Opinie o Technical Sealing System Poland w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Technical Sealing System Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Technical Sealing System Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technical Sealing System Poland w Czeladź

Czy pracownicy w Technical Sealing System Poland dogadują się między sobą?

Czesiek
@Nieślubny syn Pani Frał

Ty bo zaraz usuną twój wpis. Jak tylko się napiszę prawdę zaraz to synuś zgłasza. Nie dostaniesz nic bo jesteś starym pracownikiem a młodzi chodzą i robią co chca i jeszcze ich klepe po plecach.

Siemka. : ) w jednej z ofert na pracownika produkcji widziałem w wymaganiach wzmiankę o „zaangażowaniu” zastanawiam się jak na dzień dzisiejszy się ono zwraca? już pisaliście kiedyś o premiach. W tym roku jakie kwoty wychodzą?

Czy pracownicy w Technical Sealing System Poland dogadują się między sobą?

Zakładam że pytanie zostało wystosowane przez kogoś z góry. ????. Nie . Nie dogadują się . Zresztą pokazują to opinie na Gowork. Spowodowane to jest nierównym traktowaniem pracowników. I jak pisano wyżej przyznawaniem podwyżek w kolejności od faworyzowanych . Zresztą myślę że jest to celowy zabieg bo nie daj Boże jeszcze by sie pracownicy zjednoczyli i założyli ZZ.

@Anna

Co do tego wspomnianego ZZ było to już tak w sumie w planach? ludzie są zdeterminowani? Ciekawi mnie po prostu jakby to mogło wpłynąć na aktualne warunki. teraz do nowego roku to jakie są w ogóle plany na cokolwiek? jakieś podwyżki albo inne przekształcenia?

Audi
@Anna

No sprawiedliwości to w tej firmie nie było promuje się nierobów i leserów. Każdy wie o kim tu mowa.

Pati Nowy wpis
@Audi

Może nie każdy ale może tez nie dla każdego to tak istotne w trakcie pracy? jest oferta dla inżyniera jakości teraz do was. Dacie znać jaka tam jest atmosfera na dziale? widzę, że można z max 7,000 zł zarobić. jakieś konkretne szkolenia są przy tym organizowane czy te z opisu to jakieś po prostu ogólne? Wpływają na stawkę?

Nieślubny syn Pani Frał Nowy wpis
@Pati

Podejdź do tablicy to ci to wszystko rozpiszę. Szkolenia też zorganizuj specjalistyczne.

Czesiek Nowy wpis
@Nieślubny syn Pani Frał

Jakie trzeba mieć układy i układziki żeby 3 raz rok w rok dostać podwyżke i awans na wymyślone stanowisko? Tak to tylko chyba Patryk potrafi.. Ciekawe ile dyrektor ma jeszcze do tego cierpliwości.. Dostał 1 podwyżke.. Chciał się zwolnić i polecieli za nim bo chcieli go zatrzymać i dostał kolejna.. A w kolejnym roku wpadła podwyżka z awansem na stanowisko kierownicze gdzie to stanowisko jest takie wymyślone że szok.. Takie stanowisko żeby odebrać pół pracy 1 i 2 kierownikowi.. Śmiech na sali... Budżet na takie widzi mi się są a żeby coś dać aneksy pracownikom którzy wszystkich wyręczają to nigdy nie ma.. Przykre to jest ze w tej pracy są równi i równiejsi, jedni mogą pół dniowki siedzieć i nic nie robić i zarabiają tyle samo co pracownicy co wszystko robią.. I mają duża wiedzę oraz pojęcie wykonywanej pracy.. Każdy wie co ma robić i jak pracować, każdy się równo stara żeby dostać podwyzke a w tej pracy nic nigdy nie ma, nie ma odpowiedniego czasu żeby każdy jednakowo mógł dostać podwyżke. Miała podwyżka być w marcu najwcześniej.. Przychodzi już prawie kwiecień a gadka taka ze kwiecień, maj.. Zaraz przyjdzie końcówka mają i okaże się że podwyżki będą po urlopach.. Wrócimy po urlopach do pracy to będzie gadka ze podwyżki będą październik, listopad... Niestety szara rzeczywistosc w tej fabryce... Każda rozmowa z kierownikiem kończy się tym że ty do niego rozmawiasz a on odwraca się na pięcie i nie chce tego słuchać.. Taki szacunek do wieloletnich pracowników.. Nikt nie wychował to tak się zachowują.. Dlaczego nie może być tak żeby dyrektor sam zszedł na dół zrobił zebranie z pracownikami i określił się dokładnie kiedy będzie podwyżka.. Każdy pracownik inaczej by to odebrał zachowanie i każdy inaczej by na to patrzył a tu z roku na rok to jest coraz gorzej.. Pracujemy od najniższej krajowej do najniższej krajowej, troszkę więcej jest z tą premia regulaminową i nagroda abstencyjna. To może być a nie musi bo każdemu może się podwinąć noga i zachorować ale tu w tej firmie na takiego pracownika co był na l4 już będą krzywo patrzeć bo widzą tylko to co chcą i tylko wtedy patrzą.. A jak trzeba pochwalić pracownika to nigdy nikogo nie ma.. Czujemy się tu jak robole pracujący za troszkę więcej jak najnizsza krajowa.. Brak słów. Każdemu co roku jednakowo wszystko drożeje.. Czynsz, prąd, paliwo, rachunki i dyrektor daje 300 zł podwyżki gdzie to jest praktycznie nic... Zarabiasz 300 zł więcej a suma wszystkich podwyżek wynosi 700-800zl i trzeba iść do drugiej pracy żeby trochę grosza zarobić żeby godnie żyć.. Naprawdę ludzie czas otworzyć oczy i zobaczyć co tu się dzieje w tej firmie.. Nie polecam.. Ile można pracować i być poniewieranym przez kierownictwo za trochę więcej niż najnizsza krajowa.. Każdy się boi odezwać ale musimy walczyć o swoje. Skoro 1 osoba umie wywalczyć rok w rok podwyżkę to dlaczego cała reszta 1 i 2 zmiany ma być gorsza.. Wszyscy powinni być traktowani tak samo i każdy jednakowo powinien dostać podwyżkę w wysokości 700-800zl żeby tą podwyżkę chociaż odczuć a nie ze my dostajemy podwyżkę tylko 300zl i w dodatku ta podwyżka jest dawana na 2 razy... Najpierw dostają ci lepsi czyli w skrócie wybrane osoby a pozniej podwyżkę dostają ci gorsi.. Zamiast dać jednakowo każdemu to takie wybieranie.. Pełno firm do okola a każdy tu będzie siedzieć jak mysz pod miotła pomimo tego że w okolicy w firmach lepsze warunki zatrudnienia niż tu.. Może praca lekka to duży plus ale wynagrodzenie słabiutkie.. Może było by lepiej gdyby sobota była dla wszystkich pracowników a nie tylko dla wybranych pracowników i dla wybranych osób którzy pracują na wybranych maszynach.. Taka sprawiedliwość i równość pracowników... Pozdrawiamy serdecznie najwspanialsza firmę pod słońcem.

Patryk ty łobuzie
@Nowy

Bardzo dobrze i na temat napisane .. Patryk zawsze miał dobre układy z górą a zwłaszcza z kierownikiem produkcji, nie wnikajmy w to co między nimi jest i co ich łączy że tak go wywyższa pomiędzy innych pracowników.. te nagrody na koniec roku nie biorą się bezinteresownie :-) Każdy patrzy na swoją duże a zwłaszcza góra razem z kierownikiem produkcji .. gdzie potrafi czarować w żywe oczy a podwyżki były dawane za plecami innych pracowników w kanciapie 2m x 2m jakby to była normalnie rozmowę o pracę za 10 tysięcy.. a tak naprawdę to marna podwyżka 300zl która nic w życiu nie ulepsza i nie poprawia jakości życia. Nigdy w tej pracy nie było sprawiedliwości i nigdy jej nie będzie.. Wszyscy domagamy się podwyżek w wysokości dogodnej dla nas kwoty żeby każdy mógł godnie żyć.. a nie chcemy pracować do końca życia za marne grosze w tej zacnej firemce.. Szkoda ze kierownictwo nie pamięta czasów jak Patryk dół dniówki przesypiał w szafie albo w toalecie na tronie a zwłaszcza jego nagminne L4 w ciągu roku pół roku przechorował .. Tego nikt nie widzi i już dawno zapomniał.. Najważniejsze było żeby go gdzieś upchać na stanowisko kierownicze żeby czasami się nie zwolnił.. Warunki takie jak w obozie polskie dlubaczki robią i dłubią najgorsze rzeczy jakie mogą być a Ukrainki są królewnami w tej firmie i są traktowane o niebo lepiej niż polki.. szkoda tych ludzi w tej pracy.. bo się marnują za trochę więcej niż najniższa krajowa.. Ukraińcy pracują po 12 godzin gdzie wyrabiają swoje normy tyle ile by normalnie zrobili w 8 godzin. Oni też mają za dobrze w tej firmie.. przerwy na papierosa co godzinie jak nie na dworze to w szatni .. Nagminnie się spóźniają do pracy i nikt im nie zwraca uwagi bo lepiej do swoich starych pracowników się przyczepić.. Jesteśmy oszukowani przez dyrektora na każdym kroku nie ma podwyżek bo zawsze jest kryzys.. a firma cały czas zarabia i za coś musi się utrzymać na światowym rynku wszystkie jakie dochody generują to w euro a my dostajemy wypłatę w PLN. Czas na podwyżki.. nie możemy pracować za najniższa krajowa i być traktowani gorzej jak ukraincy.

@Nowy

Skoro dyrektor się na to zgadza i podpisuje to nie rozumiem stwierdzenia " ciekawe ile dyrektor ma cierpliwości do tego " Dwa połóż wypowiedzenie to dostaniesz podwyżkę skoro masz takie rzetelne informacje o Patryku

@Patryk ty łobuzie

A jak dyrektor do ciebie podchodzi i pyta się czy wszystko w porządku to odp że tak bo nie masz odwagi powiedzieć co ci nie pasuje i co ci się nie podoba najprościej tutaj pisać co jak wiadomo nic nie zmieni

@Andersen

Klaudia zajęła byś się sobą a nie tutaj takie herezję wypisujesz. Ludzie mają oczu. Nie musisz nam zakłamywać rzeczywistości :)

Szkiewicz
@Nowy

To nie były żadne układy a tymbardziej układziki to się należało jak bezdomnemu ciepła zupa Wymyślone to są te argumentu stanowisko jest prawdziwe jak nie wiem co Poprostu ciężka popłaca. I żaden śmiech na sali a tymbardziej na hali.

W tej firmie żeby awansować na stanowisko kierownicze wystarczy pracować po 11,5 godziny a jak się już tą podwyżkę z awansem dostanie to już można normalnie po 8 godzin pracować :)

Patyczak
@Nowy

To jest hit sezonu największy leser ma mi mówić co mam robić :) Kolejna podwyżka na wazelinę zrobiona... Teraz spokojnie może się udać na zasłużone L4 pograć w grę :)

Stary
@Nowy

Wiesz co? Ja prawie dzien w dzien przychodzilem do pracy, 50-30 minut wczesniej i nie po to aby pogadać tylko leciałem na stanowisko, po tylu latach to ja tam tygodnie za darmo zostawiłem i nic za to nie miałem, zawsze przytakiwałem, pomagałem z chęcią i jedyne co mnie spotkało to hejt :) pozdrawiam ciepło.

Haha
@Patyczak

Idealnie ,tam tylko się udać na L4 ,firma (usunięte przez administratora) i kłamie ,normalnie kino z serii,Kino w starym kinie

Agata

tutaj nie ma problemu z naborami ani nic? zawsze znajdzie się ktoś chętny na pracę? co do tego zasłużonego awansu na stanowisko kiero. jak warunki pracy się wtedy zmienią? o ile stawka wzrośnie? i co z obowiązkami?

Andrzej Duda
@Stary

Jeśli masz być brygadzistą, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć..

@Andrzej Duda

Ta wspomniana decyzja czego konkretnie dotyczy? Zostało to tak ubrane w słowa, że trudno precyzyjnie zinterpretować. Za które więc obszary konkretnie taki brygadzista jest odpowiedzialny? Na co musi zwracać szczególną uwagę podczas pracy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technical Sealing System Poland na stanowisko Inżynier jakości? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Obiektywna

Najbardziej wylewne opinie pochodzą od tych co zamiast pracować(usunięte przez administratora)sie systematycznie. Było nas tak mało ze kojarzy sie kto pisze te banialuki. Zwolnili ich i słuch po nich zaginął bo pojeli ze nigdzie nie jest kolorowo. Nie każdy umie pracować na produkcji. To specyficzna praca. Mamy w zakładzie stałe umowy o prace,prywatną opieke medyczną,premie do zarobku,dodatek za obecnosc w pracy. Nie zarabiamy kokosów. Ale tez nie pracujemy w wekendy . Owszem sa nadgodziny . Czasem. I jest ciężko. Zawsze mozna sie zwolnic i isc gdzies gdzie jest 4 brygadówka . Bedzie i zarobek i dodatki.

Kto ma to ma
@Obiektywna

Te umowy to czemu zatrudniacie ludzi przez agencję bez niczego ,kto ci będzie pracował za goła stawkę i czy myślisz że u was jest kolorowo pracować za pół darmo ,każdy idzie tam gdzie ma ta premię ,obecność i opiekę medyczną bo z agencji nie masz tego ,nie wiem jesteś jakas ograniczona czy nie pełnosprawna umysłowo ,i kto się (usunięte przez administratora) Te kobiety co mają umowy na stałe i wychodzą przez drzwi bezpieczeństwa posiedziec sobie z boku i pogadać o pierdolach a nowi mają zasuwać , dlatego ludzie odchodzą bo nie są traktowani na równi z wami ,na czerobrygadowce wyjdziesz więcej niż tutaj ,śmiech na sali koło 2400 to jakis teatr ciekawe czy ty byś robiła ,może tak jeśli mieszkasz z rodzicami

Nadgodziny
@Obiektywna

Są u was chore do 2 w nocy i kto ma jak wrócić do domu i czym ,taxi brać przy tych full zarobkach czy zaraz odstarzl bo nie został ? Wy się bojicie zmienić pracę bo ugrzezlyscie tu od paru lat i wiecie na co możecie sobie pozwolić ,ale że nie zarabiacie kokosów to wasza sprawa i przyzwyczajenie ,jest tyle produkcji w tym okręgu że można przebierać .Nie tylko ich zwolnili ale ludzie też nie chca pracować u was na takich warunkach i sami zrezygnują o tym nie wspominasz .Już było z dlubaczkami że chcą wszystkie odejść i co góra zaraz przyleciala i im zmieniła godziny pracy .Ty masz stała umowę dlatego bronisz ,ciekawe jakbyś miała co miesiąc jak byś śpiewała i była taka zachwycona

Spojrzec obiektywnie
@Obiektywna

Firma szuka pracowników czy (usunięte przez administratora) ? Agencja ciągle się ogłasza ,jak można pracować za taką stawkę bez premi , frekwencji , wczasów pod grusza,bonow na święta .Ale jak ci się nie chce iść na cztery brygady to gnij w tym ubóstwie i wykorzystywaniu ludzi i nie każda firma produkcyjna ma te cztery brygady ,już będzie habasit w czeladzi i dwie zmiany ,inna Adramex Będzin tam dobrze zarobisz .Inne firmy zapewniają ludzia to wszystko ,ale od was uciekają ciekawe czemu? Masz zrobić tyle i tyle ty się naprodukujesz za bida nędzę i kto z tego ma zysk Ty czy góra

@Obiektywna

A kto zbiera te kokosy za waszą pracę? Skoro wy tylko fistaszki ,cóż można wywnioskować inni lubią być wykorzystywani ,już jedna powiedziała że mąż ją przyjedzie zwolnić bo ciągle te nadgodziny robi .A gdzie życie rodzinne itd ,firma Dno

Obiektywna
@Kto ma to ma

@Kto ma to ma. Ty byś gościu chciał na start dostać tyle co stary pracownik ? A Ty myślisz ze jak Ja przyszłam do zakładu to ile zarabiałam ? Zaczynałam na umowach miesiecznych pod agencją . I za psie pieniadze. . Na stałą umowe i pensje trzeba było sobie zapracować. A co do ludzi z agencji to jedyne co widzimy w tym zakladzie to to ze przez pierwszy miesiac sie starają a potem kryją za maszynami z nosem w telefonach. Nie wiem coś Ty za jeden...może ten co po 3 godzinach pierwszej dniówki ulotnił sie po angielsku. Masz lekkie pióro ale w robocie chyba cienki jesteś.

Od tego
@Obiektywna

Trzeba zacząć że gnębicie nowych i ciągle ich obserwujcie ,jak wam nie pasuje zaraz pouczacie że robi swoim tempem -jestescie jak siekiery i hieny ,co by jeszcze wam płacili za to dodatkowo .A co do telefonów to same też siedzicie i prowadzicie monologi,że nic nowy nie może zapytać bo jesteście zajęte rozmowa ...czyjeś się widzi ale swojego już nie .

I kto
@Obiektywna

Ci kazał pracować za (usunięte przez administratora)pieniądze to był twój wybór ,może w innych firmach cię nie chcieli ? A powiedz co dostajesz na święta i jaki masz socjal?

Agata

to wspomniane wyznaczenie wtedy jest jakieś bezdyskusyjne? do tego piszesz o pracy do drugiej w nocy. jak dalej jest to rozwiązywane? co z konkretną wypłatą za ten wymiar czasu? co w przypadku braku dyspozycyjności?

Fabrykens

Co zazdrościcie ze się tak wylansowałem miedzy kierownikami? Trochę czasu to zajęło ale się udało ! :) Awans dostałem tylko dlatego bo nie chciałem wracać do Dominika na zmiane ;) Jeszcze trochę trzeba popracować i można jechać do Norwegi na zasłużony urlop mając L4 :D

@Fabrykens

Za darmo nie dostałeś , starałeś się kilka lat i dostałeś , nic nie poradzisz że innych kłuje to w oczy ,taki urok tej firmy w innych pewnie podobnie jest

@Andersen

kilkuletnie starania w firmie na czym konkretnie polegają? o awans trudno? rocznie wyniki u każdego pracownika się podsumowuje czy z jaką informacją idziesz i się ubiegasz o wyższe stanowisko? nabory wewnętrzne są częste?

Agata

Kiedy będą jakiekolwiek podwyżki?

@Agata

Skoro pytasz o podwyżki, to jakie były w ostatnim czasie? One miałyby przysługiwać po równo na każdym dziale czy jak to się w tej perspektywie rozkłada? Pytam, bo widziałam, że w tamtym roku szukali kogoś do biura i ciekawa jestem jaką stawkę wtedy ostatecznie oferowali. Wiecie? Dziś jaka by była?

Leo

podobno nowi zatrudnieni przez agencje mają 3500 na rękę na start , maja więcej niż około połowa załogi za stażem ponad 5 lat pracy w tym zakładzie , pózniej się dziwią że doświadczeni pracownicy się zwalniają

Co za bzdury
@Leo

Na umowie brutto bo netto dwa coś ,bez premi i frekwencji a że doświadczeni się zwalniają bo nie mają podwyżek

@Co za bzdury

Tylko mam pytanie. Ci doświadczeni to są zatrudnieni bezpośrednio w firmie, tak? no i ona nie ma wpływu na to co agencja zaoferuje czy ma? bo jeśli tak by to wyglądało to do firmy problemu mieć nie można w tym kontekście?

Uszczelka
@Agata

Firma ma oszczędności ,biorą agencję na swoich warunkach i dają wytyczne żeby ludzia nic nie płacić poza goła stawka ,jak można pracować bez premi z licznymi nagodzinami bez możliwości powrotu do domu ,kto ma auto i transport jest dobrze ,ale jeśli nie masz ?po 2 w nocy raczej nic nie kursuje z czeladzi ,może bus zrobicie dla ludzi jeśli mają dłużej zostać i odwieść ich do domu ,czy to przekracza wasze możliwości finansowe...Skoro nie ma nic ,premi ,bonów ,tylko góra się bogaci ,to jest nie normalne ,w innych firmach są karty na jedzenie itd ,a tu dymasz za nic .Praca ogólnie dla desperatów w złym okresie finansowym dopóki nie znajdą czegoś lepszego .Tam starzy prawnicy mogą pisać jaka to baja a potem są po pół roku na L4 , Możecie się pochwalić jako pracownicy pod firmę że macie 100 coś zł premi lub koło 200 i to jest szczyt waszych marzeń ?a co wam firma dała na święta ,jakieś paczki?bony na zakupy?a może uszczelki do auta

@Uszczelka

A to ja nie wiem co dali a czego nie, bo dopiero się orientuję w warunkach ale czy to sugestia, że słabo z socjalem jednak? A widzisz piszesz, że są tu starzy i robią latami siedząc później na l4. Firmie to nie wadzi i ich zatrzymuje u siebie mimo wszystko? Da radę odnieść się do jakiś wyników lub obrotów sprzed lat a tych, które są teraz? Mimo wszystko idą na przód?

Jarek

Witam , chciałbym się dowiedzieć, czy są może przyjęcia do firmy?

@Jarek

Są , wystarczy wejść w google i poszukać.

Krzysztof
@Iza

A wiesz czy warto obecnie tu aplikować? Dobrze płacą?

@Krzysztof

Wypłaty na czas i nawet nie były złe,ja już tam nie pracuję,ale zawsze możesz spróbować.

Basia
@Iza

tak wypłaty na czas są , na start masz najniższą krajową plus 15 % premii ale nigdy tyle nie dostaniesz plus 200 zł frekwencji take jesli to nie jest zła wypłata to śmiało zapraszamy

kasia

nie warto

@Basia

Basiu to jest w sumie prawda co napisałaś i do ciebie Kasia też się to tyczy ,jeśli piszecie ,że śmiało zapraszam ,albo ,że nie warto ,to dlaczego tam dalej pracujecie, ludzi pozwalniali,kupa ludzi się zwolniła,a teraz się ogłaszają ,że potrzebują na produkcję.

@kasia

Dlaczego nie warto?

Cóż z tego
@Iza

Że się zatrudnisz jak non stop obserwują cię stare wygi takie stare moherowe pracownice

Śmiech na sali
@Jarek

Lepiej się nie zatrudniaj to jakaś kpina ,ludzie z agencji dostają grosze nie wypłatę pytanie dlaczego nie mają premi i frekwencji skoro pracują jak wszyscy ,widać (usunięte przez administratora) szukają ,zmuszanie do nadgodzin ,może pan dyrektor by robił za ponad dwójkę jak agencyjni i był królem życia firma dno i wyzysk jak na te czasy ps szukajcie następnych łosi do tej pracy co będą wam robić za darmo i taxi brać do domu po 2 w nocy bo was nie interesuje że ktoś nie ma dojazdu

Bogaty
@Krzysztof

Tak dobrze będziesz na równi z dyrekcją ,przelicz sobie ile taka uszczelka kosztuje ,edakwentie do twojej pracy i ile dostaniesz ,plus że za wszystko ci odliczą nawet jak ci maszyna zniszczy materiał to twoja wina ,tam tak zarobisz że nawet kierownik dorabia w firmie budowlanej

Pazdek
@Jarek

Super firma pracujesz na pół etatu zatrudniony jesteś na cały etat. W wolnym czasie można sobie pograć na telefonie lub rąbać palety. Jak się z męczysz odpoczniesz sobie w szafie.

@Pazdek

jeśli ktoś pisze że to super firma to nie mam pytań , robota sama w sobie nie jest zła , niestety problem polega na tym że firma niedocenia zwykłego pracownika jest inflacja wszystko drogie w sklepach , paliwo , kredyty itd. gdyby firma doceniała zwykłego szarego pracownika który robi najgorszą robotę a bez tego pracownika nie istnieją Ci u góry w biurze to dyrektor już dawno dałby wszystkim podwyżki żeby jego pracownicy mogli żyć na przyzwoitym poziomie a tak to część z nas pracuje na dwie roboty także to nie jest super firma. Gdzieś tam wyżej był komentarz że dyrektor nie podpisuje wypowiedzień , ten kto to napisał delikatnie pisząć jest mało inteligętny dyrektor podpisuje normalne wypowiedzenia czyli 3 miesięczne a za porozumieniem stron nie ma obowiązku zresztą nazwa zobowiązują ( większość nie zrozumie ) i napewno nikt się nie boi że wszędzie indziej są tylko umowy zlecenie bo to nie prawda a z tej firmy można odejść na podstawie porzucenia pracy totalna bzdura ten co to pisał tam wyżej , składasz wypowiedzenie dyrektor nie idzi Ci na ręke za porozumieniem stron to masz 3 miesięczne proste a to że ktoś ma dobrą oferte i nie bedzie czekał 3 miesiące to jego prywatna sprawa że pracę porzuca dwa o czymś to świadczy że ludzie się zwalniaja i pracę porzucają znaczy że gdzie indziej płacą na start dużo więcej niż tu po kilku latach , ale niech ten ludek wyżej który podpisuje za kogos innego pisze że super firma ......

Pick

To fakt wszystko drogie i oni myślą że ludzie złapali pana boga za nogi i będą (usunięte przez administratora) za pół darmo tylko dlatego co by oni się nachapali ,co za (usunięte przez administratora) agencję wybrali że bez premi i frekwencji ,a ile ci ludzie mają tak robić? Za(usunięte przez administratora) najlepsze w tej firmie jest to że wymyśla nadgodziny do 2 w nocy i nie masz jak wrócić do domu nie każdy ma transport ,ich powiedzenie nas to nie interesuje ,to może zapłacicie pracownikowi za dojazd , zresztą tam mało ludzi ,ciągle robią po 10 lub 12 godzin co dla mnie to jakieś chore

Hahaha

I ciągle ogłoszenia o pracę przez firmy zewnętrze ,to co jest nie tak że ludzie robią za darmo .Oni też by robili? Zwłaszcza dyrcio że swoją kwoką

To może

Napisz ile ludzi z agencji się tam przewinęło i czemu nie chcą pracować na takich warunkach

Zuzanna
@To może

W sensie że dużo tych osób? Jakie te warunki tak dokładnie że nie chcą pracować? Zastanawiam się nad aplikowaniem więc chętnie się dowiem

Co myślicie na temat pracy w firmie Technical Sealing System Poland na stanowisku Logistyk? Właśnie poszukują pracowników. Czy 3500 PLN to odpowiednie wynagrodzenie?

Agata

"Hojny"? To ile w zasadzie na log się tutaj zgrania? A co do Twojej niechęci do dyrektora, to jego zarobki też kojarzysz?

Michał prawie Wisniewski
@Agata

3500 w normalnej firmie operator bez kwalifikacji zarabia , a tu logistyka za psia stawke... Czekam póki co ogłoszenie na stanowisko dyrektora uwentualnie zastępcy to obecnemu pokaże jak się poprawnie firma zarządza

Temat

Jest taki że tam tak zarobisz jak mysz kościelna pytanie czemu ludzie porzucają prace ???

Niestety

Zarobki dyrektora są miedzy 15-20 tys.euro

@Niestety

O to pięknie nie dziwię się, że napisał o tym czekaniu na ogłoszenie. A wobec tej stawki to jak ten logistyk ostatecznie wygląda? Dowiem się?

Hihi

Tak bardzo tyle samo mają ludzie na produkcji ,tyle napewno nie dostaniesz na rękę bo to brutto ,wylicz netto 2400 jak nic , ciekawe czy dyrcio byłby zadowolony z takiej wyplaty ,napewno by go ta jego rzuciła

Aleksandra
@Hihi

rzeczywiscie ta podana przez ciebie kwota to troche wiecej niz minimalna, czy w 2023 sa na produkcji przewidziane jakies podwyzki ?

Vy
@Aleksandra

Ludzie chcą podwyżek ale dyro kręci nosem , dlatego ludzie odchodzą lub porzucają pracę , niestety nikt nie chce pracować za pół darmo aczkolwiek być wykorzystywany ,przewidziane podwyżki to ci Magik wyczaruje o ile w niego wierzysz .Szukają ludzi naiwnych z agencji

misiaczek
@Vy

tak chcą podwyżek tylko zamiast zebrać się w (usunięte przez administratora) bo w kupie siła !! ( i nie mam na myśli dwójki w wc ) i coś w tym temacie zrobić to wolą między sobą narzekać albo tutaj wylewać swoje żale

gwiazdeczka
@Aleksandra

No czekamy co będzie w styczniu , najniższa krajowa wzrasta jak się nie mylę to o 480 zł i pózniej jeszcze w lipcu mają podnieś , ciekawe jak dyrektor do tego podejdzie , znajac życie to podniesie max o 300 zł

A kto
@misiaczek

Stare babuszki zatrudni ,one się boją własnego cienia a co dopiero dyrektora ,co za chore baby mają doświadczenie wiedza co i jak ,każdy by ich przyjął z otwartymi ramionami za więcej

strongmen
@A kto

tylko skąd je wezmie ? jak nie ma chętnych za te pieniądze , nikogo nie zwolni bo mu ludzi brakuje ale te stare prukwy sie boja odezwać bo ich zwolni ,jak by miał kogoś zwolnić to by już dawno zwolnił tego pachnącego inaczej zwolnij co lubi sie częstować nie swoimi rzeczami z lodówki

@strongmen

czyli w pewnym sensie można tu liczyć na stabilne zatrudnienie? macie teraz może wdrażane jakiekolwiek zmiany w odniesieniu do nowego roku? coś ze stawkami lub warunkami właśnie?

@Agata

Tak licz na stałe chyba w swojej wyobraźni ,zarobisz tyle co nic a wymagania z kosmosu

@Buhaha

ok z tego co piszesz zarobki jeszcze domyślę się jakie potencjalnie mogą być ale co z tymi wymaganiami? czemu aż z kosmosu.. weź napisz wprost

Ten który wszystkich drażni

Zarobki żałosne, dyrektor niezrównoważony, brak szans rozwoju. Ciągła obserwacja przez pracowników z biura, w tym jedną obleśną babę, która ma się za wicedyrektorkę, a w gruncie rzeczy jest nikim. Stali pracownicy mogą oczekiwać przez lata najwyżej na nagłe wypowiedzenie, lub degradację na niższe stanowisko - przykład - jeden z brygadzistów został zdegradowany do poziomu pracownika (i zgodził się na to!) a brygadzistą został jego znajomy, któremu wcześniej sam załatwił pracę. (usunięte przez administratora) polecam wyłącznie masochistom. Człowiek o najtwardszej psychice w końcu zmięknie w tym otoczeniu.

Meg
@Ten który wszystkich drażni

Ta Pani chyba w końcu sobie kogoś znalazła i porzuciła marzenia o byciu z sami wiemy kim. Może jest już lepiej. Ludzie po spotkaniu z tą panią leczą się na terapiach i biorą leki co ją tylko podbudowuje. Nigdy nie spotkałam gorszej osoby a swoje lata mam. Coś okropnego

@Ten który wszystkich drażni

Nie wierze w to co czytam. Serio można kogoś zdegradować, żeby znajomy wskoczył na jego miejsce? Może ten brygadzista był mało kompetentny i dlatego zmienił stanowisko, bo raczej nie wygryzł go kolega. Szczerze to nie wyobrażam sobie pracy w strachu, że za chwile mnie zwolnią, albo przeniosą na niższe stanowisko.

Hmm
@Ten który wszystkich drażni

Dla mnie to chore zmuszanie pracowników do pracy po 10 godzin i szantaż że kierownik będzie wyznaczał ,i teks nie pasuje to się zwolnij ...Gdzie pan z BHP? Może do Pip to zgłosić ?nadgodziny są dobrowolne ,nie każdy może pracować do 2 w nocy ,zamawiacie pracownika taxi na koszt firmy? Może by zatrudnić więcej osób ,bo nie każdy jest robotem człowiek to tylko człowiek nie każdy jest w stanie pracować przez dłuższy okres po tyle godzin , oprócz pracy jest też inne życie i rodzina

@Hmm

Chociaż jest jakieś wytłumaczenie tych nadgodzin? Przykładowo jakaś zwiększona produkcja czy coś w ten deseń?

Coz
@Ten który wszystkich drażni

Baba dyrektora może wszystko a że obserwują to im się ma pieniądz zgadzać ,czemu sami się nie wezmą za produkcję tylko obserwują przecież to takie łatwe ,zabrać premię ,zmusić do nadgodzin a sobie coś zabierają czy tylko każą pracowników co na nich robią

Ubaw po pachy
@Ten który wszystkich drażni

Najpierw pracownicy szczekają pyskiem ,jakie to mają małe zarobki i że się zwolnią ,czekają na podwyżki a przy dyrciu pokorni ,po co mówicie do ludzi z zewnatrz jak jest jeśli potem nic z tego nie wynika,tylko podkulacie ogon i robicie za Free, wszystko fałszywe i dwulicowe ,szkolicie też tak na odpier... Bo potem mówicie że trzeba poświęcić czas nowym i nie macie za to placone

Bardzo
@Ten który wszystkich drażni

Żałosne zarobki jak ta firma , nawet kierownik dorabia w firmie teścia żeby utrzymać rodzinę

Leo

xxxxxx

szerokim łukiem omijać tą firmę!!! coraz większe (usunięte przez administratora) chyba że jesteś Ukraińcem to jak najbardziej bo mają lepiej niż stali pracownicy

@xxxxxx

Sugerujesz, żeby omijać firmę Technical Sealing szerokim łukiem i nie aplikować do pracy w tym miejscu, ale w zasadzie nie podajesz żadnego powodu, dla którego masz takie zdanie na temat tego pracodawcy. Dlaczego odradzasz podjęcie pracy w tym miejscu?

Sławek
@Bożena

Mobbing psychiczny od strony starych pracowników, Niezrównoważony dyrektor który jest mało decyzyjny i mało sprecyzowany w swoim działaniu, Głowna księgowa która trzyma dyrektora za "uova" dosłownie i w przenośni przez co wydaje jej się, że jest najważniejsza, Niewykształcona kadra zarządzająca która swoim prostackim podejściem rzutuję na obraz tej firmy u pracowników i klientów Wszystko to sprawia, że atmosfera panująca w tej firmie jest lekko mówiąc patologiczna. To są tylko niektóre powody dające wyrozumiałe spojrzenie na styl komentarza kolegi xxxxxx, jeżeli będzie mało to z chęcią odpowiem na kolejne pytania.

@xxxxxx

Zgadzam się w 100 procentach.

Prawda.

Magda
@Sławek

Jestem chętna dowiedzieć się więcej.

@Sławek

Sławek , chętnie bym się dowiedziała,coś więcej na twój temat tej firmy, pracowników itp.

&

Tak to jest prawda.

Pacan

Ale oni pracują tam codziennie od 6 do 18 to jakieś niedorzeczne

@Pacan

Nie mają ani jednego dnia wolnego? Nawet w weekend albo chociaż w niedzielę?

strongmen
@Karolina

wolne weekendy są , ktoś coś tam za głupoty pisze , wolą cisnąć w tygodniu ludzi po 10 godzin i wolne weekendy tak jest na obecna chwile

Pracownik miesiąca
@strongmen

Dokładnie , ponieważ w tygodniu nadgodziny są płatne dodatkowo 50% , a w sobotę 100%. Więc w tej firmie pracownicy chętnie pracują w nadgodzinach za michę w tygodniu zaznaczając , iż tacy pracownicy to prawdziwy skarb dla pracodawcy. Nadgodziny oczywiście są narzucone prz z pracodawce bez pisemnej zgody pracownika

Ha
@Pracownik miesiąca

Jakie soboty tam nie ma sobót roboczych bo większe koszty , lepiej w tygodniu zaorać pracownika po tyle godzin

@strongmen

Czyli pracujecie po 10 godzin, zawsze? Ciekawa jestem, czy można odmówić, czy od każdego się oczekuje, żeby tyle siedzieli w pracy?

Podeszwa
@Bożena

Możesz odmówić ale to =wylot .Zresztą widać że agencja ciągle szuka ludzi którzy będą robić za goła pensje to jakieś nienormalne w tych czasach , oszczędności na premi , frekwencji dla pracowników z zewnątrz a oni sobie kieszenie napychają

Yyyyyxx
@xxxxxx

Ogólnie firma dno ,i jeszcze raz dno ! Nawet nie zarobisz 2500 jako nowy pracownik jeszcze ci odliczą za zniszczony materiał ,kogo oni szukają ?i będą ci obiecywać że za trzy miesiące dostaniesz umowę pod firmę co jest nie prawda

@Yyyyyxx

nawet jakby odcinali to chyba najniższej przekroczyć nie mogą?

Iza

Może źle napisałam,może wy tam już nie pracujecie,ale wszyscy narzekają na teksopl,a jednak tam pracują, czyli coś jest nie tak

Pinokio
@Iza

Owszem pracują tam same (usunięte przez administratora).... Co się boją odejść bo gdzie indziej może być gorzej ,zresztą są wybrani przez Boga za szyby ,zresztą to stare baby muszą tam tkwić i się na wszystko zgadzać bo kto je w tym wieku zatrudni ,a uczyć się w nowej pracy to nie ich poziom i to czekanie na podwyżkę ,a Bóg nie zawsze jest miłosierny ,grunt żeby jemu kabzę była nabita ,wyjdzie zagada do nich a one myślą że są ważne dyrcio ich chwali a one łykaja to jak pelikan ,10 godzin spoko to jakiś chore ,cóż czasem jest wybór ,czasem pod presją i strachu zależy co kto woli

Słabe warunki finansowe, zaczynasz od najmniejszej stawki krajowej, oficjalnie sa trzy stopnie zarobkowe, 300 zł ja zarabialem po ponad 3 latach 2400 zł netto i ani kierownik ani brygadzista nie wsparli mnie w prosbach i oficjalnych pismach do dyrekcji o 300 zł podwyżki. Jesli chodzi o szczebel średni i brygadzistów, nic nie załatwisz, wiem bo od brygadzisty miałem obiecane, pod pretekstem szkolenia na innych stanowiskach podwyżke a kiedy juz sie nauczylem czy bylem w trakcie doszkalania, uslyszałem że „i tak pracuje tylko na jednej maszynie”. Jeśli chodzi o atmostere w pracy to jest wporządku o ile brygadzista cie lubi (mówie o jednej zmianie ponieważ nie do konca wiem jak jest na innej) natomiast jesli cie nie lubi jesteś ciagle obserwowany, bardzo nie chętnie pomaga, ludzie nawet czują się zgnębieni gdyż trzeba znosic fochy, humorki i wyrafinowaną hipokryzję ale przypuszczam że w takiej pracy to normalka. No jest też dużo „kolesiostwa” wiec jesli jesteś nowym pracownikiem zapomnij że coś załatwisz ze swoim liderem zmiany czy kierownikiem, niechętnie rozmawiają, niechętnie pomagają wiec rozwoju sie nie doczekasz. Starałem sie rozwijać, miałem ambicje czy przy pomocy kolegow szkolic sie w zakresie programowania, znajomosci produktu, angażowałem sie w lepsze poznanie środowiska a nawet podejmowałem rozmowy z managerami o możliwosci wprowadzeniu innych produktów, rozmowy w oparciu o argumenty. Wsparcia nie uświadczyłem pomimo tego a przeciwnie lider zmiany uważał mnie za osobe bez ambicji co też powiedzial otwarcie. Praca lekka, raczej czysta, trzeba oczywiscie wiele robic jak to na produkcji ale sama praca w sobie bardzo wporządku, przy czym trzeba miec swiadomość że są bardzo stare maszyny, działajace na patent, trzeba miec wiedze jak postepowac. Atmosfera, to też szwankuje, pracownicy maja swoje humorki i sa tacy ktorzy to pokazują, trzeba sie liczyc że nawet potrafią donośic że stoisz i z kimś rozmawiasz ponieważ miałeś odwage powiedzieć nie życzysz sobie plotek na swój temat natomiast w twarz są mili. Obecnie przyjęć brak ale to działa na twoją korzyść.

@Piotr

To mnie trochę przestraszyłeś tą kasą. Bo 2,4 tys po trzech latach to malutko szczególnie że nie można się doprosić o podwyżkę. A nie miałeś dodatkowo żadnych premii za wydajność albo frekwencje, bo często na produkcji są takie benefity.

bzyk
@Bronisław

Prosić zawsze można ale się raczej nie dostanie.

Sylwia
@bzyk

A może akurat? Zawsze warto próbować, nawet spontanicznie zagadać :) No ale nie każdy to potrafi i właśnie tacy premii przez lata nie zobaczą, bo boją się walczyć o swoje.

&
@Piotr

Czysta prawda, pracowałem tam i masz rację , Tekspol to porażka.

@&

Też tak mało zarabiałeś jak pisał Piotr? Dziwię się, że dla dobrze pracujących nie ma podwyżek, bo przecież wiadomo, że nikt nie będzie robił za tak małe pieniądze. Miałeś chociaż jakiś socjal? To znaczy prywatne ubezpieczenie albo opiekę lekarską?

Leszek
@Bronisław

Podwyżek od dawna nie było

Nikt
@Piotr

Tam nie będzie (usunięte przez administratora) Za najniższą krajową ,ludzi z agencji biorą bo myślą że osły i będą im jeb.... Za friko i goła pensje ,sami sobie róbcie za tyle ,bez godności i to zniewolenie po 10 godzin a jak macie tyle zamówień to dajcie im zarobić a nie wykorzystać albo urochmcie soboty ale to was przerasta bo za duże koszty ,lepiej ludzi (usunięte przez administratora)na szaro

@Sylwia

Jeśli przeczytała by Pani wypowiedź Piotra, ze zrozumieniem (bądź w ogóle go czytała) to komentarza by nie było. To też ostatnie zdanie z Pani komentarza jest nieuzasadnione i zbędne.

@Tomek

Nie rozśmieszaj ludzi ,każdy wie ze stali pracownicy to trzęsi....(usunięte przez administratora)....robią jak im każą bo gdzie w tych czasach dostaną stała umowę o pracę ,wiedzą że są miesięczne lub umówa zlecenie a napewno nie chcą być w tej sytuacji ,bo jakby grosze zarabiali to by inaczej śpiewali ,czasem jest tak że jest gatunek ludzi i podgatunek co się zgadza na wszystko bo myślą że zarobią krocie i są niezastąpione ,tym bardziej że dyro nie podpisuje zwolnień i będą miały w papierach porzucenie pracy jak inni .Taki serial kiedyś był (usunięte przez administratora)Izaura

Paranoja
@Piotr

Może by poinformowali pracowników z agencji że robią za goła stawkę zero premi ,frekwencji ,,,to kto zagarnia ich pieniądze jeśli potem masz pracować po 10 -12 godzin , bogacą się kosztem naiwnych? W każdej innej firmie nowy pracownik ma premię i wszystko co starzy pracownicy tu wyzysk te stare pracownice co je wybrali to tak się boją jak ojca (usunięte przez administratora) ,nie polecam po oprócz szyb na produkcji że cię góra obserwuje to jeszcze te stare kwoki i ciągle im się coś nie podoba

Bożena

Czemu tak mówisz, co ci nie pasuje w pracy tam?

Od dawna wiadomo jest,że pan (usunięte przez administratora)ma swoich pupilków,są lepsi i gorsi,więc nie ma co się dziwić, jesteś pupilkiem zostajesz , jesteś ten gorszy wylatujesz.

Bronisław

To pracuje się po uważaniu? Jak się kogoś lubi to zostaje? A doświadczenie i umiejętności się nie liczą. Nie bardzo w to wierze, bo w ten sposób firma by daleko nie pociągnęła.

Iza

Chyba trochę odbiegliście od tych tematów, które są tu najważniejsze, więc postanowiłam, że dopytam o rekrutację w firmie Technical Sealing. Możecie mi powiedzieć, na jakie najczęściej stanowiska tam rekrutują? Wymagają od kandydatów wcześniejszego doświadczenia w branży czy nie? :)

BABY
@Iza

czytając to co napisałaś to Ty chyba z biura jesteś , nie ma żadnej rekrutacji jak potrzebują to przyjmują Ukraińców jak nie potrzebują to ich zwalniają , Polaków jest coraz mniej ile byś nie pracował i co byś nie robił jesteś nikim dla dyrektora , ostatnio był bardzo dobry przykład .............

Krzysztof
@BABY

A jak z kasą to wygląda w Technical Sealing System? Ile można zarobić na początku? Są jakieś podwyżki regularnie? Jak sądzisz tak ogólnie - warto tu aplikować?

BABY
@Krzysztof

7widzę że ostatni komentarz został usunięty pewnie za bardzo zabolało Konrada w 2017 roku były podwyżki obietnice dyrektora i Konrada kierownika produkcji były takie że podwyżki co 2 lata - rzeczywistość podwyżki dla wybrańców i pupili Konrada wszystko za plecami pozostałych pracowników . A teraz niech wszyscy odp sobie na pytanie kim jest Konrad jak chodzi i nadaje na Patryka a załatwił mu 3 podwyżki w ciągu 4 lat , chłopaki mają dobry układ , Konrad dba tylko o swoich wybrańców i te osoby dostają systematyczne podwyżki potem się dziwią że ludzie się zwalniają

zdzichu
@BABY

Konrad dba o swój tyłek odkąd poszedł na górę na dole ma swoich wybrańców i im załatwia podwyżki za plecami innych żeby się nie dowiedzieli , jest fałszywy jak reszta u góry na pierwszym miejscu dbanie o swój tyłek , widac po jego podejściu nie przejmuje się że ludzie chcą się zwolnić , przyjmie się Ukrainców a Brygadziści i zwykły pracownik produkcji będzie musiał się użerać nimi

Olga
@zdzichu

Podwyżki i podwyżki, ale nikt nie odpowiedział, ile się zarabia na produkcji. Jakoś nie możecie się odkleić od tematu tego jakiegoś faceta, kimkolwiek on jest. Wiesz, że osobie z zewnątrz nic to imię nie mówi?

A.S.

Pisze do JJ.Jak wymienisz kogoś z imienia i nazwiska A tylko Ty to zrobiłeś lub zrobiłaś to miej odwagę i też się przedstaw tchorzu!

Meg

Ten Pan wypisywał do mnie wiadomości chociaż kogoś miał. Bez cienia żenady takie rzeczy pisał

Bożena

Witam, bardzo chętnie poznam szczegóły na temat pracy w Technical Sealing System, oczywiście pytanie kieruję do pracowników firmy. Jaka jest atmosfera w zakładzie? Pracownicy dobrze dogadują się ze sobą? Napiszcie, jakie są Wasze doświadczenia. Pozdrawiam.

ten co śmierdzi
@Bożena

ludzie miedzy sobą potrafią się dogadać , ale co z tego jak ludzię z góry Cię nie szanują i tak na prawdę człowiek na produkcji jest nikim , a tak wogóle ciekawe kim jesteś bo raczej nie osobą która chce się przyjąć do tej firmy bo firma jest nastawiona na Ukraińców , lepiej przyjąć Ukraińca co nie mówi i nie rozumie po polsku i udawać że robi za trzech

@ten co śmierdzi

Masz rację, ludzie po kilku latach są wywalani jak śmiecie,obywatele Ukrainy mają pierwszeństwo,jak to mówili brygadziści, jeszcze rok temu dyrektor był zadowolony mówił,że nikogo nie zwolni, zrobił w Szafranie kolację wigilijną,a teraz Obywatele Ukrainy dają mu powietrze i tlen,my Polacy w tej firmie to jesteśmy nikim,nie ważne ,że się robiło , czy robi po kilka lat, wywalą cię i tyle.

Izabela
@Naruto

Czy w związku z tym osoba z Polski nie ma szans na zatrudnienie w Technical Sealing? Co jeśli spełnia wymagania i posiada już jakieś doświadczenie?

@Izabela

Zostawię,to bez komentarza,mimo ,że masz doświadczenie,to i tak tam nie ma przyszłości, ponieważ , ludzie pracujący tak kilka lat, zostają zwalniani, dyrektor stawia na Ukraińców.

Zostaw merytoryczną opinię o Technical Sealing System Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Technical Sealing System Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Technical Sealing System Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technical Sealing System Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Technical Sealing System Poland
1.4/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Wiejska 49
    41-250 Czeladź