Trident BMC Sp. z o.o.

Opinie o Trident BMC Sp. z o.o.

Kitko Nowy wpis

Dlaczego jezdzcie za tak male stawki i nie domagacie sie dodatkow ktory na offshore wam przysluguje? Za darmo jezdzijcie skoro nie chcecie waszych pieniedzy, sa w gdansku firmy ktore placa duzo lepiej a i wyjazdy krotsze

Spoko Nowy wpis
@Kitko

Możesz podać namiary na te inne firmy

Lidzia Nowy wpis

Hej, widzieliśmy właśnie z partnerem dostępna ofertę dla Montera Rurociągów Offshore. Wiemy już z opisu, że nieco mu brakuje do tych czterech lat doświadczenia w zawodzie. Czy osoby z mniejszym stażem są w ogóle brane pod uwagę?

Pipie fiter

Widze ze sa dlugi czas ogloszsnia na Angole.. Ktos moze przyblizyc czy warto sie w to pchać? Jakie warunki placowe, mieszkaniowe, rotacyjne? Ogolna atmosfera?

@Pipie fiter

Stawki zaczynają się od 19 dolarów za godzinę pracy, zameldowanie i wyżywienie na flotelu, rotacja 6x6, ciepło

Witam a czy stawka 19$ jest stawka na rękę ? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Ktoś tez pisał coś o jakimś US. Niezależnie od tego czy to kwota netto czy też brutto to jaka część z wynagrodzenia przechodzi na poszczególne odprowadzane składki? Jakie wszystkie są uwzględnione? Pzdr

Bociek
@Trident BMC Sp. z o.o.

no dziwnie, bo niektórzy w angoli pracując w Tridencie maja tam 17. po co tak kłamać ?

Pracocholik
@Pipie fiter

19 dolarów mają ci co palca trzymają wiadomo gdzie .Odradzam jechać do Angoli pracowałem w Gabonie blisko równika masakra kolegę Komar dziabnol zachorował na malarię niestety zmarł .Warunki klimatyczne masakra od 40 do 55 stopni tego wam nie powiedzą nigdy więcej Afryki biały człowiek nie nadaje się do pracy w tych warunkach

Pracocholi
@Pracocholik

No i jeszcze zapomnieć o prywatności kajuty 4 osobowe lub więcej zdarzają się tagże ciepłe łóżka czyli ciebie nie ma to ktoś śpi na twoim łóżku

Prawdomówny
@Pracocholi

Witam byłem z tej firmy w Angoli masakra nie polecam tego (usunięte przez administratora) nikomu pracować tam to tak jak u Niemca w obozie za Wojny tyle że płacą psie pieniądze na miesiąc wychodzi między 17 a 18 tys za 360 godzin pracy przy temperaturze 45 stopni jeżeli pracujesz na zewnątrz platformy ps. Często nie chodzi klimatyzacja i masz nie przespane noce bo jak spać w dużej mikrofali

Śmiechu warte
@Trident BMC Sp. z o.o.

Za pracę na platformie stawki zaczynają się od 35 euro na godzinę a nie 19 dolarów chyba że praca przy miotle nie ośmieszajcie się ludzie

Rurarz
@Prawdomówny

Witam , a jakie pieniądze wychodzą za 6 tygodni po 12 godzin już po odliczeniu wszystkiego . Chodzi mi na czysto

Majk
@Pracocholik

Czego firma Ci nie powie, że w Afryce jest ciepło??? Tak jak w Norwegii zimno, to jest odwieczne prawo natury. Jak czytam tych płaczków i roszczeniowcow to słabo się robi. Zostanie tam gdzie jesteście. Płatne jest od wylotu do przylotu, jedzenie podstawione pod nos, wyprane i oddane pod nos loty, bardzo dobre hotele, safety, szkolenia opito,wyplata zawsze na czas. Ktoś mówi o mobbingu...na offshore??? Tu naprawde maruderzy i cienkie bolki wykrzykują a później proszą o wyjazd spłakani. Nie pozdrawiam.

Wk Nowy wpis
@Prawdomówny

Zgłoś to i opisz na stronie internetowej ITF global suport, nie zapomnij, że nie było dodatku offshore który ci się należał, i ile płacili za nadgodziny i w ogóle opisz jak było na prawdę, podejście do pracowników,warunki pracy itp.

Miami

Firma w Gdańsku bardzo pomocna, mile panie które informują Cię o wszystkim. Poleciałem do Miami na kontrakt 2tyg bo taki akurat był. Miałem tam pracować jako stolarz, bo takie też miałem doświadczenie. Na miejscu po długim locie okazało się że mnie złapała angina (klima plus 12 h lotu) Pierwszy dzień pracowałem normalnie ale na koniec zmiany czułem że muszę coś z tym zrobić bo po 2 tygodniach to ja się przekręcę. Więc poszedłem do przełożonego z informacją że rano przed rozpoczęciem pracy chciałbym wyskoczyć na 15/20 min do pokładowego lekarza żeby to ogarnąć. Usłyszałem że tu się przyjeżdża pracować a nie chorować i że mam się pakować bo mnie wysyłają do Polski. Zagadałem wyżej, do przełożonego tego cwaniaczka. Ten puścił mnie do lekarza i powiedział że musi coś ustalić bo szef stolarzy już mnie nie chce w swojej ekipie. Spędziłem cały dzień w kajucie żeby następnego dnia się dowiedzieć że mam dwie opcje. Albo idę na pokład układać watę szklaną wokół komina (40stopni na Bahama) albo wracam do domu. Poszedłem na komin, bo wybrałem się do pracy a nie na wycieczkę samolotem. Na miejscu kilka wporzadku osób ale reszta to straszne wiesniaki, typek karakan w dziarach który pastwił się nad młodymi z południa Polski wyzywając ich i strasząc odesłaniem do domu. To już wyglądało jak (usunięte przez administratora). A na koniec dowiedzieliśmy się że wtedy nasza stawka startowa (14usd) jest śmieszna i wszystkie inne firmy obecne na statku dostają minimum 18/19 Poszukajcie przez internet innych firm… tu zdecydowanie odradzam. Jak dziś trident oferuje 19 minimum tzn że reszta daje 25 albo lepiej.

Wk
@Miami

Zgłoś to i opisz na stronie internetowej ITF global suport,nie zapomnij, że nie było dodatku offshore który ci się należał opisz sytuację i warunki pracy do jakiej cię zmusili oni się tym zajmą już w odpowiedni sposób!!!

Spawacz

Rozmowa. Pani powiedziała że kontrakt jest. Czekać na telefon. Czekam 3 miesiace

Czy jest jakaś szansa wyjazdu?

W.K

Wystarczy, że opiszesz tam całą prawdę bez ściemy i nie zapomnij o najważniejszym, że płacą dodatku offshore co każdemu się należy,nie płacą nadgodzin i ogólnie wszystko co robią ludziom...

Cześć. Widziałem, że kilka dni temu została dodana oferta dla kontrolera towarów. Mam już nawet ponad roczne doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku, chciałbym się więc rozeznać w warunkach finansowych. w jaki zakres łapią się przedziały płacowe?

Witam jak często Junior HR Specialist for Maritime Projects są przyjmowani? wiem, że oferta nie jest już aktualna, bo w zeszłym roku wygasła, ale i tak interesuje mnie praca, zwłaszcza, że doświadczenie nie jest wymagane. jaka ścieżka kariery w tym przypadku byłaby możliwa?

Wojtko 113

Przeszedłem etap rekrutacji, jadę w tym tygodniu na projekt przez Trident i jestem zadowolony jak do tej pory,panie są bardzo miłe (nawet się zakochałem) praca na offshore jest inna niż inne prace i trzeba to rozumieć (kajuty wieloosobowe) na morzu jest ograniczona przestrzeń i trzeba ją oszczędzać,jak ktoś tego nie jest w stanie zrozumieć to niech się nie odzywa... dzwoniłem niejednokrotnie do biura i nawet jak nikt nie odbierał to zawsze ktoś oddzwonił, dziękuję panią serdecznie....

Wojtko 113

Jak będę na miejscu to po co mam z nimi gadać??? Tam mnie przejmuje armator i to on jest za mnie odpowiedzialny a panie są w Polsce co one mają do tego co dzieje się na statku???

Wercia

Zastanawiam się czemu Panie mają być nagle niemile widziane, bo chyba nie rozumiem… Sugerujecie tutaj jakieś zmiany wewnętrzne, które maja się zadziać czy o co chodzi?

Wojtko 113

Jestem już leci 3 tydzień, nikt nie słyszał o malarii ani o zagonach .ludzie wracają do domu i z powrotem, warunki ciężkie bo pogoda, ale to wiadomo praca jest dla twardych mężczyzn , miękkie faje tylko narzekać będą!!! Jak dla mnie piękna przygoda i luzik...

Andrzej Szczecin

Bardzo miła obsługa rzetelna i profesjonalna obsługa, moją całą rekrutację od pierwszego dnia prowadziła Pani Florentyna. Firma godna polecenia Pozdrawiam

Filip

Witam, jaki jest średni czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie pracy. Zadzwoniłem do działu rekrutacji to uprzejma Pani nie potrafiła mi niestety wskazać dokąd trwa teraz nabór i jaki jest +- czas oczekiwania na odpowiedź. Pozdrawiam

Zniechęcacie do siebie ludzi

Aplikowałem na kilka ofert z niepowodzeniem i żeby nie było, nie przemawia przeze mnie zazdrość ani zawiść że się nie udało, takie bywa życie, daje mi to do myślenia że prezentowane przez firmę ofert pracy są kiepskiej jakości.. odnoszę wrażenie, że nie wiecie kogo szukacie. Oferty potrafią być zmieniane kiedy już są opublikowane albo dodawane znowu z zupełnie inną treścią pod tym samym tytułem zawodu. Zakres obowiązków szeroki i głęboki, nazwy stanowisk nieadekwatne do nazwy stanowiska. O braku widełek nie wspominam, mamy XXI wiek..

Urszula
@Zniechęcacie do siebie ludzi

jesteś w stanie przytoczyć konkretne przykłady tych zmian odnośnie jakiegoś stanowiska, żeby była jasność względem tej opinii? ciekawa jestem czy gdyby faktycznie tak było to w jaki sposób podczas pracy warunki mogłyby być zmieniane. co jaki okres czasu zadania są wprost zlecane?

elektryk

Kolego, najpierw zajrzyj do słownika i następnie wpisuj komentarze. Nic dziwnego, że z takim językiem nikt nie chciał Cię zatrudnić

Elektromonter

Część Trident podobno poszukuje ludzi do Argentyny praca na statku. Moje pytanie jest czy wiecie coś więcej na ten temat i czy warto się zainteresować tematem a może lepiej dać sobie spokój?

Marysia

Witam proszę o wyjaśnienie tego aspektu z emeryturą, z jakich przyczyn nic się do niej nie wlicza? Czy nie można ustalić innych warunków już na samym początku? Partner pracą był zainteresowany

Cześć, jest dokładnie tak jak opisał teraz niedawno jeden Pan? Jedzenie pod nos, wyprane i tak dalej? dopytuję, co by moja kobieta się nie martwiła. : ) chciałbym także zaczerpnąć nieco więcej aktualnych informacji dotyczących ostatnio wspomnianych szkoleń. Czy ich program stale się poszerza?

Jeśli już o rozmowach mowa to jak rekrutują monterów? Jest teraz oferta dla 10ciu osób i chce się z kolegą zgłosić. Czy będzie jakiś dzień próbny od razu po rozmowie jak się spodobamy? Ciekawi tez jesteśmy jakie inne kryteria wyboru mogą obowiązywać jeśli więcej osób się zgłosi i każdy będzie umiał właściwie zajmować się instalacjami?

Lola

Aplikował ktoś z was teraz na te ofertę dla specjalisty ds. zakupów? Spełniam wymagania i myślę czy by nie spróbować, zwłaszcza ze istnieje opcja na prace zdalna a tak byłoby mi wygodnie. Tylko czego można się spodziewać teraz na rozmowie? to czysta formowalność czy jednak zadają jakieś konkretne pytania?

Papa-01

Czy warto jechać na ten kontrakt do Luandy ? Jak tam z warunkami zakwaterowania ? Jak ze sprawami podatkowymi? Dzięki za wszelkie informacje.

Zbyszek
@Papa-01

Chłopie daj sobie spokuj jak chcesz żyć praca przy radioaktywnych zbiornikach możliwość ugryzień przez komary oznacza MALARIE wyzysk totalny przez prowadzącego niczym komendant (usunięte przez administratora) jedynie jakiś grosz można zarobić nie warty tej pracy między 15 a 20 tys zł gdzie za taką robotę firma krzak dostaje między 40 a 50 tys zł totalnie odradzam

Rurarz

Witam , czy ktoś był na platformie w Afryce ( angola) ? Jakie warunki i jak z pracą. Stawka 19 dolarów. Kontrakt 6 tygodni po 12 godzin . Ile to wychodzi na czysto po wszystkich kosztach ? Czy warto tam jechać?

Mariusz

Nie polecam firmy, same pociotki, firma spadła na takie (usunięte przez administratora)że biorą ludzi z olxa. Wola brać ludzi za 12 lub 14 dolarow którzy nic nie potrafią. Prowadzący i biuro to jedna wielka klika. W biurze na rozmowę czeka się łaskawie aż jakas pani podejdzie w końcu z krzywą mina i łaska. Dużo obiecują przed wyjazdem ale jak już lecisz to mają cie w nosie, jesteś tylko siła robocza. Prowadzący niektórzy to naprawdę dobrzy ludzie i znają się na pracy ale są też nieudacznicy dla których ta firma to sens życia i niedosc że są wręcz fanatyczni i wycisną z człowieka wszystko aż do minuty jak cytrynę, nie znają się na pracy a prowadzącymi zostali bo znają tylko angielski. Stawki i te kłamstwa to (usunięte przez administratora). Jak tak dalej będzie to będą robić same pociotki, ukraincy i ludzie co będą się w pracy uczyć jak coś zrobić. Nie polecam i serdecznie jeśli ktoś rozważa pracę tam odradzam, jeśli ktoś szanuję swój czas i umiejętności to nie będzie się dawał wykorzystywać. Nie pozdrawiam i nie polecam

Witam. A jak jest z platnoscia w firmie trident kiedy wypłacają pieniądze jak się zjedzie do domu

Szczery
@Marcin

Kasa dobra ale praca na czarno w razie choroby pozbywają się chwasta .Urząd Skarbowy tylko czeka puzniej płacz

@Szczery

O jakiej ofercie teraz piszesz, że mogłeś robić bez umowy? Mnie takie na necie się nie wyświetlały jeszcze, a dopiero co firmę teraz sobie wstępnie ogarniam. Z jakich przyczyn na takie warunki przystałeś? Co zostało zaproponowane?

Nie widzę chyba opinii z ostatniego czasu dla kontrolera materiałów i towarów a oferta właśnie wisi. Może w tym przypadku mógłby ktoś opowiedzieć o średnich zarobkach tak dla jasności? widełki nie są podane a potrzebuje mieć porównanie. Do tego z jakich przyczyn akurat teraz ktoś jest potrzebny?

Zostaw merytoryczną opinię o Trident BMC Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trident BMC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trident BMC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trident BMC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trident BMC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trident BMC Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trident BMC Sp. z o.o.