Opinie o Koppert Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Koppert Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Koppert Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koppert Polska Sp. z o.o. w Poznań

Rozczarowany

Nie dajcie się nabrać na wielkie hasła "jesteśmy jedną wielką rodziną " "wszyscy gramy do jednej bramki", bo za nimi kryje się jedno wielkie G. Po baaardzo krótkim czasie już są wytykane tylko błędy, a pospieszanie i rozdrażnienie będziecie słyszeć w każdym słowie. Ilość obowiązków na jednym stanowisku jest dla kilku osób i to do tego o różnych kwalifikacjach, a czasu na wdrożenie brak. Rotacja mówi sama za siebie- szukają albo robotów, albo (usunięte przez administratora)

@Rozczarowany

Pracował Pan jako handlowiec? Coś więcej? Sporo szukają ostatnio na rynku...

Klementyna Nowy wpis

Dzień dobry. znalazłam ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta. z jej opisu wiem, że od samego początku ma być podpisana umowa o pracę. nie wiecie tylko czasem na jakiej ewentualnej podstawie? I czy w ogóle są jakieś ewentualne podwyżki? chce mieć pewność co do zarobków, ponieważ mam już doświadczenie

Mariusz Nowy wpis

Fajny młody zespół - rzadko spotkać można tak uczciwych doradców co ci mówią ci robić.

Peebles Nowy wpis

Są ludzie, którzy odchodzą do konkurencji, są ludzie, którzy wracają. Jeżeli chcesz być doradcą to się odnajdziesz. Jeśli nahalnym sprzedawcą to niekoniecznie. Atutem Koppert są ludzie- ich wiedza i nastawienie do pracy. Jeśli robisz swoje masz święty spokój.

Jaki jest wkład kierownictwa Koppert Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Firma Koppert Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Customer Service Specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
@pracownik

Zespół spoko, firma spoko. Jak komuś się chce pracować to dobrze zarobi i pozna fajną kulturę pracy - dużo swobody ale nie ma co ściemniać - zespół mały więc łatwo się dogadać jak ktoś jest uczciwy i nie oszukuje. Miejsce dla profesjonalistów!

Rozczarowany

@Rozczarowany

Pracował Pan jako handlowiec? Coś więcej? Sporo szukają ostatnio na rynku...

Pablo

Firma i zespół super - atmosfera swobodna i możliwość rozwoju. Nie dla ślizgaczy. wiec jak chcesz się rozwijać to polecam a jak ślizgać to szukaj typowo korpo firmy albo jakieś małej firemki z podróbkami co szef nie sprawdza jak ściemniaaSz

Rogal

Firma Koppert Poland to absolutny lider w swojej branży. Ich zaangażowanie w ochronę środowiska i zrównoważone rolnictwo jest godne podziwu. Pracując w tej firmie to prawdziwy zaszczyt! Działają z pasją i skupiają się na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań ekologicznych dla rolników. Koppert Poland to nie tylko firma, to rodzina, który wspiera rolników na każdym etapie produkcji, pomagając zwiększyć plony i minimalizować wpływ na środowisko. Ich produkty są niezawodne, a zespół pracowników wykazuje ogromną wiedzę i profesjonalizm. Gorąco polecam Koppert Poland każdemu, kto dąży do zrównoważonego i efektywnego rolnictwa.

To nie jest miejsce, w którym się rozwiniesz, zostaniesz doceniony bądź dobrze wynagrodzony za swoją pracę. (usunięte przez administratora) Zresztą rotacja pracowników w ostatnich latach mówi sama za siebie.

Zaangażowanie

Firma w której bardzo ważne jest zaangażowanie. Ilość wspaniałych ludzi jakie można poznac jest Extra. Najwilesze możliwości rozwoju w tej branży.

Xyz
@Zaangażowanie

Zangażowanie, czy praca od rana do nocy? Management tej firmy nie akceptuje tego, że pracownik to nie (usunięte przez administratora) i ma prawo do prywatnego czasu po pracy i nie odbierania służbowych telefonów o godzinie 19 w piątek czy weekendy.

Jeżeli firma była kiedyś fajnym miejscem pracy to już od dawna nie jest. Potwierdza to duża rotacja w ostatnich dwóch latach. Szef i wyznaczeni przez niego 'managerowie' nie słuchają negatywnego feedbacku byłych pracowników, a mobbing pod płaszczem uśmiechu to codzienność. Sam szef bardzo niekompetentny, z mało empatycznym podejściem do pracowników, których nie rozumie, chyba że myślą tak jak on.

Agata

Na czym to zastraszanie i szantaż polega (czy polegało, bo może to już przeszłość)?

Jasiek

Polecam produkty. Dostawa na czas, jakość zawsze najwyższa. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Cały zespół bardzo miły i nigdy nie odmawia pomocy. Oby takich firm było więcej.

zadowolona

nie ma lepszej firmy działającej na rynku szklarniowym - bardzo dobrze zarządzane przedsiębiorstwo, której zależy na swojej pozycji lidera a nie tylko sprzedaży za wszelką cenę! Wkurzało mnie jak jeszcze tam pracowałam, że klienci chcieli niskie ceny - za taką jakość produktów i doradztwa to ceny powinny być dużo wyższe a nie tylko kilka % względem firm handlującym czym się da w tym biologią i trzmielami. Jesli ktoś ma dużo kasy niech bierze z innych firm - jeśli ktoś racjonalnie podchodzi do kosztów - Koppert to jedyne rozwiązanie w zakresie biologii i trzmieli!

Jack

Firma rodzinna w Holandii ale w Polsce czuje się tez takie partnerskie i swobodne podejście w pracy - pracowałem krótko kilka lat temu i było jak było - teraz to całkowicie inny zespół / profesjonaliści z bardzo duża wiedza i obyciem

M.M.

Młodzi i bardzo aktywni - najlepszy dostawca Uli i robali

Kaliski pomidor

Rzetelna firma i pracownicy

Firma na odpowiednim poziomie - jak ktoś się stara i jest zaangażowany to może się fajnie rozwijać.

klient

dobra firma!

partner

Naprawdę polecam pracodawcę!

Zostaw merytoryczną opinię o Koppert Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Koppert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koppert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koppert Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koppert Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dąbrowskiego 399
    60-425 Poznań
  • NIP: 1181891433 REGON: 140920930 KRS: 0000280004

Koppert Polska Sp. z o.o.