Opinie o Aquapharm Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aquapharm Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aquapharm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapharm Sp. z o.o. w Szczecin

Farmacja to moje drugie imie Nowy wpis

Największa zaleta - dobra ekipa, niezła kasa, dużo wyższa niż u konkurencji u której pracowałem wcześniej. Największa wada - ciągły pęd i brak docenienia po wyciśnięciu wysokich wyników. Ze względu na wady zmieniłem prace.

mgr farm Beti

Sieć ma wymagania ale można naprawdę dobrze zarobić. Pieniądze są zawsze na czas i nie zdarzyło się w naszym zespole aby coś obiecane nie było dotrzymane. Zastanawiam się kto pisze te farmazony ale chyba jakieś osoby, które po prostu skaczą po aptekach ...

pracownik Nowy wpis
@mgr farm Beti

zarobić dobrze czyli ile więcej niż o 100zł niż u konkurencji

Łukasz Nowy wpis

Szczerze nie polecam Aptek Centrum Zdrowia. Firma nie docenia zaangażowania jej pracowników. Nic dziwnego, że tak trudno znaleźć im nowych, a Ci którzy przepracowali tu trochę i poczuli panującą tam atmosferę uciekają stąd czym prędzej. Za fasadowymi przyjaznymi sloganami partnerskich relacji okazuje się, że człowiek w tej firmie jest tylko mało znaczącym zapisem w arkuszu kalkulacyjnym. Firma ma bardzo kreatywne podejście do obsady aptek. Pozostawianie samych techników i obciążanie ich maksymalną liczbą obowiązków jest przykrym standardem. To, oraz uporczywe psychiczne przymuszanie do sprzedawania marki własnej pod przykrywką codziennej "motywacji" spowodowało, że szybko stamtąd się zwolniłem.

Borys

(usunięte przez administratora) i hochsztaplerka na każdym poziomie ????????‍♂️ Zachodzę w głowę jak to jeszcze działa ????????‍♂️ No i ten pożal się Boże prezes ????????‍♂️ Jako klient i osoba z branży odradzam każdemu tej firmy. Jeśli młodzi farmaceuci chcą się uczyć tego zawodu to na pewno znajdą stokroć przyzwoitsze miejsce.

Byly pracownik Nowy wpis
@Borys

???????????????? Oj tak, zgadzam się!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aquapharm Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Były już na szczęście

Jedna z najgorszych sieci aptecznych. Organizacja pracy tragiczna… poganianie presja kontrola- zero zaufania ze strony pracodawcy- z założenia każdy jest nieuczciwy i należy patrzeć mu na ręce - no i ciągły monitoring i nieustające telefony z tym związane- to jest chore!!!!! Komfort pracy zerowy. Nie polecam nikomu.

Jak długo trwa proces awansu w Aquapharm Sp. z o.o.?

Marekkkk

W nieskończoność … awans to mrzonki

Gutek

@Ja a to wiesz coś na temat problemów finansowych tego miejsca?

Agata

Czy to prawda, że firma ma problemy finansowe i zwalnia pracowników?

@Agata

Wcale nie zdziwiło by mnie to

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Aquapharm Sp. z o.o.?

Absolutnie nie

Bronisław

Możecie napisać jaka atmosfera panuje w Aquapharm? Chodzi mi głównie o kontakty między pracownikami.

@Bronisław

Między pracownikami może i jest ok. Ale Pan Prezes który sam siebie często zwie "Włodarzem" uwielbia zarządzać przez konflikt i niestety odbija się to na zespołach w aptekach. I co do opinii wyżej tak, potwierdzam- pieniądze są zawsze na czas. Ale to chyba nikt nikomu łaski nie robi że wypłaca pieniądze za wykonywaną pracę wg umowy, prawda?

Jak jest z awansem w Aquapharm Sp. z o.o.?

Kl

Hahaha..... zapomnij! Obiecywać będą wiele Ale w rzeczywistości nic takiego nie ma tam miejsca

Czy Aquapharm Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak firma organizuje.

mgr

Strata czasu właściciel główny importer pracowników z całego kraju na lokalnym rynku nikt u niego nie chce pracować. Rotacja raz na 3 miesiące wymiana zespołu.

Wiktoria
@mgr

A jaki jest powód takich rotacji w firmie? Napiszesz? Będzie to bardzo pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Aquapharm.

Marian

Apteki Centrum Zdrowia to porażka..radzę omijać szerokim łukiem...Własciciel cofnął się do czasów niewolnictwa. Wydaje mu się że zatrudniając człowieka staje się jego absolutnym władcą...w pracy i po pracy...

Farmaceuta

Potwierdzam ludzie są na chwilę i uciekają. Na ogromną skalę rotacja pracowników. Brak szacunku i ludzkich relacji. Kłamstwo kłamstwem pogania wielkie nic a robią z siebie konsorcjum. Żenada

Bolek

Potwierdzam opinie poprzedników...właściciele bez pojęcia o prowadzeniu aptek. Jesteś posłuszny i donosisz uścisk dłoni prezesa gwarantowany....strata czasu. Właścicielom wydaje się że mają korporację na światowym poziomie.....

Malgosia

Odradzam. Niepoważna firma. Najwyżej cenione jest donosicielstwo na współpracowników i zarządzanie przez konflikt.

Strata czasu, a właściciele już w ogloszeniach o pracę kłamią (poniżej aktualny cytat). Lansują się na jedną z 10 największych sieci w Polsce :-D :-D :-D. Co za bezczelne kłamstwo już na starcie. Ale co się dziwić. Taki styl firmy. "praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej jedną z dziesięciu największych sieci aptek w Polsce, top 3 w województwie zachodniopomorskim"

joanna

mam podobne zdanie

Sieć aptek funkcjonującą tragicznie. Właściciele nie mają pojęcia o prowadzeniu tego biznesu. Non stop zmieniają sposób zarządzania ze skrajności w skrajność. Fajni ludzie po kilku miesiacach uciekaja stąd. Przeogromna rotacja personelu, a to najlepszy dowód na to żeby 5x zastanowić się przed podjęciem pracy w sieci aptek Centrum Zdrowia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapharm Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Aquapharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquapharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aquapharm Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ku Słońcu 23/24 lok. LOKAL 35
    71-073 Szczecin