Opinie o Kannaway Europe Sp. z o.o. w Blizne Jasińskiego

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kannaway Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kannaway Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kannaway Europe Sp. z o.o. w Blizne Jasińskiego

chętny do pracy Nowy wpis

brak informacji zwrotnej po 1 spotkaniu =(

Marzena Nowy wpis
@chętny do pracy

A możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

123 Nowy wpis
@Marzena

pytania odnośnie CV. Pytania odnośnie umiętności, języków. Dlaczego pani/pan chcę zmienić pracę i t.d.

Kandydatka Nowy wpis

Po 2 spotkaniach nie dostałam info ani o zarobkach ani decyzji koniecznej. Strata czasu. NIE POLECAM.

@X ale to są dwie firmy różne o tej samej nazwie? To której dotyczy ta strona??

Informator
@Paweł

Spółka matka w usa. Oddzial europejski w pl. Praca dotyczy pl.

Witek

@X Za to na Facebooku firma ma bardzo dobre opinie!!

X
@Witek

@witek Firma jako sklep internetowy z siedzibą w Stanach,czy praca w Blizne Jasińskiego? Bo to dwie różne sprawy ;)

@Witek

Kamnaway ma dobre opinie wśród partnerów, bo dzięki nim zarabia. Na pracownikach wewnętrznych nie zarabia, wiec są balastem ktorego nie trzeba dbać. Stąd różnica ocen.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kannaway Europe Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Kamil

Poszukuję pilnie informacji o Kannaway Europe Sp. z o.o.. Ktoś aplikował lub pracował już tam i może podzielić się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami? Ciężko z rekrutacją jest? Duże wymagania stawiane są przed pracownikiem?

Ex
@Kamil

Cechy Kannaway: - świetny produkt (usunięte przez administratora) - stronniczość (usunięte przez administratora)

Inc
@Ex

Po wielu miesiącach pracy w Kannaway mogę stwierdzić, że powyższa wypowiedź jest absurdalna. Zgadzam się tylko z jedną oceną - Świetny produkt. Tu nie ma miejsca na knucie, korpo gierki itp. Praca. Szczerość. Otwartość. Firma wywiązuje się ze wszystkich obowiązków wobec pracowników, daje więcej niż jest to wymagane. Powodzenia w innym miejscu "Ex".

Iza
@Inc

Co chcesz powiedzieć przez to, że Kannaway daje pracownikom więcej niż jest to wymagane? Masz na myśli jakieś benefity? Czy co?

Tez ex
@Iza

Sądząc po ilości ofert, Kannaway nie cierpi na nadmiar pracowników. O czymś to świadczy...

Damian

@ex twój komentarz jest niepokojący. Pracujesz nadal w tej firmie czy już odpusciles ?

X

Strach cokolwiek powiedzieć, więc brak opinii kogokolwiek z wcześniej tam pracujących nie dziwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kannaway Europe Sp. z o.o. - Blizne Jasińskiego

• Jak się pracuje w Kannaway Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kannaway Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kannaway Europe Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przemysłowa 6
    05-092 Blizne Jasińskiego

Kannaway Europe Sp. z o.o.