Packson Poland Sp. z o.o.

Opinie o Packson Poland Sp. z o.o.

Pola Nowy wpis

Witam czy jest jakaś oferta pracy na dzień dzisiejszy w waszej firmie?

Lucek Nowy wpis
@Pola

Widziałem niedawno jakieś ogłoszenie dla pracowników produkcji. Stawki 26,5-31 zł / godz. brutto. Trudno powiedzieć, skad te widelki, bo praca jest jednozmianowa, a wynagrodzenie w systemie godzinowym. Może jest np. jakaś premia frekwencyjna?

Nowy wpis

@Pola

Witam serdecznie Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji. Jeżeli to się zmieni serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy - zespół Packson PL

Czy firma Packson Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hej, jest jakaś aktualna oferta na pracownika produkcji? Z jednej strony w sieci widzę tylko ogłoszenie sprzed 6 lat, z drugiej dosyć niedawno tu w komentarzach była informacja, że jest nabór aktualny. Nadal zatrudniają na umowę o pracę ? Można widzieć, na ile jest pierwsza i kolejne? Im dłużej tym lepiej dla mnie oczywiście.

Witamy Ogłoszenia o pracę zamieszczane są na portalu OLX - zachęcamy do zaglądania, ponieważ od czasu do czasu pojawiają się tam nasze ogłoszenia o chęci zatrudnienia pracownika na dane stanowisko. Nasza firma zatrudnia pracowników tylko i wyłącznie w oparciu o umowę o pracę. Pierwsza umowa jest umową na okres próbny na 3 miesiące. Pozdrawiamy zespół Packson Poland

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Packson Poland Sp. z o.o.?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Packson Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy ktoś wie czemu ciągle odświeżają ogłoszenie na olx od kilku tygodni na pracownika produkcji? Chętnych do pracy na pewno jest dużo i w ogłoszeniu nie mają żadnych konkretnych wymagań. Sama byłam na rozmowie i rozmowa przebiegła pomyślnie nawet Pan z którym rozmawiałam powiedział na koniec "do zobaczenia" a i tak się nie odezwali :(

@Kandydat

Witam serdecznie. Ogłoszenie jest odświeżone, ponieważ nadal szukamy kandydatów do pracy. Najmocniej przepraszamy, jeżeli nikt się nie odezwał do Pani. Pozdrawiamy serdecznie.

Renata

witam czy stawki są negocjowalne i każdy może zarabiać inaczej? pytam, ponieważ zauważyłam, że nikt nie odpowiedział na pytanie odnośnie zarobków na produkcji.

Adg
@Renata

Na okresie próbnym (który wynosi 3 miesiące) płacą najniższą krajową.

Renata
@Adg

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. A wiadomo czego można spodziewać się później? Przy przedłużeniu byłaby podwyżka czy dopiero po dłuższym okresie? Jeśli tak to jakim?

@Renata

Witamy serdecznie Pani Renato, po okresie próbnym (okres próbny - zatrudnienie na umowę o pracę na okres 3 miesięcy), jeżeli następuje obustronna zgoda - wówczas umowa jest przedłużana. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest to ustalane indywidualnie. Pozdrawiamy

@Renata

Witamy serdecznie Pani Renato, są to kwestie ustalane indywidualnie. Pozdrawiamy Packson Poland

Adg

Jestem osobą, która była na rozmowie w sprawie pracy na produkcji. Rekruter (chyba jakiś kierownik) zadeklarował, że będzie dzwonił z informacją czy dostałem się dalej czy nie. Żadnej informacji nie otrzymałem dlatego wystawiam negatywną opinię. Brak szacunku dla osoby, która chciała pracować w tej firmie.

Rafal 235432

Jak jest podstawa pensji na stanowisku pracownik produkcji ...gdyż firma nic nie podaje jaka podstawa brutto oby to nie było 2800b....

Iwa

Ile jest zmnian

@Iwa

Witamy serdecznie Praca na jedną zmianę w godzinach od 6.00 do 14.00. Pozdrawiamy Packson Poland Sp. z o.o.

Maria

Witam, dlaczego w ostatnim czasie nikt z pracowników nie wypowiada się tu na forum na temat pracy w Packson Poland? Chętnie dowiem się jak oceniacie aktualnie warunki pracy w tym miejscu i czy jesteście z nich zadowoleni. Napiszcie.

xyz

@Packson Poland Sp. z o.o. Witam czy mogę prosić Państwa o informację czy szykują się kolejne rekrutacje? Dziękuję i pozdrawiam

@xyz

Witam serdecznie. Na chwilę obecną prowadzimy nabór na stanowisko Pracownika Produkcji. Ogłoszenie znajduje się na portalu OLX, tam również można przesłać swoją aplikację. Pozdrawiamy.

Maja

Dlaczego istnieje ogłoszenie o pracę, a nikt się nie kontaktuje z kandydatami?

@Maja

Witam serdecznie Na chwilę obecną firma Packson Poland Sp. z o.o. rekrutuje na dwa stanowiska: Pracownik Produkcji i Zastępca Brygadzisty. W obydwu ogłoszeniach jest adnotacja, iż "zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami". W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Pozdrawiamy

nnn

Czy firma aktualnie rekrutuje na stanowiska produkcyjne ? Gdzie można składać aplikacje ?

@nnn

Witam Dziękuję za zainteresowanie. Aktualnie firma Packson Poland Sp. z o.o. nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko. Pozdrawiamy

Eryk

@Packson Poland Sp. z o.o. a jaki macie system pracy? Ile dni w tygodniu po ile godzin?

@Eryk

Na chwilę obecną firma Packson Poland Sp. z o.o. pracuje w systemie jednozmianowym. Produkcja pracuje w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku. Administracja pracuje w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Reta

Czy jest to praca dla kobiet na produkcji

@Reta

Tak, jest to praca zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Reta

Czy to jest praca dla kobiet

@Reta

Tak, jest to praca zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

chojniak

Hej, co tak często pojawia się oferta pracy dla Konstruktora ?

Konstruktor
@chojniak

Właśnie też się nad tym zastanawiałem. Miałem okazję być u nich na rozmowie rok temu- najpierw gadka z dwiema nie technicznymi paniami czyli rozmowa o niczym. Następnie przyszedł jakiś Pan, aby sprawdzić angielski, niby wszystko spoko, zadowoleni, zarzekali się że dadzą odpowiedź w tydzień-niezależnie od wyniku. Ostatecznie wyszło tak, że nigdy się nie odezwali pomimo swojej deklaracji. Podsumowując, firma niepoważna, strata czasu aby uczestniczyć w ich rekrutacjach. ODRADZAM!

NiNa

Jeśli masz mocne ręce i plecy,ostry język to wal do Packsona.Tam 8 godzin w brudzie i hałasie za najniższą krajową .Konfidenci mają lżej... Pani z kontroli jakości ,jej wieczne humorki.. mistrz który nie wie o co kaman. Kierowniczki obudź się..

Szalona ruda
@NiNa

Ja nie wiem praca super pani od kontroli zawsze pomoże kierowniczka mistrz super ale jak się komuś nie chce pracować to i takie (usunięte przez administratora) wypisuje

@NiNa

Praca jak praca, a robić trzeba wszędzie panią od kontroli o co byś nie poprosił to zawsze Ci pomogła, a gorszy dzień każdemu może się przytrafić. Humory to miał każdy i pracownicy i biuro.

Czy oferta na stanowisko konstruktora jest również fikcyjna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Packson Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Packson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Packson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Packson Poland Sp. z o.o.