Opinie o Cool Development Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cool Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cool Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cool Development Sp. z o.o. w Mysłowice

Czy w firmie Cool Development Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

baron Nowy wpis

Tak, szkolenia: "jak nigdy nie zapłacić pracownikowi". NIGDY nie podejmujcie z nimi współpracy. Ostrzegam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Cool Development Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Ponieważ są oszukiwani na każdym kroku. Otrzymują wypłatę w ratach, czasem w ogóle jej nie dostają, bądź czekają na nią miesiącami.

Jut Nowy wpis

Sami rezygnują brak wypłaty

Bodzio

Ostatnio byl tu wpis o sekretarce prezesow:) ale chyba sie postarala zeby (usunięte przez administratora):) ponoc dzialala jak przyslowiowa sekretarka????????????

Baobao

Raczej nie :) przygladam sie tym wpisom i większość tutaj zarzuca szefostwu brak inteligencji itp... rzeczywistość jest taka, że osoby wypisujące powyższe komentarze również nia nie grzesza... i nie mam tu na mysli sytuacji w ktorej ktos opisuje, że faktycznie mial problem z wypłatą.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cool Development Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bury

•Najlepszy jest ten mały, pryszczaty „prezes” on nawet wysławiać się nie potrafi i udaje inteligentnego, a raczej sam tego słowa do końca nie zna???????????? Taki jakiś na przyczepke się wydaje. Idealny na słupa???????????? •Drugiego nie Miałem okazji poznać•

Były juz

Firma zamknięta bo to było do przewidzenia. Już nie ma takich firm, byle prosty chłop w dzisiejszych czasach nie poprowadzi firmy większej firmy niż dwie osoby. Zostali już wieksi gracze a nie tacy co kasę wyciągną i kupią dom i furę. Znam duże firmy, ale tam szefostwo jest na poziomie i prowadzi działalności po 20 i więcej lat. A tak to coś wyciągnę, wezmę kilku gości na lewo i im nie zapłacę. Tycy Janusze biznesu. To musiało paść i dobrze.

Jolo

Może tak być ale to nie moja sprawa

Lol

Chyba o życiu na kredyt. Co to za jedna?

Wilt

Mnie bardziej śmieszy że firemka już padła, widzę na Google "zamknięte na stale",zawsze gadałem że większych cwaniakow nie ma na mieście.

Laska

Jest tutaj ktoś, kto był lub jest tam kosztorysantem lub inż. Budowy? Jak robota? Tez kasy nie dostają czy są bardziej uprzywilejowani?

Monokok
@Laska

Tylko po co Ci złudzenia? Jak szefostwo to janusze biznesu to już tego nie zmienisz. Mają już w genach, sami zarobić na zabawki, resztę zrobić w... Wiadomo.... Prości ludzie, ale jak jesteś naiwny to proszę bardzo.

Grim
@Laska

Znałem kierownika ich budowy. Dobry facet, też ze swoich wykładał nie raz żeby było jak robić. Teraz też czeka aż mu pieniądze te dwa Maroku oddadzą.

Bibiburg

Obleśna firemka, kto w ogóle tam jeszcze pracuje.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Cool Development Sp. z o.o.?

Moplik

Haha, chyba żartujesz. Chyba na szmate i kibel do mycia mustanga

Praco

Firma jak firma, ale szefostwo to taka żenada że brak słów. Kasę mają na zabawę i wakacje plus auta. Że tacy Janusze biznesu się jeszcze uchowali to szok, tylko kto tam jeszcze robi. Najgorsza firma w jakiej robiłem

Czytam te opinie i się zastanawiam kto pozwał tych (usunięte przez administratora) bo jak nikt ich nie pozwie to sobie będą robić każdego na szaro i myśleć że tak wolno mój pozew już wylądował u prawnika i namawiam każdego oszukanego przez tą firmę żeby zakończyć ich wyzysk nad ludźmi . Pozdrawiam szefów (usunięte przez administratora) spotkamy się w sądzie

Olo

Widzę, że o tej mikrofiremce bez pracowników więcej opinii niż o spółkach akcyjnych xd (usunięte przez administratora) Śmieszni ludzie, ta firma nie ma prawa istnieć.

Olo

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, nie dostałem wypłaty.

@Olo

I nie jeden pracownik jeszcze nie dostanie. Dostają tylko Ci którzy tam bardzo długo robią. Na resztę Ci prezesi mają (usunięte przez administratora) Na gorsza firmę to się nie da trafić. Normalni ludzie powinni te śmieszna firmę omijać z daleka. Nawet zusu czy ubezpieczenia nie potrafią za pracownika zapłacić...

Bo to banda prostaków, już się na wakacje szykują a wypłaty nie dostaniesz, pisać czy ktoś tam jeszcze został i pracuje?

@Anonim

Pewnie same (usunięte przez administratora) zresztą to już nie ważne. Ten kto mądrzejszy to olał tą firmę krzak ciepłym moczem. Szkoda tylko że są jeszcze ludzie którzy podejmują znimi współpracę. Nie polecam nikomu współpracy. Prezezi, Pan K. i Pan T. do tarcia chrzanu się nie nadają. Dla nich liczą się tylko samochody imprezy i wypady do Barbera.

@Anonim

Z tego co się orientuję, to zostało w tej firemce 3 pracowników. Mają brygadziste, brata brygadzisty i jeszcze Szwagier brygadzisty. Tak zwana ekipa zryw.

Hukh

Nigdy nie spotkałem się z tak "prostym" szefostwem i "Januszowaniem". Firma to malutki geszefcik bez aktywów, wszystko w leasing i kredyt. Chyba 3 pracowników zostało.. Ale właściciele drogie fury, laski co na to lecą, zero wypłaty i narzędzi. Niedomyty szef i jego broda, nawet wysłowić się nie potrafi ale Mustang musi być. (usunięte przez administratora)Jest tyle fajnych, dużych firm, które mają na rozwój i wypłaty a szef nie musi nic pokazywać, bo pochodzi z biednej rodziny i Mustang to synonim luksusu dla niego i jego znajomych.(usunięte przez administratora)

@Hukh

To banda prostaków, którzy zdania złożonego nie potrafią wypowiedzieć. Pracownicy tam potrafili z własnych pieniędzy tankować auta żeby do pracy dojechać. Mustang i ten śmieszny tombak którym jest cały obwieszony. To są dosłownie cienkie bolki biznesu. Wszędzie długi i są ganiani przez komorników.

Bary

Omijać szerokim łukiem! Doprosić się o pieniądze graniczy z cudem...

Karol

Dobra firma , świetne szefostwo Złe komentarze to pewnie zazdrośni pracownicy którzy zostali zwolnieni.

Ja tam był
@Karol

Proszę tu nie kłamać ! Firma jest niewypłacalna. Świetne szefostwo? Ciekawe który z szefów sobie sam taką opinię wystawił.

@Ja tam był

Są nie wypłacalni, jedynie na co mają to dla siebie. Trzeba auta zaparkować ogolić mordę w barberze a pracownik poczeka. Płacą jak chcą, raz dostaniesz cała wypłatę, czasem na wie raty jak dobrze pójdzie w niektórych przypadkach nie wypłaca Tobie niczego. Mają tyle zleceń śmieszne jedna budowa i max 4 pracowników którzy muszą na to wszystko robić.

@Karol

Tam wszyscy są niezadowoleni, szczególnie jak się zwalniasz to nic nie dostajesz ze swojego wynagrodzenia. Pracownicy nawet ubrania robocze kupować sami. Po 4 miesiącach może dostaniesz zwrot.

@Karol

Z tej firmy nie zwalniają, bo nie mają już kogo zwolnić. Wszyscy sami odchodzą. Bo w tej firmie nie ma jakich kolwiek perspektyw.

Morti

Ja też się zwolniłem, dzisiaj dostałem powiadomienie, że znowu szukają leszczy do roboty. Kasy nawet na wypłaty nie ma bo musi być na leasingi do drogich fur, weekendy w drogich hotelach, kredyty na dom. Nic nie mają, goli ale wystawne życie na pokaz. Nie sądzę, aby kogoś znaleźli do pracy bo to już fikcja nie firma. Janusze biznesu wydanie barber xd

Bogdan

Duże zlecenia Firma jest na poziomie

Małgorzata
@Bogdan

Czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia i przyucza do zawodu?

@Małgorzata

Wszystkich najlepiej emerytów i rencistów. Którzy będą pracowali w czynie społecznym. Tam się nie liczy rzetelny pracownik, nie ważna jakość tylko ilość. Nie chodzi tu tylko o pracowników, mam na myśli samochody firmowe, narzędzia których nie posiadają.

??
@Bogdan

Chyba na dnie a nie na poziomie. Duże zlecenia? Ta firma nie ma pracowników, więcej szefów i mustangów niż pracowników to jakie zlecenia? Z tego co wiem to już padli

Niezadowolony pracownik

Witam na początku chciałbym zaznaczyć że te wszystkie dobre wpisy są tylko próba tuszowania tego co poprzednicy napisali pracowałem w tej pseudo firmie od początku lutego i już w lutym pracownicy musieli czekać na wypłaty które dostawali w ratach sam byłem świadkiem . Szefowie tej firmy myślą sobie że oni ustalają prawo i kiedy odeszłem po przepracowanym miesiącu wypłaty nie zobaczyłem ani złotówki a mamy już koniec marca . Nie odbierają telefonu brak kontaktu . Przestrzegamy wszystkich przed tymi oszustami i złodziejami bo inaczej tego nie można nazwać . Wypłatę będę zmuszony ściągnąć przez postępowanie komornicze . Nikomu nie polecam tej firmy

@Niezadowolony pracownik

Zgadzam się z tym cała prawda, mają na wszystko tylko nie na wypłaty.

jola
@Niezadowolony pracownik

potwierdzam w całości.

Szefostwo to jakaś kpina myślą że coś mogą a nie mogą nic tak naprawdę bo nawet nie stać ich na wypłaty szczególnie łajzy jeżdżące mustangiem ????tacy są mądrzy a tak naprawdę nic na e mogą leszcze ????

Oni jedyne co mogą to czekać na przelew. Śmieszna firma, nieudolne szefostwo które ma wszystko gdzieś. Nie interesują sie niczym i nikim. Potrafią tylko oszukiwać na pieniądze. Tak jest w tej złodziejskiej firmie cały czas. Najważniejsze żeby mustang i cytryna były zatankowane a firmowe auta pracownicy tankowali za swoje.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cool Development Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jeden, jedyny nie zawracać sobie tą firmą głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cool Development Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Cool Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cool Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cool Development Sp. z o.o.?

Cool Development Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Polskiego Czerwonego Krzyża 97
    41-400 Mysłowice
  • NIP: 2220904029 REGON: 367567171 KRS: 0000681121

Cool Development Sp. z o.o.