Opinie o Ara System Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ara System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ara System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ara System Sp. z o.o. w Katowice

Pan Pan Nowy wpis

Tutaj piszecie same głupoty. Gdyby było tak naprawdę okropnie źle to któryś z pracowników już dawno by zgłosił tego pracodawcę do odpowiednich instytucji a jednak nikt tego nie zrobił i firma nadal istnieje. Większość tych komentarzy pochodzi od ludzi którym się nie chce pracować, są leniami i liczą że będą zarabiać kokosy za nic nierobienie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ara System Sp. z o.o.?

były

pracowałam w firmie 4 miesiące. Godziny fajne, ale zawsze trzeba było zostać dłużej, bo kierownictwo coś chciało więcej. Nigdy nie wypłacili mi nadgodzin. Codziennie zostawanie + godzina, bo Pan JB nie umiał rozdzielić pracy na zakres godzin albo chciał więcej i więcej. Noszenie ciężkich kartonów przez kobiety, bo szanowny Pan JB ma przecież chory kręgosłup. Obsługa 3 stanowisk jednocześnie za najniższą krajową, a najlepiej żeby połowa pieniędzy była dawana w kopercie. Ciągłe kursy swoim autem bez rozliczenia paliwa, worzenie brudnych z farb baniaków. Tapicerki nadawały się do wyrzucenia. Jeszcze wieczne pretensje i groźby zwolnień dyscyplinarnych za błahostki. wyżywanie się na pracowniku. Rozmowy rekrutacyjne po nocy na placu zabaw. Pilnowanie dzieci szefa podczas pracy. odliczanie od pensji zniszczonego towaru podczas transportu.

Łucja Nowy wpis
@były

To jedynym plusem były tutaj "fajne godziny pracy"? Bo wcześniej wg kogoś, to tylko to jest zaletą tej pracy. Oprócz tego, że trzeba było zostawać, to w jakich godzinach normalnie się pracuje? Po prostu zastanawia mnie to określenie "fajne godziny pracy".

były Nowy wpis
@Łucja

ogólnie 7-15 była praca, jakby szef się tych godzin trzymał, to byłoby fajnie. Nic nie dało się po pracy zaplanować, bo nawet nie wiesz o której z niej wrócisz

Akuku

Niestety to co pisze były pracownik , to szczera , najszczersza prawda. Też było mi dane kiedyś pracować w tej pseudo fabryce lakierów, gdzie produkcja powstaje na kolanie. A takie rzeczy jak wyżywanie się na pracownikach, to codzienność. Wszystko co pisze w swojej obronie pan budniok to jest nie prawda. Atmosfera jest tam bardzo nie przyjazna, warunki pracy można powiedzieć, skandaliczne. Używanie samochodów pracowników do celów firmowych jakby to była oczywista oczywistość. Co do samochodów firmowych , są to drogi panie wraki, i proszę nie mówić tak jakby pan posiadał jakaś firmowa flotę , bo stare Ducato, czy jeszcze starsze Volvo, albo stara skoda felicia, to nie jest żadna flota firmowa. Ogólnie można by o tej firmie napisać książkę, ale raczej nic pozytywnego by się w niej nie znalazło. A najgorsze jest to jak pracodawca przelewa swoje frustracje na pracowników. Takie zachowanie nie przystoi pracodawcy. Bo prawdziwy pracodawca potrafi załatwić sprawy w ciszy i spokoju, a nie w byciu wrednym i chamskim

Damian
@Akuku

Jeżeli tak to wygląda na firmie, to pytanie czy ktoś z pracowników próbował cokolwiek z tym zrobić? Może nikt nie reaguje i dlatego tak to wygląda?

OLD
@Damian

to są fałszywe opinie , podsycane przez właściciela portalu w celu wymuszenia regularnie proponowanego abonamentu , w którego pakiecie będzie możliwość usuwania wpisów - inernet "prawdę" ci powie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ara System Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ara System Sp. z o.o.?

Akuku

Jakich pytań? . Daj sobie spokój z tą firmą. To firma kogucik. Jak szybko wejdziesz tak szybko wyjdziesz, bo właściciel ci zdemoluje psychikę . Z tym osobnikiem nie da się współpracować

Edward
@Akuku

Zdemoluje psychikę? Matko. To co on takiego robi?

Usuwanie opinii tylko dlatego żeby świat się nie dowiedział prawdy ? Słabe ... Godziny pracy fajne. To jedyny plus. Brak zapłaty za godziny nadliczbowe. Zła atmosfera. Za najniższa krajowa wymagają obsługiwania 3 stanowisk pracy. Wieczne wyjazdy swoim prywatnym samochodem bez zwrotu kosztów paliwa. Mieszanie ludzi z błotem i wmawianie pracownikom rzeczy których nie zrobili. Wieczne wygadywanie i obrażanie. (usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju.

JACEK BUDNIOK - prezes

w firmie Arasystem nie istniej nawet pojecie nadgodzin, firma posiada więcej nowych samochodów niż obecnie pracowników z prawem jazdy i nikt nigdy nie jeździł załatwiać spraw firmowych swoim prywatnym pojazdem, chyba że było mu tak wygodniej bo robił to po drodze do domu - jeśli jest inaczej spotkam się z każdym kto sądzi inaczej w sądzie lub na każdy innym forum publicznym

JACEK BUDNIOK - prezes

co do złej atmosfery - to prawda zwolniłem kilka osób za robienie złej atmosfery, fałszywe oskarżenia, oraz narażanie na niepotrzebne zagrożenia. Większość pracowników pracuje po kilkanaście lat w firmie i nie mogę sobie pozwolić na bezczelne odzywki i niesubordynację ludzi na okresie próbnym. Co do obsługi różnych stanowisk - tak - to prawda wymagam wszechstronności - ale zatrudniam wyłącznie osoby, które piszą w CV - chętnie się uczę, podejmuję nowe wyzwania, wszechstronny, a potem okazuję się że zastąpienie nieraz kolegi na podobnym nawet stanowisku stanowi problem i przejście z magazynu produktów gotowych na magazyn wzorników to już problem nie do przeskoczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Ara System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ara System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ara System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ara System Sp. z o.o.
  • Wiosny Ludów 91