Opinie o Kuro Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kuro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kuro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuro Sp. z o.o. w Kraków

Metro Nowy wpis

W skrócie: Jeżeli nie pracujesz tam od 5/10 lat i nie nakładasz powłok oraz nie polerujesz to nic konkretnego nie zarobisz. Dostaniesz najgorszą robotę za najgorszą kasę do zrobienia. Ci co pracują najdłużej oczywiście biorą najlepiej płatne zlecenia od których mają duży %. Jeżeli ktoś twierdzi, że szef załatwia i daje wszystko to szapoba.. możesz zapomnieć o jakiekolwiek umowie jeżeli przyjdziesz z ulicy i chcesz pracować, po którymś tygodniu, miesiącu a i owszem MOŻE dostaniesz jakiś papier z umową. Jak go sobie wyprosisz. Generalnie prosty temat - polerowania, ceramika, wgniotki, PPF- zarobisz dużo / a nie … bo nikt ci takiego zlecenia nie da z uwagi na starych pracowników, za to mycie/pranie i woskowanie a i owszem- ale wsadź sobie motorek do(usunięte przez administratora) bo w przeciwnym razie nie obrobisz tego na tyle żeby jakaś fajna kasę zarobić. A jak nakręcisz motorek za mocno i zrobisz choć mały (usunięte przez administratora) up to licz się z brakiem kasy za to. Podstawowe rzeczy które robi nowo przyjęty: mycie aut, czyszczenie środka- to będziesz robił 90% czasu. Przez resztę usuniesz smolę i osady z lakieru, zrobisz polerkę 1 etapową i nałożysz wosk. Ewentualnie coś wypierzesz, ale nie łódź się, za to nie zarobisz kokosów. Stara gwardia wie jak się ustawić

Patrycjusz Nowy wpis

Nie polecam firmy... Zaprosili mnie na dzień próbny, gdzie umyłem, posprzątałem sporo samochodów. Nie zapalniki ani 1 zł, nie podziękowali, powiedzieli się odezwą się, czy dostałem pracę, czy nie. Tak na prawdę, to zero odzewu.

Dominika

Czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Mój chłopak szuka pracy w detailingu. Z tego co tu czytam firma ma dobre opinie jeśli się rzetelnie pracuje, czy coś się zmieniło od ostatnich postów?

The Man Nowy wpis
@Dominika

Ciężko jest rzetelnie pracować, jeśli priorytetem w firmie jest szybkość. Zawsze może się jakiś błąd wkraść, a wtedy są kary finansowe. Za niedopatrzenia, zdarza się że szef nie zapłaci za wykonaną pracę. Czasami jest to kilka godzin z dniówki w plecy. Ogólnie kary finansowe są popularną praktyką w tej firmie. Są dwie zmiany, dzienna od 7:30 - 16:00, nocna, różnie ale z reguły od 14 do oporu. Nocna zmiana z reguły nie musi się tak spieszyć, bo auta wydawane są klientom dopiero następnego dnia. Przerwy są umowne, nie ma wyznaczonych godzin.(usunięte przez administratora)

chris

Praca w systemie prowizyjnym, trzeba popracować, żeby wyjść na swoje, ale (usunięte przez administratora)/dzień jest jak najbardziej do zrobienia. Pracowałem w parze z gościem, któremu ewidentnie się nie chciało - efekt - (usunięte przez administratora) dniówki. Pracowałem sam - pierwszego dnia zrobiłem (usunięte przez administratora). Szef ok, koledzy z pracy ok, polecam dla tych co się znają na tej robocie, amator się tu nie odnajdzie.

Aleksandra
@chris

Podsumowując to, co napisałeś, aby godnie zarabiać w firmie Kuro z Krakowa, trzeba podchodzić do swoich obowiązków poważnie i angażować się w wykonywaną pracę. W jaki sposób weryfikowana jest wydajność pracowników Kuro? Czy otrzymują oni jakieś dodatki do wynagrodzenia?

Pazur88
@Aleksandra

Przed wyjazdem zagranicę pracowalem w Kuro i prosty system prowizji działał bardzo dobrze. Od zlecenia pracownik otrzymuje 50% i nie interesuje go nic, wszystko zapewniał pracodawca. W sezonie pracy nie do przerobienia, w zimie każdy był po 8h i nikt się nie nudził. Ten system był ma tyle dobry ze z powodzeniem stosujemy go pracy w Irlandii.

XxX Nowy wpis
@chris

(usunięte przez administratora)ł za dzień są w stanie wyciągnąć doświadczeni ludzie z działu detailing, na który nie ma możliwości się dostać, chyba że jesteś dobrym przyjacielem szefa. Na myjni z junior detailerskimi zleceniami zarobki w przedziale (usunięte przez administratora)ł przy ok (usunięte przez administratora)h w miesiącu. Latem więcej godzin, kasy nie koniecznie więcej ze względu na dużą ilość nieopłacalnych usług.

Czy po rozmowie w Kuro Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jgx

System pracy w KURO można opisać bardzo prosto: PRACUJESZ = ZARABIASZ PRACUJESZ DOBRZE = ZARABIASZ i DOSTAJESZ JESZCZE TIPY WALISZ W ch*** - NARZEKASZ I ZWALNIASZ SIĘ PO MIESIĄCU

kangur
@jgx

Taka prawda - dobrze wspominam, praca pozwolila mi sie rozwinac, choc nie bylo lekko.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kuro Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Brak danych

W którym auto spa lub myjni pracodawca ma tyle samochodów Firmowych że każdy z pracowników może liczyć na auto firmowe? Jak każdy z pracowników by chciał auto firmowe i korzystać z niego po godzinach pracy to w Kuro musieli by mieć ok 20 samochodów firmowych...

@Brak danych

@Brak danych, wygląda mi, że pracujesz w Kuro. Ile może zarobić miesięcznie detailingowiec z doświadczeniem w innym salonie? Przyjmują teraz w Krakowie nowych pracowników?

Robert

Czyli raczej młodych ludzi nie zatrudniają i rotacja w firmie jest mała ?

Paweeeeeł

Pracowalem tam, system prowizyjny daje mozliwosc zarobienia fajnej kasy, zwlaszcza jak ktos zna sie na polerowaniu. Zespol raczej zgrany, ciezko jest sie przebic nowemu, zwlaszcza, ze wiekszosc osob pracuje tu od poczatku, czyli od prawie 10lat. Dwie soboty w miesiacu (dodatkowo platne), do tego srednie wynagrodzenie na poziomie (usunięte przez administratora)+ dziennie. Generalnie gdyby nie przeprowadzka, to pewnie pracowalbym tam dalej, na minus jest glownie halas od sprezonego powietrza i bardzo dokladna, az przesadzona kontrola jakosci.

Kuba

Niestety osoby, które nie przepadają za pracą nigdy nie będą zadowolone z wynagrodzenia prowizyjnego, ja polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kuro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kuro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuro Sp. z o.o.?

Kuro Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Władysława Stanisława Reymonta 22
    30-059 Kraków