Opinie o LTB Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LTB Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LTB Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LTB Group Sp. z o.o. w Wrocław

opinia od klienta

Jeśli szukasz obiektywnej opinii na temat tej firmy to dobrze trafiłeś. Firma nie nadaje się do obsługi pozycjonowania. Poziom jej usług jest poniżej wszelkiej krytyki. Dzwonisz do nich i mówisz że twoja strona od pół roku jest w tym samym miejscu a oni ci mówią że pozycjonowanie wymaga czasu....ok rozumie że to trwa ale jak przez pół roku strona może być w tym samym miejscu? Prace pozycjonerskie ograniczają się do dodawania artykułów na jakimś jednym nie istotnym portalu, który nic nie daje..... Dodatkowo jak sprawdzisz słowa czy frazy które im zleciłeś do pozycjonowania nie zgadzają się z tym co masz zapisane w umowie (wygląda to tak że chcesz być pozycjonowany na sprzedaż nici dentystycznych a ich specjaliści pozycjonują cię na borowanie 8ek)- oczywiście jak im zwracasz na to uwagę to mówią ci że pozycjonowanie trwa:-). Po wysłaniu wypowiedzenia firma nałożyła jakiś filtr na stronę, w efekcie z 3 strony google spadła na 5... Stanowczo ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@opinia od klienta

Zgadzam się zatrudniają stażystów a oni nic nie umieją. Nic nie robia a wmawiaja ze robią.

Ula

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku copywritera! Po rezygnacji z pracy nie dostałam wynagrodzenia za napisane teksty. Upominanie się mailowe to jakiś żart. Płacą grosze i nawet ich nie chcą wypłacać.

Krychu
@Ula

Ludzie na umowie zlecenie lub o prace tez nie dostają wynagrodzenia, które jest zdecydowanie za niskie i nie odpowiada tym rynkowym.

Mari Nowy wpis

Specjalista ds. marketingu online widzę, że coś tam musi umieć kodzić w HTMLu czy też CCSie. Nie wiecie przypadkiem ile mniej więcej podstawy można sobie wynegocjować jeśli od lat ma się doświadczenie w nich oraz CMSach?

Adka Nowy wpis

Do dziś ktoś jeszcze by odradził pracę czy może coś się zmieniło? opinii nie ma od miesięcy a ja wole być na bieżąco, ponieważ zainteresowała mnie ta oferta dla WEB Deva. Określone warunki spełniam, ciekawi mnie przy tym na jakie zarobki mogę liczyć?

były pracownik Nowy wpis
@Adka

Nawet nie podejmuj prób. To jest tragiczna firma. Nie pracuję tam już jakiś czas, ale słyszę co tam się dzieję. Wynajmowali biuro w Sky Towerze, mieli przejść na 4 dni pracy (od roku obiecywali pracownikom), a nagle wszystkich zwalniają lub pracownicy odchodzą, biura obecnie chyba nawet nie ma. Wiedząc, jak tam jest, nigdy nie podjąłbym współpracy z nimi i nie powierzył swojej firmy. Do tego (usunięte przez administratora)menadżer i bracia właściciele.

Czym w LTB Group Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Były pracownik. Nowy wpis

Niczym, zupełnie niczym... Zero opieki zdrowotnej, zero fajnych benefitów. Dopłacają do multisporta i mają owocowe wtorki. O atmosferze w tym miejscu nie wspomnę. Jedynie pracownicy są okej - do nich nie mam zarzutów. Ale płaca, jaka była słaba, taka jest. Do tego chcący się dorobić na wykorzystywaniu pracowników zarząd i manager bez jakichkolwiek kompetencjo miękkich. Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu.

opinia od klienta

@opinia od klienta

Firma LTB Group Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE SPRZEDAŻY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pavel

Czy LTB Group Sp. z o.o. oferuje staze dla studentow z zahranicy?

Cosmin
@Pavel

Group Sp acceptă și studenți de schimb pentru muncă sau stagii? Sunt intr-un astfel de schimb din Romania, sunt interesat de un internship in departamentul finante, controlling sau audit.

@Ula

Kurczę to słabo a na ile znaków napisane były? Tyle że chyba po zwolnieniu już nie mogli ich wykorzystać i po prostu zmarnowałaś czas, tak?

@Ula

Po drugim upomnieniu pieniądze zostały mi wysłane, mogę więc tylko powiedzieć, że proces przekazywania informacji w tej firmie jest słaby. Co do niskich stawek - opinię utrzymuję.

Krychu

Iwona

Zainteresowała mnie oferta dla Specjalisty ds. sprzedaży, myślicie że warto? W ogłoszeniu wygląda wszystko OK, ale ciekawi mnie jak z ludźmi i czy atmosfera jest w porządku, można liczyć na pomoc na początek? :) Piszą na stronce o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń, podzielicie się jak wyglądają plany sprzedażowe i premie za ich realizacje (jeśli są)?

Czy w LTB Group Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Praktykant umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 sierpnia na Lento.pl.

Ciężko powiedzieć, jednemu dopasowali grafik, jednemu nie. Z pracą zdalną jest różnie, może będziesz musiał/a pracować na własnym sprzęcie w domu :p

Weronika

Dlaczego? Nie pozwalają służbowego sprzętu do domu zabierac?

Ex

To miejsce, w którym można zacząć od zera, poznać z grubsza narzędzia SEO i praktyki SEO (ale nienajnowsze) a potem zmienić miejsce pracy. Niektóre gałęzie marketingu są obsługiwane w niskim standardzie, z powodu braku specjalistów z dużym doświadczeniem (nie ma od kogo się uczyć zaawansowanych zagadnien). Brak ścieżki zawodowej ( ewentualny awans jest zawsze zaskoczeniem a zmiana stanowiska nie zawsze się wiąże z podwyżką). Trudno dostać podwyżkę, nie płacą najlepiej. Premia - zero przejrzystosci, nikt nie wie za co i kiedy dostanie premie albo dlaczego jej nie dostał (jest dosłownie uznaniowa), jest niska. Manager ma zero umiejętności miękkich, szefostwo jest trudne w kontaktach. Ustala się jedno z jedną osobą, a potem od innego przełożonego są o to samo wyrzuty, pretensje, utrudnienia. Czasem potrafią pójść na rękę, a czasem jest niemiło. Brak szacunku dla pracowników, chamskie komentarze, czasem seksistowskie wobec kobiet, obgadywanie za plecami przez przełożonych. Brak szkoleń. Brak benefitow. Problemy z pracą zdalną (bardzo "uznaniowo" to jest traktowane). Klimatyzowany pokój tylko dla szefa. Nierzadko pracownik musi korzystać z prywatnych urządzeń. Ciężka atmosfera, afery, kłótnie - szef potrafi nakrzyczeć na pracowników, nie potrafi przeprosić za to. Ogólnie trochę toksyczne miejsce. Nie mogę polecić z czystym sumieniem.

Nie polecam firmy. Brak szkoleń, wdrożeń. Brak profesjonalnego podejścia do klienta jak i pracownika. Wszystko co widać w internecie to zwykła otoczka, która nijak ma się do pracy w LTB. Nie ma co liczyć na podwyżkę, jak nie pandemia to zawsze znajdzie się inny powód, którym uzasadnią niskie płace.

Ewelina

Poważnie? A jak argumentowali w takim razie wszystko jeszcze przed tą całą pandemią? Bo teraz to przypuszczam, że nawija się temat wojny? I konkretnie to jak niska ta płaca jest? Bo widzę wzmiankę sprzed roku o jakiś niecałych 2 tysiącach (???)

Ewelina

Z tego co widzę szukają właśnie na płatne praktyki kogoś do działu sprzedaży we Wrocku na ok 3-5 miesięcy. Widzę niestety dość negatywne opinie o nich na forum. Jest tu ktoś kto odbywał praktyki i by polecił czy nawet nie ma co się pakować do nich?

Pracownik roku

Najgorsza firma na polskim rynku. (usunięte przez administratora) klientów, a przede wszystkim pracowników. Wypłata się nie zgadza z ofertą, mają wyrąbane na pracowników. żadnych pozytywnych chwil nie było przez ten okres co pracowałam u nich. Mi sie wydaję, że specjalnie zatrudniają ludzi nie z IT tylko po to, by płacić niecałe 2 tysiące, gdy prosisz o awans robią z ciebie (usunięte przez administratora). 0/10. Firma nie powinna istnieć na rynku IT. Serdecznie nie polecam, zaoszczędźcie swój czas i nerwy.

Były
@Pracownik roku

W ogłoszeniu o pracę co innego a w rzeczywistości co innego, jakby nie wypłacalni prawie, wyzysk, ludzie bez umiejętności i doświadczenia, chęć wolnego lub podwyżki skutkuje zwolnieniem.

Irena
@Były

Co to znaczy prawie niewypłacalni? Albo się jest wypłacalnym albo nie jest moim zdaniem.

Nie polecam tego pracodawcy, wystawianie fakowych opinii aby zachęcić kandydatów do pracy za darmo...

Jan
@anonymous

Opinie dodają fałszywe i w dodatku opisują rzeczy którymi się nie zajmują.

Razem z rozwojem i większym doświadczeniem rośnie wynagrodzenie. Możliwość rozwoju

Domi

Polecam LTB jako miejsce do rozwoju. Praca przy kreatywnych projektach, sporo wyzwań, można się duuuużo nauczyć. Przy tym świetna atmosfera i fajny zespół

Anonimowy

Super firma. Począwszy od rozmowy rekrutacyjnej po codzienne zadania. Miła atmosfera i możliwość rozwoju

Polecam

Dani

Właściwa firma do rozpoczęcia swojej ścieżki rozwoju. Miła atmosfera, przyjemne warunki pracy oraz zgrany zespół

MC

Świetna atmosfera i indywidualne podejście. Super ścieżka wdrożeniowa

Znają się na rzeczy. Co uzgodniliśmy na początku, zostało zrobione. Cel zrealizowany w 100%!!

Zostaw merytoryczną opinię o LTB Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LTB Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LTB Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LTB Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LTB Group Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Świdnicka 39
    50-029 Wrocław