Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.

Opinie o Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.

Adrian

Jestem właśnie po montażu okien.Okna cudne profil veca spectra z firmy Petecki.Monteży solidni .1 okno ponad 400 kg robi wrażenie.Mega sprzęt mają.Mini żuraw dla dużych chłopców.Operator 1 klasa

Niezadowolony
@Wulkan

Oczywiście, u mnie to samo... Montaż został wykonany niepoprawnie, umywają ręce, wykręcają się. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Joanna

Zakupiłam w firmie Super Drzwi stolarkę do nowopowstałego domu (okna, drzwi, brama garażowa). Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Monterzy od okien i drzwi wykonali dobra robotę szybko, sprawnie i solidnie. Na druga ekipę od bramy garażowej również nie mogę narzekać. Polecam.

maria_rk
@Joanna

Mam zupełnie inne doświadczenie. W dniu 21.03.2019 roku zawarliśmy umowę na montaż drzwi( salon SUPER DRZWI , Katowice , Al. Roździeńskiego), która miała być zrealizowana w ciągu max. 8 tygodni czyli do dnia 15.05.2016. Jest 1.07.2019 a drzwi jak nie było tak nie ma. Nie mamy nawet wyznaczonego terminu realizacji. Na pisemne wezwanie odpowiedzieli nam, że możemy dochodzić swoich praw w sądzie. Nie polecam.

W ogłoszeniu dla Montera stolarki drzwiowej pisali wcześniej o elastycznym grafiku i tym, że możliwe są nadgodziny. ich wymiar będzie nieograniczony czy jednak trzeba czekać na jakaś okazje by jeszcze więcej sobie dorobić do wypłaty?

Adrian

maria_rk
@Adrian

Mam zupełnie odmienne doświadczenie. W dniu 21.03.2019 roku zawarliśmy umowę na montaż drzwi( salon SUPER DRZWI , Katowice , Al. Roździeńskiego), która miała być zrealizowana w ciągu max. 8 tygodni czyli do dnia 15.05.2016. Jest 1.07.2019 a drzwi jak nie było tak nie ma. Nie mamy nawet wyznaczonego terminu realizacji. Na pisemne wezwanie odpowiedzieli nam, że możemy dochodzić swoich praw w sądzie. Nie polecam.

Wulkan
@maria_rk

Ta firma to jeden wielki przekręt, robili montaż u moich znajomych, oczywiście jest mocno spartolony, teraz wszyscy w Superdrzwi umywają ręce.

Niezadowolony Nowy wpis
@Wulkan

AAA Nowy wpis

Co o aktualnych szkoleniach dla monterów wiecie? widziałam ten komentarz gdzie klient się na niego akurat skarżył. Chłopak już trochę zna się na rzeczy i będzie czegoś na drobienie szukał. Czy praca będzie tutaj wtedy dostępna? I czy by się podszkolił od razu? Nie widziałam w ogóle ofert w internecie. Czy aktualni pracownicy mogą mi napisać jak się rekrutowali? Skąd był sygnał?

Piotr Nowy wpis

Super montaż, profesjonalizm w każdym calu????

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Monter stolarki drzwiowej? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Gabriela

Jakiś czas temu było ogłoszenie na pracę biurową w logistyce. Czy pracują tam jakieś kobiety, myślicie że warto jeszcze pytać o to, czy nie znajdzie się praca? Jak są panie traktowane w tej branży w firmie, na równi? Mam na myśli zarobki chociażby między kobietami a mężczyznami.

Bartek

Odwiedziłem salon w Krakowie w celu zakupu drzwi wejściowych i wewnętrznych ponieważ polecił mi kolega niestety nie zastałem pani z polecenia tylko pana który wydaje się niezainteresowany sprzedażą Salon jest ok ale pracownik koszmar

Bb_kr

Byłem ostatnio w Salonie w Krokusie sprzedawca doradził mi bardzo dobre drzwi stalowe do mojego domu na pewno wroce na kolejne zakupy drzwi wewnętrznych pozdrawiam również Pana Sylwka :)

Zofia
@Bb_kr

No to super! Też czegoś szukam. Ile zapłaciłeś za te drzwi stalowe? Orientujesz się jak ceny wypadają na tle rynku?

Krzysztof88

Byłem w salonie w krakowie Pan cały czas gadał przez komórkę jak spytałem o drzwi zewnetrzne pokazał mi palcem gdzie są katalogi porazka

marek

Nie polecam "superdrzwi". Drzwi zamówione w czerwcu, po 8 tygodniach okazało się, że "zapomnieli" złożyć zamówienie w fabryce i to jeszcze Pan bezczelnie kłamał że to porta ma opóźnienia w produkcji. Po rozmowie z porta okazało się że zamówienie złożone przedwczoraj. Wyjdzie na to że drzwi dostanę po 3.5 miesiącach. Firma chyba jakaś garażowa z niekompetentnymi ludźmi.

Agnieszka
@marek

Każdemu zdarzają się błędy. Czemu zainteresowałeś się drzwiami dopiero po 8 tygodniach? taki czas realizacji Ci powiedzieli czy co?

Kolo

Nie polecam tej firmy oraz monterow

nie zadowolony
@Kolo

Ja też nie polecam, nie dotrzymują terminów a montaż niedbały.

Dorota
@nie zadowolony

A co montowali i jaka obsuwka była? Jakoś to wyjaśniali może? Zastanawiam się co było powodem obsuwki

Bartek

Parę dni temu byłem w ich salonie w krakowie poprosiłem o wycenę bramy i drzwi Pan w okularach odprawił mnie z kwitkiem ponieważ wczesniej zadałem pytanie przez Facobook i ponoć nie jestem jego klientem GRATULUJĘ PODEJŚCIA DO KLIENTA

Leszek
@Bartek

Nie wierze, naprawdę? Przecież w ten sposób traci się klientów. Chociaż wytłumaczył ci czemu nie uważa cię za swojego klienta, bo zupełnie się pogubiłem.

Ta firma to banda (usunięte przez administratora) wciskają ludziom drzwi uszkodzone fabrycznie.Nie stosują się do prawa reklamacji

Leszek

Każdy musi się stosować do prawa reklamacji. Zawsze możesz się zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta. Nie widziałeś przy montażu że drzwi są uszkodzone? Bo już na tym etapie chyba można wyłapać że coś jest nie tak.

Grzegorz

Pani Ania mistrzostwo świata Kraków kobieta zna się na wszystkim Jeżeli zakupy drzwi okien bramy to Mega Polecam

Chcialam poprosić o wycenę drzwi i bramy ale po rozmowie z osobą pracująca w tej firmie dochodzę do wniosku że nie warto chłopak nic nie wie i jeszcze bezczelnie próbuje wziąć dane że prześlę jak się dowie

Zakupiłem w Super Drzwiach drzwi do domu z Parmax. Solidna marka, profesjonalny montaż, wszystko terminowo, polecam

Marecki

Chciałbym bardzo podziękować pracownikom Superdrzwi w Katowicach. Są profesjonalistami początkowo przyszliśmy z żoną do tego salonu, aby zobaczyć, jakie modele drzwi będą nam odpowiadać. Decyzję o zakupie podjęliśmy jeszcze tego samego dnia. Wybór drzwi, który jest w tym sklepie, nie wiele firm może zaoferować, uwierzcie mi, moja żona i ja byliśmy w wielu sklepach . Wszystkie pytania, które mieliśmy, zostały wyjaśnione. Dotrzymany zostały również terminy dostawy i montażu. Z pewnością będę polecał tę firmę moim znajomym firma na 6+

Mati

Jestem bardzo zadowolony wymiana drzwi przebiegła rewelacyjnie od zamówienia do wykonania usługi 4 tygodnie a zapowiadało się 6 tygodni z umowy. Profesjonalna ekipa montażowa czysto i estetycznie wykonali usługę Polecam ! Prezent mikołajkowy dzięki Superdrzwi????

JMJM

Bardzo dobre cena jak na tak wysoką jakość usługi, pełen profesjonalizm i super kontakt. Zdecydowanie polecam ⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Grzegorz

Przedstawiciel mówił ze po zaliczce druga wpłata po montażu niestety nie przeczytalem umowy, okazuje sie ze ma byc wplata przed montazem, wysylaja sygnalki i smsy aby wplate dokonac, po czym nie odbiera nikt telefonu gdyz nikogo w biurze nie ma dowiaduje sie ze wszyscy na urlopie lacznie z prezesem, wplacilem kwote wedlug umowy, po 3 dniach nadal nikt nie umie potwierdzic czy wplata do nich doszla, mam czekac grzecznie na powrot prezesa z wakacji nikt oprocz prezesa nie ma wgladu do konta firmowego , mimo wplaty nadal nie ustalony termin montrazu urlop mi sie konczy obiecywali montaz w tym czasie i lipa... odradzam wszystkim korzystanie z tej firmy szkoda nerwów tym bardziej ze wiele profesjonalnych firm jest w internecie gdzie sa same pozytywne opinie. na infolini pracownicy maja problem nawet aby sie przedfstawic nazwiskiem z kim rozmawiamy. polecam takze kazdemu kto skorzystal z uslug tej foirmy aby sie nie dal i skladal oficjalnie przez rzecznika konsumentow reklamacje do kazdej ryski na drzwiach lub futrynie, skoro zamawiamy NOWE to maja byc NOWE a nie uszkodzone. Zreszta kto nie wierzy w moj wpis to niech przyjdzioe do salonu i powie ze chce zamowic drzwi z montazem, a sam zobaczy ze prawie rowa wyliżą aby klient u nich zostal, potem przedstawiciel bedzie slodzil przez telefon i w czasie ogledzin, a na koncu jak wplacicie kase to konbiec, czas prysł koniec traktowania fajnego...... sami zamowcie drzwi w tej firmie a potem placzcie ze nie uwierzyliscie w moj komentarz

Niezadowolony klient
@Grzegorz

POTWIERDZAM

Beata
@Grzegorz

Potwierdzam. Firma porażka ale ja swojej sprawy tak nie zostawię i będę dochodzić swoich racji na drodze sądowej.

Klient
@Beata

Potwierdzam. Do teraz nie odzyskaliśmy pieniędzy ani nie mamy drzwi. Niestety sąd to chyba jedyna opcja,mogę prosić o jakiś kontakt do Pani?

Niezadowolony klient

Nie polecam tej firmy, nie dotrzymują terminu realizacji, Pomimo złego montażu z ich strony nikt nawet nie raczył przyjść na oględziny zakupionych i zamontowanych przez z nich drzwi , automatycznie odrzucają reklamację kompletnie nie poczuwają się do odpowiedzialności za wadliwy montaż i swoich montażystów, kontakt z tą firmą to porażka , po zapłaceniu kompletnie olewają klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.?

Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.