Opinie o Roha Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roha Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Roha Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roha Group Sp. z o.o. w Wrocław

Odradzam aplikację, bo to strata czasu. Bardzo wysoka rotacja pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego. Ogłoszenia są wystawiane regularnie co jakiś czas na ten sam wakat. Jak widać nikt rozsądny oraz kto zna swoją wartość nie popracuje tutaj dłuższej na takich słabych warunkach. Lepiej szukać firmy, która szanuje ludzi i zapewnia godne wynagrodzenie i warunki pracy.

@Pracodawca

Każdy doradca ma umowę o pracę i wynagrodzenie stałe plus premię uzależnioną od wyników. Ma też auto służbowe do dyspozycji. Rotacja nie jest duża, ale jest, jak wszędzie na stanowiskach handlowych. Ludzie pracują u nas po 14, 10, 12, 8 lat - także doradcy. Są również osoby zatrudnione od lat 20. Także komentarz jest nieprawdziwy.

Po raz kolejny w krótkim czasie szukają na to samo stanowisko pracy. I tak w kółko co chwile. Bardzo wysoka rotacja. Fakty mówią same za siebie. Strasznie niepoważna firma. To tylko świadczy o tym, że normalni ludzie nie chcą pracować na tak niskim uposażeniu i że w firmie nie szanuje ludzi o wyższych standardach pracy. Radzę omijać z daleka.

@Pracodawca

A wiesz, że jednak nie masz racji? Mamy bardzo dużo zgłoszeń i z ogromną satysfakcją przyjmujemy na stanowiska handlowe - stacjonarne oraz w terenie - coraz lepszych fachowców. I ciągle rekrutujemy, by podnosić swoje kompetencje i podnosić standardy obsługi klienta.

Uważny

Dramatycznie niski poziom rekrutacyjny. Brak poszanowania do ludzi. Nie ma co się dziwić, że jest tak wysoka rotacja, że co chwile rekrutują na to samo stanowisko i ten sam region. Nikt mądry w to nie wejdzie. Szkoda czasu.

zielony

Jest sympatycznie, koło godziny. Rozmowa o przebiegu dotychczasowej pracy, poznanie sie. Nie ma dramy. Obiecują kontakt za jakiś czas i faktycznie dzwonili. Normalnie to wygląda, spoko.

Aleksander P.

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko handlowe i rozmowa była ok. Najpierw telefon od firmy, potem spotkanie z kamerką z dwoma panami. Bez wiekszych problemow na luzie. Potem jeszce jedno spotkanie, ostatecznie nie zdecydowali sie na mnie, ale kulturka byla. Nawet telefon z podziekowaniami mimo, że decyzja odmowna. spoko.

Inc Nowy wpis
@Aleksander P.

Rekruterzy piszący sobie sami komentarze. Żenada.

Uważny

Danuta
@Uważny

Czy mowa o Doradcy Handlowym ds. Kluczowych Klientów? już wcześniej patrzyłam na to ogłoszenie i ciekawa jestem o co pytają. niby pisali w mile widzianych o doświadczeniu w sprzedaży technicznych produktów klasy premium… to co, była jakaś scenka, że taka reakcja?

zielony
@Uważny

Brałem udział w rekrutacji i nie wiem skad taki wniosek. Rozmowa byla merytoryczna i tresciwa. Jakas zemsta czy co, bo cie nie wybrali?

Ja Nowy wpis
@zielony

To trudno jest się dostać skoro twierdzisz, że kogoś nie wybrali a faktycznie ogłoszenie dalej jest dostępne? wczoraj pojawiła się oferta dla doradcy techniczno-handlowego B2C. na tej rozmowie może byleś? Czego można się na niej spodziewać?

zielony Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem kilka lat. Jasne zasady gry, przyjazne środowisko i dobra atmosfera. Jasne trzeba pracować i mieć wyniki bo nie jest to przechowalnia.

Obecnie firma Roha Group Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska doradca techniczny. Czy ktoś składa CV?

Firma Roha Group Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy B2C ds. OZE. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

jak teraz oceniacie rozmowę i ogólne warunki oferowane przez Pracodawcę? Jak widać po komentarzach wskazują na to, że każdy może liczyć na informację zwrotna niezależnie od wyniku, mam nadzieje ze mój będzie akurat pozytywny, bo zamierzam aplikować na te ofertę dla doradcy, która dodano jeszcze wczoraj. Ciekawe jakie średnie zarobki wypadają w tym roku?

Witam, szukam pracy tak naprawdę od zaraz, niestety w wyniku różnych okoliczności straciłem dotychczasową posadę. Ile trwa rekrutacja na pozycję Doradca Techniczno-Handlowy B2C ds. OZE? Napisali w ogłoszeniu, że zdalnie rekrutują, to szybko idzie?

@Pracodawca

Tak. Rekrutacja idzie sprawnie, a stanowisko jest do obsadzenia od zaraz.

@@Pracodawca

Od zaraz? Czy to oznacza, że można było otrzymać feedback już po samej rozmowie? Wiem, że to wątek z ubiegłego roku ale co mogłoby się w tym zakresie zmienić? Dodatkowo jeśli zwrotka byłaby negatywna to czy pracownik otrzyma szersze wyjaśnienie z jakich przyczyn?

@Pracodawca

Tak, każda osoba, z którą rozmawiamy, otrzymuje zwrotną informację niezależnie od tego, jaka ona jest.

@Marcin

A możesz przybliżyć trochę te słabe warunki? Jaka umowa dla PH? Umowa o pracę jest możliwa? Podstawę zapewniają?

@Marcin

@Pracodawca

Szanujemy swój czas, dlatego nie zadajemy sobie pytań;)))) Nie usuwamy też wpisów. Pozdrowienia

@Andrzej

Fakty są takie, ze rotacja w firmie jest niewielka, Andrzeju... To nasz ciągły rozwój powoduje, że szukamy cały, cały czas.

Ewela

Mam nadzieje, że firma przyjmuje panie na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy i nie ma z tym problemu, ponieważ zależy mi na takiej pracy tutaj w okolicy. Zwłaszcza, jeśli poza podstawą faktycznie takie atrakcyjne warunki premii jak obiecuje ogłoszenie. Powie ktos, ile wam wychodzi na koniec miesiąca?

@Ewela

Oczywiście, że przyjmujemy Panie. Zapraszamy do zgłoszenia!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Roha Group Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pracodawca

Są dwa etapy online. Trzeci etap to spotkanie w realu. Na ostateczną decyzję kandydat czeka maksymalnie do 2 tygodni od ostatniego spotkania.

Mariusz
@@Pracodawca

A ten trzeci etap 60 minut trwa, jak tu kolega pisał? I można wtedy usłyszeć, że więcej, niż 3400 na rękę tu nie będzie?

@Mariusz

Nie zawsze są trzy etapy, tylko maksymalnie trzy, czasami jeden, a czasami dwa. I nie zawsze etap trwa aż 60 minut. O zarobkach rozmawia się tylko z kandydatem, to informacja poufna i zależy od stanowiska w firmie.

Kubi
@@Pracodawca

No, jak widać informacja o zarobkach nie jest taka poufna, bo tu kolega napisał, że zaproponowaliście 3400 na rękę. Można wiedzieć, na jakim stanowisku tyle płacicie i za wykonywanie jakich prac? Żeby z góry wiedzieć i nie tracić czasu na dowiadywanie się tego w trakcie rekrutacji?

Adolf

Rzeczywiście kandydat ma rację tych dwóch rekruterów jeden łysy pyta co znaczy rozwój dla petenta a później mówi że firma zapewnia tenże rozwój a później twierdzi przez 3lata jedno i to samo się robi hehehe z kolei ten w czarnych włosach też dobry jak się pyta człowiek o stawkę na początku rozmowy to usilnie przeciągają temat by się dowiedzieć o petencie coś by na końcu po godzinie rozmowy powiedzieć że więcej nic 3400 nie dają . I ta stawka jest stała się nie zmienia przez kilka lat. No to jak? Człowiek ma poszerzać wiedzę za tą samą stawkę przez kilka lat gdzie tu logika? To po co ludzie studiują latami ? I tyle z rozmowy ,stracone 60 min życia Cyrk i komedia ,nawet Niemcy więcej dają po 2 latach pracy

Kamila

Napiszecie, jak właściwie wygląda rekrutacja? Chodzi mi o proces dla Przedstawiciela handlowego. Ciekawi mnie ile czasu trwa rekrutacja, ile jest etapów rekrutacyjnych i do tego czy na koniec zawsze jest feedback? Właśnie szukają pracownika i w ofercie napisali o rekrutacji zdalnej. Dajcie info, ok?

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, dwóch Panów prowadzących rekrutację wydają się być OK, bez problemu odpowiadają na pytania, rozmowa bardzo się klei, bardzo dużo mówią o holenderskich korzeniach firmy i w związku z tym kulturze organizacyjnej i "zachodnich" warunkach pracy. Czar pryska w momencie przedstawienia propozycji finansowej i ich totalnym usztywnieniu się w kwestii negocjacji na ten temat, argument koronny: "wszyscy u nich mają tak samo i koniec". Propozycja finansowa jest już bardzo polska i lekko mówiąc zupełnie nieadekwatna. A wakat na który od kilku miesięcy rekrutują wciąż nie obsadzony. Trochę to dziwne działanie i bezrefleksyjne.

Kandydat1
@Kandydat

A ile proponuje firma Roha? Zastanawiam się czy aplikować.

Bogumił

Firma normalnie pracuje? Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt mnie korzysta z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Roha Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Roha Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roha Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roha Group Sp. z o.o.?

Roha Group Sp. z o.o.
  • Rudzka 9-11