Opinie o Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

ddd Nowy wpis

DZIEŃ DOBRY MOJA OPINIA NA TEMAT Medi - Raju jest negatywna ponieważ byłem na pobraniu krwi to jest tragedia pielęgniarka nie potrafiła pobrać krwi,panie rejestratorki chodzą w bardzo krótkich fartuszkach jak by pracowały w domu publicznym,zaś dyrektor nie zwraca na to uwagi ,a co chodzi do kolejki to masakra czekałem prawie godzinę ,moim zdaniem to powinno się wymienić cały personel wraz z panem Bachalskim dyrektorem tejże placówki nie polecam tej przychodni nikomu.W środku jest bardzo ciepło nie ma nawet najtańszej klimatyzacji,

Sylwia

Widzę tu niezadowolenie z rejestratorek medycznych. A może szukają kogoś na to miejsce? Ja jestem chętna ale oczywiście za godziwą płacę. Może ktoś z Was wie, jakie one tutaj są?

ddd Nowy wpis
@Sylwia

18złotych na godzinę,lub 20 zł na godzinę.

Czy w Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

pacjent Nowy wpis

Miałem zamiar skorzystać z usług lekarskich w Medi-Raj. Dzwonie raz, drugi, dziesiąty i co? I nic ! chyba mają zepsuty telefon albo mają dzwoniących gdzieś. Poszedłem więc osobiście a tu miła niespodzianka. Kobieta w rejestracji na pierwszym piętrze ma chyba serce na dłoni. Spokojnie, z uśmiechem na twarzy wszystko mi dokładnie wyjaśniła, zaproponowała możliwe terminy wizyt. Muszę przyznać że dawno, w przychodni nie spotkałem się z tak ciepłym nastawieniem. Poczułem się jak ktoś wyjątkowy i mam nadzieję, że zaplanowana wizyta lekarska nie zepsuje tego wrażenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
Wojtek

Super miejsce

Olala
@Wojtek

Jeżeli tu wszystko tak działa rzetelnie jak w każdej firmie ,którą prowadził Pan Bachalski to nic dziwnego , że pacjenci traktowani są jak przedmioty do nabijania kasy .

Daria

Zarejestrowałam się do lekarza rodzinnego przez internet, do czego przychodnia zachęca na każdym kroku. Otrzymałam potwierdzenie rejestracji, z nadanym numerem. Następnego dnia otrzymałam maila z informacją o przesunięciu wizyty na kolejny dzień. Bez uzgodnienia i ustalenia, czy nowy termin mi pasuje. W rozmowie telefonicznej pani z rejestracji poinformowała mnie, że na moją godzinę zapisano innego pacjenta oraz że pacjenci, którzy rejestrują się telefonicznie mają pierwszeństwo. To po co jest rejestracja online?

Lukas

Chciałem zaszczepić się czwartą dawką szczepionki przeciwko covid-19,rejestracja w tej placówce (Mediraj Gorzów ) poszła gładko. Wyznaczono dzień i godzinę. Byłem bardzo zadowolony, czar prysł po przybyciu w wyznaczonym terminie. Okazało się że placówka rejestruje na tą samą godzinę wiele innych osób więc utworzyła się koleją. Same starsze osoby., czyżby szefostwo tej placówki ogarnęła "żądza pieniądza",bo skoro przyszli to i tak zostaną. Odradzam szczepienie się w tej placówce,no chyba że ktoś lubi posiedzieć w poczekalni.

@Lukas

Co "żądza pieniądza" ma do tego, że umówili wszystkich na tę samą godzinę? To nie bardziej jakaś dezorganizacja lub brak pomyślunku o komforcie pacjenta? Przecież i tak by każdego zaszczepili raczej?

@Marta

"Żądza pieniądza" ma do tego to że za każdą wykonaną szczepionkę NFZ płaci,więc lepiej wykonać ich więcej. A co do organizacji to przypominam że to już czwarta dawka i powinni wypracować jakieś procedury w dodatku że wyznaczają konkretną godzinę,był czas na to. Przy poprzednich szczepieniach nie było lepiej.

@Lukas

A to nie wiedziałam, że kasę z tego mają, myślałam, że to pomoc dla ludzi jest. :( Czyli oni tak właściwie tracą jeśli ktoś się zapisał a jednak nie przyjdzie?

@Marta

Tego nie wiem czy tracą,na pewno mają płacone za każdą wykonaną szczepionkę tak jak każdy inny punkt podsjący szczepionki.

A.w.
@Marta

Nie tracą. Zapisana byłam z mężem, z przyczyn od nas niezależnych nie dotarliśmy. Godzinę po terminie ustalenie na infolinii nowego nie było możliwe... Bo w systemie widnieliśmy jako zaszczepieni! Kasa wzięta....

@A.w.

czyli co się stało z nimi? I jak mogli być Państwo tak wskazani w systemie, to te dane poszły teraz gdzieś dalej? Jak taką sytuację można z centrum wyjaśnić, kto za to tutaj jest tak właściwie odpowiedzialny?

Maja

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Rejestracja przez internet ,wizyta umówiona bez problemu i czekania

@Maja

I wszystko jeśli chodzi o obsługę ich strony jest bezproblemowe i czytelne? Nikt nie miał może z tym problemu?

Ktosik

Od kiedy pracuje większość Ukrainek telefony nie są odbierane jeśli już ktoś odbierze to usłyszysz nie rozumie mów po ukraińsku. Więc trzeba chodzić do placówki żeby się zapisać gdziekolwiek. Jak już się zarejestrujesz i czekasz na daną godzinę to przyjdzie Ukrainiec i próbują go wepchać nie zapisanego bez kolejki. Więc w medi raju żądza Ukrainki kompletnie nie znające polskiego lub kilka słów. Wpychają swoich bez kolejki a telefony nie odbierane lub odbierane i odkładane bez słowa. A właściciel pewnie ma to gdzieś. NIE POLECAM NIKOMU NAWET WROGOWI

Zuzanna
@Ktosik

A czy została gdzieś zgłoszona ta sytuacja? Przecież każdy ma takie samo prawo do terminów, a nie, że po "znajomości" ktoś będzie miał szybciej termin załatwiony..

Halbor

Z całą stanowczością nie polecam tej placòwki. Założyłam holter ekg, ktòry miał monitorować moje serce przez całą dobę do godziny 10 rano. Kosztował 167 zł. Holter wyłączył się o 1 w nocy. Nie wiem czy bateria się zużyła, czy podczas snu coś nacisnęło się. Gdy zgłosiłam to ,pani z recepcji, która pojawiła się w gabinecie zwracając się do mnie bezosobowo arogancko oświadczyła mi, że samo nic się nie wyłancza I że to nie jej problem!!! Gdyby przynajmniej pouczono mnie, że nie powinnam spać tylko pilnować aparatu, to tak bym zrobiła,bądź wynajełabym stròża mojego snu, ktòry pilnowałby, żebym we śnie nie nacisnąć źle zabezpieczonego wyłącznika. Tak reasumując, za połowę zapisu, zapłaciłam jak za cały I wyszłam z wielkim niesmakiem, bo niegrzeczność tej pani była skandaliczna I psuje opinię tej placòwce, odstraszajác pacjentòw. Ja z powodu tego wydarzenia napewno tam nie wròcę I nie polecę nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.?

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Górczyńska 17
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 9721190768 REGON: 300904710 KRS: 0000322377

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi Raj Sp. z o.o.