Opinie o Giant Lazer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Giant Lazer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Giant Lazer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giant Lazer Sp. z o.o. w Wrocław

Hanka Nowy wpis

Administration Specialist według ostatniego ogłoszenia może zarabiać do 7600 zł. zastanawiam się jednak pod jakimi warunkami można osiągnąć ten najwyższy próg. Chodzi tylko o doświadczenie?

Były pracownik GL Nowy wpis

Plusy: - nowoczesna firma z nieszablonowym podejściem, - promowanie proekologicznego i proklimatycznego lifestyle, - możliwość pracy zdalnej, - możliwość wypożyczenia sprzętu, - bardzo ciekawe projekty, - pomocni i życzliwi pracownicy, Minusy: - duża ilość projektów na raz co daje dużą presję, - niezapowiedziane nagdodziny, - pracownik jest od razu w dużych i odpowiedzialnych projektach bez odpowiedniego onboardingu, - pasywno agresywne słowa ze strony szefostwa, - duża rotacja pracowników.

UXUI Nowy wpis

Pracowało mi się tam całkiem dobrze, mało jest rzeczy, na które mógłbym i chciałbym narzekać. Ludzkie podejście, trochę na luzie (co jest mega ważne dla mnie) i przestrzeń do nauki jako junior. Jeśli były jakieś sytuacje konfliktowe, to były rozwiązywane po ludzku, bez korpo-gadki. Dużo się nauczyłem, i dużo rozmawiałem z ludźmi z pracy bo co jak co ale ludzie, którzy tam pracują są świetni, mega dobrze dobrana drużyna. Nie wiem co jeszcze mogę napisać. Było spoko i mam nadzieję że jeszcze kiedyś nasze drogi się przetną

Junior Dev Nowy wpis

Dobre miejsce pracy dla Juniorów ale też dla tych bardziej doświadczonych. Firma promuje rozwój, dzielenie się wiedzą. Jak się ma z czymś problem to można swobodnie każdego poprosić o pomoc. W firmie powszechny jest zdalny tryb pracy, więc można pracować spoza Wrocławia. Firma zapewni potrzebny sprzęt którego pracownik nie posiada. Nikt nikomu nie "patrzy na ręce", postęp prac najczęściej jest kontrolowany na codziennych callach projektowych. Średnio 2 razy w roku organizowany jest meetup gdzie można poznać współpracowników na żywo, także nieformalnie. Organizowana jest wtedy też zawsze jakaś atrakcja jak np. spływ pontonowy, wspólne gotowanie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam!

Firma Giant Lazer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Administration Specialist. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Byłem w lejzerach

Pokrótce: - ciekawa branża, dużo myślenia poza pudełkiem - firma promująca postawy proklimatyczne i proekologiczne - otwarty zespół, promowana kultura osobista - masa zaufania Konkretniej: Przede wszystkim Giant Lazer jest firmą, która stawia sobie szczytny cel: bycie fair wobec pracownika. Wszelkie formalności i stosunek pracy zostały dochowane, terminowo i zgodnie ze sztuką. Prozaiczne, ale niezmiernie ważne. Natomiast tyczy się to także relacji między pracownikami różnego szczebla (a tych szczebli w drabince jest niewiele). W zespole panuje szacunek i kultura, jakiej życzyłby sobie człowiek wchodzący do świata IT/gamingu. Co jeszcze? Spory nacisk na rozwój, dużo szans sprawdzenia się w zadaniach, poszukiwanie kompetencji, a nie wad. Dostęp do narzędzi, do innowacyjnej technologii, do ludzi doświadczonych. Wchodząc tu, junior ma sporo miejsca na poszukanie swoich mocnych stron, choć duża wolność i zaufanie, na jakie stawiają przełożeni, może na początku mocno onieśmielać tych niedoświadczonych - o tym warto informować, dawać im znać. Ludzie są fajni i będziesz miał/a okazję poznać ich wszystkich podczas regularnych zjazdów (część pracuje poza biurem, tj. poza Wrocławiem). Taka ekipa programistów, grafików, dizajnerów, PMów i ogarniaczy, którzy lubią to, co robią i przy okazji mają masę zajawek i pasji, którymi chętnie się podzielą. To sprawia, że nie rozmawia się tylko o projektach, ale można pociągnąć gadkę o wielu interesujących sprawach. Zwyczajnie, po prostu po koleżeńsku. Nie obiecuję, że każdemu się spodoba. Nie mówię też, że to miejsce dla wybranych. Z pewnością jednak Giant Lazer pasuje tym, którzy szukają odpowiedzialnego i ludzkiego startupu, który z chęcią wykorzysta ich talenty, w zamian dając sporo bezpieczeństwa i komfort rozwoju.

Zadowolony. ex-pracownik :)

Praca w Giant Lazer była niesamowitą przygodą, którą będę jeszcze długo wspominał. Przede wszystkim firma dba o świetną atmosferę i zgranie pracowników. Wszelkie integracje, typu Escape Roomy czy wypad na kajaki to chleb powszedni. W końcu dobrze zgrana ekipa to lepiej dowożone projekty :) Nie ma też presji podczas pracy, czasem trzeba z czymś przycisnąć, ale generalnie projekty planowane są w taki sposób, że każdy spokojnie ze wszystkim zdąży. To mocno zwiększa komfort codziennego życia. Warto też wspomnieć o ogólnej kulturze wsparcia dla pracownika. Przez cały okres pracy w Giant Lazer czułem, że jeśli będę miał jakiś genialny pomysł, który będę chciał wykorzystać przy projekcie to będę miał szansę to zrobić. Wszyscy przy projekcie są współtwórcami i panuje generalna demokracja. Na początku zdziwiło mnie, że to "my" wspólnie decydujemy, a nie po prostu jeden szef czy manager. Ale z perspektywy czasu wiem, że sprawiło to, że czułem się swobodnie oraz wiedziałem, że jestem częścią projektu. No i na końcu rzecz chyba najważniejsza - ludzie. Nie mam pojęcia według jakiego klucza są dobierani nowi pracownicy Giant Lazer, ale ekipa, która się tam tworzy jest niesamowita. Ja akurat musiałem iść dalej w swojej życiowej drodze, ale ludzie to jeden z elementów, który mógłby w GL zatrzymać mnie na zawsze. Gorąco polecam Giant Lazer, warto chociaż wpaść na rozmowę rekrutacyjną :)

SzeldonLaserTag

To, co pierwsze rzuca się w oczy, to to, że w firmie panuje bardzo wysoka kultura osobista, co wyróżnia mocno GL na tle innych firm, gdzie pracowałem. Ekipa jest zgrana, tworzą ją utalentowani ludzie i to widać, że każdy zna się na swojej robocie. Pracownicy są pomocni i życzliwi, jest też kilka osób, które posiadają bardzo duży talent do objaśniania rzeczy nowym pracownikom. Co poza tym? Stabilny pracodawca, fajny team, ciekawe projekty dotykające różnych dziedzin. I czuć, że ekipa z pasją. Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Giant Lazer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Giant Lazer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giant Lazer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Giant Lazer Sp. z o.o.
  • Ołtaszyńska 92C lok. 6