Opinie o HR System Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HR System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR System Sp. z o.o. w Poznań

Xxxx

Firma straszna,biorą ludzi z niepełnosprawnością,a jeden człowiek ma robić za trzech,po drugie wymuszają robić zastępstwa za kogoś za darmo,bo twierdzą że za to się nie płaci.Omijać szerokim łukiem .

@Dorota

Dzień dobry co prawda z opuznieniem ale firma wpłaciła zaległy ZUS wszystko wyrównane. Dziękuję i czekam na wypłatę. Może problemy zaczynają mijac

? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Firma funkcjonuje? Jakieś namiary nr. Tel. e-mail , adresy itp. Poproszę o informację!!!

? Nowy wpis

Nie zapłacili bo od wielu osób słyszę że nie zapłacili kombinatorzy

banał Nowy wpis
@?

W kadrach nawet dokumentów nie umieją wypisać. Mają taki bałagan , że już sami nie wiedzą co jest dobrze a co żle. Składam zawiadomienie do prokuratury, bo oprócz, że nie mam wypłaty za 3 miesiące, dokumentów to jeszcze moje zdrowie się pogorszyło. W końcu odpowiedzą za to wszystko.

Xyz1

Norge,HR System, Hermes,ta sama kadra zarządzająca straszni ludzie. Przerzucają ludzi z jednej do drugiej firmy firmy by ukryć swoje machlojki,żyją kosztem ludzi tam pracujących i jeszcze mają pretensje ,że ludzie dopominają się o to co im się należy. Życie im się odwdzięczy zwłaszcza tym w kadrach.

UWAGA

HR System zamknięte na stałe można sprawdzić na stronie wyżej wymienionej firmy

Tita Nowy wpis
@UWAGA

HR SYSTEmS w Poznaniu na ul.Jana Brzechwy 26-zamknięty na stałe. A HR SYSTEM Sp.z o.o w Poznaniu na ul.Promienistej 121-działa.Status-aktywna.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Automatyk w firmie HR System Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Slawek

Ja z takim zapytaniem pracuje w Enea na zaciszu w Zielonej Górze chce zapytać kiedy Będą resztę zaległe wypłaty 1700zl czekam jeszcze gdzie moje wynagrodzenie kiedy będzie na koncie +wypłata za lipiec już się zbliża proszę o kontakt

@Xxxx

pisane to jest z doświadczenia na własnej skórze czy jak? robić za trzech w jakim kontekście, o jakiej konkretnie pracy tu mowa oraz zakresie obowiązków?

@Joanna

Tak na własnej skórze doświadczone,sprzątanie.

@Xxxx

Hmmm a jak to się ma do umowy która jest podpisywana z takim pracownikiem? Ale to na umowie jest jakiś zapis o godzinach pracy? To nie tak że jeśli ktoś pracuje 3 razy więcej i dłużej to musi mieć za to zapłacone?

@Joanna

Nie chodzi tutaj o godziny,tylko o metraże,jest bardzo dużo,a zastępstwa nie są płacone.

@Xxxx

Brak wypłaty brak świadectwa pracy brak składek ZUS. Taka to firma. A robić za trzech.

@Dorota

Na jakie zarobki można liczyć w firmie HR System Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? Czy pracownicy dostają premie?

Honorata

30.06.23 ostatni dzień roboczy miesiąca a ja nie otrzymałem wypłaty chociaż inni dostali dziś! Szkoda słów na tą firmę norge piu hetman hr system wstydźcie się jesteście najgorszą firmą

Dorota

Oszukaństwo drugi miesiąc z rzędu nie ma wypłaty na czas. Problemy z świadectwem pracy. Zmuszanie osoby niepełnosprawnej z chorym kręgosłupem do mycia wielkich okien za 8 złotych. Do noszenia towaru. Omijać szerokim łukiem.

@Dorota

Do dziś nie ma wypłaty. Bardzo źle dzieje się w tej firmie.

Dzień dobry, Czy ktoś mógłby wspomnieć coś w sprawie warunków pracy w firmie HR System Sp. z o.o.. Czy firma oferuje bony na święta? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

Jakie bony????

@Xxxx

A to zapytanie nie dotyczy przypadkiem pracowników biura? Im nie przysługują bony ani nic? Wiadomo w zasadzie jakie warunki pracy mogą mieć? Ciekawa jestem w jaki sposób rozliczają się ewentualnie od kandydata. Jak ktoś wie to przybliży temat?

Zostaw merytoryczną opinię o HR System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w HR System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR System Sp. z o.o.?

HR System Sp. z o.o.
  • Promienista 121