Opinie o Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Katowice

Katarzyna

POCHWAŁA DLA PRACOWNIKA! A ja z pochwałą tutaj, dla pani Renaty D.,która pracuje w sekcji wspólnot mieszkaniowych Administracji Katowice. Od kilku lat jestem właścicielką mieszkania, i jaki bym nie miała problem pani zawsze udziela odpowiedzi. Konkretnie, jasno, szybko bezproblemowo. Gdyby nie pani Renata, wielu spraw nie byłabym w stanie załatwić. Nie ważne czy temat dotyczy działu technicznego czy innych. Rzetelne podejście do pracy, zawsze szybka reakcja, zawsze z szacunkiem do człowieka! Wielki ukłon i życzę pani jak najlepiej. Kobieta pracowita jak mrówka. Pozdrawiam, Katarzyna.

Krystyna

Chcialabym podzielic sie z praktykami tej spolki . Mieszkalam z babcia i bylam tam zameldowana od ponad 20 lat gdy babcia zmarla poinformowali mnie ze jezeli chce tam dalej mieszkac to musze wplacic 20 tys. z tyt. wierzytelnosci i dostalam liste 30 dluznikow od ktorych mialam sama sciagnac ich zadluzenia . mieszkanie babci oczywiscie nie bylo zadluzone . Zeby bylo smieszniej to na liscie tej czesc osob juz nie zylo. Mysle , ze to zwykle (usunięte przez administratora).

Bary
@Krystyna

Nie dajcie sie nabrać! Tych wierzytelności nie da sie ścignąć! Mi też tak "dali" mieszkanie że spłacam od kogoś długi i od niego ściągać - to "pic na wode" po prostu tyle trzeba zapłacić żeby mieć gdzie mieszkać.

Ksenia Nowy wpis

dzień dobry. młodszy specjalista ds. rozliczeń i windykacji ma obecnie w ogłoszeniu wpisana umowę o pracę. Nie wiecie czasem na jakiej konkretnie podstawie się pracuje? mało co wspominają na temat zarobków w treści a potrzebuje się co do nich w pierwszej kolejności zorientować

Dzień dobry, czytam właśnie treść tego bieżącego ogłoszenia dla młodszego specjalisty ds. rozliczeń i windykacji. zainteresowało mnie to, że wymaga się wyksztalcenia wyższego i dopiero w nawiasie dodano, że mile widziane będzie to prawnicze. Całkiem poważnie kierunek nie ma żadnego znaczenia i nie wpływa na nic?

Dział windykacji jest stale powiększany? Przynajmniej widzę, że jeszcze w grudniu ktoś pytał o prace dla młodszego specjalistę ds. prawno-windykacyjnych a teraz na głównej stronie jest dostępna oferta dla pracownika działu windykacji. ciekawi mnie wstępnie opis atmosfery i to czy polecacie próbować się dostać?

nick

Nie jest powiększany. Po prostu przez panująca w tym miejscu atmosferę ciagle jest wakat bo ludzie odchodzą. Dodatkowo nikt nie dostanie młodszego specjalisty tylko jak już inspektora. A jeśli chce awansować to musi donosić a nie wykazać się wiedza i umiejętnościami. Ogólnie nie polecam

BOLEC_GRUCHA Nowy wpis
@nick

Ja mam właśnie rozmowe o pracę jutro. Na stanowisko do windykacji. Czy jest aż źle? Ktoś wie jakie sa warunki finansowe?

Krasnal Nowy wpis
@BOLEC_GRUCHA

I jak poszła rozmowa? Też myślałem złożyć cv.

To jak z tymi czynszami, o które ktoś spytał, bo mnie również one zaciekawiły? Co wiece przy tym o warunkach dla specjalisty ds. nieruchomości? Jest własne dostępna oferta na umowę o prace na Załęską. Piszą w niej o 100% pracy stacjonarnej i zastanawiam się co takiego blokuje tutaj możliwość wprowadzenia trybu hybrydowego?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. windykacji sądowo-egzekucyjnej? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Witam, nie widzę opinii dotyczącej pracy jako młodszy specjalista ds. prawno-windykacyjnych, a właśnie taka widnieje w internecie. liczę na opinie osób poczatkujących i odniesienie się do dalszej kariery. Czy warto zacząć w tym miejscu?

Jak wygląda sprawa grafiku w Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Krystyna

@Krystyna

Naprawdę coś takiego wysłali? Ogólnie to się chyba na tym nie znam ale gdyby te wierzytelności faktycznie były to by tej babci o nie nie ponaglali przypadkiem? No i co dalej w tej sytuacji zrobiłaś tak właściwie, wyjaśniliście to już między sobą?

Nusia
@Krystyna

Hej też tak mieliśmy niestety chcesz to po czasie powiedzieli ze mamy się sądzić z tymi co są na liście! Nie rozumiem jak można wpłacić tyle kasy i żeby ta kasa trafiła do dłużników a nie na Twoje konto wrazie wyprowadzki. Banda (usunięte przez administratora) szczerze mamy disc tej spółki

ilona
@Krystyna

mialam ten sam problem uwazam ze to zwykle (usunięte przez administratora) poprzejmowali za darmo mieszkania z kopaln a teraz jeszcze bezkarnie zeruja na ludziach po prostu skandal

Bary
@Krystyna

Witam, pracuje lub pracował ktoś z was w dziale księgowości? Jest teraz nabór na Księgową ds. wspólnot mieszkaniowych. Obowiązków jest bardzo dużo, dawno nie widziałam tak długiej listy, jeśli mam być szczera :) Pytanie tylko, czy jeśli ktoś wpasuje się w ich kryteria, to dostanie za to solidne wynagrodzenie? Podobno jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia, podzielicie się widełkami? Ile osób zajmuje się księgowością firmy? Czy jest osobny dział?

Cześć wam, jestem tu bo szukam informacji o stanowisku Specjalista ds. windykacji sądowo-egzekucyjnej. W ofercie napisali, że zapewniają niezbędne narzędzia do pracy. Czy na tej posadzie jakie konkretnie są to narzędzia? Chodzi o sprzęt elektroniczny, czy coś jeszcze np. auto?

Grażyna

Najgorsze miejsce na ziemi. (usunięte przez administratora) i krętacze. Nikomu nie polecam tam pracować. Powinni te spółkę zamknąć albo wymienić wszystkich pracowników na nowych. Tamci są nasaczeni jadem

Kinia
@Grażyna

Jadem? Do czego konkretnie pani się teraz odnosi? Jest to pisanie z perspektywy biura? Jakie są jeszcze inne możliwe stanowiska do zajęcia prócz pracownika od podstępowań odszkodowawczych oraz działu windykacji? widziałam dwie dostępne oferty a ciekawa jestem większych możliwości, są jeszcze jakies?

Katarzyna

Jak szefostwo w Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Krzysiek

Niestety, ten twór zostal zasilony innym jeszcze gorszym tworem czyli SRK (spółka rozkradania kopalń ). Wyżej postawieni w hierarchi pracownicy , za bezcen wykupują na prawdopodobnie na słupy mieszkania a starym swoim sprawdzonym lokatorom funduja najwyższe z możliwych stawek czynsze. Obsługa, jest w zależności od pracownika albo zła, albo fatalna albo tragiczna. Nie ma dobrej lub przynajmniej dostatecznej. Firma jest niemalże w 100% pisowska wiec nastawiona na rabowanie kasy lokatorow, sprzeniewieżanie majątku skarbu państwa. Dlaczego wiec chodzą wolno ?? Po wyborach bekną

Zuza

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu ogłoszenia pandemii?

Prawda
@Zuza

Praca w windykacji to koszmar, mobbing, brak szacunku do pracownika, brak możliwości rozwoju, niekompetentni przełożeni, kłamstwa dotyczące warunków zatrudnienia.

@Prawda

Potwierdzam powyższą opinie dotyczącą pracy dziale postępowań przedsadowych sdsm. Przestrzegam! Dyrektor i kierownik to porażka.

nowy ???

Można coś więcej na ten temat. Aplikowałem do tego działu i zastanawiam się poważnie nad przyjęciem propozycji pracy

nowy ???
@Prawda

Jakie kłamstwa dotyczące warunków zatrudnienia? Można coś więcej. Proponowane warunki są bardzo ciekawe dlatego też zastanawiam się poważnie nad przyjęciem propozycji pracy. Z jakich obietnic firma się nie wywiązuje? Czy chodzi o premie?

MYK
@nowy ???

i tu jest myk ; ) pieknie mowia ale o pracownikach ktorzy maja umowy na zcas określony i są objęci pakietem porozumień zbiorczych, umowe dostajesz na max 3 mies. czasem nawet krócej, nic nie przysługuje wtedy :), uwaga na to ;).

"Inspektor"

Jako były pracownik działu windykacji stanowczo odradzam. Ciągła rekrutacja tylko w dwóch działach tj. w windykacji i w dziale przesądowym. Rotacja pracowników ? sami nie wytrzymują, jeśli szanują swoją wiedzę i szanują siebie ODCHODZĄ. Niekompetentne osoby na wyższych stanowiskach tych działów. Pakiet obietnic przedstawiany podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie istnieje, nie do spełnienia, same kłamstwa. Dyrektor działów skupia się wyłącznie na przecinkach i kropkach w pismach. Decyzje są podejmowane przez niedoświadczonych kierowników . Brak podstawowych umiejętności zarządzania ludźmi przez kierownika działu windykacji. Plany nie do zrobienia, bałagan i chaos. Wieczny STRESss i (usunięte przez administratora) miłej atmosfery w dziale windykacji nie ma, kierownik BB traktuje pracowników lekceważąco, ma ciągłe pretensje o wszystko. Dzień pracy uzależniony od humoru „Pani” kierownik. Ze strony przełożonych brak empatii, brak szacunku do pracownika, brak perspektyw rozwoju, brak samodzielności pracy, wszystko pod dyktando kierownik. Trzeba przytakiwać i donosić wtedy jest ok. Umiejętności zgodne z ogłoszeniem pracy niepotrzebne, socjal nie istnieje, premii brak. Takie określenia: współpraca, zespół, drużyna są dalekie w tym dziale. Nikt normalny nie chce tam pracować. Pracuje (i płacze) ten kto musi. Wszyscy wszystko w Spółce wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi. Czyli lepiej tam raczej nie będzie.

@"Inspektor"

Pracowałam u urzędzie i to samo.Gowno zje i (usunięte przez administratora) powie szefowa i ma zmije co donoszą a dyrektorka leje po (usunięte przez administratora) że jej pracownica wszystko wynosi ...a do niej niby lojalna...Banda (usunięte przez administratora) żeby być taka (usunięte przez administratora) krowa i cieszyć się z takich pracowników że kupią prezent...powodzenia ...

Aplikujący o pracę
@"Inspektor"

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy tam? Jak wyglądały Twoje obowiązki, sama praca sensu stricto. Jestem świeżo po studiach i nie mam zbyt dużego doświadczenia w zawodzie a oferta pracy w dziale postępowań przed sądowych wydała mi się atrakcyjna.

Jak wygląda praca na stanowisku Księgowa w firmie Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4800 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Ewusia

Stanowczo odradzam, toksyczna atmosfera, o takich zarobkach zapomnij ....

Mietek

Dziś dowiedziałem się że w/w spółdzielnia mieszkaniowa nie zgłosiła budynku przy ulicy Wiśniowej 6 do ewidencji mieszkań opalanych węglem, przez co MOPS nie ma podstaw do pozytywnego rozpatrzenia tzw. dodatku na węgiel w kwocie 3000 zł. Wobec tego oświadczam że przestaję płacić czynsz za moje mieszkanie aż uzbiera się kwota rekompensaty.

Danuta 1.09.2022

nie wiem czy istnieje gorsza spolka mieszkaniowa nie robia nic byle tylko zbierac pieniadze za czynsze nie odpowiadaja na zlozone pisma osiedla zaniedbane juz dwa lata czekam na remont pieca w kuchni nie raczyli nawet odpowiedziec na zlozone pismo

@Danuta 1.09.2022

A to na pewno leży w ich obowiązkach? Może do miasta trzeba o to pisać, dowiadywałeś się?

Pracuję w Dziale Postępowań Przedsądowych od 9 miesięcy, przełożeni to ludzie na poziomie, współpracownicy są świetni, zakres obowiązków do ogarnięcia. Polecam

Natalia

No to spoko, że Ci podchodzi ale tak w sumie to co konkretnego tam robisz? Przez całe 9 miesięcy jest wciąż to samo?

Rafał
@Natalia

Nudzę się oprócz dawania ;)

Grażyna
@Rafał

A tak serio? Jakie stanowisko masz? Mój znajomy akurat szuka pracy i może to być coś ciekawego dla niego. Dasz znać ?

Starszy inspektor

Doświadczenie z pracy w dziale windykacji jak i całym pionie zarządzania wierzytelnościami nadaje się na książkę, tak dużo było niemiłych sytuacji, przykrych zdarzeń. Trudno to zmieścić w krótkim wpisie. Jedno jest pewne, w ciągu ponad dwóch lat pion opuściło (jeśli dobrze policzyłam) 13 osób. Na pewno dzięki tej pracy mam mocno chore jelita i na pewno prace odradzam. Przychodzi moment kiedy masz dość poprawiania kropek i przecinków w pismach, kiedy masz dość złych humorów przełożonej i kiedy masz dość częstego udowadniania Ci, że jesteś kretynem.

Ooo
@Starszy inspektor

Niestety wszystko to prawda

@Ooo

To głównie na poprawianiu interpunkcji praca na tym stanowisku polega?

Zostaw merytoryczną opinię o Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.?

Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.
  • Gliwicka 204
    40-860 Katowice

Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.