Opinie o Palmil Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Palmil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Palmil Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palmil Sp. z o.o. w Łódź

Terminator Nowy wpis

Na wstępie chciałbym napisać że bardzo zgrana ekipa ( a wiem co mówię ) nie wiem jak jest teraz ale pozdrawiam tych co wiedzą pierwsza szklana szpitala ! Idąc dalej tematem ogólnie praca fajna jak nie ma kolizji więc kumatym polecam a chudzielca kij w oko ! Pozdro 600

Czarna Nowy wpis
@Terminator

A jak jest kolizja to już wtedy gorzej się pracuje? Tylko co to jest ta kolizja bo ludzie nie będący pracownikami nie bardzo czają? Ktoś pisał o niewypłacaniu kasy i trochę lipa gdyby tak było...

Terminator Nowy wpis
@Czarna

Kolizja tzn gdy linia biegnąca rur które odpowiadają za płynąca w nich wodę przecina się np z kabel trasa ( kable elektryczne ) Następuje tzn kolizja i plan musi zostać zmieniony czyli dany pracownik musi zastosować obejście ale żeby to obejście nastąpiło "kierownicy obiektu" muszą to zatwierdzić przy zmianie planu Pozdrawiam !

Xd Nowy wpis
@Terminator

Zgrana ekipa???? Na pewno nie w pracy raczej na hotelu jak zamek zdobywają,kto ma wiedzieć to wie, nie poleca pracy w Palmil

Maxi

Praca w Niemczech na umowę zlecenie nie wypłaca wynagrodzenia (usunięte przez administratora) na godzinach pracy Cały czas są jakieś przeróbki bo ktoś źle sprawował rury lub źle są połączone Uwaga firma krzak

Hanna
@Maxi

A jakie jest wytłumaczenie pracodawcy, że nie płaci ludziom, długo w ogóle są opóźnienia? Syn właśnie chciał dostać się tu do roboty jako pomocnik.... W ogłoszeniu pisali jeszcze, że forma umowy jest inna, więc nie wiem co jeszcze syn może wziąć pod uwagę....

Aron

Pracodawca wystawia Polską umowę w Niemczech, naturalnie umowa zlecenie o stawce 27.70. Kpina Żeby tego było mało. Jestem w Berlinie, jestem tu zameldowany itp. itd. Na nagłówku umowy jest informacja, że umowa między stronami została zawarta 15.01.2024 w Łodzi właśnie, po czym o 7.00 rano tego samego dnia została rozpoczęta praca na terenie Niemiec. W najlepszym wypadku dojazd do Berlina potrwa ok. 6h. W życiu nie widziałem działu kadr przyjmującego zainteresowanych o północy bądź zbliżonej doń godziny. Nie Polecam. Praca na budowie po 10.5h dziennie w pocie czoła z ludźmi którzy którzy nie mają żadnego pojęcia o wykonywanych przez nich pracy. "Ja tylko podążam za instrukcjami" Nie ma instrukcji? Nie ma pracy. Przyszliśmy do baru posiedzieć i pogadać. Spoko. Za 4.50 euro na godzine, moge siedzieć i drapać się po jajach. Nie ma problemu, ale za miesiąc nie przyjdę do pracy, bo nie mam dachu nad głową, Nie polecam. W Polsce zarobicie albo tyle samo albo więcej i to jako pomocnik albo inny (usunięte przez administratora) Praca na własne ryzyko. Tylko czy warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Palmil Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Palmil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Palmil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Palmil Sp. z o.o.?

Palmil Sp. z o.o.
  • Wedmanowej Marii 7