Opinie o Ic Partner Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ic Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ic Partner Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ic Partner Sp. z o.o. w Legnica

Rafał Nowy wpis

Nie polecam współpracy z firmą ICPartner, ustalenia z Piotrem i Pawłem odnośnie sprzedaży oraz wypłat prowizji przed podjeciem pracy były dogodne a po podpisaniu kilku umów nagle zaczęli zmieniać warunki i obcinać prowizje wymyślając rozmaite wymówki o których wcześniej nie było rozmowy. Firma zapewne jest nie wypłacalna ponieważ nie potrafią powiedzieć ani określić kiedy można spodziewać się wypłaty prowizji, do dnia dzisiejszego nie wypłacili mi za klientów, po kontakcie telefonicznym z biurem nikt nic nie wie, zapewne ktoś inny z kierownictwa przygarną prowizję. Uzyskałem informacje od innego byłego pracownika że takie praktyki przywłaszczania prowizji przez innych miały miejsce kilkukrotnie w tej firmie.

IC Partner Nowy wpis
@Rafał

Panie "Rafale" (w cudzysłowiu gdyż nie mamy byłego współpracownika o tym imieniu stąd wnioskuję, że to "przybrane"). Prowizje są wypłacane na bieżąco według ustalonych zasad, które są jasne i zrozumiałe dla wszystkich.(usunięte przez administratora) Co do pana zarzutu - tylko ja miałbym możliwość "przywłaszczenia" prowizji. Jeśli zarzuca mi pan kradzież, to zna pan zapewne drogę sądową. Oczywiście możliwe jest potrącenie (jak pan nazwał "obcięcie") z prowizji w sytuacji konieczności wykonania prac u klienta, których nie uwzględnił pan w ofercie. Zapraszam do kontaktu z poważaniem

Julka Nowy wpis

Dzień dobry, widzieliśmy już kiedyś z chłopakiem ofertę dla montera pomp na zewnętrznym portalu ale na stronie firmowej widać przypis o stałych naborach dla instalatorów. Jest tu ktoś kto aktualnie pracuje i mógłby chłopakowi polecić zatrudnienie? ma doświadczenie i liczyłby raczej na stałą współpracę

IC Partner Nowy wpis
@Julka

Zapraszam do kontaktu z działem montaży - serwis@icpartner.pl Pozdrawiam.

Marzena

Znalazłam ogłoszenie na doradcę klienta, niestety w ogłoszeniu nie ma podanych stawek za to stanowisko. Orientuje się ktoś jaka jest specyfikacja pracy na tym stanowisku i ile tak realnie można MSC zarobić? Jaka umowa?

IC Partner
@Marzena

Zapraszam do kontaktu - 722 022 706, udzielimy szeczegółowych informacji. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ic Partner Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Ic Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ic Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ic Partner Sp. z o.o.
  • Sejmowa 5A