Opinie o Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. w Poznań

Czy Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pracodawca Nowy wpis

Wszyscy zatrudnieni pracownicy w Tuttomed Farmacja Sp. z o. o. są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę. Umowy zlecenia są sporadycznie stosowane dla pojedynczych zleceń nie związanych z wykonywaniem pracy.

Obserwator

Wygląda na to, że dzisiaj to zupełnie inna firma i nie ma nic wspólnego z niektórymi negatywnymi komentarzami np. z 2019 czy początku 2020 r. Faktycznie kiedyś mogło w tej firmie być dziwnie. Jednak jakiś czas temu zmienili się właściciele i prawda że mają określone wysokie wymagania od pracowników (ich jakości pracy), ale faktycznie zabezpieczają wygodne miejsce pracy, płacą ustalone wynagrodzenia zawsze w terminie, umowy z pracownikami to umowy o pracę, klientów traktują z należytym szacunkiem, płatności do dostawców zawsze terminowo. Zawsze na każdym kroku pracownicy dostają wsparcie przełożonych. Mają też sporo pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów, czego nie widać jak się nie jest wewnątrz firmy. Wiecie, to jest firma handlowa i jak to w firmach handlowych jakość pracy jest mocno związana z rezultatami sprzedaży. Dlatego jak się ma wyniki to narzekać nie można :). Osobiście polecam!!!

@Obserwator

Wygląda na to iż jest to kolejny komentarz wystawiony przez podstawioną osobę lub sam obecny Zarząd Spółki , zgodnie z informacjami w KRS obecni Właściciele zarządzają firmą od około połowy roku 2018 , natomiast najstarszy komentarz na tej stronie jest z 30.04.2019 co wyraźnie świadczy że wszystkie opinie dotyczą obecnych Właścicieli . Dodatkowo odsyłam do opinii na tym samym portalu o firmie Dogmat Systemy - czyli Właściciela TUTTOMED FARMACJA - tam osoby zarządzające nigdy się nie zmieniły a opinie są podobne , znakomicie atmosferę pracy opisał użytkownik MAMATI z 1 lipca 2021.

Obserwator

@Pracownik nie zgadzam się z twoim komentarzem. Nie wiem co ma wspólnego praca w Tuttomed Farmacja z firmą Dogmat Systemy na jaką się powołujesz? Akurat widzę jak jest i w jakich warunkach się teraz pracuje. Doszły do mnie też słuch o powodach zmian jakie musiały nastąpić i wychodzi na to, że firmy Tuttomed Farmacja już by nie było gdyby właśnie nie Dogmat Systemy. Podobno poprzedni właściciele narobili takich długów że nie mogli ich spłacić. Chyba nawet sami zbankrutowali nie oddając wielu kredytów i pozyczek. Tuttomed Farmacja funkcjonuje do dzisiaj dzięki właśnie temu, że nowi właściciele popłacili wszystkie długi spółki i do dzisiaj firma wszystko płaci terminowo. Pracownicy dostają pensje na czas i wszystko oficjalnie. Jest fajne nowoczesne biuro z własnymi sanitariatami i kuchnią, nowe meble i wygodne fotele, sprawne komputery i warunki do pracy z klientami. Niezależnie od powyższego uważam, że ludzie nieszczęśliwi powinni zająć się najpierw sobą, a dopiero później wylewać pod pseudonimem hejt. Szczególnie kiedy nie mają pojęcia jak jest naprawdę. Coraz bardziej dostrzegam że ten portal to ewidencja rozterek nieszczęśliwych ludzi z pretensjami do pracodawców. Może każda z takich osób powinna się zastanowić i założyć własną firmę i dawać pracę, a nie narzekać jak to jest źle.

Pracownik Nowy wpis
@Obserwator

Praca w TUTTOMED ma tyle wspólnego z Dogmat że jest to ten sam pracodawca , praca jest w tym samym budynku i pracownicy TUTTOMED i Dogmat w dużym stopniu pracują w jednym pomieszczeniu - przynajmniej tak było za moich czasów . A portal ma służyć temu aby potencjalni nowi pracownicy mogli zapoznać się z opiniami o firmie zanim podejmą nową pracę , dlatego zwróciłam uwagę aby nie wprowadzać ludzi w błąd , ponieważ Twój wpis można było zrozumieć tak że negatywne komentarze nie dotyczą obecnej sytuacji w firmie oraz osób które obecnie nią zarządzają , a to jest nieprawda. A nikogo tu nie interesuje co było kiedyś , tylko co jest obecnie. Jeżeli dla Ciebie fakt że są sanitariaty , kuchnia i wygodny fotel jest tak istotny to ok , to jest cenna opinia dla innych , tak samo jak fakt iż otrzymujesz pensje na czas . Natomiast ja miałam inne doświadczenia i mam prawo się nimi podzielić , tak samo jak inne osoby, najpierw umowa o pracę , a po okresie próbnym propozycja nie do odrzucenia przejścia na "śmieciówkę" , rotacja bardzo duża na tych samych stanowiskach , ale być może teraz Zarząd zmienił podejście do pracowników , czego wszystkim obecnie pracującym w firmie życzę .

Obserwator Nowy wpis

To faktycznie masz nieaktualne informacje. Aktualnie od kilku miesięcy Tuttomed ma całkowicie oddzielne biuro w jakim nie pracują pracownicy właściciela Dogmat Systemy. Wcześniej faktycznie biuro było zorganizowane przez Dogmat Systemy. Ale z mojej perspektywy to zupełnie drugorzędna sprawa. Być może zarządzający doszli do wniosku że cały czas trzeba zmienić warunki pracy i podejmować decyzje korygujące. Dlatego skoro piszemy tutaj o tym jak jest a nie jak było, to dalej uważam że pisanie o historii jaka nie ma już odzwierciedlenia w aktualnym stanie rzeczy jest wprowadzaniem potencjalnych pracowników w błąd. Rozumiem że to miejsce pozwala na wylanie pod pseudonimem swoich negatywnych doświadczeń. To takie nasze polskie. Narzekanie jak to było źle, jak mnie nikt nie rozumie, jak się zawidłam / zawiodłem na pracy w danej firmie. Może jestem inną osobą i mam inne spojrzenie na rzeczywistość dlatego te rozterki zawiedzionych innych pracowników mnie irytują. Ale ok. Nie mam wpływu na to. Zamykając temat warto czasami zweryfikować aktualny stan każdego pracodawcy zanim napisze się subiektywne odczucia sprzed miesięcy czy lat. Pozdrawiam i też życzę każdemu pracownikowi wymarzonej pracy w satysfakcjonujących warunkach i atmosferze.

pracownik DH

Na początku umowa o prace, po okresie próbnym zmiana warunków na śmieciówkę. Obiecują duże premie a plany nie do wyrobienia... duża rotacja pracowników i brak wsparcia przełożonego.

Karol

Firma jest dobrze zarządzana ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Bez sensu ta konwersacja bo jak widać osoby już nie pracujące wiedzą najlepiej!

@pracownik

Osoby, które już nie pracują widocznie mają jakieś powody aby wyrażać swoje negatywne zdanie o firmie. Nikt nikomu nie zabroni pisać co myśli. Osobiście zapraszam na priv osoby zainteresowane uzyskaniem większej ilości informacji nt firmy. Ja nie mam nic do ukrycia

Jaka umowa obowiązuje w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Księgowość Tuttomed Farmacja

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie, umowa zawsze zawierana jest w formie pisemnej. W zależności od stanowiska, na które poszukujemy pracowników, jest to umowa zlecenie lub umowa o pracę. Warunki oraz rodzaj umowy ustalane są z każdym kandydatem podczas spotkania rekrutacyjnego. Życzymy dobrego dnia! Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.

Aga

Na początku umowa jak złoto, potem trochę się zmienia, nie koniecznie na dobre.

Wiki

Fajna praca, atmosfera całkiem przyzwoita oby tylko każdy miał chęci do pracy ale generalnie polecam.

Nie mogę się zgodzić z większością zamieszczonych poniżej treści, można więc wątpić, że napisali to byli pracownicy. Prawda jest taka, że nigdzie nie jest idealnie jednak z całą pewnością Pracodawca trzyma się ustaleń finansowych zapisanych na umowie, a wypłata jest zawsze na koncie w terminie. Co do obsługi klienta to proponuję kontakt telefoniczny i sprawdzenie osobiście jej poziomu, do czego szczególnie zachęcam czytających to być może potencjalnych Klientów/Pracodawców. Jakże łatwo wydaje się opinie będąc anonimowym!

Patka

@klient a co się wydarzyło, dlaczego tak uważasz ?

klientka

obsługa klientów jest żenująca!!! to nadęte bufony które w ogóle nie szanują klientów

Klient
@klientka

W końcu ktoś prawdę napisał.....

Jaka jest kultura pracy w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ktos

Dajcie spokój z tą firmą krzak... Ja nie mam dobrych doświadczeń, a co do kultury... Hmmm długo by opowiadać co tam się wyprawia

Czy pracodawca Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

...

Noo raczej NIE

Ostrzegam przed Tuttomed

(usunięte przez administratora) Brak kontaktu z właścicielem. Duzoooo nieprawidłowości

Zostaw merytoryczną opinię o Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tuttomed Farmacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.?

Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.
  • Osiedle Czecha 130 lok. 8
    61-292 Poznań

Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.