Opinie o Metaldomus Pro Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metaldomus Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metaldomus Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metaldomus Pro Sp. z o.o. w Katowice

Natec Nowy wpis

Masakra. Musiałem się prosić o wypłate. Jasno napisałem ze chce na konto. Minęły 2,3,4 dni i dalej nic. Wypłacil mi w biurze pod stołem.

Hanys

Informacja dla tych Spawaczy którzy chcą zacząć ,tam nie ma spawania tam jest tylko szczepianie aluminium chociaż to też trzeba umieć i mieć wyczucie bo to cienkie siatki,profile itp.A zarobek ja dostałem 13,50 za godzine mogłem tam pracować ale jest tam taki koleś piotruś konfident który myśli że wszystko umie najlepiej i wie najlepiej [ zwolnił sie i powiedział że szef na kolanach do niego przyszedł] a najlepiej umie donosić i kablować. Następne co tam jest to pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem śniadanie załoga ma na szatni i okey ale piotruś i kilku przychlastów mają oddzielny pokój i tam spożywają zamykany na klucz aby chołota nie miała dostępu. Nie liczcie tam na legalne zatrudnienie bo takie tam niewielu ma .Pozdrowienia dla normalnych i uczciwych pracowników jest ich niewielu ale są.

@Hanys

Zgadzam się w sprawie wykonywanych prac spawalniczych. Jest to głównie sczepianie aluminium. Zarobki są ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności oraz doświadczenia. Proszę o nieobrażanie innych ludzi tym bardziej, że jest Pan anonimowy w swojej opinii. W naszej firmie każdy otrzymuje takie zatrudnienie, o jakie wnioskuje (umowa o pracę, umowa zlecenia, B2B). Jeśli nie odpowiadał Panu sposób zatrudnienia wystarczyło poruszyć temat z pracodawcą.

Zibster Nowy wpis
@Metaldomus Pro Sp. z o.o.

Zacytuję jeden z komentarzy i potwierdzę jego wiarygodność, a szczególnie ostatnie zdanie: "Trudno napisać coś pozytywnego o tej pracy. Szef straszny choleryk, zarobki jak na pracę po 9-10h nie są zbytnio zadowalające. Wóda się leje strumieniami, zrobisz coś źle w mniemaniu szefa to bez gadania Ci upierdzieli z wypłaty a "Jak się nie podoba bo RAUS!"."

Benc

Witam, chciałbym się zapytać jak wygląda praca na stanowisku architekta sufitów i elewacji z siatki cięto ciągnionej, bo właśnie widzę że szukają

Nowy wpis

@Benc

Praca w naszym biurze odbywa się w godzinach 08:00-16:00. Do obowiązków projektanta należy realizacja powierzonego tematu. W zależności od przypadku konieczne jest przygotowanie oferty cenowej, inwentaryzacji obiektu, projektu wykonawczego z dokumentacją powykonawczą oraz nadzór prac na budowie.

Zibster

(usunięte przez administratora), pracodawca wychodzi z założenia ze za pensję jesteś jego niewolnikiem nie pracownikiem. (usunięte przez administratora) Wszystkie trudne projekty są realizowane "jak pracownik wymyśli" i inwestor grozi sądem i karami. W ofercie pracy tego niestety nie podają ale za marną pensję wymagania kosmiczne, zmuszanie do pracy w nadgodzinach, mobbing, nakłanianie do podrabiania dokumentów oraz nagminne kłamanie inwestorom dlaczego coś się opóźnia a prawda taka że Pan Z bierze tematy aby dostać zaliczkę i jw czekać aż zaczną grozić sądem i karami. Jeśli dodamy do tego straszną niegospodarność i brak umiejętności prowadzenia biznesu i brania za niego odpowiedzialności dostajemy firmę Kikka Investmetns - firmę matkę.

Dariusz
@Zibster

Nie piszesz zbyt pozytywnie na temat pracy w Metaldomus Pro, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Z czego byłeś zadowolony podczas współpracy z tą firmą? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź!

@Dariusz

Ależ oczywiście, zadowolony byłej z ostatnich problemów z płynnością finansową firmy i brakiem terminowości wynagrodzeń co ułatwia podjęcie decyzji o opuszczeniu szeregów

XD

I Colin'a :) W polaczeniu z auto uzupełnianiem lodówki pracowniczej piwem można już dużo się domyśleć... Obecność PIP'u byka tak śmieszna, że zgłoszę pip do pipu. Pan nawet nie śmiał sprawdzić warunków pracowniczych, przeprowadzić wywiadu itp. Elo

Nowy wpis

@Zibster

W branży budowlanej pojawiają się czasem komplikacje na etapie projektu i wykonawstwa. Po Pana opinii wnioskuję, ze pracował Pan w dziale projektowym, a stanowisko to jest ściśle związane z wymyślaniem czyli projektowaniem. Pracownicy nigdy nie są zmuszani do pracy w godzinach nadliczbowych a jeśli już się takie zdarzą to można je wybrać w innym dniu. Praca przy projektach związana jest ze ścisłymi deadlineami i delegacjami, które mogą wydłużyć dzień pracy. Zarówno (usunięte przez administratora) oraz nakłanianie do podrabiania dokumentów to poważne oskarżenia w związku z zachowaniem, które w naszej firmie nie występuje. Prowadzenie działalności polega na zdobywaniu kontraktów, które umożliwiają zarobek. Kwestię prowadzenia biznesu pozostawiam bez komentarza, gdyż dla szeregowego pracownika najważniejsza powinna realizacja obowiązków na danym stanowisku i regularność wypłat.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Magdalena

Czy Metaldomus zatrudnia pracowników do przeszkolenia? Czy trzeba mieć już sporo lat doświadczenia?

@Magdalena

Zatrudniamy również pracowników do przeszkolenia wystarczy mieć dobre chęci, oczywiście mile widziane jest doświadczenie i znajomość branży.

Magdalena

Proszę o nieobrażanie kogokolwiek w swoich wpisach. Wypowiadasz się na publicznym pracowniczym forum, na którym obowiązuje określony regulamin. W przypadku łamania go, wpis może zostać usunięty a konto zostać zablokowane. Na przyszłość proszę o ubieranie swojej opinii w inne słowa.

Sting

Tysz rzech robioł przez pewiyn czas. Ale to co widziołech we tej firmie to nojlepszym momyntym było poczekać az sie umowa skończy i pitać do nowyj roboty. Co do chopców ze kerymi żech robioł to pozdrowiynia śla za grabu. A co do szefa to jedna wielkl padaka.

Baget

Wszyscy narzekają na szefa. Fakty są takie każdy nowo przyjety myśli że pospawal parę próbek i wielki z niego spawacz. A prawda jest taka że pospawal 10 paneli na dzień z czego 6 z złymi wymiarami. To nie ma się co dziwić że nie zarobi. Szef jest nerwowy i strasznie dokładny. Jak to stary architekt. Ale potrafi docenić tych co się angażują w to co robią. Rok pracuje jako Montażysta i już 4 krotnie dostałem podwyżkę chociaż nawet nie prosiłem o nią. Więc nie ma co narzekać. Rada dla tych co chcą w tej firmie pracować. Jak czegoś nie wiesz zapytaj Montażystów. ????????????

@Baget

Bo spawacz jest od spawania tłuku. A nie od ustawienia wymiaròw jakimiś w ogòle średniowiecznymi metodami i bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Co? Zibi dał Ci 50 złoty żebyś napisał cokolwiek pozytywnego o tym (usunięte przez administratora) Czy napisałeś z nadzieją, że cos Ci skapnie (usunięte przez administratora)? Fakty są takie, że żaden szanujacy się człowiek nie będzie tam pracował za takie pieniądze z taką ekipą. 7 rano i 2x 0.7 obalone. Godzina 13 pòł załogi nawalone jak szpadle. Wszyscy jadą po tej firmie, szefie i po Tobie lizusie za Twoimi plecami. Może dla jakiegos patusa z brakiem perspektyw to firma idealna bo można chlać. A co taki może stracić? Odwali kaszane, stary coś pokrzyczy i jutro to samo. Niech nikt nie słucha tego dzbana. Firma nie ma nic w sobie co może zatrzymać tam kogokolwiek to się chociaż minimalnie szanuje.

Qwerty
@Einar

Widzisz Marcin :P wyszło, że sie nie szanujesz hehe. Uciekaj Uciekaj iksde

Czy w Metaldomus Pro Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Einar

Nie. W tej firmie nie ma nic co wiąże się z jakimkolwiek rozwojem. Chyba, że nałogu alkoholowego i nerwicy

Zibster

Nie ma żadnej możliwości rozwoju. Szkolenia nie istnieją i to w żadnym zakresie, nawet pełnionych obowiązków.

Lajk

Pracodawca średnio interesuje się co się dzieje wszyscy do okoła piją i kombinują jak się napić na delegacjii kradną i robią tak byś im jeszcze frycowe splacil nie polecam

Brak podstawowego szacunku do pracownika ze strony szefa. Niesłuszne oskarżenia o nieuczciwość, duża presja, awantury, wybujałe ego szefa. Generalnie nie polecam.

Rafał

Dobre zarobki, możliwość rozwoju, nowe doświadczenia.

Tobis

Marne zarobki to nic, pan Z. obiecuję umowę o pracę na którą nie doczekałem się wgl.. A przepracowalem 2 miesiace bez badań i wgl. Co do wypłaty niby ostatni dzień miesiąca ale to ściema. Dostaniesz parę dni później.. Ogólnie nie polecam, brak przestrzegania bhp, a o umowie nie wspomnę.

Bolo

Miałem tam pracować jako spawacz przyszedłem rano na 7 byłem 15 minut wcześniej ale czekałem do 7,15 potem jakiś emeryt powiedział że nie wie po co przyszedłem i mam wyjść i czekać.Tak tam jest emeryt zasrany jest tam psem szefa to jak nazwać firme w której rządzi stary górnik od łopaty,nazwijcie go sami.

janusz

szef wydziera się o byle co, obarcza pracowników winą za wszystkie swoje pomyłki, marne zarobki, ogromna odpowiedzialność, 1/4 etatu na umowie a praca na cały. nie polecam - tylko dla masochistów

aga

Marne zarobki, dużo godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Metaldomus Pro Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Metaldomus Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metaldomus Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metaldomus Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metaldomus Pro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metaldomus Pro Sp. z o.o.

Metaldomus Pro Sp. z o.o.