Opinie o Tranco Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tranco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tranco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tranco Sp. z o.o. w Straszyn

Jacuś Nowy wpis

Jakimi autami jeździcie?

Aa Nowy wpis
@Jacuś

Masterkami ale chyba oni już dali sobie spokój z transportem

Patryk Nowy wpis

@Kamil Pracowałeś jako kierowca? Jak wygląda kilometrówka, jaka jest podstawa? Ciekawi mnie też jakie dają auta? Nowsze czy starsze?

Kamil Nowy wpis

Porządna firma, spedytor pierwsza klasa! Jeżeli chodzi o kwestie płatności, każdy powinien się z tym liczyć w końcu trwa epidemia i małe firmy transportowe ucierpiały najbardziej.

Arek

Problemy z płatnościami faktury po terminie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tranco Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zooro

Firma zbliża się do upadłości . Brak wypłat dla własnych kierowców lub zaliczki

Kiero

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Polecam i pozdrawiam spedytora

Katarzyna
@Kiero

Twój wpis o Tranco brzmi naprawdę zachęcająco. Mógłbyś napisać coś więcej o tym, dlaczego tak lubisz tę pracę? Jakie są jej główne plusy?

@kiero a czym się zajmowalas w firmie ? Napisz coś więcej!

dratewka

@Gregor19745 Firma to dobry pracodawca ale potrzebuje dobrych pracowników!!!

Grzesiu

Naprawdę uczciwa firma. Nie można niczego zarzucić. Spedytor jest konkretny, pomocny, proponuje dobre stawki. Wszystkim polecam Tranco!

Gregor19745

Tranco dziad firma nie polecam pracy u nich. Chyba ze masz pieniadze i stac cie placic za ich pomylki nikomu nie polecam z tego tytulu iz ja tam pracowalem i raz im za swoje pieniadze auto naprawilem a drugi zaplacilem za przejazdy datford tunel i most i most do valii plus odcinek autostrady liverpoll raczej tysiak draga nie chodzi pozdrawiam i jesli chcesz tam pracowac wiec na pismie uzgodnij jazdy jak i kto odpowiedzialny jest.

Kolega Romana
@Gregor19745

Roman przyznaj lepiej jak kazales klamac ze coz z toba wymieniamy;) pozdrawiam kolega z za kolka

Patryk

Spoko Firma. Wszystkie auta to Mastery 10ep. Najstarsze z kwietnia 2018, testowali najnowszego Craftera 2018 na fullu ale nie poszli w to bo serwis w Gdańsku Plichta to dziadostwo, a auto nie najgorsze. Ten Crafter dalej jeździ w firmie. Ogólnie trasy Anglia,Francja, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, ale także Bałkany : Rumunia, Węgry, etc... Wysokie stawki dniowe ale duże wymagania odnośnie kultury pracy. Lubię atmosferę w Tranco Sp. z o.o. za: Nowe auta i dobre wynagrodzenie

Katarzyna
@Patryk

Rozumiem, że jesteś zatrudniony na stanowisku kierowcy, tak? Czy pracuje się tam także w nocy i czy wtedy stawki są wyższe? Wspomniałeś o wysokich wymaganiach dotyczących kultury pracy - co konkretnie masz na myśli? Jakie oczekiwania musi spełnić pracownik? Będę też wdzięczna za informacje dotyczące rodzaju umowy i dodatków.

Wojtek K.

Super firma. Bardzo dobrze płacą ale wymagają dobrej współpracy. Kilometry normalne ale mają najnowsze rozwiązania GPS i systemowe więc jeśli chcecie jeździć uczciwie i zarabiać to ok będziecie zadowoleni. Wiem ze kombinowanie nie przechodzi u nich więc jeśli o to chodzi to lepiej poszukać firmy ze słabszym sprzętem ... pozdrawiam spedytora (usunięte przez administratora)

Bobi

Super polecam

Robert

(usunięte przez administratora) firma. Polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tranco Sp. z o.o. - Straszyn

Tranco Sp. z o.o.