Opinie o Well Fitness Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Well Fitness Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Well Fitness Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Well Fitness Sp. z o.o. w Wrocław

XYZ

Totalnie nie polecam pracy w tej firmie, brak docenienia stałych pracowników zarówno pod względem finansowym jak i motywacyjnym. Jeżeli szukacie czegoś na poziomie i z miłą atmosferą w pracy, stanowczo odradzam zatrudnienie sie w Well Fitness. Jedyne dodatki finansowe i dużo wyższe wynagrodzenia są dla nowych pracowników, którzy zwalniają się po maksymalnie 3 miesiącach, oczywiście dużo wyższe wynagrodzenie jest tylko i wyłącznie po to, aby zachęcić do zaczęcia pracy w firmie. Pytanie wasze, czemu pracownicy sie zwalniają? Odpowiedź jest bardzo prosta, zwolnienia występują dlatego, że praca na nawet wysokim stanowisku jest za wypłatę lekko niższą, niż najniższa krajowa. Odpowiedzialnym jest się dosłownie za wszystko, kierownik klubu wykonuje prace recepcji, serwisu sprzątającego, swojego zastępcy i najlepiej jakby wykonywałby jeszcze prace swojego przełożonego. Na rozmowach rekrutacyjnych, obiecywana jest masa benefitów, których nigdy się nie zobaczy ani nie odczuje. Tak jak wspomniałam brak godziwego wynagrodzenia to standard. Może chociaż jest coś takiego jak premia świąteczna? Rozczaruje was ona również nie istnieje, nawet zwykłego wesołych świąt sie nie doczekacie. Dodatkowo obiecany rozwój i masa szkoleń…. Tutaj aż szkoda pisać na ten temat, wszytskiego uczysz sie sam, nawet szkolenie stanowiskowe nie istnieje, a jak popełnisz błąd to jesteś pierwszym do obciążenia, mimo że nikt nie raczył cię nawet wdrążyć w twoje nowe stanowisko. Odradzam nawiązania współpracy :)

Ktos
@XYZ

po co kłamać? Od razu widać, że ktoś z konkurencji hejtuje bo pisze bzdury. Jak można pracować za mniej niż najniższą xd szkolenia wdrożeniowe musi przejść każdy, jest też kasa na święta a benefity i premie roczne sa na umowach o pracę. Zgadzam się, że jest dużo obowiązków i kasa powinna być większa, podwyżki były żenujące

Zdecydowanie przed upadłością firma dawniej zwana Fitness World była miejscem pracy jak z bajki, profesjonalna kadra, cudowna atmosfera i przede wszystkim szacunek był na pierwszym miejscu nie ważne jakie się zajmowało stanowisko. Łączyło mnie z tą firmą naprawdę parę dobrych lat, po przyjściu nowego kierownika Regionalnego i po otworzeniu się zaraz po upadłości, która swoją drogą prawdopodobnie była zwykłą machlojką ze strony firmy, wiele się tam pozmieniało, firma która wcześniej dbała o klubowiczów oraz pracowników stała się w zupełności zwykłą korporacją która chce jak najwięcej ale żeby oddać tym samym to już nie po drodze, wiele osób się ze mną zgodzi że menadżer pomimo obowiązków swoich musiał wykonywać prace recepcji oraz latać ze ścierą jak sprzątaczka, zwykły opiekun klubowicza był tam dosłownie od wszystkiego mimo że według umowy ma on wykonywać głownie prace związaną z obsługą klienta, w dodatku oczekują wszystkiego na raz, nawet spoconym w brudnych rękawiczkach oraz ze szmatką w ręce trzeba lecieć do klienta z jęzorem na brodzie uwalonym w kurzu i środkach czyszczących. Przyszedł też w końcu czas na zmianę priorytetów, już nie komfort, obsługa i dbanie o klubowiczów był na pierwszym miejscu a tabelki i coraz więcej tabelek, oczywiście czas na obarczenie ewentualnie kwotą za straty magazynowe też nastał. Jak wspomniałam po wieloletniej pracy tam jak i oddanym serduchu uważam że zostałam potraktowana w sposób lekceważący oraz okazano mi totalny brak szacunku, nie sądziłam że w firmie którą nazywałam swoim domem, po zmianie menagera okaże się że można od tak wyrzucić pracownika z powodu dyspozycji i nie to jest problemem, otóż zostałam zwolniona w bardzo profesjonalny sposób a mianowicie dostałam wiadomość na ''mesanger'' w której to owa Pani menager poinformowała mnie o rozwiązaniu umowy. Poczułam się po tylu latach jak takie za przeproszeniem ''gówienko'' bo nie sądziłam że nie zasługuje nawet na zwyczajną rozmowę w której to zostałałabym poinformowana o tym po ludzku. Podsumowując nie polecam chyba że szukacie pracy dorywczej w której to nie interesuje Was atmosfera oraz sposób traktowania pracownika a zależy tylko na pieniądzach. Nie pozdrawiam PS: przestańcie oszczędzać na klimatyzacji bo w końcu ktoś tam zemdleje.. a i grzyba w łazience męskiej przydałoby się w końcu pozbyć bo jeszcze pozarażacie ludzi.

Jaga Nowy wpis

Hej, jest tu może ktoś kto mógłby określić mniej więcej zarobki przypadające Specjaliście ds. Likwidacji Szkód i Administracji? Jest teraz dostępna oferta, którą wstępnie rozważam. mam już kilkuletnie doświadczenie w odzyskiwaniu szkód dlatego też zastanawiam się jak maksymalnie można zarabiać czy warto udać się na rozmowę

XYZ

Ktos Nowy wpis
@XYZ

ja to po Psim Polu sobie zatrudnienia szukam i tak myślę właśnie nad oferta od nich dla tego młodszego specjalisty ds. administracji. Tylko jakiego minimalnego doświadczenia na podobnym stanowisku wymagają? Nie precyzują tego a kiedyś staż robiłam ale to przez pól roku tylko

112233 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ma ktoś doświadczenie w pracy na Śląsku? Na rozmowie nie byli w stanie powiedzieć jaki etat, może pełen może pół - zobaczy się w czasie. Pani kierownik na rozmowie bardzo młodziutka i miła. Oczywiście umowa zlecenie i najniższa krajowa. Często widzę ogłoszenia od Nich, w różnych miastach. Aż tak źle sie tam pracuje?

Interesują mnie warunki pracy Grafików. Szukają właśnie kogoś odpowiedzialnego także za materiały video. Podobny zakres zadań pełnie w innym miejscu pracy i zastanawiam się jakby mi tu było po przeniesieniu się. możecie dodatkowo opisać więc atmosferę na samym dziale?

W Wrocław Well Fitness Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. social media. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Lara

Jak mogę się tu rozwinąć teraz? wyświetlała mi się oferta na obsługę klienta i w jej treści podkreślono dostęp do platformy elearningowej, do tego jeszcze są jakieś wewnętrzne szkolenia, ale czego w zasadzie dotyczą? i ile średni staż na dziale wynosi, czy to będzie praca na lata?

Były Pracownik
@Lara

Jeżeli chcesz znaleźć pracę na lata to nie tutaj. W tej firmie zmienia się pracowników jak rękawiczki, wszystko zależy od humorku regionalnych, Twoje kompetencje nie mają znaczenia, w tej firmie liczy się tylko podlizywanie się tym, którym wydaje się że są „wyżsi” niż Ty. Platforma elearningowa owszem jest, znajdziesz tam obowiązkowe szkolenia dotyczące np tego jak obsługiwać Klubowiczów, żadnych nowości i wielkich odkryć.

Praca w Lęborku. Szanowna pani kierownik Klaudia- żadnych kompetencji do wykonywania tego typu pracy. I to nie jest tylko moja opinia. Z najprostszymi czynnościami nie potrafi sobie poradzić. Marne pieniądze, ludzie odchodzą. Tylko latanie ze (usunięte przez administratora) Ciągle coś nie działa przez co cały czas trzeba się tłumaczyć klientom

Czy praca na stanowisku specjalisty ds. Social Media może zdawać się luźna? Jestem tu z taka oferta, planuje aplikować a teraz w komentarzach widziałam czyjeś stwierdzenie o tym, że i tak wszystko kierownik klubu ogarnia. Jeśli tak to jak płacą specjalistom?

Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterką, zostałem zapewniony o telefonie zwrotnym z informacja o zatrudnieniu, bądź jego braku. Po tygodniu czekania i napisaniu maila (wtedy też miałem otrzymać informację), zostałem PONOWNIE zapewniony o tym, że zostanę powiadomiony w kolejnym tygodniu z powodu trwających działań w firmie. Jedno wielkie mydlenie oczu i bardzo nietaktowne zachowanie wobec kandydata.

Stawki? Ciut powyżej minimalnej krajowej. Kierownik klubu ok 5k brutto, zastępca 4242 (minimalna krajowa) w biurze młodszy specjalista minimalna krajowa, a specjalista między 100 a 300 zł więcej. Doświadczenie czy jego brak - bez różnicy. Pracy jest tyle że nie wiesz w co wsadzić ręce i nos. System 8h a telefon dzwoni o 18 i 21. Są fajne działy. Są niefajne działy. Ludzie młodzi na plus, starsza stażem kadra to odklejone osoby od rzeczywistości.. Z benefitów kawa, darmowy karnet i sprzęt służbowy, który stanowi podstawie zatrudnienia. Lepsza praca na kasie niz w Well Fitness!

Czyli które działy są takie fajne? To sugestia, że jeśli już to tam do nich własne się kierować? Trudniej będzie się wbić niż w te pozostałe? Jak praca w nich wygląda? pozytywne oceniasz jedynie atmosferę czy również zakres obowiązków?

Dziewczyna

Dzieki za opinie :) A mialam isc na rozmowe :) Widzialam wlasnie ze bardzo czesto zmieniaja sie pracownicy

To jak tu w ogóle uzyskać jakiś awans finansowy? Chodzi mi o te komentarze dotyczące tego, że kierowcy pracują podobno do 3 miesięcy max. po jakim czasie pracy można w ogóle myśleć o podwyżce płacy? Czy rok to minimum?

A kierował ktoś klubem i by opisał warunki pracy od tej perspektywy? Proszę o to, bo widzę, że głównie opinie odnoszą się co do innych stanowisk a właśnie na takim portalu wisi oferta na stanowisko kierowniczce. Ile ostatecznie się zarobi? Albo czy są jakieś określone widełki? najlepiej na przyszły rok? To od tego okresu będzie mnie interesowało zatrudnienie, te oferty często się powtarzają? Są rotacje?

MR

Kierownik Klubu to tak naprawdę pracownik recepcji z odpowiedzialnością za cały klub. Czyli obstawiasz zmianę recepcyjną, na której musisz ogarnąć wszystkie obowiązki kierownicze pomiędzy obsługą klientów + jeszcze w ramach tego jesteś specjalistą od Social Media, bo Panie co siedzą w biurze wyślą Ci content plan raz w miesiącu i na tym ich praca się kończy. Za post, materiały i montaż odpowiadasz Ty. Tak więc stanowisko Kierownika to wyrabianie kilku etatów i zabieranie pracy do domu za marne pieniądze. Nie polecam :)

Emma
@MR

No ja właśnie podczas czytania tej opinii czekałam na punkt kolimacyjny – zarobki. jeśli pieniądze zostały uznane za marne, to nie można tak czy siak dla jasności napisać ich wprost? I skoro tak to jaka jest w ogóle rotacja? Nie można się starać o podwyżkę przy tym opisie?

MR
@Emma

A co do rotacji to Kierownicy większych klubów, w większych miastach wytrzymują z reguły 2-3 miesiące i odchodzą.

Słuchajcie to jest najgorsza firma ever , gorzej to już po prostu nie znajdziecie , po tak zwanym przejściu na Well Fitness , miejsce w którym miałam okazje pracować padło , i nie da się tam pracować żadnej normalnej osobie , totalny brak szacunku do personelu , już nie mówiąc o klientach , których po prostu naciągają na gruby hajs . Osoby , który pracowali w tej firmie od początku , zostali potraktowani gorzej (usunięte przez administratora) . Totalnie nie polecam tego miejsca , jeśli chcesz mieć rozwalony łeb , i mieć ciągle poczucie niesprawiedliwości to to jest idealne miejsce .

Amy

Szukając pracy na Psim Polu znalazłam ofertę na J. Długosza właśnie na obsługę klienta, o której ktoś niedawno pisał. Macie jeszcze jakieś odniesienie co do warunków? upewniam się bo ciekawi mnie ta praca hybrydowa zawarta w opisie, czy on nie ułatwia nieco pracy pod względem opisywanych warunków na miejscu? widać, że to podział 50/50 czy pod dłuższym stażu można przejść na tryb praktycznie zdalny?

klubowicz

Niestety rozczarowanie w Jastrzębiu 50% rowerków nie działa , i to te same co miesiąc wcześniej, muszę czekać aż się zwolni , po zwróceniu uwagi obsługa ma to gdzieś , stwierdziła że mogę sobie znaleźć inny klub.

Urszula
@klubowicz

Poważnie ktoś tak powiedział? A tak właściwie to na podstawie czego są obecnie wynagradzani? Liczba klubowiczów kompletnie na nic nie wpływa albo ich zadowolenie? Niby była wzmianka o jakiejś presji na wyniki. Ale jakie tak właściwie? Na czym im tutaj zależy?

Dan

Nie polecam, i nikomu nie życzę to co ja z nimi mam. Szczególnie uważajcie na promocje urodzinowe Well fitness i black friday. Fajnie to wygląda, za 1zł, pójdę, zobaczę czy mi się podoba, jest niby git. Jeśli Ci się spodoba to do póki będziesz chodzil jest ok, ale jeśli Ci się nie spodoba to masz problem no w tych wszystkich ich super promocjach podpisujesz kontrakt na rok czy dwa. I później nie płaci się 1zl a 100 i nie możesz zrezygnować o tak piszac do nich email! Dalej będą próbować ściągać pieniądze, naliczać coraz więcej za każdy miesiąc a później biorą firmę windykacyjną. Podpisałem taką umowę za 1 zł, nie bylem ani razu i nie mogę nic zrobic zeby się odpie...przyli. Uwazajcie na tą siłownię. Dan

aaa
@Dan

A może wystarczy przxeczytać regulamin a nie tepo podpisywać? Korzystam z tej promocji wszystko jest napisane

@aaa

Regulamin? Chciałem go przeczytać to prawda po czasie i już nie był dostępny a korzystałem z promocji na urodziny 1. 09.2022r. Znajdziesz mi ten regulamin na ich stronie? Poza tym, chciałbym zwrócić uwagę, że przed końcem dnia 01.09.2022 próbowałem się zarejestrować na wellfitness, ale nie przeszła płatność z konta Revolut. Wziąłem drugie urządzenia i zarejestrowałem drugie konto na wellfitnes i zapłaciłem z innego konta bankowego. Po miesiącu okazało się, że 02.09.2022 Well fitnes pobrał jednak kwotę aktywacji z konta Revolut. W tym momencie miałem i mam dwa czynne konta w Wellfitness. Złożyłem reklamację że posiadam dwa konta i zeby jedno usuneli, odrzucili mi ją. Nie poszedlem ani razu a naliczają opłatę podwojną, nie zaakceptowali rowniez mojej rezygnacji. W tej chwili dostalem wezwanie z firmy windykacyjnej. I proszę powiedz mi co by mi pomógł regulamin? Chętnym, żeby udowodnić to co mówię, mogę okazać dowody korespondencji z biurem obsługi Well fitnes. Moj adres email danxreplay@gmail.com

Hans
@Dan

Bo to prawda, zero kontaktu, jeżeli masz jakieś pytania. Po rezygnacji na e-maila ciągłe monity o kasę. Dziwna opcja tylko i wyłącznie stałe zlecenie opłaty z karty. Nie polecam.

Ilonix

Super miejsce. Polecam.

Barbara
@Ilonix

A jak Twoim zdaniem wygląda atmosfera?Zarówno ta między pracownikami, jak i między pracownikami, a szefostwem? Jest wszystko w porządku? Będę wdzięczna za informacje.

Beata
@Barbara

Atmosfera jest super. Polecam to miejsce :)

Elżbieta
@Beata

A duży jest team? Bardziej jak w korpo czy jak w rodzinie? Wszyscy pracują w jednych godzinach czy są jakieś zmiany?

@Elżbieta

Jest to typowe korpo. Żeby otrzymać odpowiedź w jakiejś kwestii musisz napisać maila do 50 osób zanim trafisz do tej właściwej. Przejęte przez medicover. Ciągłe wymagania, targety i presja na wyniki. Atmosfera- zależy od klubu w jakim pracujesz i z jakimi ludźmi. Jeżeli myślisz, że jest to zwykła praca na siłowni, to się mylisz. Kierownik czy zastępca klubu ciągła presja, pełno obowiązków a pensja niestety marna.

Urszula
@Ania

skoro tak piszesz to mnie tak naprawdę interesowałby już konkret odnośnie tego podsumowania... jakie obowiązki przydzielają i ile za nie dostanę? te wyniki to jakie tak naprawdę określają, da się to do czegoś przyrównać?

Dan

Zostaw merytoryczną opinię o Well Fitness Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Well Fitness Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Well Fitness Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Well Fitness Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Well Fitness Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Well Fitness Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Well Fitness Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Grabiszyńska 269
    53-234 Wrocław