Opinie o Exide Technologies SSC Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Exide Technologies SSC Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Exide Technologies SSC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exide Technologies SSC Sp. z o.o. w Poznań

Czy ktoś się orientuje co do stanowiska AR Reporting and Analytics Lead, szukam paru informacji. Głównie chodzi o zarobki, jest ktoś w stanie podać przynajmniej jakieś widełki zarobkowe na tym stanowisku? Widziałem, że firma posiada socjal oraz wypłacają jakiś bonus świąteczny i wakacyjny, o jakich pieniądz nowa?

Jason Pawlicki

Na tym dziale nie wiem ile dokladnie maja ale na pewno jest to poniżej sredniej, bez wzgledu na twoje doswiadczenie tak naprawde, wynegocjowac sie raczej nie da bo maja okreslong budzet na to stanowisko, dodatek wakacyjny przysluguje kazdemu zatrudnionemu na umowe o prace i warunki no to trzeba zlozyc deklaracje o osiaganych dochodach to tam standard i jesli chodzi o inne warunki no to musisz byc na urlopie minimum 10 dni pod rząd. Dodatkowych premii w roku nie ma, jest raz w roku podwyzka ""inflacyjna"" gdzie w ttm roku to bylo indywidulanie rozpatrywane ale kazdy dostal podwyzke miedzy 5-7% mimo ze inflacja za rok 2022 wynjosla ponad 14% takze smiech na sali. Dodatkowo wspomniec musze ze pracownicy SA dostali 14,4% podwyzki podczas gdy pracownicy ssc ((usunięte przez administratora)) dostali (usunięte przez administratora) w postaci 5-7% takze widac w jakim mniemaniu maja pracownikow ssc

W nowym ogłoszeniu na AR Accountant znalazłem wzmiankę o współfinansowaniu szkoleń. Chętnie poznałbym bliżej zasady tego współfinansowania. Firma je opłaca procentowo, czy do określonej kwoty?

Janusz H Nowy wpis

Ciężko podac widelki, jest to raczej poniżej średniej na rynku. Firma posiada socjal, juz mowie, dodatek wakacyjny to jakies 500-600zl i tak samo wyglada sprawa z bonusem swiatecznym - slabizna generalnie jesli mialbym porownywac inne firmy

@Janusz H

Na tym dziale też koło 4 koła na rękę tak jak pisano niżej? Czy jednak coś więcej można wynegocjować? Mam już nieco doświadczenia, więc chciałabym żeby to było chociaż adekwatne. A ten dodatek wakacyjny każdemu przysługuje, trzeba jakieś specjalne warunki spełnić? Oprócz bonusu świątecznego trafiają się w ciągu roku dodatkowe premie?

Jason Pawlicki Nowy wpis

zarobki poniżej przeciętnych jeśli chodzi o to miejsce, zarobki na twoim stanowisku oscyluja u nas okolo 4000-4400 na rękę, patrząc po innych firmach jest to bardzo malo, generalnie pracownicy ssc są tanią siłą roboczą w tym miejscu, podwyżki roczne pracownicy SA dostali tyle ile inflacja 14,4% a my dostaliśmy indywidualne stawki gdzieś tak 5-7% także widać nastawienie do nas z góry, generalnie ta firma jest spoko zeby sie tu chwilę zatrzymać i szukać lepszej pracy bo o to nie trudno, jest duża rotacja jesli chodzi o SA i o SSC, średnio co 1-2 tygodnie słyszę że ktoś odszedł lub odchodzi, współpracownicy raczej wszędzie myślę że życzliwi jesli chodzi o SSC

@pracownik

Na jakim stanowisku można zarobić te 4000-4400 zł na rękę? Bo usunęli poprzedni wpis i nie wiem. Czym spowodowana jest ta duża rotacja? Pracownicy odchodzą ze względu na zarobki? Może atmosferę? Czy może jednak są zwalniani odgórnie?

Kamil Ślimak

Nie wiem dlaczego usuneli poprzedni wpis skoro bylo to pytanie na temat zarobków. Natomiast odpowiadajac na twoje pytanie, nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi ale te 4000-4400 dostaja ludzie w SSC glownie na kazdym stanowisku junior/mid w roznych teamach na rozne rynki, pracownicy odchodza glownie ze wzgledu na zarobki wlasnie i generalnie slabe traktowanie pracowników przez górę,

Firma średnia, zarobki jakoś z dolnych warstw, atmosfera ok. Trochę kiepska lokalizacja - na wschodzie poznania. Generalnie kiepsko na tle innych SSC w Poznaniu.

Czy rekrutacja na stanowisko AR Reporting and Analytics Lead w firmie Exide Technologies SSC Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Co sądzisz o atmosferze w firmie Exide Technologies SSC Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Zatrudniaja bez doswiadczenia team ledaerow szok. Szok kogos mocno pogielo u gory

Magda

Hej! Chciałem złożyć cv, czy ktoś napisze krótką opinie o tej firmie ?

Minka
@Magda

Centrum niewielkie, zarobki takie jak wszedzie. Ale świetna atmosfera, ludzie pomocni i dobrze się pracuje

Neo
@Magda

Jeśli chcesz pracowac w firmie o międzynarodowym profilu, dostawać duzo zadań - nudnych, malo zarabiac, dostawac roczne cele i je realziowac za darmo, poszerzać swoją wiedzę na systemie którego nikt nie uzywa w XXI wieku, uczyc sie psychologii ludzkiej i technik manipulacji, a takze stracic poczucie wlasnej wartosci - co jest niezbedne w oczach przełożonych. To zapraszamy. Aha dla przełożonych liczy sie tylko target. Jesli zachorujesz na raka - 1sze zmartwienie bedzie kto za ciebie zrobi prace i czy w szpitalu możesz pracowac. Niestety to nie żart.

@Minka

A czy dzisiaj jest inaczej, coś się zmieniło? Pracujecie zdalnie?

O kurde
@Neo

Masakra ze mozna po znajomosci awansowac. No i jesli to prawda ze dla szwfow target wazniejszy niz zdrowie to tez im zycze problemow ze zdrowiem

Edyta
@O kurde

można więcej informacji na temat tych targetów? jak są ustalane, jak w praktyce wygląda ich osiąganie i jakie są tu średnie normy?

Pracowałam w SSC i bardzo mi się podobało. Wiadomo, były niektóre osoby (usunięte przez administratora)i zarozumiałe, ale większość bardzo sympatyczna. Fajna, luźna atmosfera, dobra kawka z ekspresu. Zarobki może bez rewelacji, ale też nie tragiczne.

Irena

Tak z ciekawości postanowiłam poszukać jakichś ofert pracy od firmy Exide Technologies SSC. Na jednej z bardziej znanych stron udało mi się znaleźć jedynie jedną ofertę - aktualnie chcą zatrudnić Accountant with German. Czy ktoś z Was wie, jaki jest, oczywiście mniej więcej, zakres obowiązków takiego pracownika?

Dagmara

A jakie tam macie umowy?

Sylwia B.

Atmosfera z onsite team jest fatalna, da sie przezyc za wyplate :) ale niestety niekorzystne umowy lojalnościowe przy pojsciu na studia. Nadgodzimy to norma. Co chwilę dostaje nowa niewyszkolona osobę. Brak zycia prywatnego.

Zosia

Nikomu nie polecam tej firmy. To jest typowe korpo ze wszystkimi wadami ale brakiem zalet typowych dla takich realizacji. Macie cele, KPI plany roczne, półroczne ale brak jest premii za ich realizacje. Nie ma premii rocznej itp. Nie ma zadnych motywatotorow. Za to jest zmuszanie do ciągłego rozwoju (firmy) i zastraszanie przez on site team - człowiek czuje sie tutaj jak prawnik, ktory musi sie tłumaczyć francuskim oddzialom dlaczego nie jest (usunięte przez administratora) System jest przestarzaly - DOS sprzed 40 lat dla którego support nie istnieje bo już nie żyje. Ludzie fałszywi, zwl. Przelozeni - jedno obiecaja, drugie robia, trzecie myślą. Najgorsze ze stosuja bezczelne techniki perswazji i wywierania wpływu, takie propagandowe NLP. Czesto usłyszycie tez z ich ust prywatne opinie na wasz temat, nikt im nie podskoczy, podwyzki zadnej nie dostaniecie nigdy, macie sie cieszyć ze możecie tu pracować. Ogolnie praca tu marnowanie zycia i swojego potencjału co jest tym gorsze ze srednia wieku tutaj to 24 lata, a więc ludzie których powinna nieść ambicjaw drabinie sukcesu - niestety sukces osiagaja ci co sprawnie lawiruja i milcza, a zatem korposzczurki. Niestety dla nich - nikt ich nie szanuje. Ciagle doklad

Eheprod

Nie polecam nikomu. System z lat 70tych mentalnosc tez. Zamordyzm nikt nie liczy sie z twoim zdaniem ani zdrowiem. Ludzie ochodza np zostaje 1 osoba na dziale i dopychaja to przerazonymi prlatylantami lub juniorami. Firma sie sypie, podwyzek nie ma a zarzad zoata pod dywan. Codzienne obelgi obrażanie i brak szacunku od on site team to standard wtoruja im przelozeji w obawie o swoja prace.

Chętna do pracy

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej? Jak wygląda SSC tzn ile jest działów. Od kiedy istnieje SSC? Pracujecie na SAP?

Marcin gł
@Chętna do pracy

Wolne żarty - pracujemy na starym dosie z ktorego sa porty excelowe. Dzialy sa AP AR GLale itak jest to pomieszane i robisz wszystko bo góra niczego tam nie ogarnia. Moga ci narzucić pełno zadan i nie obchodzi nic nikogo a jak sie nie wyrabiasz, na pomoc gory nie licz. Gora trzyma stronę on site team czyli zachodu i trzęsie sie o stolki Zarobki sa zenujaco niskie i zawsze znajdzir sie powod by nie dac ci podwyzki - bo nie masz pelnego etatu tzn obowiązków nie masz na pelej etat, bo robisz błędy, bo nie dajesz nic od siebie i tak np na juniorze dostaniesz na rękę 3300 zl i będziesz tak miala 10 lat. ;) az sama odjedzidsz wtedy na twoje miejsce dadza pol praktykanta

Iwo

Jakieś informacje o pracy, atmosferze i zarobkach mógłby ktoś wrzucić na to forum. Ludzie szukają tego

Hania
@Iwo

Zarobki niskie, pracujesz na dosie, zadnych podwyzek do konca kariery. Sciezka kariery nie istnieje. Management z papieru - trzesa sie o wlasne stolki, za to dla nas sa depspotami. Styl zarzadzania ze średniowiecza. Dziewczyna odeszła bo dostala depresji - zwolnienie lekarskie. Wszystko przez zamiatanie problemów pod dywan, nikt tu nas nie slucha.

Iza

Nie szukają studentów ?

Pracowałem szkoda zdrowia ołów kwas itd A jak już myślisz że będziesz tam pracować i dostaniesz umowę to możesz się leko zdziwić A jak Cię przyjmują to tak pięknie rozmawiają z Tobą dlatego piszę jak tam jest A to że nie dostałem umowy mimo starań i uczciwej pracy to nawet lepiej A ci co Cię oceniają po okresie próbnym to Cię widzą tylko jak obijasz kartę więc gdzie tu logika lepiej zatrudnić Ukraińców liczy się liczba ludzi A to że nic nie robi to już jest ok dlatego radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem tam pracy pozdrawiam nieogarniete kierownictwo z montażu razem z mistrzem zmiany...

@Minka a firma podzielona jest jakoś na działy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies SSC Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies SSC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies SSC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies SSC Sp. z o.o.?

Exide Technologies SSC Sp. z o.o.
  • Gdyńska 31/33
    61-016 Poznań

Exide Technologies SSC Sp. z o.o.