Opinie o FPS Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FPS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FPS Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPS Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz Osiedle

Mario

Nie polecam tego zakładu, kiedyś to był na prawdę fajny zakład ludzie w porządku byli ale to czas przeszły, teraz panuje tam haos, nieład.Atmosfera nie do wytrzymania, psychicznie można się wykończyć.Ludzie, którzy pracowali tam po 10 lat pozwalniali się tylko przez to ,że nie wytrzymali tego co tam zaczęło się dziać, że byli nie szanowani bo nie podlizywali się kierowniczce a ci którzy chodzili i donosili byli i są najlepsi.Produkcja ledwo co idzie,co kiedyś było by nie do pomyślenia za innego kierownika ale to tylko znaczy że brak kompetentnej załogi kierowniczej.Jezeli ktoś chce pracować na umowę zlecenie to FPS to gwarantuje. Uwaga na dwie gwiazdy z FPSu , które donoszą , robią zdjęcia , zajmują się plotami cudzego prywatnego życia bo swojego nie mają.Nie polecam tego zakładu.

@Mario

Jest dokładnie tak jak wyżej, kierowniczka” kamila to żart i kpina. Kierowniczka tylko z nazwy, bo sposób zarządzania tej osoby uwłacza stanowisku na którym jest. Od kiedy zwolnił się poprzedni kierownik ten zakład stał się (usunięte przez administratora)

Kamila

Drodzy Państwo, zanim wyrobicie sobie opinię na temat naszej firmy na podstawie wpisów z internetu, proszę zastanowić się czy osoba umieszczającą negatywną opinię sama jest w porządku... Każda historia ma dwie strony. Nie ma więc co się zastanawiać- najlepiej przekonać się samemu. Przyjazna osoba z poczuciem obowiązku na pewno się u nas dobrze odnajdzie.

Ilona

Weszłam tu po info, a tu nic nie ma, szkoda. Bo chciałabym wiedzieć więcej o pracy jako Operator produkcji - Mechanik w tej firmie. Czy jednak ktoś poda jakieś info o tej premii uznaniowej z ogłoszenia w sieci? Kto ją daje i jakiej sa wysokości te premie? To szef decyduje? Czy przełożony?

Buldog
@Buniek

Zgadzam się ze wszystkim tym co zostało napisane w tym poście . Ten zakład istnieje tyle lat zawsze miał bardzo dobrą opinię ale od roku gdy został zmieniony kierownik na panią Kamilę która przyszła z adientu na sekretarkę dyrektora i wybiła się tylko dzięki temu że się chcieli pozbyć poprzedniego kierownika bo miał własne zdanie i dzięki niemu zawsze produkty były gotowe na czas jak i dyscyplina jakaś była w tym zakładzie . Gdy rządy przejął nowy kierownik ,wszystkie linie stanęły , ciężarówki na wpół puste wyjeżdżały z zakładu ,zero organizacji pracy . Kierowniczka potrafiła ściągnąć ludzi na rano do pracy choć dzień wcześniej mieli druga zmianę i to zostało zgłoszone miejmy tylko nadzieję że wkrótce się tym pip zajmie bo to co ta baba wyrabia przekracza pojęcie . Dyrektor zakładu połowę rzeczy nie wie co się tam wyrabia . Może gdy pip przyjdzie to się ponownie zainteresuje. Pani kierownik ma swoje dwie osoby tak zwane donosicieliki pani G... I pani A...( które jej donoszą notorycznie robią zdjęcia tak naprawde tylko dzięki tym osobą wie co się dzieje i co się mówi na zakładzie. Nie polecam zakładu jest wiele innych lepszych na Skarbimierzu i w okolicy

Lala Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam. Czy są przyjęcia do firmy ? Atmosfera się już zmieniła czy dalej taka lipa ?

Jaką kwotę tej premii wcześniej obiecali i jak możesz to napisz za co ją zabierają? Tak ogólnie to premia jest zapisana w umowie czy tylko się słownie dogadywaliście? Po kilku latach też tylko zleceniówki?

zodiak Nowy wpis

Premie niby masz ale jak nadchodzi jej czas to nagle jak wszystko pasowało i było dobrze to się wszystkego doczepia byleby tej premi nie dać i koniec końców rypiesz całe msc bez premi ale Panie z magazynu to zawsze premie maja

Aneczka Nowy wpis
@zodiak

Hej, te premie to tycza się konkretnej posady, czy na każdym stanowisku jest taka sytuacja? Pytam, bo widziałam ofertę od nich dla samodzielnej księgowej w sieci i czy taki pracownik doświadcza tego, czy nie. Może jak sam rozlicza premie innych, to tu szef jednak nie ucina tych pieniędzy.

Nadal taka rotacja pracowników na produkcji występuje? Są tu takie komentarze z ub. roku, a sama szukając teraz pracy widzę, że nowych ofert nie ma. Czyli już się ustabilizowało? Czytam w starej ofercie, że operator produkcji miał zapewnioną umowę o pracę, tylko z jaką stawką? I na ile zmian obecnie pracuje produkcja? Da się dopasować grafik?

Baba Jadzia

Tak dalej jest rotacja , umowy zlecenie na 3 miesiące

Elżbieta
@Baba Jadzia

Ale zdarza się, że przedłużają o kolejne 3 miesiące? Czy po tych 3 miesiącach zawsze dziękują za współpracę? Pracownicy, którzy mają spory staż we firmie to mają podpisane umowy o pracę?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie FPS Polska Sp. z o.o.? Na Lento.pl jest 15 listopada kilka ogłoszeń.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie FPS Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Blanka

Oferta na Operator produkcji - Mechanik ma już 2 lata. Mąż właśnie znalazł ogłoszenie, niestety jest dawno nieaktualne. W sumie to wygląda całkiem ok, że nie ma dużej rotacji. Mimo wszystko postanowił skontaktować się z firmą co do tego stanowiska, może akurat się coś zwolni. Napisane było, że wynagrodzenie jest atrakcyjne plus właśnie dochodzą premie uznaniowe. W 2023 r jakie widełki odpowiadają temu stanowisku? Ponad 6 netto realnie można oczekiwać? Po jakim czasie można liczyć na UoP na czas nieokreślony?

@Blanka

Dwa lata temu był inny Kierownik... i wtedy było naprawdę ok i nie było rotacji. Teraz myślę że szybko się coś zwolni... w sumie co chwila się zwalnia. Co do wynagrodzenia to jest atrakcyjne dla znajomych kierowniczki, tak jak niżej już napisali..., a co do umowy to raczej taka "chwilówka" (zlecenie) jest preferowana. Jeśli chodzi o premie to tylko dla znajomych, niezależne od wyniku i zaangażowania....

Anetka
@BelzebuP

Rozumiem, że jest preferowana ta zleceniówka. Ale to nie ma żadnych szans, nawet po dłuższej współpracy, żeby dostać tę umowę o pracę? I jeśli chodzi o to zlecenie, to na jak długo się je otrzymuje? Chłopak zastanawia się nad tym, czy aplikować do tej firmy...

Ktoś

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu za czasów starego kierownika i było to samo! Jednym słowem dramat! (usunięte przez administratora) ! Kierownik który (usunięte przez administratora)z panią B. I brał tylko jej zdanie pod uwagę. Uważała się za kierowniczkę i robiła co chciała. Kobieta nieporozumienie !! Nie chciała robić na lini więc ją wyłączała i szla np sprzątać i nikt jej nic nie powiedział. Z dyrektorem nie ma co gadać, też to przerabiałyśmy jednym uchem wleciało drugim wyleciało. Omijać szerokim łukiem było (usunięte przez administratora) będzie!! Jak odeszłam to odżyłam. Żałuję że tyle czasu tam siedziałam.

Sasiad

Czytam , iż każda historia ma dwie strony, tyle tylko ,że Pani kierownik zawsze pod uwagę bierze tylko opinię jednej ze stron. Wszyscy doskonale wiedzą której i jak daleko odbiega ona od prawdy. Mam pytanie?Dlaczego w firmie jest tak częsta rotacja pracowników? Rozumiem, iż każda z osób opuszczających firmę była nie w porządku , wrogo nastawiona i bez poczucia obowiązku, że się nie odnalazła. Trochę ich było, wygląda na to, że pracodawca naprawdę pecha do pracowników ma.???? Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego z biura wynoszone są na halę prywatne informacje o pracownikach odnośnie np. komornika, wyroku w zawieszeniu czy informacji dotyczących L4? Czy te informacje nie powinny być poufne i podlegające szczególnej ochronie? I jeszcze jedno czy każdy może tu jeździć wózkiem widłowym bez uprawnień ? Dla kolegi pytam, bo nauczyć się chciał.

Ilona

Lenka
@Ilona

A gdzie w sieci jest oferta pracy na operatora? Bo w tej chwili nie ma żadnych przyjęć do pracy.

Sylwia
@Lenka

Skąd masz info, że jednak nie przyjmują, jesteś tu pracownicą? Jak często pojawiają się nowe oferty pracy? Jeśli ktoś zostawi cv w ciemno to oddzwaniają jeśli coś się zwolni?

Buniek
@Ilona

Szef nie ma pojęcia co dzieje się na produkcji, a przełożonym (kierowniczką) manipulują wymienione wyżej panie z magazynu. Zaangażowanie i umiejętności się nie liczą . To czy będzie przyznana Ci premia, podwyżka czy przedłużona umowa zależy tylko od nich, bo tylko na ich opinii bazuje kierowniczka. Chcesz pracować to najlepiej (usunięte przez administratora), aby wymienione panie nie czuły się zaniżone ,bo one muszą być "naj"- nie lubią konkurencji. Przepisy BHP tam nie istnieją. Do obowiązków pracownika należy także sprzątanie kibli, szatni ,socjalu i biura o czym na rozmowie kwalifikacyjnej się nie dowiesz- taka niespodzianka ???? Za sprzątanie tych pomieszczeń oczywiście Ci nie zapłacą i robisz to bez dodatkowych badań , które na stanowisku sprzątaczki powinny obowiązywać. Są miesiące , kiedy na 4 tygodnie 2 sprzątasz dzień w dzień po 8 godź. Ta firma to klika. Robienie zdjęć i donoszenie na porządku dziennym. W innych firmach , osoby pokroju pań z magazynu dostałyby buta - szef robi zebrania i wyjaśnia problemy.Tu dzieje się wszystko za plecami pracownika. Umiejętność pracy w grupie się nie liczy, a tej właśnie zadufanym w sobie gwiazdom brakuje. Szczucie na pracowników i ploty na porządku dziennym. Szkoda czasu i nerwów.

Buldog
@Buniek

Zuzka

"To ogłoszenie nie jest już aktualne" tyle mi się wyświetla jak wchodzę w ofertę na pracownika produkcji, ale to chyba listopad 2022. Proszę o informację, co tam się robi aktualnie i co produkuje, o ile jeszcze nabór się zdarza od czasu do czasu. Szukam czegoś, może być pół etatu.

Mario

Mario2
@Mario

???? (usunięte przez administratora) przestań... Atmosfera w porządku, zarobki w porządku, ale koledze nie przedłużyli umowy bo jest ostatnim laserem to sobie musiał chociaż opinię w internecie napisać ???? Powodzenia w nowej pracy ????

Kamila

On

Też jestem ciekawy jaka kasa Bo jak czytam to atmosfera kiepska ????

Czy w FPS Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku operator produkcji?

Kam

Tak jak jesteś znajomym kierowniczki to i dostaniesz 7 tys na rękę haha Ale uważaj na dwie gwiazdy z magazynu bo lubią donosić i wchodzić kierowniczce w cztery litery . Omijać szerokim łukiem ten zakład

Zostaw merytoryczną opinię o FPS Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w FPS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FPS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FPS Polska Sp. z o.o.?

FPS Polska Sp. z o.o.
  • Smaków 4