Opinie o Konstans Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Konstans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konstans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konstans Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Już nie pracuję

Właściciel stosuje (usunięte przez administratora). Dziwne, że nikt nie wysłał tam jeszcze pipu. Przemiał pracowników ogromny. Za te pieniądze naprawdę nie warto, bo można znaleźć lepszą pracę.

Roman
@Już nie pracuję

No właśnie czytałem że atmosfera nie za ciekawa. Wspomniałeś o pieniądzach. To jest minimalna czy jednak więcej? Ludzie sami przez to wszystko odchodzą czy są też zwolnienia?

Konstans/biuro Nowy wpis

Jeśli planujesz złożyć CV do tej firmy zastanów się kilka razy. Zresztą po paru dniach idzie się zorientować o co chodzi. Praca z pewnością nie kończy się o 16. Jeśli chodzi o jedzenie śniadania to się tego nie praktykuje w tej firmie. Jeśli zapytasz, kiedy jest przerwa. Pozostali pracownicy mówią, że nie pamiętają kiedy taką mieli. Nawet nie można się nic napić, ponieważ brak tam czystego czajnika. Czysty to mało powiedziane. Oblepiony 3 letnim (usunięte przez administratora)z dużym kamieniew w środku. Ewentualnie w locie do WC może coś zdążysz zjeść. Ciągle pospiesznie, że coś się robi 5 minut! (usunięte przez administratora) jednym słowem. Są osoby, które pracują kilka lat, ale same mówią, że mają dość i ledwo dają radę.. Rada szefa, aby przetrwać ,,zaciśnij zęby "... Chyba daje dużo do myślenia... Rotacja jest ogromna. Wystarczy przejrzeć ogłoszenia jak długo jest poszukiwany pracownik do biura.

Ewcia Nowy wpis
@Konstans/biuro

Ale jakie ogłoszenia, jak właśnie nic nie ma w sieci? Sama tu zajrzałam, żeby zapytać o pracę, najlepiej właśnie w biurze, bo internet mi nic nie pokazywał. Chyba że to ja źle patrzę. No i jak to z tym czasem pracy, to o której kończycie jak nie o 16? Ciekawe, czy dopłacają za te nadgodziny...

Hej, znaczy co jest nie tak? Od razu mi ten komentarz zapalił lampkę, bo miałem wcześniej aplikować od tak, po tym jak mi kolega wspomniał o firmie, ale wolę teraz jednak się czegoś dowiedzieć i przemyśleć. Jak ludzi traktują?

Była Nowy wpis

Wystarczy poczytać komentarze osób, którym pan władca nie kazał pisać pozytywów. Ciągle niezadowolenie i pretensje o wszystko, aż strach do pracy iść. Jak ktoś lubi januszerke to niech próbuje swoich sił w tej firmie.

Ktoś Nowy wpis
@Była

No właśnie miałem pisać, że nie wiadomo do końca jak to jest z tymi warunkami, bo znajdą się też tutaj pozytywne wpisy od pracowników. Czyli co, są trochę wymuszone?:p Tak przypuszczasz, czy może słyszałaś, że szef prosi o opinie pozytywne? Dawno to pracowałaś? Wynagrodzenie tez zaliczysz do minusow? Zdarzały się jakieś podwyżki czy premię za twoich czasów pracy tu?

Z/biura

Ale bzdury ludzie piszą. Chodzimy na sniadania kiedy chcemy. Kawa, woda jest firmowa, czasami posiedzę w socjalu dłużej niż trzeba. Pracuję 3 lata i NIGDY mi nikt nie zwrócił na to uwagi. Są kamery jak wszędzie, obiekt jest wielki i sama korzystam zeby np nie leciec sprawdzic czy jest magazynier na miejscu. Rotacja? Sa ludzie ktorzy tu pracuja od 2002 roku. O tych programach pisze dziewczyna ktora nie radziła sobie i więcej chodziła i gadała niż pracowała. Mi tu dobrze

@Z/biura

Piszesz że juz 3 lata tu pracujesz, ja właśnie się zastanawiam czy warto tu przyjść i właśnie się osiąść na dłużej, więc mam pytanko. Czy przez ten czas odczułaś podwyżki pensji i ogólną poprawę życia, rozwoju zawodowego? I czy dali umowę na czas nieokreślony?

Praca w tej firmie to koszmar. Przemiał pracowników ogromny co o czymś świadczy. Za pieniądze odrobinę wyższe od minimalnej - absolutnie nie polecam dla własnego zdrowia psychicznego

Ciekawa

Opowiedz troszkę więcej o tym koszmarze. Co według Ciebie jest tu najgorsze? Niektóre opinie są pozytywne, niektóre negatywne i zastanawiam się cały czas, czy złożyć tu CV. Pracownicy sami odchodzą i tworzy się ten przemiał? Czy to firma również robi roszady? Na każdym stanowisku zarabia się trochę więcej niż minimalna? Czy może da się liczyć na jakiejś posadzie na większą pensję? Może w grę wchodzą jakieś premie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Konstans Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
Lolek

Pracowałem tam kilka lat kiedy ekipa była większa i nie było j większych problemów czy historii, które wydaje mi się są lekko wyssane z palca. Jak się nie chce lub nie potrafi pracować lub okłamuje pracodawcę na rozmowach w kwestii doświadczenia to potem wychodzą takie kwiatki . Nieudacznik, leń i kłamca obsmaruje zawsze każdego żeby tylko nie było to jego winą. Wartościowi ludzie nie szukają ciągle pracy takich praca sama poszukuje. Polecam firmę Konstans ludziom ambitnym i rozwojowym. Sam odszedłem bo zmieniłem miejsce zamieszkania z żadnej innej przyczyny. Ave.

Staś
@Lolek

Rzucasz nieco inne światło na pracę w tej firmie. Akurat ja jestem osobą, która stawia na rozwój i na tym bazuję. Możesz mi napisać, czy łatwo jest u awansować i zrobić karierę? Zapytam od razu o Twoją opinię na temat atmosfery. Jest ona według Ciebie dobra? Bo tu narzekano właśnie, że atmosfera to taka niekoniecznie.

@Staś
@Staś

Szczerze nie przypominam sobie aby był jakiś problem z normalną atmosferą. Owszem bywało, że coś się spieprzyło ale żeby były z tego tytułu jakieś kosmicznie niemiłe zachowania jak tu piszą niektórzy to lekka przesada. Atmosfera normalna jak w każdym innym miejscu trzeba się poznać, wdrożyć, zaznajomić no chyba nigdzie nie jest tak, że wchodzi się z buta i witają z otwartymi rękoma. Jak się przychodzi do kogoś wypadałoby się zasymilować. Możliwość rozwoju i awansu na pewno oczywiście zależna od tego co wnosimy do firmy. Powtórzę dla mnie jak w każdej innej firmie.

Już nie pracuję

Roman
@Już nie pracuję

Warszawiak

Takie są uroki pracy we wdi jelenia góra stado (usunięte przez administratora) u których jest duże bezrobocie i pozwalają sobie na takie traktowanie w warszawie w ochronie się.spi całą noc na osiedlach zamkniętych nie ma czujek kontrolnych ja mam w pomieszczeniu wielki telewizor i materac duzy gruby do spania spie.od 22.30 do 5 rano mam 19 żł do ręki system oracy 24 na 48 mało godzin moge dobierac słuzby jaki problem jak i tak w nocy spie a wam wspólczuje

ANONIM

Nie polecam. Atmosfera w pracy fatalna. Od jesieni 2022 ciągły przemiał pracowników , w ogłoszeniu które jest dostępne na olx o rekrutacji w firmie mającej 2 oddziały brak nazwy firmy, pewnie dlatego by nie pokazywać że nikt nie moze tam zagrzać miejsca. Pracownice biurowe udręcze psychicznie niejednokrotnie, po prostu wstają i wychodzą lub nie wracaja po skończonym weekendzie. Właściciel widzi oczywiście problem tylko w osobach. Brak szacunku, pokazywanie ze nie jesteś wiele wart, kilkakrotnie w ciągu dnia słyszy się ten tekst. Pracownik biurowy sprowadzany po poziomu -1 nie tylko przez wlasciciela ale tez przez kierownika realizcji ktory potrafi rozstrzelac za to ze wejdzie sie do kuchni po cos do picia, gdy on tam jest. Kamery wszędzie. Jak za długo w WC to zaraz interwencja, co tak długo. Pracuje się na bezpłatnych programch i programach bez licencji wymagając jednoczesnie poziomu profesjonalnego. Masz działać pod szablon, a jak sie wychylisz dostajesz po głowie. Dla kogo ważny jest komfort pracy, pracę z fajnym zgranym zespołem, wzajemny szacunek, rozwój zawodowy czy zdrowie psychiczne OMINIE to miejsce szerokim łukiem. Szczególnie radzę to wartościowym osobom z doświadczeniem

Mariusz
@ANONIM

To że są kamery to akurat teraz standard. Bardzie niepokoi mnie to że aż tak monitorują pracowników i rozliczają z każdej minuty że nawet do toalety ciężko się wyrwać albo do kuchni. Takie małe przerwy trzeba potem odpracowywać?

Nie polecam pracy. Krzyki, czepianie się o wszystko i szanowanie kodeksu pracy z łaską. (usunięte przez administratora)... Za te pieniądze są lepsze prace.

Mariusz
@Anonim

Kto na ciebie pokrzykuje? Przełożony czy ludzie z którymi pracujesz? Praca jest aż tak stresująca że wszyscy tacy nerwowi? Chodzi o zrobienie wyników?

Kandydatka

Długo tam pracowałaś? Jak rozpoznać ogłoszenie żeby na nie nie wysyłać CV?

@Kandydatka

Nie rozumiem chyba tego o co pytasz. w jakim sensie chcesz je "rozpoznać"?

Ale dziwny wpis. Ja jak szukałam pracy to headhunterzy w ogłoszeniach też nie dawali informacji jaka to firma. Dopiero na ostatecznej rozmowie, po selekcji kandydatów.

Jolanta
@-

Czyli przez całą rekrutację nie wiedziałas do jakiej firmy aplikujesz? Czy mimo tego dało się jakoś przygotować do rozmów? W ogóle ile było etapów?

@Jolanta

Dokładnie. Były etapy i dopiero w ostatnim, jak było 3 kandydatów powiedzieli mi gdzie kandyduję i czy to akceptuję Potem była rozmowa już w firmie, ale wybrali kogoś innego. Trochę cv już poszlo i jak są lepsze stanowiska to nie zawsze wiem gdzie wysyłam i mnie jakos to nie dziwi, bo firmy w tej samej branży podbierają sobie pracwoników. Korzystam z pracuj.pl polecam

Kandydatka

@Adrianna Długo tam pracowałaś? Jak rozpoznać ogłoszenie żeby na nie nie wysyłać CV?

Agnieszka

Ciągłe poniżenia, (usunięte przez administratora), obrażanie i czepianie się. Pracownik traktowany jak śmieć, co więcej, ciągle jest mu powtarzane że jest nic nie warty. Nie warto się w to pakować, można znaleźć pracę, w której Cię szanują. Na plus, przynajmniej wynagrodzenia na czas, ale uważam że dlatego, że szanowny właściciel boi się inspekcji pracy. Nie decydujcie się na to (usunięte przez administratora) jest zależy Wam na zdrowiu psychicznym.

Weronika

A jakie masz tak właściwie z nimi doświadczenia, że tak stwierdzasz?

Ww

Bardzo dobra firma. Jak ktoś się nauczy branży może liczyć na wiele. Potwierdzam wyjazdy firmowe to świetna zabawa. Bzdury piszą ci którzy chcieli kasę bez wysiłku i wylecieli. Dla ambitnych ludzi chcących zarobić to dobre miejsce a dla leni to wiadomo.

Weronika

A jakieś dowody sytuacyjne chociaż na to złe traktowanie, o którym wspominasz?

Kłamczuszek jestes - jak pisałes opinię Robert to już dawno nie pracowałes. To ja musiałem za ciebie zapieprzac bo ty ciagle chory albo masz święta prawosławne a potem jeszcze raz nasze. W Leroyu mówią ze robiłes tak samo. Pracy nie możesz znależc że obsmarowujesz fajną firmę na necie? Ja bym cie zwolnił na drugi dzień ale szef jest w tych sytauacjach miękki i uważa że każdy może się zmienić.

Gosiek

Pracowałam trochę czasu. Dobra kasa, zawsze na czas. Robiliśmy duże tematy i godziny mijały szybko. Fajne spotkania firmowe. Dużo się nauczyłam i dzięki temu, jak przez faceta, musiałam sie przeprowadzić do innego miasta szybko znalazłam nową pracę. Na pozegnanie dostałam maskotkę :-) Generalnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Konstans Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Konstans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konstans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konstans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konstans Sp. z o.o.
  • Zgorzelecka 7