Ramaro Logistic Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ramaro Logistic Sp. z o.o.

Hanna Nowy wpis

Hejka z tą prywatną opieką medyczną (czytałam o tym beneficie w ofercie sprzed pół roku bo taką niestety tylko znalazłam) jako Pracownik administracyjno-biurowy to aktualne, a wiadomo jaki pakiet się dostaje dokładnie? Tzn. czyj. Może uda mi się przedłużyć ten, który mam po poprzedniej firmie.

Szofer z Ramaro Nowy wpis

Wyplata jest na czas, ale jej wysokość i wszystko inne to druga sprawa no i oczywiscie ta wyplata w miniratkach w kopercie. Pan Ramaro daje tylko 10 dni urlopu na rok, jakby dal wiecej, to firma by upadla. Kupuje tez nowe auta, ale jak trafisz na stare, to olewa remonty, kaze ci placic ze swoich, a potem oddaje przez 2 miesiace. Jak tylko cos mu sie nie podoba to drze sie i przeklina przez telefon, budzi po nockach i sie drze. Podwyzki nie robi, bo spedycja mu nie podnosi, jak podniesie, to i on podniesie. Bardzo niechetnie placi za dodatkowe kursy, np. w niedziele i doplaca tylko 5 dych. Placi malo, w stosunku do innych, to zenada, ale oczywiscie sam zyje na odpowiednim poziomie ;)

Marko

Co tutaj dużo mówić, typowy dziad trans który oszczędza na wszystkim. Od żarówki kończąc na pracowniku. Na Śląsku, gdzie pracowałem pod kordynacja Pana Łukasza, który był zwykłym szoferakiem nobilitowanym na kierownika - wszystko było nie tak jak powinno. Auta zaniedbane, chaos w robocie, o wszystko trzeba się prosić. Zresztą najlepszy wskaźnik - ciągle wiszą ogłoszenia, jest ciągła rotacja. Kto tylko pozna jak działa firma - ucieka

Mila Nowy wpis
@Marko

Nie ma ani jednego ogłoszenia o pracę, w listopadzie szukali tylko pracownicy biurowej. Poza tym nie wiem o jakiej firmie piszesz, skoro ta działa na Widzewie w Łodzi i nic nie ma w necie, aby miała oddział na Śląsku. Możesz wyjaśnić czego dotyczy ten post i jaki ma związek z firmą, na której profilu jesteśmy?

Sławomir Nowy wpis
@Mila

Podobno firma działa na Śląsku też, jako przewoźnik, tylko główna siedziba jest w Łodzi. Sądząc po opisach ludzie raczej narzekają na zarządzenie firmy i nie są zadowoleni z niej, więc niestety firmy za bardzo nie można polecić. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Klarysa

Jest tu ktoś z administracji? Swego czasu firma szukała asystentki z językiem angielskim :) Zdradzi ktoś, jaka atmosfera panuje w biurze? Jest dużo pracy, czy na spokojnie można wykonywać swoje obowiązki, bez nerwówki? W ofercie wspominają o możliwości rozwoju zawodowego, ktoś napisze o tym rozwoju więcej? No i na jakie zarobki mozna liczyć?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ramaro Logistic Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

A jak się pracuje u Pana Roberta Padel.

Stary kierowca
@Nowy

Z Panem Robertem pracuje się bardzo dobrze konkretny pomocny zawsze stanie na wysokości zadania polecam!

Teresa

Niezbyt to pochlebna opinia o pracy w Ramaro Logistic, ale też nie jest poparta żadnymi argumentami, więc nie mówi zbyt wiele... Możesz ją rozwinąć?

Jaka umowa obowiązuje w Ramaro Logistic Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Di

Normalna o pracę 3 mies

Jogi

Nie narzekam na pracę w firmie. Najłatwiej jest oczernić do tego bezpodstawnie.

Dawid

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o przełożonym. Czy nie ma możliwości poprawy tej sytuacji, żeby atmosfera była bardziej koleżeńska i przebiegała w przyjaznym otoczeniu?

zainteresowany

Czy u Was można palić w biurze ?

Jesteś zatrudniony w Ramaro? Ciekawi mnie, czy oprócz podstawy wynagrodzenia, są jakieś premie motywacyjne?

Widzę, że to nie pierwszy raz kiedy piszesz na forum o opóźnieniu w rozliczeniu za swoją pracę z firmą Ramaro Logistic Sp. z o.o. Wiesz, kiedy uda Ci się otrzymać pieniądze? Czy ta sytuacja to pojedynczy przypadek czy inni pracownicy również doświadczyli podobnych opóźnień?

Roman

Dlaczego od tak długiego czasu nie możesz rozliczyć się za swoją pracę na rzecz firmy Ramaro Logistic? Nie ukrywam, że Twój komentarz zabrzmiał niepokojąco, dlatego mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej o całej sytuacji.

Były kierowca..

Na wstępie zaznaczam iż postaram się aby moja opinia była bardzo rzeczowa i pomocna dla innych. Pracowałem na dwóch różnych robotach począwszy od pracy na chłodni gdzie byłem dziennie w domu. Auto w nienajlepszym stanie technicznym aczkolwiek coś tam starali się naprawiać. Sama praca na chłodni, To jeśli ktoś pracowal na FL to wie jak to się odbywa. Kierownik z Krajowki bardzo spoko. Praca to Dniowki na przemian z nockami. Później przeszedlem na miedzynarodowke. Tzn. konkretnie Czechy. Praca ok. Kasa ok. Auto ok. Pani spedytor z międzynarodowki Pani Anna to złota kobieta. Wiecej takich ludzi! Wszystko załatwi żeby bylo nam jak najłatwiej. Moim zdaniem troszke niedoceniana przez Szefostwo. Sama firma jest ok. Kierowcy jak i z krajowki tak i z miedzynarodowki bardzo w porządku. Zgrani, uczciwi, pomocni oraz wyrozumiali. Pod względem pieniędzy, i robót które obsługują w tej chwili oraz ludzi którzy planują wam prace to wydaje mi się że raczej warto zaryzykować. Zwolniłem się z przyczyn osobistych. Opinie starałem się napisać rzeczowo. I nie miałem na celu pisania nie prawdy bądź oczerniania. Jest to moje prywatne zdanie .Pieniadze rozliczone co do złotówki. Pozdrawiam A.J

cccc

Ludzie co Wy gadacie !!! Na Ramaro się wydźwigliście. Jak tak można kalać własne gniazdo ! Target 2021 słyszeliście!!!!Bedziecie żałować !!!! To będzie Firma Roku i gepard biznesu w Łodzi w i w Polsce już wkrótce !!! Kierowcy to tylko myślą żeby ropę(usunięte przez administratora) i się wyspać !!! A robótka czeka ! Panowie Chrabiowie !!!

Misiek

widziałem Cię wczoraj w Manufakturze :) Fajnie wyglądasz. Pozdrawiam:)

Koks

Na szczęście branża TSL jest silnie rozwijającą jednostką w której na pewno każdy z komentujących znajdzie coś dla siebie. Patrząc na godziny komentarzy widać jak bardzo jesteście wydajni dla swoich obecnych pracodawców skoro macie czas na błąkanie się po internecie. Firma Ramaro Logistic jest firmą zatrudniającą ludzi którzy są zaangażowani w swoje obowiązki i w pełni je wykonują. Dla tych którym jest to obce nie ma w tej firmie miejsca. @drajwer Dziwię się że Pana w ogóle zatrudniono w Ramaro gdyż z taką pisownią to raczej należało by wrócić do szkoły a nie zasiadać za kierownicą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wam by kiedykolwiek było wam dane prowadzić chociaż jeden dzień firmę transportową wtedy te wszystkie komentarze były by pewnie zbędne....

Drajwer
@Koks

Dla Pana wiadomości jest coś takiego jak dysleksja robicie z kierowców glupkow (usunięte przez administratora)i nie robuw a dzieki nam zarabiacije pieniadze a pan najpierw niech zda prawo jazdy a potem sie wypowiada najlepiej jest wżucic wszystkich do jednego worka ze (usunięte przez administratora)paliwo takie właśnie maja panstwo podejście w kazdym widzicie (usunięte przez administratora) wsiadzcie sami za kierownice nie bende prowadzić dalszej rozmowy bo moja opinia byla do p. (usunięte przez administratora)a nie charakter (usunięte przez administratora). Ps. Wyksztalcenie mam srednie z maturą tak dla wiadomości:-)

EKSPERT TSL

Biorąc pod uwagę wskaźniki makroekonomiczne oraz prognozy długoterminowe należy się spodziewać pojawienia w ciągu kilku najbliższych lat mocnego gracza na polskim - Grupy Ramaro Logistics. Mądre i trafione inwestycje, zaangażowanie zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnokrajowym pozwoli Grupie Ramaro na wejście do pierwszej dziesiątki operatorów logistycznych w kraju. Na ten niewątpliwy sukces pracuje już teraz zarząd wraz z całym zespołem zaangażowanych pracowników wspomaganych przez profesjonalnych doradców biznesowych. Otwieranie sieci kolejnych oddziałów w Polsce umożliwia coraz większe zdywersyfikowanie oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Powodem do zadowolenia dla polskiej gospodarki może być fakt, że na czoło wysuwa się firma z całkowicie polskim kapitałem/ Firmie Ramaro życzymy umacnienia niewątpliwego sukcesu i dalszego owocnego rozwoju wbranży TSL

spedytor ENESPO
@EKSPERT TSL

Jak w temacie. Współpracujem z Ramaro od lat. Zero problemuw. Kasa na czas. Wszystko poukładane. Tak trzymać !

kolega Ultrespa

Dobry, rzetelny przewoźnik. Tyle mogę powiedzieć. Auta jak lustra lśnią. Lubię ich ładować. Pozdrawiam całe Ramaro !

Koks

@drajwer Dla Pana wiadomości moja rodzina z pokolenia na pokolenie od blisko 40-stu lat utrzymuje się z transportu a ja osobiście mam kilkunastoletnie doświadczenie za kółkiem. Zatem znam tę branżę z każdej pozycji... Miał Pan prawo tego nie wiedzieć tak samo jak ja o Pana dysleksji.... Do zobaczenia na Śląskich drogach... Pozdrawiam serdecznie...

Filip R.

Cze. Ma ktoś info jakie warunki dla kierowców dają? Umowa? Kasa? Atmosfera? Pocztom pantoflowom dowiedzualem sie że mają przyjęcia. I nie wiem czy aplikować. Dzięki za informację.

cccc

Rafał odpisz ! bo szlag mnie trafia jak czytam takie bzdury !!!

Marek G

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Pan Właściciel to osoba bardzo kompetentna i prawdomówna. To prawy szczery i uczciwy człowiek. Do tego komandos. Służyliśmy niegdyś razem w czerwonych beretach. Po prostu jest wymagający. Ale dobry szef musi być wymagający. Bez tego nie ma powodzenia w biznesie. Takie życie. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Ramaro Logistic Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Ramaro Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramaro Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramaro Logistic Sp. z o.o.?

Ramaro Logistic Sp. z o.o.