Opinie o Open Logistics sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Open Logistics sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Open Logistics sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Logistics sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Kiero

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Jezeli jestes po wyroku, masz komornika lub jesteś ścigany za alimenty to firma odpowiednia dla ciebie. Facet nie da wam umowy i pracę tylko umowę zlecenie i mówi że to tak jak by była umowa o pracę. To czyste kłamstwo i łganie w żywe oczy. Spróbujcie iść na L4 a zobaczycie ile wam wypłaci ZUS , a razie czegos gorszego to lepiej nie mówić. Panie w biurze świecą oczami i udają że nic nie wiedzą. Spedytorzy to już w ogóle jakaś paranoja, zupełny brak pojęcia o prowadzeniu auta. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie jako kierowca na busie.

Jula
@Kierowca

A to jak otrzymuje się tutaj umowę zlecenie to na jak długo? Można chociaż liczyć na to, że będzie ona regularnie przedłużana? Narzeczony akurat szuka pracy jako kierowca ale żadnej oferty nie ma, może jak coś się pojawi to złoży CV

Kandydatka Nowy wpis

Szukam pracy w logistyce, może znajdzie się tu etat dla spedytorki. Znalazłam oferty dla kierowców, ale o zatrudnieniach na spedycji ani słowa nie ma w internecie. Na swojej stronie firma pisze o stabilności, z kolei wy o umowie zleceniu. Trochę mi się to kłóci. Dajcie znać co i jak z tymi warunkami ;)

Spedytor Nowy wpis
@Kandydatka

Jak masz swoje auta to Cię przyjmą, ale i tak musisz uważać bo stawki które proponuję podwykonawcą to katastrofa i nikt tutaj się nie utrzyma. O umowie o pracę to zapomnij.

Edzia Nowy wpis
@Spedytor

Wyjaśnij proszę, czyli spedytor nie jest tu zatrudniony na umowę o pracę, tylko musi mieć działalność i swoich podwykonawców z własnym taborem? Bo jak inaczej rozumieć, że miałabym mieć "swoje auta". Wiesz, ja całe zycie pracuję na umowie i nigdy nie miałam "swoich aut"

@Kiero

Czyli umowa zlecenie miała być ze wszystkimi składkami, ale koniec końców ich nie było? No a jakbym mocno zabiegał o umowę o pracę to co, nawet jak się sprawdzę i długo popracuję to nie da rady? Tak się zastanawiam cały czas nad pracą, a to dla mnie byłoby ważne. Co do wynagrodzenia to ile płacą i czy regularne podwyżki istnieją w tej firmie?

Kiero

Podwyżkę prędzej zobaczysz w sklepie niż w tej firmie

@Kiero

A ludzi bez wyroków zatrudniają i czy tacy wtedy mają szansę na uop? Rozumiem, że Pani w biurze mają być pomocne i odpowiadać na wszelkie pytania jak jedziesz w trasę? Doświadczenie na busie trzeba mieć?

Kierowca

Nie chcę tutaj robić reklamy ale jeżeli chcecie pracować w Łodzi to jest taka firma LANDI, tam od razu dostaniecie umowę o pracę. Dajcie spokój niech dziad trans sam jeździ busem

Jula Nowy wpis
@Kierowca

Podwykonawca

W taj firmie podwykonawca jest uważany za idiotę. Stawki proponowane i wypłacane równają się z kosztami a nawet poniżej. Spedytorom prowadzącym daje się wolną rękę a ci myślą że kierowcy to są piloci i mają pod nogą samoloty. Najlepszym przykładem jest p.Ewelina, zawsze jej coś brakuje do frachtu, przejazdy przez Włochy przelicza drogami bezpłatnymi a czas przejazdu liczy płatnymi. Kilometry tragedia, ładujesz się w Mediolanie w piątek i masz 14 rozładunków po Franji, czyli około 1200 - 1400 km na 6 dni do środy. Tj człowiek bez deka wyobraźni o matematyce i ekonomi nie wspomnę. Nie polecam współpracy jako podwykonawca w tej firmie wręcz przestrzegam wszystkich . Pozdrawiam

Martysia

Hej, wiecie czemu nie ma nigdzie ofert pracy do nich na kierowcę? Kurczę, ostatnią ofertę widziałam sprzed dwóch lat, od tamtej pory cisza w eterze? Ktoś wie czy będą poszukiwać kogoś do jazdy? I jak u nich z wypłatami, bo pisaliście, że na raty płacili :(

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Open Logistics sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bożena

Ale to były już jakieś zgłoszenia odnośnie niewypłaconych wypłat? Bo ja tutaj widzę głównie same pozytywne opinie, dlatego troszkę szok, jakby się okazało, że nie wypłacają ..

Uwaga na reklamę tej windykacji. To bezczelny walek. Wszystkie pozytywne opinie wpisane tego samego dnia w tej samej minucie. Naciągają na koszty.Omijac jak ognia. Nic im nie wysyłać bo swoich pieniędzy nie zobaczycie

Dominika

Jak w końcu z tymi wypłatami, dostajecie wszystko na czas i w całości na konto? Żadnych ofert nie widzę w necie, więc chyba rotacji nie ma z tego powodu ;p Szkoda tylko, że nie szukają kierowców obecnie, mąż szuka czegoś takiego. Wiecie może jak często szukają i gdzie ewentualnie znaleźć ogłoszenie?

Michal kiero

Pracowałem w firmie jako kierowca, wypłata zawsze na czas, kawka super, super atmosfera w firmie

@Michal kiero

Kawka super? A gdzie udawało się ją w praktyce wypić? To jakie trasy zazwyczaj kierowcy tu robią i czy coś jeszcze wchodzi z zakres obowiązków prócz prowadzenia?

Kłamczuchy i brak kompetencj

Szef co płaci na raty. Nie ma zadań wizie o życiu. Kręci kłamie i zatrudnienia tyło tych co nic nie potrafia . Cały czas po urzędach Leci żeby zatrudnieniac invalidow. Żeby kasę dostać nigdy na termni perz 3 lata kasę na termn nie było

Bożena
@Kłamczuchy i brak kompetencj

Jak długie są obsuwy, jeśli chodzi o wypłatę skoro nigdy na termin nie było? I jak - co miesiąc jest pensja płacona na raty? Jak to wygląda?

Zawiedziony

Spedytor oferuje skandalicznie niską stawkę za doładunek, i jeszcze mówi, że jak mi nie pasuje to mogę nie brać tego. Totalna żenada.., Nie polecam

Mirosław
@Zawiedziony

Wiesz może czy więcej osób jest traktowanych w taki sposób jak Ty?

Kiero

Biuro jak kancelaria prezydenta, auta ze złomowiska.... Mechanik, u którego serwisują samochody sam przyznaje, że nie zna się na tym.... auto co weekend przez 3 tygodnie zjeżdżało na serwis - jedyne co zrobił, to pojechał nim na myjnię.... Spedytorka uważa się za Boga w firmie.... Jedyne co na plus, to wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze nie polecam pracy w firmie Open Logistic na stanowisku kierowcy.

Agata

Szczerze polecam pracę w firmie Open Logistics. Na plus zdecydowanie atmosfera panująca w firmie, mili i koleżeńscy współpracownicy. Szef zawsze słowny i życzliwy. Jeśli ktoś się przykłada do pracy i nie jest na wejściu roszczeniowy, to z każdym się można tutaj dogadać. Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu można szkolić swoje dotychczasowe umiejętności jak i nauczyć się nowych rzeczy. Pracowałam w kilku firmach transportowych, ale to tutaj myślę, że zostanę na dłużej. :)

Daniel

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem lecz jednocześnie wymagający pracodawca, polecam!

Jagoda

Z całego serca polecam prace w Open Logistics. Pracuje od ok 6 lat, praktycznie od początku firmy i z przyjemnością patrzę na jej rozwój. Rzadko spotyka się tak elastycznego i przyjaznego pracodawcę. Atmosfera równie wyśmienita. Jeszcze raz polecam i mam nadzieje pracowac jak najdłużej ;)

KU.

Polecam, same pozytywne wrażenia z pracy w Open! Zatrudniona byłam w biurze na Polesiu i naprawdę żal było się zwalniać! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Open Logistics sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Open Logistics sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Open Logistics sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Logistics sp. z o.o. sp.k.?

Open Logistics sp. z o.o. sp.k.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Open Logistics sp. z o.o. sp.k.