Opinie o V4L Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie V4L Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie V4L Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V4L Sp. z o.o. w Szczecin

Patrycja

Każdy może mieć swoje zdanie, szkoda tylko, że żadna z osób wyrażających negatywne opinie nie ma na tyle odwagi, aby pod swoją wypowiedzią podpisać się własnym imieniem, a dlaczego? Bo to co wypisują, to stek bzdur, które w 99% mijają się z prawdą. Nasz zespół w 70% składa się z osób, które pracują razem praktycznie od początku istnienia firmy, to mówi samo za siebie – nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) Może się mylę, ale w żadnej pracy za samą obecność nie otrzymuje się dodatkowych premii ani oklasków. U nas każdy pracownik otrzymuje podstawę, prowizję za wyniki oraz premie uznaniowe. Każdy otrzymuje jasne zasady, progi wynikowe z których jest rozliczany na koniec miesiąca. Odkąd tu pracuję, nigdy nie zdarzyło się, aby ktoś, kto nie wypracował nawet minimalnego wyniku, otrzymał samą podstawę bez żadnej premii… Mówi to samo za siebie – każdy kto się zaangażuje, jest za to doceniany. Dbamy o swoich pracowników. Jeżeli nie godzisz się na warunki, chcesz podwyżki – nie ma problemu, wystarczy iść i rozmawiać. Nie jest to (usunięte przez administratora), nikt nikogo do tej pracy nie zmusza, nie chcesz pracować, nie musisz się na to godzić. No właśnie, ale trzeba rozmawiać, pracować, a nie oczekiwać, że wszystko zostanie podane na tacy. Jeżeli jesteś fair wobec nas – my też jesteśmy fair wobec Ciebie. Jeżeli nie wykonujesz swoich obowiązków, bądź wykonujesz je źle, nie oczekuj, że ktoś będzie Ci bił brawo! Pracujemy w zespole – dlaczego wszyscy członkowie zespołu mają pracować za Ciebie? Jeżeli robisz coś źle – jest to od razu głośno mówione, nikt nie mówi tego za plecami. Nikt też nie oczekuje zostawania w pracy po godzinach. Nie jesteśmy korporacją, atmosfera w firmie jest dla nas bardzo ważną kwestią, sama praca w spedycji jest stresująca, dlatego dla naszego zespołu to bardzo ważne, abyśmy między sobą się nie spinali.

@Były

A co z nadgodzinami, czy są wypłacane ?

Świeżak Nowy wpis

Serdecznie polecam, szczególnie osobom szukającym pierwszej pracy po studiach. Osoby bez doświadczenia są ciepło przyjmowane i stopniowo uczone co z czym się je. Każdy błąd jest na spokojnie tłumaczony bez żadnych krzyków czy nieprzyjemnych komentarzy. Każda osoba znajdująca się w firmie chętnie pomaga w najróżniejszych sprawach, wystarczy się tylko zapytać. Szybko nabiera się niezbędnego doświadczenia i po kilku miesiąc już praktycznie się działa jako prawdziwy spedytor. Szczególnie polecam dział transportu. Miła i przyjemna atmosfera - jest czas na pracę i na miłe pogawędki.

Example of true unprofessional Nowy wpis

This company is giving cheap transport offers and later fails to provide the service. Tried arranging 2 trucks with them and they failed with both - one truck was first delayed for few days than broken and later was unable to be replaced and the other one was also first delayed and later replaced but didn't have a proper license and had to be unloaded. Later they didn't want to compensate the damage. Avoid them at all cost!

Byłypracownik Nowy wpis

W tej firmie pracowało mi się dobrze. Praca jest świetnym przygotowaniem do wejścia w karierę zawodową jako spedytor/logistyk/handlowiec. Nie mając doświadczenia w branży, nauczyli mnie wszystkich umiejętności bycia spedytorem. Atmosfera w pracy jest przyjazna, można się pośmiać, ale i można rzetelnie popracować. Firma jest mała dzięki czemu ma się kontakt ze wszystkimi co jest mocno na plus. Wyzwaniem jest dzwonienie i pozyskiwanie klientów, które daje świetną podstawę do bycia handlowcem. Osobiście sprawiało mi frajdę uczenie się wykonywania telefonów, negocjacji oraz technik sprzedaży. Praca nie jest trudna, gdyż wykonywana w środowisku Microsoft. Dużą satysfakcje sprawia prowadzenie ciężarówek i osiąganie zamierzonych celów. Nauczysz się być odpornym na stres i krytykę, co pomoże ci w każdym aspekcie życia. Szef jest łatwo dostępny, kontaktowy, elastyczny i otwarty na dialog co jest mocno na plus. Nigdzie indziej nie spotkałem tak wielu i tak mocno zaangażowanych pracowników w jednym miejscu. Jeżeli chcesz się nauczyć bycia rozgadanym/ną, lub po prostu szukasz fajnego miejsca na start, to jest to w mojej opinii bardzo dobre miejsce. Nie licząc fajnych benefitów jak nielimitowana kawa, herbata, comiesięczny obiad, wyjścia integracyjne, ładne i nowoczesne biuro w Centrum, szkolenia i kursy. Jest to świetne miejsce do zdobycia doświadczenia, lub pozostania na stałe, gdyż praca nie jest nudna a miła atmosfera i cenna pomoc motywuje.

Zmobingowany

Ta “firma” to mappetshow a “szef” to mistrz marionetek, który dobiera sobie ludzi do rządzenia w zasadzie kogo da się bardziej zmanipulować, kto będzie przytakiwał gdy jest wyzywany i poniżany. Ta firma to prawdziwy Januszex i wciąż sie zastanawiam jakim cudem jeszcze funkcjonuje. Ja uciekłem, jak i grono kolegów i wam wszystkim odradzam nawet tam zaczynac Nie ma HR wiec nie ma do kogo pojsc by zglosic (usunięte przez administratora) ktorego “szef” slowa nawet nie rozumie i chciec nie chce. A nawet gdyby byl to co z tego skoro “szef” i jego kierownisia gardzą ludzmi.

SelfRejper Nowy wpis
@Zmobingowany

Całe szczescie juz tam nie pracuje zarządzają salą spedycyjną ludzie nie majacy do konca pojęcia o tej pracy slepo bez pomyslunku wykonujacy polecenia mistycznego szefa ( prosze nie mylic umiejetności ze starzem bo są rzeczy różne mozna pracować 25 lat i nadal być dzbanem) jak równiez o trendach "biznesowych" gdzie sztywne B2B przeszło do lamusa pod koniec ubiegłego 10 lecia wypierane stanowczo i metodycznie przez H2H, niestety ostatni model nie jest tam znany a kontroling i korekty merytoryczne powiedzmy są mierne żeby nikogo nie obrazic. pojęcie o teambuildingu i brandbuildingu równiez znikome jak nie żadne bo juz nawet nie mierne - zarzadzanie przez zastraszanie i te nic nie wnoszące rozmowy dowodzące jakim jesteś miernym pracownikiem są prawdą, pisząc znikome mam tu na mysli podejscie dochodowe i planowe, pani "tim lider" nie ogarneła jeszcze kwesti rozwojowych dla takich firm jak równiez pracowników kochana podnoszenie kwalifikacji czym obiadem do pracy? nas na obiady stac :). Egzaminy z naczep to farsa bo żeby ogarniac przerzutki po giełdach nie trzeba tego znac, żeby doradzac klientom REP musi ogarnąć H2H a wciśnie nawet busy jak nie ma trucka, statystyki wykonanych telefonów i przeglądanie maili to absurd i znecanie sie psychicne nad pracownikami bo co dziewczynka z kilkuletnim miernym doświadczeniem moze skorygowac w mailu albo pouczyc repa że nie tak rozmawia z klientem? farsa po prostu, przykro sie patrzy jak kolejna firma z przerostem ambicji zraża młodych do pracy która mogłaby im sie bardzo spodobac i stac sie pasją dla której warto iść do pracy, Pamietajcie prosze że psucie rynku i wpieranie buńczucznych frazesów o rozwoju i super atmo zawsze weryfikuje życie juz w 1 miesiacu pracy, duża rotacja to nie jest znak rozwoju bo rozwój musi być zrównowazony, to co robicie to szukanie jelenia który bedzie sie godził na pełna inwigilacje i poprawianie dobrej roboty na mierną. odpowiadanie na opinie na forum też słabe bo tylko winny się tłumaczy i stara wybielic a branza w jakiej pracujecie jest ciacna i wszyscy wszystko wiedzą :) osobiście nie zleciłbym nic firmie stosujacej (usunięte przez administratora) na spedytorach chocby jechali za darmo bo to wspieranie złych nawyków, takie peerelowskie dinozaury powinny umierac śmiercia naturalną

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w V4L Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 24 kwietnia kilka ogłoszeń.

Perła

Ja przepracowałem w tej firmie parę lat i bardzo miło wspominam ten okres. Atmosfera jest bardzo dobra, celebrowane są dobre chwile, pracownik ma wszystko czego potrzebuje i otrzyma pomoc w każdej chwili. Jak w każdej pracy przy wpadkach są konsekwencja i są te złe chwile, ale jeżeli ktoś rzetelnie pracuje to ma tylko te dobre. Praca w spedycji nie jest łatwa, ale jak ktoś decyduje się na ten 'kawałek chleba" to jest chyba tego świadomy. Ważne by pracodawca był pomocny dla pracownika i dbał o dobrą atmosferę w firmie. Jeżeli ktoś szuka w tym zawodzie pracy, to szczerze polecę tam pracę.

@Patrycja

Jednak sporo rzeczy napisanych nie jest prawdą. Kwestia wynagrodzenia jest problemem, widełki są tak skonstruowane, że prowizja potrafi być nieadekwatna do włożonej pracy, poza tym jest uzależniona od wszystkich w zespole. Osoba piszaca wyżej jest pracownikiem więc co ma pisać? Poza tym jest tam tendencja proszenia o opinie pozytywne, aby przykryć te negatywne:) Poza tym z tego co piszą inni to nie przyszli tam dla siedzenia tylko dla pracy, a firma okazała się niewypałem. Zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Jest to rodzaj firmy, która myśli, że jest idealna, a taka nie jest. Oczywiście zdarzy się człowiek co nie chce pracować czy będzie ściemniał, ale naprawdę to sa wszyscy co pracowali w firmie? Bo na to wychodzi, że Ci co odeszli to same leniuchy i (usunięte przez administratora) Coś mi się nie zgadza, czy tylko ja widzę tą dysproporcję?:) Firma nie umie przyjąć krytyki, że źle prowadzą pracowników, że tak im uciekają, a rotacja jest ogromna. To zdecydowanie świadczy o nich. Proszę to wziąć pod uwagę przy wyborze tej firmy. Na pierwszy rzut idealna...ale niech nie zmylą Was te pozory.

Karol
@Były

Piszesz, że wynagrodzenie jest problemem. Możesz napisać ile realnie można tam zarobić bo teraz czytając Twój wpis mam nieco wątpliwości, jak to dokładnie wygląda? Bardzo będzie mi miło móc się tego od Ciebie dowiedzieć. Możesz to zrobić? Masz wiedzę o tej firmie, więc chciałbym z tego skorzystać.

@Karol

Powiem tak, jak masz wybór to poszukaj innej pracy gdzie warto się poświęcić adekwatnie do wynagrodzenia. Tutaj co do wynagrodzenia to na ile się Ci uda umówić, podstawa to Twoje...a to co jest prowizją to jest śmiechu warte dla nowych pracowników. Oczywiście, słuszne jest że będzie to mniej niż stali, ale chodzi o to, że widełki co śmieszne. W zależności w którym dziale jestes to masz inne, co jest mega nie wporzadku. Może się okazać że musisz z zespołem załóżmy zrobić 120.000 w miesiącu i aby tego dokonać okazuje się że np zostajesz po godzinach, musisz być na telefonie 24h itd i dostajesz za to załóżmy 500 extra do wynagrodzenia...ale wystarczy ze pracujesz tak 29 dni i juz jesteś wykończony i tego ostatniego dnia cos nie wypala i zabranie Wam i robicie 149999 i wyobraz sobie ze kicha...po temacie i masz juz nizsza prowizją i wiesz jaką? Może się różnić autentycznie 100-200 zl w niektórych miejscach co jest po prostu śmieszne! Albo możesz mieć tak ze jest mega słabo mimo staran bo sytuacja na rynku jest kiepska tak jak teraz i wynagrodzenie moze Ci się wahać nawet do 1000 zl. Jak masz zobowiązania, rodzinę, kredyty to nie polecam tak niestabilnej pracy. Poza tym wszystkie negatywne opinie są od ludzi którzy się tam przewinęli w krótkim czasie, to nie jest realne, aby wszyscy byli w błędzie i akurat byli leserami. Sama firma po długich naprawdę długich rozmowach kwalifikacyjnych i testach logicznych i z wiedzy wybrali tych pracowników. Poza tym jak się dobrze wczytasz i przyjrzysz to opinie pozytywne są od obecnych pracowników - w sumie jednej Patrycji i osób które poproszono o dobra opinie - nie są obiektywne. Tak samo na Google opinie są od pracowników, znajomych, współpracowników. Jak jest juz negatywna opinia to prezes od razu pisze jedno i to samo "Nie rozumiem dlaczego nas Pan źle ocenia, nie przypominamy sobie abyśmy kiedykolwiek z Panem współpracowali. Proszę wyjaśnić skąd taka opinia" - nie potrafią się zmierzyć ze zła opinia i nie są obiektywni, wg nich wszystko jest dobrze. Poza tym boli bardzo skąpstwo za jakie trzeba jeździć żeby móc z nimi współpracować...często to jest walka, owszem kierowcy jeżdżą ale jest ich mi żal...bo to jest nie fair. Tak czy inaczej naprawdę nie polecam! Proszę szukać gdzieś indziej.

@Patrycja

No to jest opinia Pani kierowniczki. Niestety nieobiektywna:( Te 70% trochę się jednak uszczupliło:) Po tym te osoby to młode osoby, których to jest pierwsza prawdziwa praca, hehe. Opinia takich osób również nie jest obiektywna, nawet nie wiedzą jaki jest rynek, co jest prawidłowe a co nie. Po prostu nie znają innej sytuacji. To tak jak ksiądz opowiadający np. o życiu małżeńskim, który nigdy nie miał w doświadczenia:)) Sami wysuńcie wnioski. Ja nie polecam!

Ewelina Ekalt
@Patrycja

Dokładnie tak, zgadzam się z Patrycja, pracuje w tej firmie prawie 9 lat :) a to chyba coś znaczy :)

@Były

A co z nadgodzinami, czy są wypłacane ?

Ogłoszenie na Spedytor do V4L Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

AS

Widziałam ofertę pracy do owej firmy jak i równiez ogłoszenie o staż - dlatego chciałam przestrzec potecjalnych studentów idac tam na rozmowe. Rekrutujacy Pan jest bardzo niemiły, uderzajacy w Twoje “mocne strony” argumentami przeciw. Rozmowa fakt faktem, odbywała się bodajże 1,5 roku temu ale wspominam dramatycznie. Testy logiczne, matematyczne i jezykowe oczywiscie były, zmarnowane 2h z życia żeby się przekonać, że z takim szefostwem nie chcę nawet przerobić 160h na praktykach. Ja wyszłam ze łzami w oczach, totalnie nie polecam (usunięte przez administratora) jakich mało :)

Edward
@AS

Ale te testy wszystkie to na jakieś stanowisko konkretne (jakie?) czy na ten staż? Zastanawiam się jak to, wygląda teraz. Odbywał ktoś w ostatnim czasie tutaj rozmowy? Przez 1.5 roku dużo mogło się zmienić.

AS
@Edward

To nie było na konkretne stanowisko. Ja aplikowałam na praktyki studenckie na wakacje. Niby mogło się zmienić jednak kiedy ja wspominałam znajomym, że idę tam na rozmowe to mówili, że “kiedyś też tam byli na rozmowie” i dokładnie mieli takie same odczucia co ja. Watpie, ze z biegiem czasu charakter Pana właściciela/dyrektora czy kim ten Pan był się zmienił.

Opinie i opinie

panie Grzesiu kochany. Niech pan sie nie dziwi, że ludzie czytają opinie i się nimi kierują, bo pan sam wydzwania do byłych zakładów pracy z cv i słucha bredni na temat kandydata. Czasem byli pracodawcy na kogoś źle powiedzieli, owszem, nie bez przyczyny, a na złość, że właśnie ten ktoś ich zostawił i chciał przyjść do V4L?? Tak tak. Niech ludzie nie czytają i się innych nie słuchają, a pan już tak. Tak czy siak gratuluję samopoczucia :))

Wiecie, czy V4L Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Patrycja

JASNE! Wszelkie niezbędne sprzęty do pracy dla Spedytora zarówno w biurze jak i do pracy zdalnej są udostępniane.

Ryszard
@Patrycja

To prawda co tu napisano, że pracownicy są nadmiernie obciążani obowiązkami? Widzę też że ktoś pisze o nieadekwatności zarobków w porównaniu do obciążenia pracą. Żeby nie być gołosłownym, ile tam się zarabia na początku?

Jakie wartości są cenione w V4L Sp. z o.o.?

Były

Najważniejszy jest dobry zarobek dla firmy. Wszystko się zgadza jak pracownicy robią wysokie obroty w innym przypadku pracownik się nie liczy.

V4L

Szczerość, zaangażowanie, pracowitość, sumienność, dyspozycyjność, samodzielność, zorganizowanie, kontaktowość , chęć do nauki i rozwoju, konsekwencja w dążeniu do celów i osiągania wyników, a także odporność na stres. Są to wartości i wynikające z nich cechy ważne w pracy każdego spedytora. O wszystkich naszych wymaganiach informujemy w ogłoszeniach o pracę oraz podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wyznajemy zasadę, że pracowitość i zaangażowanie na pewno zostaną dostrzeżone i docenione. Nie akceptujemy lenistwa, mamy jasno określone cele i chcemy osiągnąć nasze założone wyniki, oczekujemy zaangażowania każdego z członków zespołu. Naszym atutem są atrakcyjne zarobki. Mogą na nie liczyć zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez – nauczymy Cię jak skutecznie działać w tej branży. Dbamy o dobrą atmosferę, jest ona dla nas niezwykle ważna, dlatego unikamy osób konfliktowych i roszczeniowych.

@V4L

Nie są to atrakcyjne zarobki. Nieadekwatne do wykonanej pracy. Po co te ciągle kłamstwa?

Iwona
@V4L

Bardzo fajnie ze także na forum jako firma zaglądacie i konfrontujecie się z opiniami o firmie. Myślę ze wiele z tych cech posiadam, zawodzi tylko doświadczenie. Dlatego chciałabym zapytać, jak wyglada u was pierwsze dni? Czy nowa osoba jest stale na początku z kimś ? Bo często zdarza się ze nowe osoby w firmie rzucane są na głęboką wodę.

@Iwona

Nowi pracownicy otrzymują opiekuna, który jest odpowiedzialny za wdrożenie, oraz monitoring postępów wdrożenia, możesz liczyć na nasze wsparcie. W trakcie wdrożenia obowiązków z każdym dniem przybywa, Spedytorzy zajmują się bardzo różnymi sprawami, a osób bez doświadczenia nie rzucamy na „głęboką wodę”. Z czasem jak się nabierze wprawy, to większość rzeczy robi się szybciej i płynniej. Nasz system wdrożeniowy zakłada częste rozmowy z przełożonym podczas trwania okresu wdrożenia, dlatego możesz liczyć na rozmowy feedbackowe, na których obie strony mogą dokonać oceny wdrożenia i postępów oraz dowiedzieć się czy jest obopólna zgoda na dalszą współpracę.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie V4L Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

V4L

Staramy się być profesjonalistami w naszym zawodzie, poważnie traktujemy naszą pracę i powierzane nam zlecenia. Organizujemy przewozy wszelkiego rodzaju, różnymi środkami transportu. „Nie handlujemy ładunkami z giełdy na giełdę”, współpracujemy z bezpośrednimi klientami, codziennie nawiązujemy współpracę z nowymi klientami i przewoźnikami. Mamy dostęp do wszystkich niezbędnych dla spedytora narzędzi. Firmę tworzą 3 działy: Dział Administracji, Dział Transportu oraz Dział Spedycji wraz z oddziałem Spedycji we Wrocławiu. Pracą każdego działu kieruje Lider, zespoły pracują na swoje wyniki i premie. W każdym roku ustalamy strategię rozwoju oraz cele, które chcemy osiągnąć, na co pracują wszystkie zespoły. Cele ustalamy wspólnie, a są różne: od finansowych, administracyjnych po cele indywidualne, zespołowe i społeczne. Prawdą jest to, że w 2020 roku rozstaliśmy się z kilkoma osobami, które nie zasymilowały się z zespołem. To co było dla nas oczywiste nie zawsze okazywało się być oczywiste dla innych, dlatego opracowaliśmy oraz wprowadziliśmy nowy plan wdrożeniowy, który mamy nadzieję zapewni szybszy przepływ informacji oraz jasno określi nasze oczekiwania i pozwoli nowo zatrudnionym na jasne wyrażanie swoich opinii na forum firmy. Dzięki wprowadzonym zmianom skończyła się nikomu niepotrzebna rotacja. Nowi pracownicy otrzymują mentora, który jest odpowiedzialny za ich wdrożenie i szkolenie. Obowiązków z czasem przybywa, ale to tylko dlatego, że jak się nabierze wprawy, to większość rzeczy robi się szybciej i płynniej. Nasz nowy system wdrożeniowy zakłada częste rozmowy z pracodawcą podczas trwania okresu wdrożenia, dlatego możesz spodziewać się rozmów feedbackowych, na których obie strony mogą dokonać oceny wdrożenia i postępów oraz dowiedzieć się czy jest obopólna zgoda na dalszą współpracę.

Hehe
@V4L

No i mamy w opiniach już trzy wpisy przez V4L..hmmm czy to nie jest platforma dla byłych, potencjalnych czy może obecnych pracowników? Bo taka opinia ze strony firmy nie jest obiektywna! Po pierwsze nieprawdą jest, że nie ma już rotacji. Firma co chwilę wypuszcza nowe ogłoszenia, że poszukują nowych ambitnych, pracowitych..itd. No to się kłóci z niby stabilizacją w tej kwestii. Po drugie kłamstwem jest również stwierdzenie "Nie handlujemy ładunkami z giełdy na giełdę”, no jednak to ma miejsce w momencie nie posiadania rozwiązania w swoim codziennym zakresie. Wtedy np piszą inne miasta odbioru i dostawy, takie pobliskie, i podczas bliższej rozmowy przekazują konkretną trasę. No to jak to nazwać?! Hipokryzja! Po trzecie mentor? Ha, to taki, który przekazuje co i jak i lecisz z tematem...to nic szczególnego, szumnie nazwane. Raczej lecisz sam ze wszystkim. No i wisienka...częste rozmowy podczas wdrożania. To nic innego jak wnikliwa analiza, ale taka mało komfortowa, to tak jakbyś miał nad sobą cały czas Wielkiego Brata. Mało przestrzeni do komfortowej pracy, no chyba, że tak lubisz:) Nie polecam! Nie kierujcie się takimi opiniami pisanymi przez firmę, służą tylko do poprawy oceny tutaj. Nie powinni w ogóle się tu wypowiadać. Szukajcie lepszych i pewnych ofert!

Były

Nadal tak samo źle. Nic się nie nauczyli, nie wyciągają wniosków. Nie polecam.

Dotyk Proboszcza

Zadzwonił do mnie jakiś typ z tej firmy, żeby się umówić na rozmowę kwalifikacyjną. Taki sobie Janusz. Byłem z nim umówiony, lecz na drugi dzień okazało się, że otrzymałem już pracę w innej, całkiem fajnej firmie. Napisałem uprzejmego SMSa, że odwołuję spotkanie wskazując, że anulacja następuje z powodu złych opinii w Internecie na ich temat. Wolę jedną firmę z dobrymi opiniami, niż drugą z masą złych opinii i dobrymi opiniami, pisanymi jedynie przez januszowych kierowników lub słodzących im klakierków. Radzę zainteresowanym je poczytać, bo w tego rodzaju opiniach jest dużo prawdy, zwłaszcza, gdy informacje w nich zawarte pokrywają się i jest ich dużo, czego janusze będą się wypierać, bo prawda w oczy kole. Typ z januszexu Sp. z o.o. Sp. K. oczywiście się obruszył, odpisując mi na SMS'a "Może to i lepiej, skoro jest pan podatny na głupoty pisane w Internecie". Tak odpisują "rekruterzy" z "poważnych" "firm". Tak się składa, że portale, na których opinie o firmach są pisane, w jakimś celu rzeczywiście funkcjonują i januszy oczywiście to boli, że na jaw wychodzą ich brudy i że może poznać je relatywnie każdy. Jeżeli janusz pisze szczęśliwie niedoszłemu kandydatowi coś takiego w SMS'ie, to już osoba z dwucyfrowym IQ, wyższym i tak, niż wskazany wyżej rekruter, potrafiłaby przewidzieć, że to jedynie zalążek tego co tacy janusze potrafią wyczyniać z pracownikami. Nie polecam tej labrygi już na wstępie. Widać jak łatwo rozsierdzić janusza, żeby wyszła z niego jedynie część prawdziwej natury.. Trudno odpisać mi w SMSie np.: "Rozumiem. Dziękuję za informację. Nara", to oczywiście nie, janusze muszą pokazać swój żal i frustrację nieudacznika emocjonalnego.. Trzeba opinie sprawdzać przed wysłaniem, bo teraz strach wysłać CV i broń boziu się gdzieś zatrudnić..

Polecacie z nimi współpracę ?

@Marek

Nie polecam. Nadal jest tam spora rotacja. Ciągle albo kogoś zwalniają albo ktoś sam odchodzi. Poza tym zatrudniają nieświadome i niedoświadczone osoby, które słabo zauważają nieprawidłowości w firmie, przez co są wykorzystywane. Jeśli zależy Tobie na pracy stałej i dobrymi perspektywami to nie w tej firmie. Może na początku jest jak w "bajce", ale potem wraca rzeczywistość. Poszukaj czegoś lepszego. Powodzenia!!

@Marek

Nie polecam! Ostrzegam przed pracą w tej firmie!! Spora rotacja! Wszystkie rozstania z firmą są negatywne, doprowadzają ludzi do takich wniosków! Wszelkie działania są na korzyść firmy, nie ma mowy o sprawiedliwości. Potrafią zniszczyć współpracę z długoletnim pracownikiem, gdzie pozostaje tylko rozczarowanie i złość. Uważajcie na nich. Również jako klient też przestrzegam przed współpracą, bo dobrze jest do czasu, jak idzie po ich myśli!

@Marek

Ze swojej strony zachęcamy do udziału w rekrutacji ????. Sprawdźcie sami kim jesteśmy i jak naprawdę wygląda współpraca z nami. Oferujemy dobrą atmosferę, niezbędny sprzęt, szkolenia, mentora, pomoc kolegów i koleżanek, pyszną kawę i herbatę, spotkania integracyjne, oraz pakiet medyczny. Organizujemy wyjazdy i wyjścia integracyjne, raz w miesiącu mamy tzw. Pizza Friday: zamawiamy wspólnie jedzenie do pracy, a także celebrujemy sukcesy i obchodzimy swoje urodziny ???? Sytuacje konfliktowe wyjaśniamy na bieżąco między sobą. Jeżeli jest potrzeba rozmowy bezpośrednio z Szefem, to jest on zawsze gotowy do rozmowy i zrobi to co jest możliwe w jego mocy, aby wspólnie rozwiązać ewentualne konflikty.

Nie polecam firmy V4L nikomu. Można się naciąć i żałować tej współpracy. Niezależnie od pracy czy jest dużo czy nie, czy trzeba pracować - po prostu nie polecam! Nie jest to firma warta zaangazowania i na pewno zaangażowanie nie jest, powtarzam nie jest adekwatne do wynagrodzenia. Proszę szukajcie innej firmy.

Łukasz

Czytając te opinie aż się za głowę złapałem, bzdury i kłamstwa ktoś tu wypisuje, to nie jest prawda. Polecam tą firmę i pracę z nimi, ludzie tam pracujący są w porządku. Mają wymagania i oczekują zaangażowania ale jak wszystko się zgadza to i kasa też jest w porządku. Można się wiele nauczyć i dużo osiągnąć, ale trzeba się zaangażować Faktycznie trzeba pracować i nie da się leniuchować przez dłuższy czas, zweryfikują Cię. Ten kto ciężko pracuje, kto się wykazuje zawsze otrzymuje premie. Jeśli ktoś pisze o zakłamaniu to znaczy że sam jest zakłamany w tej firmie da się porozmawiać każdy ma na to szanse i możliwości, o pracowników się dba. Rotacja dotyczy raczej nowych osób które się nie sprawdzają lub nie wykazują, nie ma się co dziwić, bez pracy nie ma kołaczy.

BB

Nie polecam! Zakłamani! Kasting jak do prestiżowej firmy, testy, sprawdzenie wiedzy i g... z tego masz! Na pewno nie wiąże się to mega wynagrodzeniem, wręcz przeciwnie, musisz pożegnać się z obiecaną karierą! Ciągle jest się niedostatecznie dobrym, zawsze jest coś nie tak. Analizują wszystko co robisz, jak robisz, nawet jaki masz nastrój ma dla nich znaczenie! Masakra! Nie aplikujcie tam!

RW

Nie polecam pracy w firmie V4L. Zaczynając od tego ,że uważają się za BARDZO profesjonalną firmę transportową w której każdy może poczuć się jak w rodzinnym gronie. Dodając do tego dużej ilości obietnic odnośnie wynagrodzenia, kończąc na "rozwoju" własnych umiejętności i obietnic względem podwyżki i prowizji za zrealizowanie planów. Niestety prawda w oczy kole. Firma jakich dużo na rynku pracy. Powiedzą Ci wszystko co chciałbyś usłyszeć do czasu podpisania umowy. Po krótkim czasie wszystkie kłamstwa wychodzą jak na dłoni. Rozmowa o pracę podzielona na kilka etapów. Możesz poczuć się jak byś aplikował do wielkiej firmy, o wielkich aspiracjach walcząc o to jedno upragnione stanowisko. A prawda jest taka,że jest to zbędne. Nie po to studiujesz kilka lat by rozwiązywać testy psychologiczne w firmie transportowej? Oczywiście dostajesz za to OCENE. Staraj się dalej. Czas na test z języka obcego. Kolejnego dnia przygotuj się na kilka zadań matematycznych i już prawie META. Dostajesz telefon - Zapraszamy. I się zaczyna. Wynagrodzenie = minimalna krajowa. Obiecane premie? Zapomnij. Do tego czasu już dawno możesz dostać wypowiedzenie. Natłok obowiązków z dnia na dzień coraz większy. Oczywiście do czasu podpisania umowy nie było o tym ani słowa. Pomóż komuś raz, kolejnym razem nikt się Ciebie nie zapyta o pomoc. Będziesz robił to jako dodatek do swoich obowiązków. Powiedz,że czegoś nie wiesz. Ktoś Ci wytłumaczy. Zapytaj drugi raz o to samo to poczujesz wzrok mówiący ,że jesteś ćwierćinteligentem. Praca po godzinach to norma. Zapomnij ,że wyjdziesz o wyznaczonej porze. Masz plany? Spokojnie o nich zapomnij, kierowniczka dopilnuje byś nie nudził się tego dnia i chętnie odda Ci kilka swoich obowiązków a sama opuści biuro szybciej z zadowoleniem na twarzy. Podsumowując - nie marnuj czasu. Trzeba szanować siebie i swój czas. Tam nikt Ci tego nie wynagrodzi. A rozwój osobisty o którym była mowa kończy się na obsłudze drukarki.

AA
@RW

Całkowicie zgadzam się z opinią!! Firma ma chore ambicje, które kończą się na (usunięte przez administratora) rozmowach, które w rezultacie nic nie wnoszą!! Wręcz przeciwnie oczekiwania są od Ciebie, abyś zarabiał dla nich kupę kasy, wkładał w pracę dużo wysiłku, zostawał po godzinach, a w zamian nie dostaniesz upragnionej premii, bo to nadal będzie za mało. Obie kierowniczki siedziały na fb, portalach, allegro, itp, ciągłe cos zamawiając, a Ciebie przy okazji goniąc do pracy, co było mega hipokryzją! Zero autorytetu! Wybujała wizja idealnej firmy, ciągłe rozmowy niby motywujące, a w rzeczywistości chora szczegółowa analiza Twojej osoby, ze masz wrażenie inwigilacji! Kojarzy mi się z jakąś sektą!! Duży dyskomfort pracy tam!! Ludzie są fałszywi na maksa, słodzą Ci aż do zrzygania, a potem Ci nóż wbijają w plecy, bo jesteś niewygodny, bo masz inne zdanie! Duża rotacja, a i zawsze okazuje się, że pracownik był okropny, (usunięte przez administratora) że nie pracował i takie tam, nigdy nie ma winy po stronie pracodawcy, cóż za zgodność!! Doprowadzają ludzi do "ruiny"!! Nie polecam! Omijajcie te zakłamane miejsce szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o V4L Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w V4L Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy V4L Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w V4L Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy V4L Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w V4L Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

V4L Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Nowy Rynek 6 lok. 3
    70-533 Szczecin