Opinie o Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

PD

Po raz kolejny źle obliczone wypłaty i po raz kolejny pracownicy muszą się upominać o własne pieniądze, nie dość że marne, to jeszcze trzeba się upominać. Za czasów poprzedniego zarządu sytuacja nie do pomyślenia. Brak ludzi kompetentnych w strukturach zarządzających spółką. Zarząd nie ma pojęcia co robi, ani jaką funkcję pełni. Ma natomiast pojęcie jak brać kasę, za to że się nic nie potrafi w życiu i za bardzo nic się sobą nie reprezentuje. Jak to ktoś powiedział ,,taki mamy klimat". Wystarczy kolesiostwo i znajomości gdzie trzeba, a stołek się sam znajdzie. Jest mi zwyczajnie przykro, że takie sytuacje w ogóle mają miejsce. Powoli zaczyna mi być zwyczajne wstyd, że jeszcze pracuje dla tych ludzi. Fakt jest taki, że nikt silą mnie tu nie trzyma. Na szczęście : ). Zero poszanowania dla pracownika i dla mieszkańców Dąbrowy. Ważne ze kasa się IM zgadza. Czerwone Zagłębie.

@DJ

A dawno temu byłeś na rozmowie? Czy zawsze dają odpowiedź co do wyniku rekrutacji? No i jak możesz to napisz ile tak mniej więcej trwała rozmowa.

Coraz gorzej się dzieje w tej firmie. Nie polecam!

@Anna

Nie płaczcie tak teraz będzie coraz gorzej bo do urzędu miasta trafiają pieniądze a im więcej zaniesie w zębach Prezesina tm więcej dostanie premi No koniec roku taka prawda s pracownik w (usunięte przez administratora) ja spadam z tej firmy tu już będzie coraz gorzej .Prezesina dobrze wie co robi spokojne

Zeus 666

Ze wszystkimi opiniami się zgadzam i potwierdzam. Pracowałem Tam, i wiem jak to wygląda- (usunięte przez administratora). Na chwilę obecną z dyżurami pod tel przez cały tydzień, jak piesek 4000 tyś. Szkoda czasu a i ubrudzić się trzeba.

Grzesio
@Jurek

To kasa dla Elektryka w Dziale Utrzymania Ruchu, którego obecnie szukają? Z treści wynika, że trzeba być dyspozycyjnym, gotowym do pracy w cyklu 2 zmianowym wraz z pełnieniem dyżurów domowych w wybranym czasie wynikającym ze zmianowości grafiku. Ciekawe tylko jak często są te dyżury.

Grzegorz Mistrz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Panie prezesie dlaczego zatrudnia Pan swoich znajomych w Dąbrowskich Wodociągach? Stworzył Pan fikcyjne stanowisko pełnomocnika do spraw administracyjno-prawnych dla Magdaleny G. tylko dlatego, że poprzedniej osobie w DW wręczył Pan wypowiedzenie z powodu likwidacji miejsca pracy. Zmiana nazwy stanowiska załatwiła wszystko? A co z Pana kolegą Wojciechem M.? Pani Magdalena pracowała w Pana prywatnej spółce VTR Logistic. Przypadek? Przypadkiem są również wypłacane kilkunastotysięczne premie tym ludziom? A dla pracowników fizycznych nie ma pieniędzy...? Zaprzeczy Pan?

Witek Nowy wpis

Siema, aplikował ktoś na montera sieci wodociągowej – kierowcę? Mam uprawnienia operatora koparko -ładowarki kl. III ale kurs montera jeszcze przede mną. Nie będzie problemu jak zrobię już po przyjęciu do pracy czy bez tego jestem skreślony na wstępie. Chętnie dowiem się od kandydatów jak przebiega rekrutacja i czego w rzeczywistości wymagają.

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Panie prezesie Piotr Gil jak Pan skomentuje zatrudnianie w Dąbrowskich Wodociągach swoich znajomych powiązanych z Pana prywatną spółką VTR Logistic z Dąbrowy Górniczej? Jakby miał Pan wątpliwości o kim mowa, to o prokurentach Dąbrowskich Wodociągów: Pani Magdalenie G. oraz o P. Wojciechu M. Pracownicy spółki czekają na wyjaśnienie.

Zeus 666

@Zeus 666

A jako kto pracowałeś ? Bo wiem że mniej zarabiają chyba że z nadgodzinami

@Zeus 666

A jak wygląda taki dyżur pod telefonem? Jak przez cały tydzień, czyli pon - niedz jest sie na takim dyżurze? A po ile godzin dziennie? I jak ktoś jest na tym dyżurze, to potem ma ileś dni wolnego, czy dalej pracuje kolejne dni normalnie?

Jurek

W domu siedzisz i czekasz na telefon jak (usunięte przez administratora) nigdzie nie możesz dalej jechać musisz być na miejscu i w karzdej chwili do dyspozycji ci żadnych dni wolnych nie ma ja to mówię firmą (usunięte przez administratora) w wekend nigdzie się nie ruszysz

@Zeus 666

Co, 4000 tyś? Chyba 4000 zł lub 4 tyś? Bo jak 4000 tyś to mega kasa za taką pracę. I czy wgl ktoś sprawdza, czy dany pracownik faktycznie jest na dyżurze i czeka? Jakieś takie kontrole są lub pracownik jest testowany?

Jurek

Nie podniecaj się tak 4 tys to z nadgodzinami a dyżur siedzisz i czekasz na telefon

Grzesio Nowy wpis
@Jurek

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. na stanowisko Operator Koparki? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Jeśli na stronie przedsiębiorstwa normalnie wisi ogłoszenie to jest ono dostępne i można aplikować, bo żadnej daty się nie dopatrzyłem? Chodzi mi o etat mistrza ds. energetycznych. Firma oferuje między innymi dodatkowe świadczenia pracownicze, ale co nimi dokładnie jest i jakie kwoty są na to przeznaczone? Piszą też o możliwości uzyskania uprawień, tylko jakich? Bo przecież wszystkie niezbędne do wykonywania (usunięte przez administratora) są warunkiem koniecznym.

Jurek

Powiem wss są m tak bo pracowss są Lem tam i się zwolniłem ogólnie (usunięte przez administratora) szkoda czasu gdzie indziej więcej zarobicie z robotą w błocie ściekach i (usunięte przez administratora)ogólnie i zero kasy szkoda atmosferace pracy słaba jeden na drugiego donosi dajcie sobie dpokuj chłopaki będziecie żałować h ja dawniej było lepiej chciało się tam pracować imprezy wycieczki i zarobki ok a teraz za tego (usunięte przez administratora)

@Jurek

To ile ostatnio wynosiły wypłaty, zanim rzuciłeś papierami? Nadal firma organizuje jakieś spotkania pracowników, przy wigilijnym stole, czy latem jakieś wyjazdy, czy wspólny wypoczynek na d jeziorem, by ludzie mieli okazję poznać się poza pracą?

Jurek

Zarobki ok 3500 zł a co do wyjazdów kiedyś były teraz jak ten chłopczyk jest prezesem nie ma nic wszystko zabrał i wzebach zanosi do prezydenta

@Jurek

O, fajnie, że ktoś podał do dokładna, kwotę. Ale czy ta pensja jest dla wszystkich, znaczy, nie ma znaczenia, jakie masz doświadczenie w danej pracy? Osoba nowa dostaje tyle samo, co ktoś, kto pracuje tu np. 5 lat? I co jak ktoś chce się zwolnić z powodu niskich zarobków, to firma w takiej sytuacji oferuje podwyżkę?

Jurek

Firma nic nie proponuje jak chcesz się zwolnić to się zwalniaj kto inny przyjdzie i będzie pracował. Nie ma ludzi nie zastąpionych a co do zarobków nie ma znaczenia czy ktoś się przyjął czy pracuje 10 to samo słabo bardzo słabo są bo bieda i nędza

@Jurek

A jakieś konkretne kwoty możesz podać? Rzeczywiście jest tylu chętnych do pracy w tym miejscu, że firmie nie zależy na aktualnych pracownikach? Jeśli nie płaca zbyt dobrze to może są jakieś czynniki motywacyjne, ale pozapłacowe?

Alek

A jeśli wg.Ciebie kasa adekwatna do pracy, to ile się tu zarabia na niekierowniczym stanowisku? I co za problem ubiegać się o podwyżkę, przysługuje ona wraz ze stażem pracy?

Android
@Alek

Stawka w zakładzie to 3600 brutto do max 4300brutto do tego premia 20 % nie zawsze jest pełna Socjal to wczasy max 750 zł świąteczne pieniądze to max 500zl i tyle dobrego. Prawda taka że podwyżki są tylko dla wybranych związki to dramat w tym zakładzie

@Android

Praca słaba i w (usunięte przez administratora) a pieniądze max na rękę 3500 - 3700 premia żądło cała dziadostwo nie ma nic dawniej było lepiej imprezy wycieczki itp może jak ta sierota odejdzie jako prezes może będzie lepiej narazie dziadostwo

Maksiu
@Android

A czy jest jakiś regulamin przyznawania premii? Czy też są całkowicie uznaniowe? Skoro piszesz o "niepełnych" premiach obecnie, zgaduję, że kiedyś były one praktycznie stałym elementem wynagrodzenia. Może w zamian pojawiły się jakieś inne, pozafinansowe benefity?

Grzegorz

Firma śmiech na sali nie jest w stanie podać na rozmowie kwalifikacyjnej jaka jest płacą . Pewnie kwota zgodna ze zmowa strefy ekonomicznej na Zagłębiu. Szkoda czasu . Szukają naiwnych.

Czy pensja w wysokości 5100 w mieście Dąbrowa Górnicza jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako elektronik?

Szukając pracy znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko elektronika w dziale utrzymania ruchu. Firma wymaga od pracownika dyspozycyjności związanej z pracą w systemie zmianowym oraz dyżurami domowymi. Na ile zmian się tutaj pracuje? I o co chodzi z wspomnianymi dyżurami domowymi? W jaki sposób się je odbywa? I jak często? Może ktoś to rozjaśnić? Bo będę tu składać CV.

Pawel

Zmiany są 2 a dyżury siedzisz w domu i czekasz na wezwanie od dyspozytora świateł piątek i tak siedzisz ale ogólnie zakład do niczego szkoda twojego czasu mdłe pieniądze ludzie śni się zwalniają i teraz byle kogo przyjmują

@Pawel

I wtedy od razu trzeba się stawiać? W sensie, chodzi mi o to, czy nie ma w umowie jakiegoś czasu, że mają określone, że z jakimś wyprzedzeniem trzeba powiadomić pracownika. Bo tak to jak na szpilkach, nie mam racji? I te dyżury są ogółem jakoś inaczej płacone?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.?

Julia

Możesz jakoś rozwinąć to co napisałeś? Bez wulgaryzmów bo wykropkowane są. Dlaczego trzeba sobie darować tą firmę? Jesteś pracownikiem? Szukają elektryka i mąż ma w planach złożyć aplikacje bo całkiem pokaźny pakiet benefitów wpisali. Daj znać jakie są wady i zalety pracy tutaj?

Juzek
@Julia

Mało zarobi i atmosfera słaba szkoda czasu dawniej było lepiej teraz obecny Prezesina nie ma pojęcia co robi ja się zwalniam po wakacjach

Maryśka
@Juzek

Mało zarobi? A ile tak mniej więcej? Najniższa tu jest teraz czy tak źle nie ma? Premie czasem jakieś wpadają chociaż?

KlF

Czy jesteś gotów / gotowa pracować za najniższą krajową i co miesiąc liczyć czy pracodawca cię nie oszukał przy wypłacie ?

KIF
@KlF

Słowo oszukał nie jest słowem przyjętym za niegrzeczne/obraźliwe administratorze, więc po co je usuwasz W tym wypadku jest prawdziwym stwierdzeniem sytuacji która co miesiąc się powtarza. Czyżby zaczynało być wstyd za swoją nieudolność ?

PD

WOW
@PD

Źle naliczone wypłaty na niekorzyść pracownika i brak jakiejkolwiek informacji co, kiedy, jak. ? Dają do zrozumienia że mają gdzieś ludzi którzy zarabiają też na nich. Poza tym niewypłacenie należnych świadczeń w terminie określonym w umowie z pracownikiem jest zwyczajnie złamaniem tej umowy, a za nieprzestrzeganie zasad umowy można wyciągnąć konsekwencje zarówno od pracownika ale też i pracodawcy

@WOW

Też jestem zaskoczony sytuacją, bo spodziewałem się tu uzyskać pewno info, ile płacą na stanowisku mistrz ds. energetycznych? Na ich stronie zamieszczono taką ofertę, opublikowaną w lipcu, więc powinienem właściwie zapytać wpierw, czy są tu jeszcze wolne wakaty? Zachęciły mnie słowa o umowie o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a także pakiecie dodatkowych świadczeń pracowniczych. Może ktoś wie, co wchodzi w jego zakres?

DJ

Najlepiej spytać się u źródła, przecież na takich rozmowach nie biją :-) A ilu ludzi tyle opinii, choć w większości opinie piszą niezadowoleni, ja był-m na rozmowie i jest ok.

@DJ

Coraz gorzej się dzieje w tej firmie. Nie polecam!

@Anna

A co takiego złego się dzieje zarobki czy atmosfera

@Pawel

Zarobki, atmosfera - ludzie coraz gorsi... i właściwie cała reszta też. Oczywiście zawsze możesz się przyjąć! sam ocenisz

@Anna

Nie dziękuje słyszałem totalne (usunięte przez administratora)

???? Kot
@Anna

Ktoś przez lata budował atmosferę, rozwijał załogę i firmę teraz działania są nastawione na degradację tego co zostało zbudowane

@???? Kot

A zarobki jak ?

@???? Kot

Dokładnie. Ktoś budował, ktoś przychodzi i to wszystko zamienia w zgliszcza. A ludzi nastawia przeciwko sobie i co najgorsze ludzie dają się w to wciągać :(

@Paweł

Zarobki nędza 3200 3100 i (usunięte przez administratora)

@Anna

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Operator Koparki?

Rst

Myślę że teraz już tak. Wcześniej byłby z tym kłopot.

Janusz

A u mnie wczoraj z kranu leciała woda koloru zielonego.Dzisiaj będzie kontrola sieci do wodomierza , zobaczymy co ujawni.Szkoda że nie mogę zamieścić zdjęcia.

A jak z zarobkami zarobi się 3500 zł . ?

4 litery

Jak tam u was może czas się zabrać chłopy za coś czego związki nie potrafią bo tylko tak bd z nami rozmawiać nawet nic nam nie dało spotkanie z X więc na co czekamy ile tak można żyć za 2800zl może czas zarabiać3800nett w nas siła nawet więcej czekam

Stefan
@4 litery

Czyli rozumiem że chcecie podwyżek w Dąbrowskich Wodociągach, tak? Jak przebiegały rozmowy z szefostwem do tej pory na ten temat? Możesz podać jakieś szczegóły? :)

@4 litery

Fakt zarobki nie są rewelacyjne. W załodze atmosfera jest ok. Fakt zajebiscie byłoby gdyby zarobki wzrosły na pewno nas to zmotywuje. Tu przesłanie do kierownictwa! Nie jest rewelacja bo i koło gówna stanąć trzeba nie jest to praca dla każdego. Chciałbym aby nie szukano oszczędności na siłę. Nie kosztem pracowników. Jesteśmy, staramy się docencie nas trochę a wszystko ułożymy do kupy. Inflacja pędzi a zarobki stoją. Wiemy że z góry idą rozkazy i trzeba je wypełnić. Ale bądźmy razem i razem dajmy Dąbrowie pić. Chcemy pracować, małymi krokami ale naprzód pokażcie nam że staracie się też dla nas.

@007

Miej godność nie podlizuj się bądź facetem z jajami i tak podwyżki nie dostaniesz chyba ze pod stół wejdziesz do prezesa

Karwecki Waldemar

Malinowski to był kawał (usunięte przez administratora) Nie pieprzcie o wodociągach jako o fajnej firmie.

Krzysiek

Totalna popelina (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

???? Kot
@Krzysiek

Ciekawe dlaczego większość wypowiedzi jest usunięta? Czyżby ktoś był zbyt szczery?

Czy w Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Elektryk umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 kwietnia na Pracuj.pl.

Unikaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.
  • Powstańców 13
    41-300 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 6290012031 REGON: 273306457 KRS: 0000091936

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.