Opinie o LASTAR Sp. z o. o. w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LASTAR Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASTAR Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASTAR Sp. z o. o. w Wejherowo

Na jakie benefity można liczyć w LASTAR Sp. z o. o.?

Gość Nowy wpis

Nie licz na żadne benefity ,ludzi którzy pracowali w Lastar ,kilka lat czekają na swoje wynagrodzenie które nie zostało wypłacone.

@Gość

A Zleceniodawcy - na zwrot zaliczek za meble, które nie zostały wykonane.

Łukasz

Że firma działa to potwierdza KRS. Może nie mają już pracowników, skoro tłumaczyli się brakiem środków na wypłaty? To by przynajmniej tłumaczyło dlaczego jedyne ogłoszenie, jakie znalazłem jest z 2019 r. i dotyczy stolarza za 2250 zł brutto. Ktoś wie jak to teraz jest z zatrudnieniami?

@Łukasz

Czy Tobie również zalegają z wypłatą?

@Gość

Zalegają nie jednej osobie z wypłatą, są osoby które nie dostały wynagrodzenia za kilka miesięcy. Firma już nie istnieje kilka lat w Wejherowie a pieniędzy nie ma, właściciel firmy Pan Adam i jego syn zablokowali telefony że nie ma z nimi kontaktu .

KCon

Zapraszam do wejścia na grupę osób poszkodowanych przez firmę Lastar Meble Sp. z o.o. oraz Lastar Meble sp. zo.o. ! Stop nieuczciwym firmą! (usunięte przez administratora)

merytoryczny

jak najdalej od tej firmy nie placa a jedynie wymagaja kiedys skonczy sie ten piekny sen i chamskie zalozenia aby jak najwiecej ludzi oszukac skonczy sie jedynie ta firma co moze zrobic to przygotowac zalegla kase nie pozdrawiam dziwnych kierownikow z poczdamu

Kamila
@merytoryczny

O jakich zaległych pieniądzach mówisz? Nie wypłacają wynagrodzenia? Napisz proszę, to jest bardzo ważne info

Były projektant
@Kamila

Tak, naj(nie)normalniej w świecie nie wypłacają wynagrodzenia. Zatrudniają pracowników, na których ich nie stać. Po przepracowanym miesiącu możesz się dowiedzieć, że firma nie posiada funduszy na Twoją wypłatę, albo "posiada ważniejsze wydatki" - ja taką informację otrzymałam w momencie składania wymówienia. Patrząc na wcześniejsze wpisy osób, mój przypadek nie jest incydentalny. Mam nadzieję, że nie tylko ja założyłam z tego tytułu sprawę sądową. Takie praktyki są wybitnie nieetyczne i należy je zwalczać. Kibicuję wszystkim Poszkodowanym, żeby mieli na to czas i odwagę. Słyszałam, że Lastar motywuje później niechęć wypłaty wynagrodzenia popełnionymi podczas pracy błędami. Jednak nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi ;) Pozostawcie sądownictwu orzeczenie, czy Wasze błędy usprawiedliwiają wolontariat w wymiarze 160 h/mies w zakładzie produkcyjnym Lastaru...

Beata
@Były projektant

Umowa normalnie jest podpisywana? Jaki to rodzaj umowy? Jeżeli o prace to nie ma zmiłuj i muszą zapłacić.

Aplikowałeś do firmy LASTAR Sp. z o. o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Czy w LASTAR Sp. z o. o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak byli zatrudnieni obcokrajowcy z Ukrainy

smiech

to ze zostales wrobiony w ten caly cyrk to nikomu nie musisz wciskac nie wypisuj glupot ze lastar nie oszukal cie bo to nieprawda napisz\ moze gdzie pracujesz aktualnie i jak z platnosciami umowa

@smiech

Wiesz coś na temat pracy w Lastarze? Ile dają na początek i czy można liczyć na podstawę z premiami? Chciałbym poznać widełki płacowe obowiązujące w Lastarze... :)

Zgrzyt
@Michał

@Michał płatność będzie za pierwszy miesiąc albo dwa. Premii NIE dają. Chyba że z nadgodzin, ale czy to premia? Płatności za KOLEJNE miesiące NIE dostaniesz. I takie są widełki płacowe obowiązujące w Lastarze: wyciągasz średnią z opłaconych i nieopłaconych ;) Popytaj.

@Zgrzyt

Dzięki za odpowiedź! :) A jak z atmosferą to wygląda w Lastarze? Zdarzają się spięcia, czy jest raczej spokojnie? :)

Hajkidiki

Administracja usuwa oczywiście komentarze, mimo ze jest przedstawiania w nich prawda. Napisze jeszcze raz - firma LASTAR nie płaci swoim podwykonawcom. Wyrób już dawno dokończony i sprzedany, a płatności brak i maja to wszystko w poważaniu. Nie polecam wspolpracy z ta firma. Współczuje pracownikom.

Ekspracownik
@Hajkidiki

Niestety, jako były pracownik potwierdzam. Nie płacą nie tylko podwykonawcom.

Sierżant

Pracuję już w firmie troche czasu a nawet wiecej niz trochę i nie mogę narzekać ani na warunki pracy ani na warunki mieszkaniowe. Co do płatnosci zdażają sie czasami poślizgi ale wiadomo jak to czasami bywa Pieniądze miałem i mam zawsze wypłacone jeszcze nigdy mnie nie oszukali nawet na 1 euro. Pozdrawiam dziwnych opinioznawców

nie polecam
@Sierżant

sierzancie nie pisz tego bo mi ciebie zal umoczyles duza kase i dalej pracujesz

@Sierżant

I czym się konkretnie zajmujesz w Lastarze? Jakie są tu wymagania wobec pracowników, jak wygląda dzień pracy i ile można konkretnie zarobić? Czy powiesz mi coś na ten temat?

cos nie tak

mam pretensje do administratora ze usuwane sa opinie bez obrazliwych slow. jest pisana tylko prawda i kogos to boli. administratorze zapoznaj sie z sytuacja i wtedy usuwaj takie komentarze. jestes cienki w interpretowaniu napisanych opinii

Olga

Pamiętaj, że na administrator usuwane tylko te komentarze, które łamią regulamin forum - pozostałe zostawia w spokoju. Tobie udało się otrzymać wynagrodzenie od firmy LASTAR, co oczywiście cieszy. No a powiedz mi, jeśli możesz, jak w ogóle się tam zarabia? Czy zarobki są w miarę wystarczające?

pracowalem
@Olga

lastar uciekl z poczdamu i nie rozliczyl sie z pracownikami. wstyd i nie zal mi tej firmy

Rampampam

Pytanie o firmę Lastar, pracę w tej firmie nie polecę nikomu, ogólnie wszyscy piszący przejechali się na budowie w Poczdamie ,(usunięte przez administratora)i nie wiadomo kiedy będzie , jak płacone było to rzucane na raty i ciągle obiecanki od wielkiego(usunięte przez administratora) które w/w pan wisi to nie są jakieś tam małe bo i po parę tysięcy euro rekordzistą chyba sierżant ale on ma emeryturę wojskowa więc jemu to wisi , piszecie że teraz to jest jedyną ekipa i prawdziwa u nowego pracodawcy ,pracodawca spoko ale przecież w większości przeszliście do niego , wszyscy razem pili i nie tylko a nawet chlali a teraz ci co przeszli uważają się za lepszych świadczy to o waszej samoocenie , ale i poprzedniemu pracodawcy właziliście w tyłek jak było zapite parę dni, spór rozstrzyga się o pieniądze kiedy zostaną wypłacone , a nie o kolesiostwo większość z nas na budowie w Poczdamie była ściągana oo znajomości i tyle w temacie

ktos
@Rampampam

zal mi ciebie rampampam bo chyba piszesz glupoty. ja nie pilem pracowalem i pieniedzy nie mam

@ktos
@ktos

głupot nie pisze ale zgodzę się z tobą że wszyscy nie pili ale to można policzyć na palcach jednej dłoni

ktos
@@ktos

i z tym zupelnie sie zgadzam doszlismy do porozumienia pozdrawiam

obserwator

(usunięte przez administratora) z tewgo co wiem 17,05 budynki kh i mk odebrane bez uwag a tylko dlatego ze pracowali prz\y tym uczciwi rozsadni ludzie (usunięte przez administratora)

M

Nie polecam pracy biurowej,(usunięte przez administratora) Nie dogadują się między sobą. Generalnie, niepoważne „przedsiębiorstwo”

pokrzywdzony

czy ja tylko jedyny stracilem na lastarze bo nikt inny sie nie odzywa. \ boicie sie napisac prawdy o tej firmie ZAL

pokrzywdzony

zdzisiek co ty taki ciekawy jestes moze zmieniles nick i jestes bajerantem FAJNE

pokrzywdzony

moze ktos z bylych pracownikow tj,kolesi leni odpowie mi na pytanie kto to jest tym bajerantem ta opinia jest mega NEGATYWNA I NIE POLECAM KONTAKTU Z TA OSOBA bo jest niewiarygodny zapraszaM DO DAlszej poilemiki i moze cos ciekawego ustaliumy

pokrzywdzony

gratuluje chlopakom z poczdamu wspanialej pracy w poczdamie pod nowym wspanialym szefostwem, szukam dojscia aby sie zatrudnic. moze ktos zna namiary

Zdzichu
@pokrzywdzony

To inna firma już robi?

Kowal

Mówicie o pracy w Poczdamie czy Polsce ?bo mam ofertę pracy od nich,napiszcie coś więcej,dzięki i pozdrawiam

SENSEI
@Kowal

Ja również mam od nich ofertę,to miałaby być praca w Poczdamie.Jakie warunki Ci zaproponowano? Bo te 10e brutto to chyba jakiś żart na własnej działalności.

pracownik byly
@Kowal

daruj sobie byłem ta brak słów

Eryk
@Kowal

Tragedia dużo się pozwalniali ludzi .narzedzi niema .a o kase trzeba się prosić. Nie polecam . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracowałem chwile dużo odeszło lufzi

@Kowal

I jak temat ?, warto się zatrudnić czy upadłość ?

@masny

Zwinęli się szybciej niż myślałem ????????

@@masny

Myśle o pracy są problemy ?

byly

sierzancie jesli mozesz to ile jestes do tylu

@byly

Piszesz o upadłości ?

@byly

Piszesz o upadłości ?

Zostaw merytoryczną opinię o LASTAR Sp. z o. o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w LASTAR Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LASTAR Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LASTAR Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LASTAR Sp. z o. o.

LASTAR Sp. z o. o.