Opinie o N4P Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy N4P Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w N4P Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N4P Sp. z o.o. w Gdańsk

Złodzieje. Paczek nikt nie odbiera. Kasy za zwrot nie ma. Wiadomości z treścią, z automatu. Sprawa na policji

@marta
@Anna

u mnie to samo, w styczniu przesyłka nadana, pieniądze miały być najpóźniej 15 lutego. Nie było. Złożona reklamacja i dalej nic. Już nawet minął termin na rozpatrzenie reklamacji i w dalszym ciągu cisza. Firma kurierska przekazała pieniądze temu pośrednikowi 9 stycznia a oni do tej pory nie przekazali ich mi. (usunięte przez administratora)

Petit53 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Od 5 stycznia br do dziś nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Sprawę zgłosiłem na policji. Czekam na rezultaty. Dziwi mnie fakt że pomimo tylu (usunięte przez administratora) klientów jeszcze ta "firma" istnieje a "prezes" nie siedzi tam gdzie jego zasłużone miejsce. Czy tak musi być?(usunięte przez administratora)

Ania Nowy wpis

Ja również wysłałam paczkę za pobraniem w grudniu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy. Zbywają ludzi gotowymi mailami. Unikac tej firmy jak ognia

Monika@ Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Paczki owszem odbierają i dostarczają ale pieniądze z pobrań poprostu (usunięte przez administratora) Na e-mail mają gotowe odpowiedzi które wysyłają w kółko te same!

Monia
@Anna

Witam Czy dalej nie dostała Pani pieniędzy ? Wysłałam przesyłkę pobraniowa firmą wynierzkuriera.pl i czekam też na zwrot pobrania i cisza

@Monia

Witam ja już od stycznia czekam za zwrot moich pieniędzy za pobranie w kwocie 400 zł też nie polecam tej firmy, zlodzieje i oczyścić szkoda że tego nie wiedziałam zanim zamówiłam kuriera.

@Anna

Witam ja też mam z nimi problem,od stycznie nie mogę się doprosić o zwrot moich pieniędzy za pobranie w kwocie 400 zł

@Anna

Witam mnie też (usunięte przez administratora)na 400 zł od stycznia nie mogę się do prosić o zwrot pieniędzy za pobranie

@marta Nowy wpis
@Anna

Czy po rozmowie w N4P Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Hubert

Proszę nie korzystać z usług portalu wybierz kuriera.pl. Zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 750zl, po dwóch miesiącach pisania maili, odpisali mi, że nastąpił błąd realizacji i pieniądze będę miał 4 marca na koncie. Oczywiście było to kłamstwo i pieniędzy nadal nie zwrócili. Paczkę za pobraniem wysłałem 2 stycznia i 4 stycznia została odebrana. Dziś jest 6 marca i pieniędzy nie zwrócili. Zero kontaktu z ich strony. Firma krzak która (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy. Omijać szerokim łukiem!

AGNIESZKA
@Hubert

Witam ja też w styczniu nadałam paczkę za pobraniem przez tą firmę wybierzkuriera i do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za pobranie w kwocie 400 zł

@Hubert

Witam ja też od stycznia czekam na zwrot moich pieniędzy za pobranie w kwocie 400 zł pisze do nich i cisza, nie polecam nikomu tej firmy.

Czy N4P Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w N4P Sp. z o.o.?

klient12

nie polecam, kiedyś czekałem ponad 2 miesiące na przelew z pobrania, teraz przy kolejnej przesyłce mija już ponad miesiąc i sytuacja się powtarza, nadal nie ma przelewu, firma nie odpisuje na maile, brak numeru kontaktowego na stronie, jednym słowem dramat.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w N4P Sp. z o.o.?

bartek

nie chrzan głupot, ten portal przesylkowy kradnie pobrania, i nie zmieniaj opini ze chodzi o jakas atmosfere

Grzegorz

firma wlasciciel portalu (usunięte przez administratora) kradna pobrania z paczek czekam juz prawie miesiac i przelewu brak.nieodpisuja na wiadomosci telefonu brak zwykly przekret (usunięte przez administratora).niewysylajcie nic tym i (usunięte przez administratora).sluzby juz poinformowane

@Grzegorz

No i jak się sprawa rozwinęła? Ciekawa jestem czy to faktycznie jakieś przekręty czy może kwestia tego że wiadomości zaginęły w morzu innych, to się przecież zdarza.

bartek
@Grzegorz

bo mnie tez oszukal, ale sprawa w toku, do prokuratury wysyam dane, jak bede mial czas opisze swoja przygode z tymi (usunięte przez administratora)

Gabriela

Co się dzieje z tą firmą? Dużo osób narzekało na zerowy kontakt i chyba nic się dalej nie zmieniło.... ale może się mylę?

michal

(usunięte przez administratora) brak kontaktu, numeru telefonu, nic, na maila nikt nie odpowiada. Unikać za wszelka cene.

Florian

Czy podpowie mi ktoś o szansach na pracę w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

Napoleon

Brak możliwości otrzymania zwrotu pobrania uważajcie (usunięte przez administratora)

niezadowolony

Brak kontaktu tel. Dłuzgo czeka się na odpisanie na maila. Teamt pilny , bląd z ich strony - nie ogarniają - UNIKAĆ.

tomek

Firma ma prblem z oddaneim pobrania .Kurier zaplacil oni ewidentnie zwlekaja minelo juz 9 dni od pobrania .Unikac!!

xyz

Odradzam wysylac cokolwiek przez ta (usunięte przez administratora), nawet numery telefonu nie posiadaja. Firma krzak, maja kilka serwisow chociazby: wyslijprzesylke.pl oraz wybierzkuriera.pl - ZDECYDOWANIE UNIKAC

Zostaw merytoryczną opinię o N4P Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w N4P Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy N4P Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N4P Sp. z o.o.?

N4P Sp. z o.o.
  • Witolda Grabowskiego 11E lok. 44