Opinie o Gruba Recykling Sp. z o.o. w Gościcino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gruba Recykling Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gruba Recykling Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruba Recykling Sp. z o.o. w Gościcino

Agacia Nowy wpis

Zastanawiamy się z chłopakiem czy w firmie funkcjonuje dział kontroli jakości. chodzi o to, że w ofercie dla pracownika produkcji jest napisane, że mają oni kontrolować wizualną jakość produktu. A co z całą resztą? Pytam, bo mam doświadczenie i może sama bym też aplikowała

Tomek Nowy wpis

Polecam udział w rozmowie rekrutacyjnej. Jest jasna i konkretna. Potem zapraszają do biura i się okazuje, że to co wypisali w ogłoszeniu o pracę mija się z rzeczywistością. Zamiast umowy o pracę może będzie w przyszłości jakaś inna bliżej nie określona i mniejsza kwota.

Kamila Nowy wpis
@Tomek

To o ile ta proponowana kwota się zmniejszyła? Nie było pola do negocjacji umowy i zarobków? Tak poza tym to o co pytali na tej rozmowie?

Mistrz

Pracowałem tam pare lat jak się pracuje i ma jakie ambicje to można zarobić i być docenionym a za leżenie to nigdzie nie płaca. Polecam ten zakład

Beata
@Mistrz

Można wiedzieć dlaczego rozwiązałeś umowę? Skoro polecasz to dlaczego już tutaj nie pracujesz? Zastanawiam się czy mój mąż by się tutaj sprawdził. Duże wymagania są?

@Obecny Nowy wpis
@Mistrz

Dlaczego nie odpowiesz Beacie, jaki był powód odejścia z tego wspaniałego zakładu? Czy wiesz o tym, że na koniec listopada, firma zwolniła połowę załogi, nie patrząc na stanowiska i staż pracy? Masz małe dzieci? To im opowiadaj takie bajeczki, może Ci uwierzą. Nie opowiadaj głupot ludziom, którzy szukają pracy. Teraz ludzie muszą pracować na dwa etaty za te same pieniądze i nawet podwyżek nie było w tym roku.

bumer

Obniżone pensje, brak serwisu maszyn, kłamstwa względem warunków, pensji i innych. Pył lata w powietrzu, hałas nieziemski (słyszalny z dużej odległości). wszystko trzyma się na słowo honoru. nikt nie dba o pracowników i ich dobro.

@bumer

Zgadzam się w 100%. Tak jest i się nie zmieni. Co raz gorzej i szukają frajerów do Kartoszyna za 3010 zł BRUTTO !!!

@@Obecny

Co za bzdury, Nikt z obecnie zatrudnionych nie zarabia takich kwot…

@@123

Ukraińcy równieź?

@@Obecny

A czemu mieliby tyle zarabiać?

Marzena

Czyli faktycznie tyle tu zarabiają?

Danuta

No jak ktoś pyta to chyba wiadomo ze nie wie, to powiesz jaka ta stawka czy to jakaś Top Secret wiedza?

Marzena

Dla mnie chyba już tak. ;p Ale skoro tak jak piszesz, że się wynoszą to czy pracownicy normalnie pójdą za tym czy nowych będą potrzebować? Wybierasz się z nimi? Bo jak czytam o tych warunkach to się dziwię

@123

skoro tak Ci źle po co tam siedzisz jeszcze? kurz - bo taka branża - pokaż mi sterylne warunki pracy w recyklingu, nie na zachodzie, tylko tu, w Polsce, wiesz jak wygląda praca w tej samej branży u konkurentów? Nie wiesz tylko jadem siejesz Hałas - w dozwolonych normach, wystarczy założyć słuchawki, które pracodawca kupuje ale pracownicy wolą marudzić i narzekać, zamiast zastosować się do BHP, którego rzekomo nie ma Zatrudnij się w bibliotece jak potrzebujesz pracy w ciszy, Jak można pracować po 12 godzin bez nadgodzin? Widać, że nie jesteś obecny... Chyba, że jesteś pracownikiem agencji, która Ciebie (usunięte przez administratora) to nie wypowiadaj się jako pracownik Gruba Recykling Nic nie wiesz o sposobie premiowania, płaci się za wykonaną robotę a nie za niewykonaną i to pracownikom nie pasuje, bo woleliby kaskę za nieefektywne działanie, a najlepiej za nic nierobienie i picie kawy, najlepiej w nadgodzinach I jeszcze jedno: nikt nikogo nie wynosi na Kartoszyno...połącz kropki

@123

Nikt nikogo do pracy w nadgodzinach nie zmusza ale wypłaty to się chce duże dostawać, co? Jak nie pasuje Ci poziom wynagrodzenia, to po co tam siedzisz ? Masz inne alternatywy, lepiej płatne, z super serwisem i zerem nadgodzin gdzie zarobisz jeszcze więcej to idź, nikt nikogo nie przecież nie zatrzyma na siłe skoro tak Ci źle. Widać, że masz sporo czasu na dyskutowanie na forum - pewnie właśnie piszesz to w tych nadgodzinach do których jesteś zmuszany a pracodawcza za to płaci. Jak kiedyś były dwie zmiany to i plan do zrobienia był dwa razy większy...widać, że nic nie wiesz właśnie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Gruba Recykling Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager handlowy
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Gruba Recykling Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Gościcino gm. Wejherowo. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Na jakim stanowisku?

@@Obecny

A to tu nie ma mniej więcej podobnych warunków?

@Marzena

Czy praca w pomieszczeniu jest taka sama, jak na zewnątrz, w deszczu, śniegu itd?

@@Obecny

Rozumiem, że nie oczekujesz odpowiedzi na to pytanie ode mnie już, prawda? ;)

Luck

Skąd wiesz pracowałeś tam że taka opinja

Danuta

Co masz na myśli przez słabą atmosferę w Gruba Recykling? Rozumiem, że odradzasz podjęcie pracy w tym miejscu. Ale skoro tak, to chciałabym wiedzieć coś więcej. Możesz podać konkretne przykłady sytuacji, jeśli jest taka możliwość, pozdrawiam.

Yhm
@Luck

Tak

Maly

Jakie zarobki oferują bo będą otwierać się na strefie w Kartoszynie możecie cos powiedzieć,o tej firmie jaka atmosfera itd ????

Duży
@Maly

Oj słabo płacą, chyba lepiej poszukać innej roboty???

Maly
@Duży

Skąd wiesz pracujesz tam moze?

Duży
@Maly

Już nie. Nawet w pandemii można znaleźć pracę za dużo większe pieniądze.

Mateusz

W jakich miastach działa firma ?

Macie obniżone pensje ?

Weronika
@Marcin

Jaka firma takie wynagrodzenia, jaka uczciwość takie przywiązanie pracowników.

Antek

Zastanawiam się co spowodowało, że przestaliście być aktywni na forum

Gruby
@Antek

Nie to to spowodowało mały nie dosyt :) lepiej mieć w garści niż w kładce bhahahah

Tyrol
@Gruby

Co?

Ciekawski

Czy firma już przywróciła normalne wynagrodzenia dla pracowników, czy nadal są zmniejszone o 50% w związku z Covid-19?

D
@Ciekawski

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Gruba Recykling Sp. z o.o. - Gościcino

• Jak się pracuje w Gruba Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruba Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruba Recykling Sp. z o.o.?

Gruba Recykling Sp. z o.o.
  • Klimka 12
    84-241 Gościcino

Gruba Recykling Sp. z o.o.