Opinie o Girder Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Girder Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Girder Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Girder Sp. z o.o. w Włocławek

Instalator

robie na trzeciej z rzedu budowie i jak narazie bez wiekszych problemów, najważniejsze że kasa w terminie

Podwykonawca
@Instalator

ja przyłącze się do raczej pozytywnych komentarzy bo jesteśmy już na czwartej z rzędu budowie i jak dotychczas problemu nie było, czasem są zmiany do pierwotnych ustaleń ale wynika to najczęściej z inicjatywy inspektów czy samego zamawiającego. Jak zmiany sa istotne to zawsze jest "protokół komiczności" i wycena ile to będzie kosztowało. Co do biadolących poniżej to sorry ale najbardziej narzekają ci co partolą robotę , sa po terminie i szukaja winnych wszedzie tylko nie u siebie

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry. partner jest murarzem i zainteresował się oferta ze strony firmowej. Nie jest ona jakoś szczególnie rozwinięta, więc może tutaj by ktoś opowiedział jak obecnie pracuje się murarzom i ile potencjalnie można zarobić?

Instalator

Romek

Brukarz
@Instalator

potwierdzam, skończyliśmy Piłe i odebrane bez problemów , kasa zapłacona w terminie

@Instalator

wynajmuje im nieraz sprzęt i tez nie ma problemu z rozliczeniami jak karty są podpisane to kasa jest raczej w terminie

Jacek
@Instalator

Witam, a mogę wiedzieć na której budowie robiłeś a bardziej chodzi mi o kierownika który to prowadził bo ja robię drugi raz i poprzednim razem było wszystko ok poprawiliśmy niedoróbki i temat odebrany kasa zapłacona. Nie wiem jak teraz bo zaczołem dla nich roboty na nowej iwestycji

Jacek
@Instalator

wita, przed robotą popytałem zaprzyjaźnionych przedstawicieli od chemii budowlane i powiedzieli że w hurtowaniach współpraca z Girder mega spoko, żadnych informacji o niezapłaconych fakturach czy nawet jakichś obsuwach z kasą

@Jacek

Dzięki za info. A jak z tą kasa stoją. Wiadomo ile im zaproponowano przed przystąpieniem do prac? Udało się zgarnąć coś ponad czy wszystko wyliczone co do 1 pln dostali? Mają szanse na dalszą współpracę?

Witek
@Instalator

przy kładzeniu płytek byli wymagający ale reszta bez problemu, składam oferty na kolejne tematy

@Witek

Wymagający? Czyli jak kogoś tu podeślę to się może sporo nauczyć? Mają do tego cierpliwość czy wolą doświadczonych Panów? te oferty to częste są tak właściwie?

@Instalator

@Mira spokojnie może przychodzić, pracuje tu jako operator prawie 15 lat i nie mam zamiaru nic zmieniać, umowa na stałe, wypłata zawsze na czas, urlopy, nadgodziny tak jak się należy

Podwykonawca Nowy wpis

XYZ Nowy wpis

Ja w ogłoszeniu dla operatora koparko-ładowarki nie widziałem niczego na temat jakichś potrąceń a tu o nich wspominaliście wcześniej. swoją drogą mało co w niej piszą. Pracuje się teraz na stałej podstawie czy może są jeszcze jakieś premie?

beton Nowy wpis

a ja pracowałem na dwóch i nigdy nie będzie już trzeciej , nigdy bo nie są to partnerzy do współpracy. Słowo dla nich to (usunięte przez administratora) takie założenie , wejdz na budowę , wyłóż swoją kasę a potem będziemy wydziwiać , nie przygotujemy frontu robót i co mi zrobisz? a potem jakieś pseudo potracenia za przesunięcie terminu, taka taktyka

Firma Girder Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier Budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

To ze względu na lokalizacje może być całkiem różna kasa? Widzę, że ktoś o spawacza akurat pytał, co z koparka? Na nich jak ogólnie płacą? Tez będą jakieś różnice które lepiej bym wziął pod uwagę? Jak tu płatne maja teraz jakieś delegacje? Opiszecie je?

wonda

jaka stawka godzinowa brutto dla spawaczy i jaka atmosfera pracy na hali w Lubrańcu

Kozak

Za dlugo zyje na tym.świecie by wierzyc w bajki o partnerskim podejsciu tej firmy do podwykonawcow Przetarg wygrany zq najnizszą cenę wiec golimy podwykonawcow jak (usunięte przez administratora) ...to zasada

@Kozak

Skąd pewność, że to bajki? Może rzeczywiście mają partnerskie podejście. Ma ktoś informacje jak firma płaci murarzom z doświadczeniem? Widziałem na ich stronie ofertę pracy ale nie podali konkretnych stawek

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Girder Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 6 marca na Pracuj.pl.

Mira

Cześć, już się zmartwiłem tymi negatywnymi wpisami, ale widzę, że tu ktoś pracował jako operator koparko-ładowarki i chwalił sobie, a mnie właśnie interesuje to ogłoszenie ze strony. Umowa jest w ogóle na czas nieokreślony, bo tam coś pisali o długoterminowej współpracy, że chętni są?

Damian

Pracuje dla Girdera od 5 lat jako podwykonawca. Przelewy przychodzą terminowo, nie biore zaliczek ale w przypadku gdy ktoś potrzebuje wcześniej gotówki może skorzystać z Aleo. Kontakt z kierownikami jest jak najbardziej poprawny, ustalenia należy wysyłać mailem, jeśli ktoś ustala coś "na gębę"to sam jest sobie winien. Nie dają zaliczek bo taką mają politykę, kto daje zaliczkę firmie której nie zna?

wałki wały

jak ktoś wspominał z nimi wszystko na papierze, wypierają się w oczu ustaleń i to jest fakt Zostałem (usunięte przez administratora) i moge to napisać , nie było frontu robót a oni mi chcieli wmówić że ja miałem zrobić prace ziemne kótre nie były w mojej umowie wiec jak by to nazwać?

Gabriela

Mój facet myśli nad aplikowaniem na operatora koparko-ładowarki. Znaleźliśmy takie ogłoszenie na stronie firmy. Nie ma tam jednak żadnej informacji o zarobkach, wiecie może ile na tym stanowisku można mieć?

Operator
@Gabriela

Pracowałem u nich na koparko ładowarce robota dobra płacone na czas. Chłopaki też w porządku. Polecam

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Girder Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Inżynier Budowy. Może ktoś planuje aplikować?

Kolo

Czy zna ktoś więcej informacji temat atmosfery i warunków panujących w firmie?? Zamierzam aplikować na stanowisko inżyniera budowy. Pozdrawiam

Marzena
@Kolo

Witam. Czy był Pan na rozmowie dla inżyniera? Zauważyłam, że trochę czasu minęło od tej opinii a chcę się zorientować jak teraz rekrutacja na to stanowisko wygląda. Istnieje więc szansa na opis?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Girder Sp. z o.o.?

Miki

Po co komu udowadniać oczywiste, sam się sparzy to go zaboli, oczywiście ,że rozmoy w trakcie negocjacji są miłe i fajne, ale gdy zaczniesz realizować tę umowę to się przekonasz ,że za wszystko będziesz obwiniany, nie będzie dla ciebie frontu robót z niej nie twojej winy a dostaniesz potem karę , znam ich sposób działania, kierownicy budów - dla nich słowo powiedziane nie ma znaczenia, wyprą się ustaleń w oczy , bez mrugnięcia. Jeżeli ktoś chce dla nich pracować to ustalenia tylko na papierze i żadnych tego typu - zrób a potem ustalimy bo zapewniam ,że wtedy już nic nie ustalicie ! kto nie wierzy niech sam się przekona! Albo terminy platności i słynne hasło - nie możemy tyle dni bo my mamy inną umowę z inwestorem itp. a co mnie (usunięte przez administratora) obchodzi wasza umowa z inwestorem , ja mam własne ustalenia i nie obchodzi mnie jakieś inne umowy , co mnie to na jaki termin płatności zgodziliście się z inwestorem ? dzisiaj by istnieć musi być szybki obrót pieniądza i tyle . Wziąłeś budowę , chcesz być GW , to wykładaj własną kasę a nie posiłkuj się kasą podwykonawców . I ty bierzesz marże więc twoje zatrzymania gwarancji mam gdzieś panie GW

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Budowlany w Girder Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kandydat do pracy

Właśnie dzwoniłem do firmy w sprawie pracy Uprawnienia c+e koparki i ładowarki Stawka jaką mi powiedział pan przez telefon to 20 zł Tak mnie (usunięte przez administratora) że zapomniałem zapytać czy to stawka za godzinę pracy netto czy brutto Ogłoszenie jest na olx (usunięte przez administratora) Januszki Biznesu

Dyrektor
@Kandydat do pracy

Opinia Wystawiona przez Pana Maciążek Krys... tel. 888...255, człowiek z komornikiem na karku i propozycją pracy najlepiej "na czarno" bez umowy, z mizernym doświadczeniem więc co wielce prawdopodobnie bez umiejętności. Zwykły (usunięte przez administratora) Spotkanie i rozmowa jest starą czasu dla potencjalnych pracodawców. W kategorii operator " Janusze" mogli by być dla niego wzorem do naśladowania

@Dyrektor

Poważnie zgłaszają się tu tego typu osoby? Czyli tego wynika, że nikt nigdy jeszcze nie miał szansy pracować tu bez żadnej umowy? Na dzień dzisiejszy jakie minimalne warunki zaoferują komuś na rozmowie? Na co można mieć pewność?

Nemo

He dobre stawki mają ...za20zl kierowca operator łopaciarz może jeszcze księgowy

Aleksandra
@Nemo

Jak 20 zł? 20 zł za godzinę czy jak ? Rozwiniesz? Nie do końca wiem o co chodzi..

@Nemo

Gdzie jesteś Nemo, wracaj z odpowiedzią, bo widzę, że tu koleżanka bardzo się przejęła tą stawką... :) czy to sugestia, że stawiają na wielozadaniowość? A na umowie jak z tym jest? Jasno wskazują konkretne zadania i obowiązki do spełnienia?

Jarek. k.

każdy może robić co chce, ja uważam że żle traktują podwykonawców, cedują na nich wszystkie niepowodzenia, ustalania słowne z kierownikami budów sa nic nie warte. Wypra się w oczy gdy tylko bedzie nie po ich mysli. Podwykonawców starają się wrzucac na mało oplacalne zakresy prac, nie koordynuja we właściwy sposób a potem pisza pisma o przyspieszeniu prac mimo ,że z ich winy nie można było wejść na konkretne odcinki. To nieodpowiedzialne i mało fajne

Jerema

Z czystym sumieniem.informuje by powaznie zastanowic sie przed podpisaniem umowy na prace jako podwykonawca. Zerują na tego typu firmach. Dzisiaj sami wiecie jak jest. To podwykonawca bierze na siebie koszty pracy,materialow i innych skladowych a opowiesci ze termin platnosci 30 dni czy z lasķa 21 dni bo oni tak.mają z calym.szacunkiem.nie przekonuje mnie. Dlaczego ja mam.brac na siebie koszty na ich kontraktach. O wszystkich problemach,np. Nie daniu frontu robot bo oni czegoś nie zrobili na czas itp pisac pisma oficjalne .Bo wtedy gdy nie zdazusz z tego powodu ze swoim zakresem.beda chcieli ciebie (usunięte przez administratora) Wszystko ustalajcie pisemnie bo wyprą sie w oczy. Bedzie patrzyl ci w oczy i zapezeczal.slownym.ustaleniom. Ale jezeli mozecie znajdzcie inne firmy do wspolpracy . Bo sie mocno spazycie .

Romek
@Jerema

aktualnie złożyłem im ofertę na pewien zakres Hali w Myśliwcu i zastanawiam się jak do tego podejść bo narazie rozmowy idą w dobrym kierunki i kontakt z kierownictwem budowy wręcz wzorowy, a opinie są podzielone. Możesz zw celu uwiarygodnienie swojej opinii powiedzieć na której ich inwestycji tak źle Cie potraktowano ? Jak to problem to napisz skontaktuje się na prv. bo nie wiem jak brnąc w tą moją ofertę, a z drugiej strony maję teraz kilka fajnych inwestycji w realizacji POMYŁKOWO WCZEŚNIEJ WYSŁAŁEM TO PYTANIE DO @Instalator, zamiast do Ciebie

Tadeusz
@Romek

no właśnie widzę ile warte są te opinie na tym portalu, jak zadajesz konkretne pytanie to zero odpowiedzi od kogokolwiek lub spotkałem się już z tym że inni oferenci poumieszczali słabe opinie o firmie żeby zniechęcić pozostałych do ofertowania dla tej firmy , a sami walczyli o zlecenie.

K

Słoma z butów wystaje. Rekrutujący w trakcie rozmowy drze cv-ke danego kandydata. Nie polecam.

@K

No takie coś chyba byłoby już nieco skrajne? Po co takie rzeczy ktokolwiek miałby robić... Ktoś inny opowiedziałby swoją rozmowę może?

Zostaw merytoryczną opinię o Girder Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Girder Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Girder Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Girder Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Girder Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Jana Pawła II 15
    87-800 Włocławek