Opinie o Induset Sp. z o.o. w Zagnańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Induset Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Induset Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Induset Sp. z o.o. w Zagnańsk

ooo Nowy wpis

Hmm, okej - czyli konstruktorzy nie mają tu najłatwiej, a co z operatorami frezarki Haas. Widziałem że swego czasu też szukali ludzi na stanowisko i chciałbym się przyjąć gdy będzie taka możliwość. Rok temu do 7000 zł mozna było zarobić, to pewnie teraz więcej dają?

Szukają młodszego automatyka-konstruktora. Podobno jest sporo szkoleń w tym możliwość rozwoju w stronę automatyka lub konstruktora elektryka. Nie trzeba płacić za takie kursy? Firma je w całości finansuje u nie każe podpisywać umowy lojalnościowej?

Wuko Nowy wpis

Oni tam pozwalniali połowę biura i zwalniają nadal. Dostaniesz prace to fajnie, ale po pół roku ci dadzą wypowiedzenie, bo nie będzie roboty. Automatycy są jeden po drugim wyrzucani, także sobie to przemyśl.

JWC Nowy wpis
@Wuko

Ile osób firma zatrudnia obecnie? Dużo ludzi tam pracuje na etacie? Czy to jest duże i dobrze prosperujące przedsiębiorstwo gdzie warto się zatrudnić? proszę o informacje.

Szokuje mnie, że konstruktor maszyn, projektujący je we współpracy z klientami, miał wyznaczone rok temu widełki 6-8 tysięcy brutto. Proszę państwa, jak to jest możliwe? Czy obecnie już skala zarobków zaczyna się przynajmniej od tych 8 tysięcy?

Loko

Cześć. Jest ktoś wstanie powiedzieć co się dzieje w firmie? Znajomy bardzo zachwalał prace jako automatyka, ale teraz słyszę, że jest dużo zwolnień. Zaczęli się tez podobno pozbywać nawet tych z długim stażem. Firma pada i nie warto zaglądać na ich profil z ogłoszeniami o pracę? Czy to chwilowy zastój?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Monter Mechanik w firmie Induset Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kurczę trochę niepewnie się czuje po tych informacjach tutaj ze zwalniają po 2,5 miesiąca.. bo szukają na konstruktora maszyn i to wielu kandydatów wiec dziwne by było takie zwalnianie? Oferta tez fajna spoko widełki i nie wiem może ktos jeszcze się wypowie ?

JW

Niczym się nie przejmuj, jeśli masz tylko wiedzę na pewno się przebijesz i szefowie będą z Ciebie zadowoleni. Wiem że są osoby z tak zwanym doświadczeniem które partolą robotę i ciągle po nich trzeba poprawiać, myślę że szefostwo to widzi i z biegiem czasu wymieni kadrę.

@JW

A jak się odniesiesz do tego, że podobno mają jakąś dotację i właśnie dlatego zwalniają właśnie po okresie 2,5 miesiąca? To prawda jest? A tak w ogóle, to od razu dają umowę o pracę czy jest najpierw okres próbny?

qwerty

Cześć, mają na swojej stronie ofertę na Młodszego Konstruktora Automatyka, czy ktoś powie, czy jest ona aktualna? Zastanawiam się nad aplikacją, ale trochę obawiam się, że będzie to współpraca krótkofalowa, skoro po 2,5 miesiącach zwalniają, czy coś się może zmieniło w tej kwestii i jest realna szansa na stabilne i długotrwałe zatrudnienie? Ktoś podałby widełki płacowe u nich w firmie? Niewiele wspomnieli o tym co oferują, dają jakieś benefity pracownikom?

To każdy na tym stanowisku jest zwalniany po 2,5 msc? Z czego to wynika, brak jest odpowiednich kompetencji u kandydatów? Tylko na tym etacie dochodzi do zwolnień czy również na innych stanowiskach?

Wafel śmierdziuch

Chodzi to to że mają dotację i musi być taki pracownik trzymany przez pewien okres czasu a potem papa

Ula
@Wafel śmierdziuch

I nigdy się nie zdarzyło, że ktoś był tu jednak więcej czasu? Gdyby firma dała taką możliwość to ludzie z chęcią zostaliby tu dłużej?

Umiem tigiem
@Ula

Są starsi pracownicy ale są trzymani bo pracują dużej niż 2 lata lub od początku istnienia firmy lub pracują bo kablują (usunięte przez administratora). Generalnie jeśli chcesz nowa pozycję do CV to idź tam ale nie oczekuj czegoś specjalnego

Ewelina
@Umiem tigiem

Czemu? Nie ma szans dołączyć do grona tych "starszych" pracowników? Jakiegoś doświadczenia tu nabrać chociaż można podczas okresu zatrudnienia?

były

Między pracownikami atmosfera jak pracowałem była bardzo dobra. Ale kierownicy to jakiś żart. Szukanie dziury w całym. Jeśli liczysz na stabilne dobre zatrudnienie to zapomnij o tym miejscu. Okres próbny 2,5 miesiąca i do widzenia bo rzekomo nie ma roboty, a realia są takie że jak się nie spodobasz kierownikowi (i nie wpływa na to jakość twojej pracy) to nie ma szans na zatrudnienie. Częste przestoje (nie świadczy to dobrze o prosperowaniu firmy). Polecam gorąco omijać tą firmę!

łoś super ktoś

Firma ma widać sporo do ukrycia, regularnie usuwa wszystkie opinie. Pracowałem nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Induset Sp. z o.o. - Zagnańsk

• Jak się pracuje w Induset Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Induset Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Induset Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Induset Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Induset Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kielecka 3
    26-050 Zagnańsk