Opinie o Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. w Kraków

Jaga Nowy wpis

Dzień dobry, interesuje mnie praca jako specjalista ds. sprzedaży w branży turystycznej. Na zewnętrznym portalu była niedawno dostępna oferta, ale bez podanych jakichkolwiek stawek potencjalnego wynagrodzenia. może tu by ktoś je znalazł i określił? Warto następnym razem aplikować?

Kandydat Nowy wpis

Witam, czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może wypowiedzieć się na temat pracy ??? Jaka jest atmosfera, czy można pracować częściowo zdalnie, czy jeździ się na wyjazdy zagraniczne?

MM Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Product Manager. Jak wygląda atmosfera w firmie? Jakie są możliwe ścieżki rozwoju? Na jakie zarobki można liczyć (orientacyjnie)?

Nie polecam. Już na starcie nieprzyjemna rozmowa. Ja w pełni rozumiem że pracodawcy może nie podobać się dana kandyatura ale piszą potem maila że do końca nie wiedza czy mnie przyjmą i proponują na początek nazwijmy to ,,wizyty"? kilka razy w tygodniu i pensję 500 zł za stanowisko product manager????? Wiem że turystyka jest w kryzysie ale w tym przypadku to jakieś nieporozumienie. Jeśli dany pracwonik komus nie odpowiada to po prostu trzeba odmówić a nie bałamucić czymś takim

Pacownik
@Anonim

Bardzo dziękujemy za wydanie opinii z którą niestety absolutnie nie możememy się zgodzić. Rozumiemy, iż może kogoś stresować rozmowa rekrutacyjna :) Rozumiemy też, iż własnie z powodu właśnie stresu Pan "Anonim" żle ocenił firmę. Podana przez Pana "Anonima" kwota pensji nie jest prawdziwa i tego nie rozumiemy dlaczego to zrobił. Jako usprawiedliwienie dla siebie?

Emilia
@Anonim

A jak ta nieprzyjemna rozmowa przebiegała?

Joanna G.
@Anonim

Świat pełen jest sfrustrowanych Anonimów. Tylko szkoda czasu na czytanie takich recenzji, ponieważ nie mają nic wspólnego z faktami.

Bogdan Nowy wpis
@Joanna G.

Każdy tu pisze pod nickiem więc równie dobrze można się nazwać anonim i nic to nie znaczy. Jak w firmie są lepsze wypłaty to napisz jakie. Przydałyby się widełki finansowe żebym wiedział na co mogę liczyć jakbym się chciał zatrudnić. Możesz mi pomóc?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Biura Podróży w firmie Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. w mieście Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ola

Jako aktualny pracownik polecam pracę w Prestige Tours w przeciwieństwie do treści zamieszczanych przez anonimowych użytkowników serwisu. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Product Menager z wynagrodzeniem, które można śmiało powiedzieć, ze jest dobre. Zainteresowanych pracą oczywiście zachęcam do osobistego kontaktu w Prestige Tours.

Danwar

Już 1,5 roku nie oddali pieniędzy za odwołana wycieczkę Japonia, Korea Skandal

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.?

Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.
  • Lubicz 3 lok. 212
    31-034 Kraków
  • NIP: 6762326890 REGON: 120294017 KRS: 0000260339

Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o.