Sp. z o.o.

Opinie o Niko Transport Sp. z o.o.

Zibi

...Bardzo dobra Firma Napewno będę chciał tam wrócić Konkretny Szef Pieniądze,zawsze na czas Jeżeli nie kłamiesz i nie kombinujesz Jestes poważany w Firmie Nie rozumiem tych cwaniackich hejtow

@Zibi

Dzień dobry , dziękujemy bardzo za Pana opinię.

zleceniodawca

polecam z czystym sumieniem - współpracujemy od ponad 10 lat zawsze firma staje na wysokości zadania wraz ze swoimi pracownikami - kierowcy sympatyczni i pomocni POLECAM tak trzymać

Nex

Polecam pracodawcę ???? Praca poukładana powtarzalna i co najważniejsze do dogadania

Pawel Nowy wpis

Witam wszyscy piszecie o kierowcach a może ktoś się wypowie jak warsztat i praca tam ?

Czy w firmie Niko Transport Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Stefan Nowy wpis

Czy są przyjęcia do firmy? Kierowca

Sm

ciekawa praca - ciekawe kierunki dla chętnych - stałe punkty kasa ok i zjazdy na bazę , nowe auta - dla mnie i zawsze szef odbierze telefon w razie problemów jak nie chcesz być numerkiem w korporacji polecam .......

Julia
@Sm

zdradzisz na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowca jak sumiennie wykonuje swoje obowiązki ?

Sm
@Julia

Julia, w zależności od miesiąca i dni przepracowanych 8,5-11 jak dla mnie Ok

Były kierowca
@Sm

Tylko że to są kwoty brutto. ????

SM
@Były kierowca

Kolega chyba nie wie o czym pisze , bo ja pisze o kwocie jaka zostaje mi przelana wiec netto - jeśli pracowałeś to chyba dawno dawno temu - a zasady dla kierowców w tej firmie jak w mało której zmieniają na plus jak dla mnie

Renata Nowy wpis
@SM

To od kiedy w zasadzie utrzymują się takie stawki, które przytaczasz, skoro piszesz, że dano dawno temu? Jeśli faktycznie długo to będzie perspektywa na ewentualny wzrost?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Niko Transport Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Przyszły kierowca

Witam chciałbym dopytać czy firma bierze z brakiem doświadczenia na kurierke ?

Adasko

Jak się coś zepsuje to od tego jest servis ( samochody są nowe) jak kierowca coś zawini to trzeba się dogadać jak człowiek do człowieka. Pewne sytuacje wpisane w zawód kierowcy...

St.

Od uszkodzenia pojazdu sa ubezpieczenia !!! Chyba, że ktoś poniszczy środek w kabinie zaleje eletronikę czycoś takiego, bo np. zyje jak w chlewie. To się zgodzę, że pracodawcy puszczą nerwy i obciaży finansowo.

Były kierowca

Zysk się liczy dla każdego i pracodawcy jak i pracownika. Jak nie jesteś kierowcą to po co się wypowiadasz skoro nie masz pojęcia co należy do obowiązku kierowcy. Gwarantuje ci że lista jest dość długa i nie adekwatna do zarobków.

@krzys
@Były kierowca

I to jest oczywiste ze dla wszystkich - bo każdy może a z tego co wiem to większość jest zadowolona a firma się rozwija prężnie byle tak dalej

Dzień dobry, z przykrością musimy stwierdzić Panie ZGREDEK ze to nie nasz pojazd nie posiadamy pojazdów o takich tablicach rejestracyjnych. Ale dziękujemy za informację

Zibi

Renata
@Zibi

No brzmi ok a czemu Cię już tu nie ma?

@Zibi

Dzień dobry , dziękujemy bardzo za Pana opinię.

Polecam

zleceniodawca

Nex

Kierowca

Koledzy doradzi ktoś czy warto przyjść tutaj na krajowke ewentualnie jakieś bliskie kółka na cz/sk /hu? Firma wydaje się być konkretna, chociaż czytając te niektóre opinie aż się odechciewa,

Transport

Jestem klientem i z perspektywy zlecającego firma na plus - miałem okazje rozmawiać z kilkoma kierowcami i powiem szczerze współczuje pracodawcy - przekrój osób nie do opisania od normalnych kulturalnych i zawsze pomocnych do osób którym by się przydał powrót do szkoły nauka podstaw kultury

MetisekJaro

Trzeba jeździć, żeby zarobić jak wszędzie. Dobre zarobki, w terminie! dostałem nowy samochód.

@slaski

Czytam i widzę ze kolega musiał mieć mocny upadek na ziemie :) i spotkanie z rzeczywistością chyba komuś trochę zal ze musiał opuścić stanowisko ha ha ha

Slaski

jak dla kolegi marne grosze osiem i więcej za pracę w kołkach i powrotach do domu to powodzenia :) zapraszam na przerzuty i siedzenie po 3 tygodnie i więcej :) Ogłoszenie widziałem ale to pewnie z powodu kolejnych odbiorów Scanie czekają w Gliwicach :) czytając opinie na tym portalu nie ma firmy gdzie było by dobrze

Iwona

Ale w umowie nie ma wpisanej chociaż stawki godzinowej, aby móc sobie przeliczyć ile się zarobi, po ilości zrobionych godzin?

@slaksi

Zapewne można , zapewne się da - ale chyba jednak nie jesteś zbyć na bierząco co do wysokości zarobków - a z tego co piszesz raczej jesteś jednym z „ krzykaczy „ gdzie zawsze i wszędzie będzie zle „ i coś masz za uszami skoro nie mogłeś się dogadać z właścicielem bo z mojego doświadczenia wynika ze wszytko się z nimi da tylko trzeba chcieć „ Panie Kierowco „

@slaski
@Iwona

Oczywiście ze można po to masz np dniowke żeby wszytko było jasne

Scanio

firma ok ludzie również zawsze można się dogadać / ja polecam

Dorota
@Scanio

No z co z zarobkami? Też dobre, czy nie liczą się dla Ciebie pieniądze?

Scanio
@Dorota

W zależności od pracy firma pracuje dla kilkunastu klientów w Kraju a cześć jeździ na Międzynarodówce z tego wiem - krajowe linie mają stałe pensje jak np pod Inpost - wszystko ok jak dla mnie

Renata
@Scanio

Stałe pensje tzn., w końcu takie konkretnie? To one od lat się nie zmieniają?

Nikos
@Scanio

Hahahaha to chyba Szef napisał. ????

Arek

@Nikt co jest nie tak w firmie że wieczna rotacja?

Nokia

Nic dodać nic ująć

Nikos
@Arek

Nikt

Producent

Polecam - korzystamy z usług firmy od lat , elastyczne podejście do klienta , dobra komunikacja , profesjonalny personel super kierowcy ????

Nocki

Jak wyglonda praca na inpost? Od której do której jeździcie??

Adiko
@Nocki

zależy jaką linie masz do obsługi - ogólnie wyjazdy od 18 do 22 powroty 02 do 07 w zależności od odległości / poukładana praca jak w kurierce

Dudu

Jak wygląda praca w tej firmie na nocnej linii kurierskiej? Jak zarobki?

Ivak
@Dudu

Stała rajka - świeże auta - wszytko w porządku polecam Nocne linie pod In post oraz DPD

@Ivak

A godzinowo jak wychodzi? Zawsze tak samo start czy różnie to bywa? Coś tu w opiniach o długim czekaniu na magazynach czytałem, jak to jest?

Ivak
@Dudu

Pod kurierka to raczej nie wypijesz kawy pod rampa - każda linia ma swoje stałe okna jak dla mnie ????

@Ivak

Dzięki za cenne informacje.

śląski
@Dudu

ok - stałe godziny , stałe linie auta świeże Scania - zarobki zależą do tego jaką linie obsługujesz - jak dla mnie ok

osiek

Masakra jak się to czyta - ja pracuje ponad 10 lat i nie narzekam raz lepiej raz gorzej ale zawsze do da się dogadać / a teraz jeden popracuje chwile i wielki znawca a potem wychodzi ze pracował wszędzie i we wszystkich firmach było złe :) taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Niko Transport Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Niko Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niko Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niko Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Niko Transport Sp. z o.o.