Opinie o Janmet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janmet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janmet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janmet Sp. z o.o. w Strumień

W poprzedniej ofercie dla spawacza napisano w ogłoszeniu, że praca dwu zmianowa a godziny pracy firma określiła jako 6-14. Czyli jak to w końcu wychodzi praca na jedną zmianę czy dwie? Napisał ktoś, że jak się pracownik umówi na daną stawkę to z wynagrodzeniami problemu nie ma i zawsze na czas. A podwyżki, można je potem ewentualnie negocjować?

Dowiem się czegoś o pracy pomocnika malarza proszkowego, a najlepiej to czy jak to jest pomocnik, to serio trzeba mieć 2 lata doświadczenia, jak to jest podane w ogłoszeniu? Widziałem ofertę i chciałbym aplikować, ale doświadczenia mam niecały rok. Będzie to ok, czy chcą wyłączeni osoby z tym minimum 2 letnim doświadczeniem?

Cześć, czy w tym roku ktoś coś słyszał o złotych górach? Tak pisali z rok temu, nie wiem w czym konkretnie mogło się to przejawiać, mimo wszystko mnie interesuje stan bieżący, jeszcze ze 3 miesiące temu szukali do siebie spawacza na stawkę liczona od 6 do 10 tys, interesuje mnie ta właśnie rozbieżność w widełkach, omówicie ja? celuje rzecz jasna w te dyszke, pytanie z jakim wysiłkiem się to teraz uda?

Xxx Nowy wpis

Z pozytywnych: - wynagrodzenie na czas - szef Krzysiek spoko gościu - jeśli umówisz się na daną stawkę możesz być pewny że taka dostaniesz. - ludzie sympatyczni aczkolwiek zawsze trafi się jakiś niewypał Z tych mniej pozytywnych: - warunki na hali są mocno średnie - niestety niektórzy w firmie mają zły wpływ na szefa- kwestia czasu aż zacznie łączyć fakty i robić czystki - uważajcie na kierownika, jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem osoby z tak bardzo rozwiniętym rozdwojeniem jaźni

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Janmet Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
*****

Firma janmet to (usunięte przez administratora) jakich nie widziałem dawno banda (usunięte przez administratora) Jak się przyjmujesz to złote góry obiecują a później wszystko wychodzi . (usunięte przez administratora) z twoich własnych przepracowanych godzin ... Nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) chyba że lubi ktoś robić w czynach społecznych . Nie pozdrawiam tej firmy i oby jak najdalej od niej

XYZ1

Jeżeli chodzi o zarobki to wygląda to tak że ma się umowę o pracę i płacę miesięczną w wysokości max 2400zl i premię uznaniową 800-900zl max zależy od humoru pracodawcy. A w rzeczywistości ma się 19zł za godzinę x 168 godzin = 3192zł czyli 2400 jest przelewane 30 dnia miesiąca, a reszta 10 tego zwaną dalej premią. W zakładzie nie opłaca się chorować bo wypłaty się nie doliczysz. Premie na swięta wielkanocne oraz boże narodzenie. Jeżeli nie chodzisz w soboty i nadgodzin to nie podoba się kierownikom i szefowi. Podsumowując praca powinna być bardziej wynagradzana bo w lato to temperatura na hali była około 40 stopni i brak powietrza.Skakanie po rusztowaniach około 3m codzienność.

dadadas

zapomniałeś tylko napisać ze w momencie zwolnienia miałeś 4.96 promila i ze do pracy chodziłeś w kratkę...

Katarzyna

Ktoś jest mi w stanie bezpośrednio powiedzieć ile wynoszą te zarobki bez nadgodzin? Bo "sami wiecie jaka jest kasa" niestety w moim przypadku nie działa - nie wiemy. Mój mąż chce się tam zatrudnić. dlatego zależy mi na jakiś konkretnych, klarownych opiniach.

Ave
@Katarzyna

To zależy czy montaż, czy spawalnia. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Min na start to bodajże 18zl na rękę

Ktoś

Moja opinia co do firmy i nie tylko jeden wielki negatyw. Szkoda się rozpisywać i strzępić język na nich po prostu nie warto. Ja osobiście nie polecam nikomu tej firmy jako pracodawcy szkoda nerwów i czasu jak macie ambicje i nie chcecie sie wkurzać non stop to odpuśćcie sobie prace w Janmecie gra nie warta świeczki. a co do reszty to musicie się domyśleć jeden wielki minus nie polecam pracy i dobrze przemyślcie zanim skierujecie kroki w tamtą strone.

Były

Widze że ktoś w końcu odważył się napisać prawde o coniektórych. Brawo zgadzam się z poporzednikiem w 100%.Są niektórzy którzy walą scieme w pracy dużo mówią mało robią a zbierają pochwały. Może są lepsi, może mają chody kto to wie ale taka jest niestety smutna prawda a Szczery napisał całą prawde jak to wygląda.

Szczery

Witam kilka słów o firmie.Firma ok szef też spoko,panie w kadrach tez ok, ale co do reszty może nie wszystkich to dużo do życzenia. Porobione grupki tzn osoby ich pupilki i reszta.Jak robisz i nie masz zadnego to jest ok ale jak się odezwiesz i coś Ci nie pasi to już nie pasuje i spadasz na dalszy plan czyli jest inny i już jest dystans i inne traktowanie.Problem że nazekasz na kase a nie robisz nadgodzin i sobót i już nie pasi. Każdy na każdego mówi ale nikt otwarcie tylko za plecami a jak powie otwarcie to jest wrogiem i odczuje podejści do niego. Owszem liudzie sa ok choć nie wszyscy są też fałszywi i trzeba na nich uważać co się mówi bo potem jest już inny i to jest chore. A co do kasy hmm nie jest żle aleszału nie ma nie chcesz robić nadgodzin i sobót to sami wiecie jaka jest kasa i jeszcze krzywe gęby, ale to nie na tym polega żeby (usunięte przez administratora) nadgodziny i soboty żeby normalnie zyć no nie. To moja opinia ale myśle że wielu by się pod nią podpisało tylko boją sie powiedzieć prawde o co niektórych fałszywych ludziach tam pracujących,może mają inne układy może coś innego ale tego nie wiem oni sami wiedzą i pewnie wiedzą teżo kogo chodzi mało robiąc dużo szczekając. dalej już się domyślcie jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Janmet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Janmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janmet Sp. z o.o.?

Janmet Sp. z o.o.
  • Księdza Londzina 65