Opinie o Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o. w Łódź

Adela Nowy wpis

Chcę wziąc udział w kolejnym naborze na Key Account Managera, nie spieszy mi się do zmiany pracy, ale tak orientacyjnie - dajcie znać, czy często szukają osób na stanowisko i jak wyglądają te atrakcyjne według firmy warunki premiowe:)

konrad Nowy wpis

witam nie polecam tej firmy nie wypłaca należności nie polecam tej firmy do współpracy jak i podjęcie pracy całkowity negatyw (usunięte przez administratora) uważajcie na tą firmę i dodam ze jest nie wypłacalny

Kamil Nowy wpis

Przestrzegam nie podejmować żadnej współpracy z tym pseudo biznesmenem! Problem z odzyskaniem swoich pieniędzy!

Janek Nowy wpis
@Kamil

No właśnie były już wpisy na temat słabych finansów. Ty na jakiej zasadzie współpracowałeś? Jako pracownik czy podwykonawca? W ogóle firma nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi? Wiesz coś na ten temat?

Dominika

A ja wyczytałam, że pieniądze podobno zostały po rodzinie rozdane to jakim niby sposobem z niczego pobrali?

Maciek
@Dominika

Witam, z tego co zrozumiałem to zajęli część wynagrodzenia i rachunki bankowe i stad mi zwrocili kase.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Handlowego w firmie Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Trochę tu wpisów o niewypłacalności firmy, ktoś wie o kogo chodzi? Pracowników czy kontrahentów?

Luk
@Ewa

Nie płacą kontrahentą. Sobczyński to przystępca nie przedsiębiorca. Pieniadzie rozpisane po rodzenie nic do ściągnięcia. Na zenaniach stwierdza ze zarabia 2k miesięcznie i nie ma z czego oddać a firma rośnie 50 samochodów, (usunięte przez administratora)

M.transport

Tragedia. Odradzam współpracą z ta firma. Nie placa za zlecenia, później jedynie unikaja telefonow oraz wiadomosci.

@M.transport

Jak unikają telefonów to może warto podjechać bezpośrednio do firmy i się rozliczyć. Próbowałeś albo zgłosiłeś to gdzieś? Bo przecież miałeś umowę, nie?

Joanna

Faktycznie udaje się coś odzyskać? Ile to zajmuje?

Przewoznik

Uwaga Przestrzegam przed współpraca z firmą jaropl Jarosław Sobczyński. Właściciel to nie jest przedsiębiorca tylko (usunięte przez administratora) który od początku pilnuje swojej ofiary. Proszę, aby każdy zastanowił się przed podjęciem współpracy z tym człowiekiem. Moje doświadczenia związane z jar polem uświadomiły mnie , że wszystkie słowa, które były wypowiedziane przez p Jarosława były sprzeczne z prawda. Na dzień dzisiejszy mam wygrana sprawę w sądzie natomiast nie ma możliwości odzyskania pieniędzy, ponieważ pan Sobczyński zataja swoje dochody oraz cały swoją matatek poprzepisywał na rodzinę tym samym, uchylając się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje czyny. PS, jeśli usłyszałeś/aś, że pieniądze nie dotarły, ponieważ musiało coś wydarzyć się w banku lub że przelew już został wysłany, a pieniędzy ciągle brakt to radzie od razu przestać jeździć dla tej firmy, ponieważ te pieniądze nigdy nie najdą się na Państwa koncie. Pozdrawiam Pana Jarosława Sobczyńskiego i czekam na moje pieniądze.

Grażyna
@Przewoznik

Straszna sytuacja... Właściwie taki zaułek. Wygrałeś sprawę w sądzie a nie ma szansy żeby odzyskać kasę, to straszne! Co dalej będziesz z tym robił? Jestem bardzo ciekawa.

@Przewoznik

Rozumiem twoje niezadowolenie, bo brak zapłaty to duża niedogodność. Jeśli wygrałeś sprawę w sądzie to czemu nie możesz odzyskać kasy? Serio firma nie posiada żadnego majątku?? Nie można się dogadać?

@Wojciech

Nie nie posiada, nikt nie odzyskał pieniedzy

Przewoźnik
@Przewoznik

Współpracujemy z Jarpolem i nie narzekamy, zawsze na czas i konkretnie. Pewnie Pan cos przeskrobał a teraz wylewa Pan żale

@Przewoźnik

Myślisz że można coś przeskrobać? Na jakiej zasadzie ta współpraca? Często macie przez nich zlecane przewozy? Stawka jest dobra?

Kris
@Wojciech

Nie można bo nie ma z czego ściągać długów.

Ap
@Przewoznik

Zero odpoczynku dwadzieścia godzin na dobę jedziesz stałe przeladowany ałtami to skróty nie polecam jeździć u Jarka Sobczynskiego

Dominika
@Kris

No ale co w takiej sytuacji? To się poważnie może odwlekać latami? Dochodzi w tego typu sprawach do jakiś przedawnień może?

Irek

@Jarek a często takimi przeładowanymi autami trzeba jeździć ?

Ap
@Irek

Cały czas

Podwykonawca

Jak najbardziej polecam firme jarpol Współpracuje z jarpolem ponad 3 lata Solidna firma Spedytorzy bardzo pomocni i ogarnieci

kochanek jarka
@Podwykonawca

Jarpol to cudowna firma. szef tej firmy jest chyba wynikiem eksperymentu medycznego a jego szwagier super spedytor Tomaszek potrafi załadować na busa 2,3 tony i twierdzi że jest ok. Nie wspomnę o nie zapłaconych fakturach i likwidacji sp z.o.o. Samochody szroty proszące się o ze złomowanie. Wszystkie pozytywne wpisy piszą oni sami. Jeżeli ktoś zamierza podjąć jakąkolwiek współpracę z tym towarzystwem niech najpierw się trzy razy zastanowi, dotyczy to również tych pseudo uroczych pań z biura, tj jedna wielka rodzinna klika

Dymek
@Podwykonawca

Spedytorzy Nie ogarnięci przez tel odbierzemy przesyłkę w ciągu 2-3 dni dzwonisz na 4 to tekst to chyba kolega załatwiał zapytam .Odpowiedź będziemy w Pon czyli od zlecenia minęło 7 dni i dalej nikogo nie ma.Firma (usunięte przez administratora). A przypominam nie robią za darmo

Dymek
@kochanek jarka

Pisze z postu poniżej cytuję odbierzemy w poniedziałek do tej pory nikt nie raczył nawet zadzwonić w celu poinformowania mnie że paczki nie odbiorą minęło 3-4 tyg.Podkreślam nie jestem kimś z konkurencji czy zazdrośnikiem tylko kurła nie rozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym klijent nasz Pan sam nie raz zwracałem zaliczki parę razy przez właśnie Tą firmę bo ile ktoś może czekać na towar jak wpłacił zaliczkę.

Norbert

Jestem kierowca w tej firmie od 4 miesiecy Admosfera jest fajna wynagrodzenie jest na czas auta zadbane

Jarek
@Norbert

Auta tak zadbane że sam szef i jego wielki zastępca Tomaszek nie chcą w nie wsiąść. Posłuchaj Sobczyński jak się dowiem że któryś z twoich kierowców miał wypadek super sprawnym autem i w dodatku był przeładowany to będę zdążył ten temat aż cię waszą za kratki.

Winstonn

Kolega

Ojej. Pewnie wszyscy wiedzą że Sobczyński był kierowcą zawodowym TIR. A czy pochwalił się jak po rozwaleniu beczki wysłali to z roboty i otworzył Jarpol? Żałosny facet nie polecam nawet znajomości z tym człowiekiem a co dopiero współpracę z nim.

Kolega
@Kolega

Przepraszam miało być jak to wylali z roboty. Takim był kierowcą ja szefem firmy.

Przedsiębiorca

wszystkich oszukanych przedsiębiorców a także kierowców mających cokolwiek wspólnego z Jarpol Jarosław Sobczyński Sp.z.o.o proszę o kontakt na email oszukani.jarpolspzoo@hotmail.com

Tajemniczy

Bylem i nich kierowca , za ostatnie 2 miesiace dostalem zaledwie 1500 zl wyplaty , nie wyplacalne (usunięte przez administratora)

Muminek
@Tajemniczy

Czy jest więcej oszukanych kierowców pytam bo zamierzam się tam zatrudnić

kochanek Jarka
@Tajemniczy

na olx ponownie szuka naiwniaków za kółko

Dorota
@Tajemniczy

@Tajemniczy, to słabe. Odpiszesz, czy wcześniej faktycznie miałeś te stawki 150-210PLN w zależności, czy kraj, czy zagranica?

NFJ
@Dorota

Teraz firma oferuje 100 netto dniówki za kraj i 150 za Europę, kpina jakaś.

Pawel
@Tajemniczy

Co za gupoty piszesz Jak mogles odebrac 1500 za 2 miesiace jak firma rozlicza sie z kierowcami do 10 kazdego miesiąca Po co pisac takie (usunięte przez administratora)

Norbert

Z tego co wiem to kazdy kierowca ma swoje auto. firma ma swoj serwis wystarczy zglsc usterke i naprawiaja oprocz tego auta sa nabierzaco tez kontrolowane. Moja renowka ma 1.5 roku wiec nie jest stara Spodzewam sie ze osoby ktore narzekaja na auta w tej firmie sa pseudo kierowcami którzy jak im sie spali zarowka to musza na serwis jechac. Jesli chodzi o przeladowani aut to ja najciezej mialem 1400 kg

podwykonawca
@Norbert

powiedz Sobczyński ilu ludzi oszukałeś razem ze swoim szwagrem mając sp z.o.o ? 10 może 20-stu czy więcej? Ile kasy jesteś dłużny podwykonawcom? Te opinie na Trans Eu to oni sobie wymyślili? Pewnie nie masz lustra albo się celowo nie przeglądasz, bo widząc taką gębę można dostać obrzydzenia. Oddaj ludziom pieniądze i zmień nazwę firmy a nikt nie bedzie tu zaglądał

Figaro

Polecam spedycje jarpol jarosław sobczyńsk Pracownicy znaja sie na swojej pracy Projekt caly bez problemowo zakonczony Polecam

pawel

jeżdżę dla jarpola 2 miesiąc i jak na ten okres gdzie jest ogólnie ciężko to nie mogę narzekać koła się kręcą codziennie oby tak dalej

Jarek
@pawel

Ilu ludzi oszukałeś do tej pory ? Jesteś Jarkiem czy Tomkiem? Nigdy już nie napiszę pozytywnej opinii na wasz temat. Nazwę firmy moźecie zmienić ale NIP u nie. Nie potraficie się rozliczyć z oszukanymi przez was podwykonawcami. Cały wasz zespół to skupisko (usunięte przez administratora)

Oby dalej tak bylo

Norbert

Fajne warunki pracy sa co wekennd w domu jestem

T54

Nie polecam auta szrot strach jeździć

Zostaw merytoryczną opinię o Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.?

Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Grabińska 39
    92-780 Łódź

Jarpol Jarosław Sobczyński Sp. z o.o.