Opinie o Villa Bona Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Villa Bona Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Villa Bona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Villa Bona Sp. z o.o. w Tychy

Miejsce dziwaczne. Czulam się jakbym wchodziła do hotelu a nie do miejsca, ktore powinno mieć serce. Menagerka przedstawia się wyłącznie z imienia.Proponuje dzień próbny mówiąc że wygra najlepszy. Nie polecam,okropne miejsce.

Kasia Nowy wpis

dzień dobry. nie mam do końca pewności, ponieważ taka oferta nie pokazała mi się w sieci ale czy do Domu Opieki są może obecnie przyjmowane pielęgniarki? Mam doświadczenie z innego miejsca pracy i chciałabym porównać sobie wstępnie warunki. jakie wychodzą stawki godzinowe?

Kontakt Villa Bona Nowy wpis
@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu.Informacje o aktualnych rektutacjach uzyska Pani pod numerem telefonu 504-165-655.

Czy zdarzają się nadgodziny w Villa Bona Sp. z o.o.?

Odp Nowy wpis

Tam są same nadgodziny tylko nie zapłacone jak powinne być wypłacane nadgodziny Pracownik dostaje tylko tyle ile ma ustaloną stawkę godzinową czyli jak normalny dyżur i nic więcej nawet w świątki piątki i niedziele

Ilona

a warunki zatrudnienia to jakie obecnie macie? wcześniej z tego co czytałam słabo się opowiadali ale temat raczej się urwał, zaczął się kolejny rok... zaszły jakieś konkretne zmiany?

@Ilona

Spacer za rękę !! (usunięte przez administratora) i tyle polecam !

Ilona
@Monika

nie wiem jak interpretować wzmiankę o spacerze za rękę, czy to większa metafora? Zauważyłam aktywne ogłoszenia na pewnym portalu. Z opisu wynika, że nabory są prowadzone ze względu na powiększanie się zespołu. Podkreślona też jest długotrwała współpraca. Po ile lat za sobą mogą mieć "najstarsi" opiekunowie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Villa Bona Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Wojtek

Cześć, chciałbym dowiedzieć się o umowie jaka proponuje ta firma na start ?

Umowa zlecenie
@Wojtek

Nie radzę Ci tam pracować ! SMROD BRUD I UBUSTWO . PO 3 MIESIACACH JESTES WYRZUCANY JAK SMIEC BO SZEFOSTWO CHCE ZEBYS (usunięte przez administratora) PO 12 GODZIN NAJLEPIEJ NA OKRETA O WOLNYM GDYBYS POTRZEBOWAL ZAPOMNIJ . PENSJONARIUSZE SĄ WREDNI WYZYWAJA CIĘ CIAGLE JESTES OSKARZANY O KRADZIEZ BO NOWY PRACOWNIK TO NAPEWNO KRADNIE SZEFOSTWO BEZ TWOJEJ ZGODY GRZEBIE CI W RZECZACH. KASA I MOŻE NA CZAS 13 ZL NA GODZINE WIECZNIE O COS PRETENSJE KAZDY CIĘ OBGADUJE ZA PLECAMI . DRAMAT NIE RADZE

@Wojtek

Umowę zlecenie na 3 miesiące

Danuta
@Dawid

A po tych 3 miesiącach na umowie zlecenie, jaką dostaje się umowę?

Domi
@Danuta

Jak się będziesz przylizywac szefowej codziennie będziesz chodzić do biura pytać się co masz robić chodzić na ploty do kuchni tak jak to robi pani sprzątaczka Basia to będziesz mieć umowę o pracę a jak nie będziesz chodzić do biura to po 3 miesiącach przyjdą do ciebie i ci podziękują.

Na jakie wsparcie w Villa Bona Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Domi

Tu trzeba (usunięte przez administratora) niea taryfy ulgowej opiekunki się zmieniają jak rękawiczki które przyjdą porobią trochę i uciekają bo nawet nie ma czasu zjeść czy napić bo dziewczyny cię zaraz gonią do roboty poniżają Cię także współczuję jak ktoś tu przyjdzie do pracy a szefowa mówi że jest po że nie ma poniżania jak się skarżysz

Troskliwy

Ciekawe kogo tam zatrudniają bo wiem że pracuje tam specjalistka od łamania ręki ma sprawę na policji za średni uszczerbek na zdrowiu który spowodowała ale wiadomo 80 latka do sądu nie pójdzie a ona zamiast udzielić pomocy splądrowałała pokój i uciekła przed policją

Życzliwy
@Troskliwy

Prosze nie udzielać i nie komentować sytuacji które są nieprawdziwe

Troskliwy
@Życzliwy

Sytuacja nie miała miejsce w.w. firmie ale miała miejsce w domu prywatnym.

reni@
@Troskliwy

czy ta Pani dalej tam pracuje? przecież powierzamy tam swoich najbliższych

Grażyna
@Życzliwy

Nie wnikam bo nie wiem co tam się dzieje, ale czy ma to jakiś wpływ na pracę tam? Bo tak tutaj czytam i atmosfera nie wydaje się najlepsza

Obserwator
@reni@

Tak pracuje tam

Kasia87

Co sądzicie o pracy na kuchni w Villa Bona?

Dawid

To prawda ze po trzech miesiącach zatrudniają kogoś nowego?

Joanna
@Dawid

Nieprawda. Są osoby które pracują od kilku lat oraz osoby które odchodzą po kilku tygodniach- jak w każdym zakładzie pracy. Wystarczy chęć do pracy, zdolność rozpoznania potrzeb ludzi starszych i cóż... umiejętność pracy w zespole..

nemo

a jak są traktowani mieszkańcy domu , czy dostawa ja lekki na czas , czy nie są głodni???

Joanna
@nemo

Oczywiście że dostają leki na czas- zawsze wg zaleceń lekarza. Jeśli są głodni- dostają dodadkowe porcje- zawsze o nie pytamy. Jeśli nie potrafią sami jeść- są karmieni przez opiekunów.

Dawid

Macie dużo szkoleń? Jeśli tak to jakich?

Witam czy praca w willa bona jest szansa na stała pracę i umowę na pełny etat

Obserwator

Prawda sie sama obroni, ktos nie wytrzyma, opowie, kto tam pracuje, jak sie zajmuja chorymi ludzmi, jakie jest jedzenie i jaka opieka medyczna..... wierze ze dobrych ludzi jest wiecej niz zlych...zauwazcie ze ciegle i ciagle szukaja nowych do pracy.

Łukasz
@Obserwator

Widzę, że pracowałeś w tym domu opieki i nie masz najlepszego zdania. Mnie interesuje jakie warunki zatrudnienia są proponowane pracownikom i czy umowy o pracę są stabilne i długoterminowe. Możesz o tym napisać?

Umowa zlecenie
@Łukasz

Nie po 3 MIESIACACH jesteś WYRZUCANY i nowych przyjmują

Michalina

Słyszałam ze szukają kogoś na stołówce, to prawda ?

Obiektywny

Moje doświadczenie z Villa Bona nie jest najlepsze, jednak wiem że opieka nad ludźmi starymi jest trudna i wymagająca. Wiem, że najłatwiej jest oceniać jednak uwagi jakie mam do personelu dotyczą sytuacji "dziwnych" jak, np. myślałam, że osoby nie będzie na obiedzie i nie mamy dla niej obiadu...dziwne, było zgłoszone...może nie przekazano..ale co mnie to...?! Że wspomnę o kilku samodzielnych nieprofesjonalnie załatwionych sprawach bo bez konsultacji i na koszt rodziny. Do dzisiaj nie jestem w stanie rozliczyć pampersów, leków itd...otrzymywaliśmy sprzeczne informacje takie jak..."na razie mamy leki", po czym po dwóch dniach do odbioru recepta na 280 zł. i dlaczego na 100%?! Kilka razy odnieść można było wrażenie, że osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie placówki w sposób profesjonalny i ze zrozumieniem problemu starości, demencji itd. podchodzą do tematu jednak ostatecznie się zawiedliśmy. Nie wykluczam, że ktoś inny może mieć pozytywne doświadczenia, nie chcę nikogo krzywdzić, my jednak trochę czujemy się zawiedzeni.

Sowa

Zimno!!!!

Sowa

Mógłby właściciel nie oszczędzać tak na ogrzewaniu !!!! Zimno!!!

Chrobotek 46

Ośrodek nie jest najgorszy, choć ma niestety trochę braków, Nie wszystkie krytyczne uwagi są prawdziwe i uczciwe.Wiem o czym piszę. Ja na personel i kuchnię nie narzekam. Ale brak jest systemu wywoławczego personelu.

Zmartwiona

Praca w tym miejscu to harowanie przez 12 godz. Bez prawa do przerwy lub możliwości odpoczynku. Szef pozabieral wszystkie miejsca siedzące dla personelu. Szef pisze o wspaniałym jedzeniu, to są pozostałości po weselach.Niestety szefostwo nie ma żadnego szacunku dla personelu. Dla kasy przyjmowane są wszystkie przypadki ludzie którzy powinni być w hospicjach,wiem co szef odpisze że jest cudownie i wspaniale co i tak nie będzie prawdą. Nie życzę nikomu żeby tam się znalazł.

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Bona Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Villa Bona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Villa Bona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Villa Bona Sp. z o.o.?

Villa Bona Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Oświęcimska 291
    43-100 Tychy