Opinie o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. w Ełk

Ruda Nowy wpis

Czyli jak nie ma rekrutacji to można również próbować swoich sił podsyłając firmie swoje CV, parę razy już tak próbowałam i efekty były niezłe. Jestem zainteresowana stanowiskiem rejestratorki medycznej. Zakładając, że firma będzie chciała ze mną przeprowadzić rozmowę rekrutacyjnej to czego w tym temacie mogę się spodziewać? Ile jest etapów takiej rekrutacji oraz z racji tego, że jest to stresujące przeżycie to jaka atmosfera jej towarzyszy?

terri Nowy wpis

Serdecznie dziękuje pielęgniarkom ,a szczególnie dla doktora Pavel Revenok z oddziału chirurgii ogólnej PRO-MEDICA w Ełku. Pan doktor jest wspaniałym ,zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem.Serdecznie dziękuje za poświęcony czas i doskonałą opiekę medyczną. Jest Pan cudownym lekarzem z poświęceniem DZIĘKUJE!!! Dziękuje również pozostałym .lekarzom i całemu personelowi szpitala . Dziękuje serdecznie. Teresa Szczypiór

Elżbieta

W wątku wrze od wypowiedzi osób korzystających z usług szpitala. A co z pracownikami? Znajdzie się na forum ktoś z wiedzą z zakresu pracy salowych? Jest ktoś w stanie określić przynajmniej widełki zarobkowe tego stanowiska? Jak wyglądają zmiany tzn ile ich jest i w jakich godzinach?

Cześć, najniższa krajowa jest pensja na start? Czy to jest stała normalna pensja i trzeba czekać na podwyżki? A jak taki specjalista ma doświadczenie w tej pracy 5 lat, to też najniższa, czy już wtedy więcej płacą?

Czy w Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Wszystkie oferty pracy na ich stronie są z pierwszej połowy roku, od tego czasu nie było nowych rekrutacji? Zależałoby mi na stanowisku diagnosty laboratoryjnego, być może ktoś się przyjął ostatnio i zna aktualne warunki? Napisali w ofercie jedynie o korzystnych warunkach finansowych, a coś konkretniej? Benefity dodatkowe są jakieś, premie?

X

Można wysłać cv do kierownika laboratorium zukowska.j@szpital.elk.pl

Pacjent

Obsługa w poradni kardiologicznej haniebna... pielęgniarka wychodzi i krzyczy na pacjentów na środku korytarza... brak profesjonalizmu, podejścia do osób starszych oraz organizacji... wstyd....

Pracowałam w firmie dopóki nie przejrzałam na oczy. Pro-Medica zatrudnia za najniższa pensje 700-900euro miesięcznie. Pensje nie są wypłacane na czas trzeba dzwonić kilkakrotnie i się dopominać kiedy otrzymamy pensje. Praca 24h/7 po uzgodnieniu wcześniejszej przerwy i wyjściu na godzinna przerwę dzwonią ze osoba starsza została bez opieki i wzywają policje. Koordynatorki koloryzują stan pacjentki natomiast po przyjeździe okazuje się ze osoba jest w ciężkim stanie. Podsumowując pensja niska, nie wypłacalność w terminie, brak czasu wolnego.

Me

Wydaje mi się, że pomyliła Pani firmy. Pro-Medica w Ełku to szpital powiatowy, a to o czym Pani pisze wygląda mi na zakres oferowanych usług Promedica24

Kamka

Ta opinia nie dotyczy danej firmy o której powinna być. Dotyczy chyba firmy ProMedica24 a to zupełnie INNA firma.

Pomyliła Pani firmy. „Pro-Medica” w Ełku Sp. zoo to szpital, a Pani ocenia zapewne Promedice która zatrudnia do opieki nad osobami starszymi

Janina W.

Serdeczne podziękowania Pracownikom szpitala na Barankach w Ełku (oddział wewnętrzny) i przede wszystkim lekarzowi Panu Waldemarowi Szycikowi. Pan Doktor Waldemar Szycik jest wspaniałym, zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem. Ponadto jest cudownym człowiekiem. Chciałabym serdecznie podziękować Panu za poświęcony czas i doskonałą opiekę medyczną. Jest Pan cudownym lekarzem jak i człowiekiem! Dziękuję! Poza tym chciałabym podziękować również pozostałym lekarzom jak całemu personelowi szpitala. Szanowni Państwo jesteście żywymi aniołami z nieskończonymi zasobami cierpliwości. Szczerze dziękuję Janina Wysocka

Pacjent

"Super szpital".Czas oczekiwania na mrozie na pobranie wymazu na koronowirusa jedynie trzy godziny. I to jest nie jedyna rzecz którą można im zarzucić. 34 miejsce w rankingu 100 najlepszych. Nie wiem skąd to się wzięło. Zarządzanie tą spółką zostawia bardzo wiele do życzenia.

Daga

Bylam w tym szpitalu po raz kolejny na oddziale pedriatri i co roku jest gorzej. Jeszcze do tamtego roku bylo tam pomieszczenie dla opiekunów tzw pokój socjalny gdzie można było zrobić se kawę - herbatę podgrzać jedzenie. A w tym roku zonk, totalne więzienie zakaz wychodzenia poza oddział. Rozumiem że jesteśmy w stanie pandemi ale przebywając z dzieckiem ponad 10 dni i podgrzewać jedzenie na kaloryferze to chyba przesada wiedząc że są 2 mikrofalówki na oddziale. W pokoju socjalnym pielęgniarek i pomieszczeniu przygotowywania posiłków małym dzieciom. Weźcie coś ogarnijcie bo to naprawdę jest żenada. Jedyne co na tym oddziale to bardzo przesympatyczne i mile Panie pielęgniarki.

Filipek

Fajna firma i dobra praca co widać po ciszy na forum, polecam!!

Ferdek

(usunięte przez administratora) panie Paździoch

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. - Ełk

Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.
  • Baranki 24
    19-300 Ełk

Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.