Opinie o MMR Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MMR Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MMR Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMR Group Sp. z o.o. w Gdynia

Firma taka sobie Nowy wpis

Firma taka nijaka niby miała być sympatyczna atmosfera a co do czego to jak wychodzisz mówisz "siema" to nikt ci nie odpowiada. Są też osoby które mają kij za głęboko (usunięte przez administratora)I tylko potrafią burczeć. Generalnie jak coś źle zrobisz bo błąd będzie wynikał z twojej pomyłki to pojadą ci po premii biorąc pod uwagę iż pracownik ze stażem +/- 10 lat również się myli i mu jakoś premi nie zabierają. W kadrach nic nie załatwisz bo osoba X ma ulrop zastępuje ją osoba Y więc kierujesz się do tej osoby i dostajesz informacje że ona nie jest od tego i musisz czekać aż osoba X wróci z urlopu, czyli taki korpo kabarecik. Na plus jest to że można się dogadać w sprawacw kiedy trzeba coś załatwić i potrzebujesz wolne lub przyjdziesz później, akurat w tym temacie nigdy nie robili pod górkę.

Oki Nowy wpis
@Firma taka sobie

Często w ogóle jakieś pomyłki się zdarzają? Wisi teraz oferta dla operatora urządzeń grawerujących i właśnie się nad nią zastanawiałem już wcześniej. Przy tym 10-cioletnim stażu oznacza to tyle, że trzeba sobie po prostu pozycje wyrobić i można normalnie pracować? Ta premia ile teraz wynosi i za co konkretnie mogę ja tracić, na co uważać?

@Firma taka sobie

No nie ma się jednak wpływu na charaktery innych ludzi. A firma robi cokolwiek, żeby atmosferę między pracownikami jakoś poprawić? Są jakieś imprezy wspólne dla pracowników czy coś w tym stylu?

Daniel Małek Nowy wpis
@Firma taka sobie

Dzień dobry, Podana informacja przez "Firma taka sobie" nie jest zgodna z prawdą. Premia nie była potrącana, a wynagrodzenie było wypłacone zgodnie z umową i ilością przepracowanych godzin. Jak zawsze zachęcam do rozmowy by wszystko wyjaśnić. Pozdrawiam!

W MMR GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ trwa rekrutacja na stanowisko Magazynier. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jagna

W ostatnim wątku było napisane wprost, że w firmie występuje raczej mała rotacja. Dotyczy to także produkcji? Upewniam się, bo mam przed sobą jedno z ogłoszeń lecz faktycznie ma ono chyba ze dwa lata. Czy możliwe, że były to ostatnie przyjęcia? praca była oznaczona na dwie zmiany, przy czym w benefitach znalazł się pakiet socjalny. Może ktoś opisać tegoroczny? Co mogło dojść do oferty i jaka ocena z pracy na produkcji?

Jaka atmosfera panuje w firmie MMR GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 25 lutego. Czy jest rotacja?

Karina Wojtecka-Czech

Dzień dobry, w firmie jest mała rotacja. Zatrudnienie najczęściej wiąże się z rozwojem Spółki. Zapraszam do aplikowania.

Firma MMR GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Operator Urządzeń Grawerujących. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex

Jak wygląda ścieżka kariery w MMR GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy trudno jest zdobyć awans?

Karina Wojtecka-Czech

Ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie dla danego stanowiska i zgodnie z rozwojem spółki. Wewnętrzne awanse są stosunkowo częstym wydarzeniem.

Sylwia
@Karina Wojtecka-Czech

Kolejny raz widzę wzmiankę na temat awansu wewnętrznego. Można wobec tego prosić o przybliżenie obecnej struktury spółki, żeby móc być na bieżąco?

@Sylwia

Dzień dobry, nie uważam, iż jest to odpowiednie forum do analizowania struktury firmy. W przypadku chęci zaciągnięcia informacji w tym zakresie zapraszam do osobistego kontaktu. Kontakt bezpośredni do mnie znajduje się na stronie www.mmrgroup.pl Pozdrawiam

Czy w M & MR Trading Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak.

Danuta
@Karina Wojtecka-Czech

Często takie rzeczy mają miejsce? Czy jednak stawiacie na pracowników z zewnątrz?

@Danuta

W pierwszej kolejności rozpatrujemy możliwość wewnętrznego awansu.

John

Czy nie jest dziwne, że w tej firmie co 3 miesiące szukają magazyniera? Dziwne, że nikt nie może się w niej utrzymać dłużej, co? Może, to taka polityka firmy? Obiecywanie gruszek na wierzbie a jak czas realizować to szukają nowego pracownika...

@John

Rekrutacje nie wynikają z rotacji a z rozwoju i większej ilości pracy.

Jakie mają benefity dla pracowników?

Czy rozmowa rekrutacyjna w M & MR Trading Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dawid

Nie po angielsku..

Dawid

Na jakie stanowisko

Seba

Pan Nowak wiele mówi szefowi same bajki tego jego słucha..dlatego 3 miesiące mowy pracownik i następny..tej firmie..

Seba

Słabe zarobki..brak rozwoju ..brak podejścia do pracownika .brak szefa każdym tam zadzi ..brak ludzi z pojęciem do pracy pan Nowak zero w głowie (usunięte przez administratora) .bez pojecia ..a potrafi bajki pisać i mówić..

Hej, dajcie znać jeśli byliście na rozmowie o prace bo nie wiem czego się spodziewać

Arni
@Michał

Pójdziesz to zobaczysz, rozmowa jak rozmowa. Też byłem.

Ilona
@Arni

@Arni, startowałeś na magazyniera? Ustaliliście stawkę, wziąłeś tę pracę? To są ważne informacje, a Ty je masz. Podzielisz się tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o MMR Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MMR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MMR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MMR Group Sp. z o.o.
  • Hutnicza 25 DE