Opinie o Future Design Sp. z o.o. w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Future Design Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Future Design Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Design Sp. z o.o. w Zabierzów

Czy nowo zatrudnione osoby w Future Design Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Future Design Nowy wpis

Dzień dobry, w zależności od rodzaju Pracy i stanowiska na jakie rekrutujemy. Obecnie mamy pracowników zarówno na umowie o pracę, umowie zleceniu jak i B2B.

Justyna Nowy wpis
@Future Design

No to nie można nazwać tutaj pracy stabilną... Jak ja bym się zdecydowała na umowę o pracę to chociaż na rok czasu jesteście w stanie ją dać?

Future Design Nowy wpis
@Justyna

Pani Justyno, być może nie było to zbyt jasno opisane. Umowa zależy od stanowiska pracy. Jeżeli mamy rekrutację na montaż który odbywa się w określonym miejscu i czasie, to często są to Umowy Zlecenie. Natomiast do pracy w biurze czy na produkcji z naszej strony dajemy dość dużą elastyczność i najczęściej to Pracownik wybiera formę zatrudnienia. Cieszymy się małą rotacją pracownika i mamy na prawdę fajny Zespół ludzi :)

Czy w Future Design Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystent biura umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 26 października na Pracuj.pl.

Future Design

Witam, w ogłoszeniu rozpisaliśmy zakres, który w głównej mierze obejmuje koordynację logistyki (w tym dostaw i wysyłek z Firmy) a także wsparcie w Zarządzaniu Biurem. W związku z tym obecność takiej osoby w Firmie jest kluczowa. Czas pracy jest również ustalony z góry i musi być określony aby prawidłowo mogła działać zarówno komunikacja jak i wszystkie procesy logistyczne w Firmie.

Jak w Future Design Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Future Design

Firma w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, daje możliwość awansowania zarówno według pionowego jak i poziomego schematu rozwoju. Dla przykładu pracując na stanowiskach montażowych można awansować w sferze stawki godzinowej za dobrze wykonywana swoją prace przez dłuższy okres czasu jak i zostać liderem Grupy Montażowej. M

Czy w Future Design Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

W sumie to zależy, dla mnie zaproponowali od razu umowę o prace na czas określony jako pierwsza ze względu na stanowisko w biurze. Ale na montażach wiem ze często pracują ludzie na umowach zlecenie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Future Design Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Jaki dress code obowiązuje w Future Design Sp. z o.o.?

Future Design

W zależności od stanowiska, ale głównie casual. Jest to firma produkcyjna, której główna sprzedaz to b2b i duża cześć sprzedaży jest realizowana wysyłka. M

Future Design

Witam, przez ostanie pół roku nie zwolniliśmy żadnego z Pracowników a wręcz odwrotnie zatrudniliśmy kilka nowych osób, które pracują nadal. Także ciężko sobie wyobrazić skąd nagle miała by się pojawić taka opinia o pracy u nas w Firmie. Obecnie mamy otwarte procesy rekrutacyjne i planujemy kolejne, także być może nie wszystkim się podoba że Future Design się rozwija. Pozdrawiam serdecznie "życzliwą" osobę, mam nadzieje że może spać spokojnie.

A co Ci zrobili?

Witam czy obecnie są oferty pracy w Future Desing

Sylwia
@Mikk

ja tam nie widzę żeby kogoś szukali, ale może ktoś inny ma jakieś info :D a co cie tak zaciekawiło w tej firmie? Zachęciły cię opinie tu na forum?

@Sylwia

Słyszałem niedawno że potrzebowali montażysty,ale nie widzę już ogłoszeń,czyli rekrutacja pewnie się zakończyła

@Mikk

Witam, obecnie rzeczywiście zakończyliśmy rekrutacje. Ale już w przeciągu najbliższych tygodni będziemy rozpędzać kolejne. Także zachęcam do śledzenia na bieżąco ogłoszeń lub po prostu przesłania CV na maila : rekrutacja@parktrampolin.pl

Irena
@Mikk

A gdzie najlepiej sprawdzać, może zadzwonić trzeba i się spytać? Dawno temu to było jakoś ? Bo mnie ominęło w takim wypadku

@Irena

Witam, tak jak wspominałem powyżej, najlepiej wysłać maila: rekrutacja@parktrampolin.pl lub www.parktrampolin.pl i w zakładce kontakt jest zarówno telefon jak i mail do firmy:)

Irena
@Mikk

A coś więcej słyszałeś, jaka umowa, ile kasy dają…?

@Irena

Zarobki od 5 koła,ale praca w delaegacjach od 8 rano do 20,od poniedziałku do soboty,wyjeżdżasz na miesiąc,średnio takich wyjazdów jest 5 w roku,umowę dają teraz na zlecenie,jest ogłoszenie na olx

Edyta
@Mikk

A Ty dalej jeszcze się orientujesz czy się zatrudnić czy może już podjąłeś jakieś kroki w tym kierunku? Bo widzę, że status kandydata jeszcze masz

@Edyta

Mam taki status bo nie da się pisać bez statusu,pracy nie mam zamiaru już tam podjąć,bo umowa na zlecenie mi nie odpowiada,dla kogoś kto dopiero zaczyna swoją pierwszą lub drugą pracę,takie warunki mogą odpowiadać,ale jak już pracujesz paręnaście lat to takie warunki są średnio do zaakceptowania,ale każdy ma swoje podejście do pracy i warunków,jak jesteś dobra w tym co robisz to trzeba się szanować,a nie brać pierwszej lepszej roboty,pamiętaj że teraz jest rynek pracownika a nie pracodawcy !!!

Byłem na realizacji

Byłem na realizacji jednego ze zleceń firmy Future Design. Generalnie ciekawe projekty a finałem prac jest skakanie na trampolinie :) Praca polega na układaniu elementów konstrukcji stalowych a następnie napinaniu trampolin. Nic trudnego ani wymagającego ale trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie techniczne, chociażby z obsługi elektronarzędzi. Nocleg/transport zapewniony przez zleceniodawce. Umowa jak i cała reszta papierologii bez zastrzeżeń. "Stawka" x "ilość godzin" = tyle zarobisz. Pieniądze na koncie na czas.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Future Design Sp. z o.o. na stanowisko programista?

Future Design

Witam, jest to raczej klasyczny model rekrutacji w której obok standardowych pytań dotyczących Twoich dotychczasowych osiągnięć, pojawiają się pytania dotyczące zakresu umiejętności programowania czy jest to front, back czy może full stack. W głównej mierze jest to dyskusja na temat samego programu i potrzeb jego rozwoju oraz wkładu jaki może wnieść nowa osoba aby firma mogła to osiągnąć. Nie jest to system korporacyjnej rekrutacji czy wieloetapowy proces.

Monster
@Future Design

Rekrutacje są przeprowadzane na wysokim poziomie i wszystko jest jasno przedstawiane.

Grunwald

Firma w czasie pandemii pokazała odpowiedzialne i dojrzale podejście do pracowników. Mimo trudnego czasu i ciężkiej sytuacji na rynku zarząd skupił się na zadbaniu głównie o pracowników i przeczekaniu niekorzystnej sytuacji. Zaznaczę jednak, że praca w firmie wymaga zaangażowania i skupienia ze względu na specyfikę pracy. Budowanie obiektów rekreacyjno-sportowych włączając projektowanie konstrukcji, projektowanie graficzne, produkcje i montaż to złożony proces zależny od wielu ludzi w różnych zespołach. Jednym słowem nie jest to praca dla leni, ale przy dobrej organizacji pracy można spokojnie wykonywać obowiązki. Jako pracownik, który w firmie pracuje od wielu lat mogę spokojnie polecić pracodawcę jako stabilna firma z ludzkim podejściem.

Czy Księgowa w firmie Future Design Sp. z o.o. można zmienić po czasie na inny?

Future Design

Nie bardzo rozumiem pytanie. Czy można prosić o wyjaśnienie?

spawacz

13 na rękę dla spawacza. Żal. Pl

Jolanta
@spawacz

Hej, a może to jest po prostu początkowa stawka dla wszystkich? A później gdy pracownik się sprawdzi to może liczyć na jakieś podwyżki? Może ktoś z pracowników wypowie się jak wygląda wynagrodzenie dla spawacza np. po roku pracy w Future Designie?

@Jolanta

Witam, nie mamy takich umów z pracownikami które opiewają na stawki 13 zł na rękę. Jeżeli ktoś przelicza pół etatu lub 1/4 etatu to tylko w takiej sytuacji może się to matematycznie sprawdzić. Mamy również dostępne oferty pracy gdzie prezentujemy stawki za wynagrodzenie u nas w Firmie, także można prześledzić czy jest tu jakaś prawda w takim wpisie. W czasach pandemii wiele Firm niestety nie poradziło sobie w kryzysie w branży, My na szczęście przetrwaliśmy, także można domyślić się skąd "życzliwe" komentarze;) PS. Nasza Firma nie ma Siedziby w Zabierzowie - to myślę, tym bardziej wyjaśnia kwestię;)

@Jolanta

Witam, stawki są znacznie większe. Ostatnie aktywne ogłoszenie jakie miała Firma na portalach rekrutujących to: 32 zł przy Umowie o Pracę i 40 zł przy B2B.

Future Design

Nie mamy żadnych zaległości w wypłacaniu należności Pracownikom. Mamy teraz bardzo dużo pracy i coraz więcej ludzi w Firmie. Nasz stały skład, najdłużej pracujących osób sięga 2015 roku w którym założyliśmy Spółkę, więc myślę że to mówi samo za siebie czy jesteśmy rzetelną Firmą. Zapraszam na spotkanie do nas, można poznać i porozmawiać najdłużej pracujących ludźmi w Firmie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Future Design Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w Future Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Future Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Design Sp. z o.o.?

Future Design Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Śląska 258
    32-080 Zabierzów